TIPY NA VÝLET

Olomoucí na kole

cyklotrasa (9 a 18 km)

Cesta na kole vám umožní během jediného dne poznat všechna zajímavá místa v Olomouci a zasvěcený průvodce vám na jednotlivých zastávkách podá ty nejzajímavější informace. Často se dozvíte pikantí příběhy z historie i z osudů lidí. Takových zastávek je v průběhu cesty až 20. Jsou to jak vyhlášené památky (chrámy, kašny, sloupy, hradby), tak absolvujete i jedinečné projížďky přes všechny olomoucké parky.

 

U delší trasy projížďka zahrnuje i zastávku v typické místní hospodě (konzumace není zahrnuta v ceně), kde ochutnáte speciality i výborné pivo. Trasy jsou navrženy převážně po cyklostezkách a málo frekventovaných ulicích. Delší trasa A kde, navštívíte dokonce i slatiniště a dostanete se pod jedno z nejvýznamnějších poutních míst v České republice – Svatý Kopeček trvá 4 h a je dlouhá 18 km. Kratší trasa B je dlouhá 2 h a 9 km. Při projížďkách není z časových důvodů možný vstup do památek.

www.perej.cz
zpět na výpis ubytování


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru