TÉMATA ČLÁNKŮ

OCHUTNEJTE JESENÍKYJídelníček Wellness hotelu Vista zdobí také hrnkové knedlíky z rodinné kuchařky

Jídelníček Wellness hotelu Vista zdobí také  hrnkové knedlíky z rodinné kuchařky Dolní Morava - Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista nabízí nejen luxusní ubytování uprostřed modernizovaného resortu Dolní Morava, ale také špičkovou kuchyni. A pozor, na své si zde přijdou i nejmenší hosté, kteří si mohou vybírat ze speciálního dětského jídelníčku.
Zprávy, 8. února 2014, 00:00, redakce, PR

Taverna láká na útulnou atmosféru, zvěřinové speciality i vlastní med

Taverna láká na útulnou atmosféru, zvěřinové speciality i vlastní med Javorník - Dobrá restaurace se pozná podle toho, že je v ní živo. A k takovým patří Hotel - Cafe - Restaurant Taverna v Javorníku. Na speciality české i evropské kuchyně se sem sjíždějí nejen tuzemští turisté, ale také návštěvníci z Polska či Německa.
Zprávy, 11. prosince 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Vysoká gastronomie oceněná i ruským generálním konzulem

Vysoká gastronomie oceněná i ruským generálním konzulem Horní Lipová - Vysoká a kvalitní gastronomie, stylové prostředí a magická okolní příroda. Návštěva penzionu Kovárna v Horní Lipové u Ramzovského sedla ve vás navodí pouze příjemné a pozitivní pocity.
Zprávy, 4. prosince 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Ochutnejte Jeseníky na Severomoravskě chatě

Ochutnejte Jeseníky na Severomoravskě chatě Malá Morava, Podlesí - Na horách vyhládne, proto turisty lákají do nadmořských výšin horské chaty. Jednou z nich je i Severomoravská chata, která se nachází ve výšce 851 metr nad mořem pod vrcholem Pohořelce v hřebenové partii Hanušovické vrchoviny.
Zprávy, 27. listopadu 2013, 23:59, redakce, PR

Ochutnejte Jeseníky s dotekem slunné Itálie

Ochutnejte Jeseníky s dotekem slunné Itálie Zábřeh - Na jídla kořeněná slunnou Itálií i na krajové speciality láká v Zábřeze restaurace Galleria Ristorante Napoletana. Víkendy probíhají ve znamení speciálních gastronomických akcí. Milovníci čerstvých ryb by měli do restaurace zamířit vždy ve čtvrtek.
Zprávy, 20. listopadu 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně

Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou - Moderní trendy, krajové speciality v podobě slezské kuchyně a místní suroviny pro jejich přípravu nabízí restaurace Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Kdo neochutnal slezské království nebeské či slezskou bramboračku podávanou v rustikálním stylu, měl by za neobvyklými chutěmi zamířit právě do zdejší restaurace.
Zprávy, 13. listopadu 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Caffe & shop Ennea: ochutnejte sladké i zdravé dobroty

Caffe & shop Ennea: ochutnejte sladké i zdravé dobroty Jeseník - Zaručeně čerstvé domácí zákusky, dorty a cukrárenské pečivo dostanete v Caffe & shop Ennea na náměstí Svobody v Jeseníku. Kromě lahodné kávy zde můžete ochutnat výtečný ořechový dort z mikulovické výrobny Šťastné srdce.
Zprávy, 6. listopadu 2013, 23:58, redakce, placená reklama

Ochutnejte rafinovanou slezskou kuchyni ve vile jménem Elis

Ochutnejte rafinovanou slezskou kuchyni ve vile jménem Elis Jeseník - Krásná vila z přelomu minulého století v Jeseníku na Tyršově ulici měla namále. Kdyby se nenašel investor, který by se pustil do její rekonstrukce, objekt by dospěl k jisté demolici. Dnes zde sídlí restaurace, která se stala vyhlášenou nejen v Jeseníku, ale v celém regionu.
Zprávy, 25. září 2013, 00:00, redakce, placená reklama
zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru