SPORT

Boulaři Ski Klubu Šumperk triumfovali

3. dubna 2013, 19:33, téma LYŽOVÁNÍ, ČD, mošo
Boulaři Ski Klubu Šumperk triumfovali Kunčice – Všechny kategorie letošního Českého poháru vyhráli šumperští boulaři. Také v mistrovství České republiky v akrobatickém sjezdu dosáhli skvělých výsledků. Oba závody se konali ve Ski areálu v Kunčicích pod Králickým Sněžníkem.

Závěrečný závod Českého poháru byl koncertem šumperských boulařů. Anežka Korgerová vyhrála kategorii juniorek, Eliška Kopecká žačky, Matěj Korger exceloval v kategorii juniorů a Dan Hlavsa v kategorii žáků. Vše dovršil Jiří Dressler vítězstvím v nejmladší kategorii předžáků. Jediným, kdo ve své kategorii nevyhrál, byl na dvanáctém místě Ondřej Bartoš.

V závodu mistrovství ČR bohužel po zranění nenastoupil Matěj Korger. Své kategorie opět ovládli Eliška Kopecká, Anežka Korgerová a Dan Hlavsa. Závod předžáků znamenal velké překvapení. Jan Szabo z Jablonce skočil na můstku heli 360 a bezpečně odjel, což se dosud v Česku v této věkové kategorii  nestalo. Ovšem šumperský Jiří Dressler skok svého soupeře zopakoval a z krásně provedené helikoptéry také odjel. Jan Szabo byl svým boulařským projevem lepší a zvítězil. Šumperský boulař získal pro svůj tým stříbrnou medaili. Ondřej Bartoš skončil na třináctém místě.

Více o jednotlivých závodnících i o celém oddílu šumperských akrobatů lze najít na stránkách boulari.cz.

Dan Hlavsa, kategorie žáků.
  foto: Čeněk DresslerDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.