KULTURA

All in fest se podívá do Zábřeha i Šumperka

12. května 2015, 06:00, Roman Tyčka
Zábřeh, Šumperk - Pořadatelé punkové přehlídky All in fest se po deseti povedených akcích rozhodli zdvojnásobit program. Květnový díl tohoto hudebního seriálu se odehraje během dvou dnů na dvou místech.

 První koncerty vypuknou v pátek 15. května v klubu Ve Zdi v Zábřeze. Největším lákadlem bude bezpochyby bánskobystrická hardcore punková kapela Pivnica, která plní československé kluby už přes deset let. Další neméně známou skupinou v programu je Zlá Krev z Otrokovic. Posluchačům během večera zahraje také pořádající kapela Iluze svobodné vůle z Jeseníku a formace Rachot Petky z Horní Loděnice. „V závěru festivalu vystoupí ještě jedna kapela, ale její jméno neprozradíme, bude to překvapení,“ uvedl za pořadatele Oldřich Kozák.

Vstupné se platí jen jednou


Na podobně sytou porci punkové muziky se mohou těšit také fanoušci v Šumperku. O den později v sobotu 16. května se All in fest přestěhuje do klubu Music Machine. Kromě zmiňované Pivnice ze Slovenska, která jako jediná z kapel vystoupí v Zábřeze i v Šumperku, se dále posluchačům představí skupiny Disfunkce mysli, North Mores, Bad Age a KPD z Krnovic.
„Vstupné na obě akce celkem činí 80 korun, tudíž kdo přijde na páteční večírek, v sobotu už platit za lístek nemusí,“ připomněl Oldřich Kozák.
Začátek koncertů je vždy ve dvacet hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).