ZPRÁVY

Ambulance v nemocnici budou v pátek zavřené

5. února 2013, 23:05, redakce
Šumperk – V souvislosti s výstavbou logistického centra v ulici Zábřežská v Šumperku dojde v pátek 8. února k omezení dodávky elektrické energie pro Šumperskou nemocnici. Její provoz bude zajištěn dodávkou z náhradních zdrojů. Ambulantní provozy však budou muset být v tento den mimo provoz. Akutní pacienti budou ošetřeni na oddělení centrálního příjmu pavilonu C.
„Pacientům se za vzniklé omezení omlouváme a žádáme je o shovívavost,“ uvedla Eva Pavelková, náměstkyně ředitele pro nelékařské zdravotnické profese Šumperské nemocnice.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.