ZPRÁVY

Auto v protisměru zranilo děti

28. prosince 2012, 18:15, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Bludov, Postřelmov – K dopravní nehodě, při níž byly zraněny také děti, došlo v pátek na silnici mezi Bludovem a Postřelmovem. Střetly se zde dva automobily, přičemž jeden z nich byl plně obsazený.
Nehodu způsobil čtyřicetiletý řidič, který z dosud neznámých důvodů vjel do protisměru. V tomto pruhu právě projíždělo auto. Žena za volantem měla ve svém voze čtyři děti. Jedno z nich vyvázlo bez újmy na zdraví, ostatní cestující utrpěli lehká zranění. Dechová zkouška neprokázala požití alkoholu před jízdou u řidiče ani u řidičky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.12.2012 20:26
Titulek: lehká zranění
Autor: pepa
136
118
Nevím,jestli je toto lehké zranění-dítě bylo po prvotním ošetření v Šumperku transportováno s mnohačetnými zlomeninami v obličeji na dětské traumacentrum do Brna!!!
Reagovat
Datum: 1.1.2013 23:49
Titulek: Bez titulku
Autor: Cagy
52
Taky by mě zajímalo,jestli paní měl všechny děti připoutány.
Reagovat
Datum: 2.1.2013 15:44
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
132
A když zjistím, že ne, půjdeš ji se mnou vyplísnit?
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert zpěváka MICHALA HRŮZY, který se uskuteční v pátek 3. listopadu v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kapela Michala Hrůzy?

A) M.H. Band
B) Kapela Hrůzy
C) Ready Kirken

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Alena Ondráčková z Olšan, Aleš Čermák ze Zábřeha, Daria Stejskalová ze Šumperka, Ilona Krátká z Rudy nad Moravou a Marta Pudilová z Loštic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).