ZPRÁVY

Ambulance v nemocnici budou v pátek zavřené

5. února 2013, 23:05, redakce
Šumperk – V souvislosti s výstavbou logistického centra v ulici Zábřežská v Šumperku dojde v pátek 8. února k omezení dodávky elektrické energie pro Šumperskou nemocnici. Její provoz bude zajištěn dodávkou z náhradních zdrojů. Ambulantní provozy však budou muset být v tento den mimo provoz. Akutní pacienti budou ošetřeni na oddělení centrálního příjmu pavilonu C.
„Pacientům se za vzniklé omezení omlouváme a žádáme je o shovívavost,“ uvedla Eva Pavelková, náměstkyně ředitele pro nelékařské zdravotnické profese Šumperské nemocnice.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).