ZPRÁVY

Auto v protisměru zranilo děti

28. prosince 2012, 18:15, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Bludov, Postřelmov – K dopravní nehodě, při níž byly zraněny také děti, došlo v pátek na silnici mezi Bludovem a Postřelmovem. Střetly se zde dva automobily, přičemž jeden z nich byl plně obsazený.
Nehodu způsobil čtyřicetiletý řidič, který z dosud neznámých důvodů vjel do protisměru. V tomto pruhu právě projíždělo auto. Žena za volantem měla ve svém voze čtyři děti. Jedno z nich vyvázlo bez újmy na zdraví, ostatní cestující utrpěli lehká zranění. Dechová zkouška neprokázala požití alkoholu před jízdou u řidiče ani u řidičky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.12.2012 20:26
Titulek: lehká zranění
Autor: pepa
145
139
Nevím,jestli je toto lehké zranění-dítě bylo po prvotním ošetření v Šumperku transportováno s mnohačetnými zlomeninami v obličeji na dětské traumacentrum do Brna!!!
Reagovat
Datum: 1.1.2013 23:49
Titulek: Bez titulku
Autor: Cagy
54
Taky by mě zajímalo,jestli paní měl všechny děti připoutány.
Reagovat
Datum: 2.1.2013 15:44
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
134
A když zjistím, že ne, půjdeš ji se mnou vyplísnit?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).