ZPRÁVY

Auto v protisměru zranilo děti

28. prosince 2012, 18:15, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Bludov, Postřelmov – K dopravní nehodě, při níž byly zraněny také děti, došlo v pátek na silnici mezi Bludovem a Postřelmovem. Střetly se zde dva automobily, přičemž jeden z nich byl plně obsazený.
Nehodu způsobil čtyřicetiletý řidič, který z dosud neznámých důvodů vjel do protisměru. V tomto pruhu právě projíždělo auto. Žena za volantem měla ve svém voze čtyři děti. Jedno z nich vyvázlo bez újmy na zdraví, ostatní cestující utrpěli lehká zranění. Dechová zkouška neprokázala požití alkoholu před jízdou u řidiče ani u řidičky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.12.2012 20:26
Titulek: lehká zranění
Autor: pepa
143
139
Nevím,jestli je toto lehké zranění-dítě bylo po prvotním ošetření v Šumperku transportováno s mnohačetnými zlomeninami v obličeji na dětské traumacentrum do Brna!!!
Reagovat
Datum: 1.1.2013 23:49
Titulek: Bez titulku
Autor: Cagy
52
Taky by mě zajímalo,jestli paní měl všechny děti připoutány.
Reagovat
Datum: 2.1.2013 15:44
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
132
A když zjistím, že ne, půjdeš ji se mnou vyplísnit?
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).