SPORT

Bobři neměli pochopení, hokej se nehrál kvůli výpadku elektrického proudu

5. listopadu 2014, 13:40, téma HOKEJ, Petr Fišer
Bobři neměli pochopení, hokej se nehrál kvůli výpadku elektrického proudu Šumperk - Hokejisté Šumperka směle útočí na titul největších smolařů probíhajícího ročníku první ligy. Důvod je prostý. Shoda nepříznivých okolností zapříčinila, že v původním termínu nesehráli už dva mistrovské zápasy.

 20. kolo
SALITH ŠUMPERK – DUKLA JIHLAVA odloženo


Zatímco v daleké Kadani zhatila jejich plány otravná mlha, v sobotu náhlý výpadek elektrického proudu. Na trase mezi Zábřehem a Šumperkem k němu došlo v nejméně vhodnou dobu, hala na Tyršově stadiónu se zahalila do hluboké tmy necelou půlhodinu před zápasem. Čekací doba uplynula těsně před půl sedmou večer.
Za všechno mohli příliš aktivní bobři. Vodní hlodavci ohlodali jeden ze stromů natolik, že spadl na dráty vysokého napětí. Na nápravu se čekalo marně. Dračí „aréna“ byla jedním z mála míst, které se v sobotním večeru nacházelo na šumperském území bez proudové „šťávy“.
Jihlava se nehodlala vzdát bez boje a za náhradní variantu navrhovala nedělní dopoledne. S tímto nápadem ale tvrdě narazila. O novém datu se bude jednat v nejbližších dnech.
Diváci, kteří si stačili zakoupit vstupenku, si mohou být jistí tím, že zůstává v platnosti. Jejich hokejoví oblíbenci zase mají jistotu, že je v závěru roku čeká hodně nabitý program.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

1.Třebíč 43 bodů, 2. Chomutov 41, 3. Havířov 38, 4. Kadaň 38, 5. Litoměřice 34, 6. Jihlava 32, 7. České Budějovice 32, 8. Šumperk 27, 9. Ústí nad Labem 27, 10. Benátky 25, 11. Kladno 23, 12. Most 21, 13. Prostějov 15, 14. Havlíčkův Brod 9.

DALŠÍ PROGRAM

STŘEDA 5. LISTOPADU: 17.30 Třebíč – Šumperk.
SOBOTA 8. LISTOPADU: 17.00 Šumperk – Havlíčkův Brod.
PONDĚLÍ 10. LISTOPADU: 18.00 Šumperk – Chomutov.
 

Foto: Petr Fišer

Draci se sobotního zápasu nedočkali.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.