ZPRÁVY

Ambulance v nemocnici budou v pátek zavřené

5. února 2013, 23:05, redakce
Šumperk – V souvislosti s výstavbou logistického centra v ulici Zábřežská v Šumperku dojde v pátek 8. února k omezení dodávky elektrické energie pro Šumperskou nemocnici. Její provoz bude zajištěn dodávkou z náhradních zdrojů. Ambulantní provozy však budou muset být v tento den mimo provoz. Akutní pacienti budou ošetřeni na oddělení centrálního příjmu pavilonu C.
„Pacientům se za vzniklé omezení omlouváme a žádáme je o shovívavost,“ uvedla Eva Pavelková, náměstkyně ředitele pro nelékařské zdravotnické profese Šumperské nemocnice.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).