SPORT

Boulaři Ski Klubu Šumperk triumfovali

3. dubna 2013, 19:33, téma LYŽOVÁNÍ, ČD, mošo
Boulaři Ski Klubu Šumperk triumfovali Kunčice – Všechny kategorie letošního Českého poháru vyhráli šumperští boulaři. Také v mistrovství České republiky v akrobatickém sjezdu dosáhli skvělých výsledků. Oba závody se konali ve Ski areálu v Kunčicích pod Králickým Sněžníkem.

Závěrečný závod Českého poháru byl koncertem šumperských boulařů. Anežka Korgerová vyhrála kategorii juniorek, Eliška Kopecká žačky, Matěj Korger exceloval v kategorii juniorů a Dan Hlavsa v kategorii žáků. Vše dovršil Jiří Dressler vítězstvím v nejmladší kategorii předžáků. Jediným, kdo ve své kategorii nevyhrál, byl na dvanáctém místě Ondřej Bartoš.

V závodu mistrovství ČR bohužel po zranění nenastoupil Matěj Korger. Své kategorie opět ovládli Eliška Kopecká, Anežka Korgerová a Dan Hlavsa. Závod předžáků znamenal velké překvapení. Jan Szabo z Jablonce skočil na můstku heli 360 a bezpečně odjel, což se dosud v Česku v této věkové kategorii  nestalo. Ovšem šumperský Jiří Dressler skok svého soupeře zopakoval a z krásně provedené helikoptéry také odjel. Jan Szabo byl svým boulařským projevem lepší a zvítězil. Šumperský boulař získal pro svůj tým stříbrnou medaili. Ondřej Bartoš skončil na třináctém místě.

Více o jednotlivých závodnících i o celém oddílu šumperských akrobatů lze najít na stránkách boulari.cz.

Dan Hlavsa, kategorie žáků.
  foto: Čeněk DresslerDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).