SPORT

Bařica popravil Draky

26. února 2009, 16:49, Michal Šíma
Bařica popravil Draky Uničov - Regionální derby s velmi zajímavou pointou sehráli v rámci 43. kola druhé ligy hokejisté Šumperka a Uničova.
V uničovské Litovel aréně se odehrál zápas, ve kterém Draci toužili udržet první příčku v tabulce, avšak domácí Uničov s celou plejádou hráčů oblékajících v minulosti dres Šumperka určitě nechtěl dát svou kůži lacino.
Samotné utkání přineslo především neproměněné šance a skvělý výkon brankářů. Maláč na straně Šumperka, a jak jinak než exšumperský Tihlář v brance Uničova se vyznamenávali. První gól utkání nepadl v úvodním tlaku hostů, ale až po polovině hrací doby, kdy Maláče poprvé překonal Robin Ševčík. Vyrovnání na sebe nechalo čekat až do 52. minuty. Po nahrávce Stejskala se trefil kapitán Meluzín. Utkání směřovalo k prodloužení a také se tak stalo. V něm i přes slibnou příležitost Pekra gól nepadl, a tak musely o osudu bodu navíc rozhodnout samostatné nájezdy. V nich se stejně jako v celém zápase střelcům nedařilo. Rozhodnout musely až nájezdy na rychlou smrt, kde se jako jediný dokázal prosadit Dušan Bařica. Šumperská legenda a stále vynikající útočník tak odsoudil své bývalé spoluhráče k pádu v tabulce.
Ten nebyl nijak velký. Před Draky se dostalo o pouhý bod Valašské Meziříčí, ale na stejnou bodovou linii se dotáhli Orlová a Hodonín. Sečteno a podtrženo, druhá liga bude mít ve svém finiši velké grády. O první místo se poperou čtyři vyrovnané týmy a nutno dodat, že vše ve svých rukou mají právě šumperští Draci, kteří se se všemi svými konkurenty v boji o čelo utkají ve zbývajících třech zápasech nadstavbové části.

HC Uničov - Salith Šumperk  2:1 po sam. náj.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).