Boulaři Ski Klubu Šumperk triumfovali

3. dubna 2013, 19:33, téma LYŽOVÁNÍ, ČD, mošo
Boulaři Ski Klubu Šumperk triumfovali Kunčice – Všechny kategorie letošního Českého poháru vyhráli šumperští boulaři. Také v mistrovství České republiky v akrobatickém sjezdu dosáhli skvělých výsledků. Oba závody se konali ve Ski areálu v Kunčicích pod Králickým Sněžníkem.

Závěrečný závod Českého poháru byl koncertem šumperských boulařů. Anežka Korgerová vyhrála kategorii juniorek, Eliška Kopecká žačky, Matěj Korger exceloval v kategorii juniorů a Dan Hlavsa v kategorii žáků. Vše dovršil Jiří Dressler vítězstvím v nejmladší kategorii předžáků. Jediným, kdo ve své kategorii nevyhrál, byl na dvanáctém místě Ondřej Bartoš.

V závodu mistrovství ČR bohužel po zranění nenastoupil Matěj Korger. Své kategorie opět ovládli Eliška Kopecká, Anežka Korgerová a Dan Hlavsa. Závod předžáků znamenal velké překvapení. Jan Szabo z Jablonce skočil na můstku heli 360 a bezpečně odjel, což se dosud v Česku v této věkové kategorii  nestalo. Ovšem šumperský Jiří Dressler skok svého soupeře zopakoval a z krásně provedené helikoptéry také odjel. Jan Szabo byl svým boulařským projevem lepší a zvítězil. Šumperský boulař získal pro svůj tým stříbrnou medaili. Ondřej Bartoš skončil na třináctém místě.

Více o jednotlivých závodnících i o celém oddílu šumperských akrobatů lze najít na stránkách boulari.cz.

Dan Hlavsa, kategorie žáků.

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).