TÉMATA ČLÁNKŮ

OCHUTNEJTE JESENÍKYJídelníček Wellness hotelu Vista zdobí také hrnkové knedlíky z rodinné kuchařky

Jídelníček Wellness hotelu Vista zdobí také  hrnkové knedlíky z rodinné kuchařky Dolní Morava - Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista nabízí nejen luxusní ubytování uprostřed modernizovaného resortu Dolní Morava, ale také špičkovou kuchyni. A pozor, na své si zde přijdou i nejmenší hosté, kteří si mohou vybírat ze speciálního dětského jídelníčku.
Zprávy, 8. února 2014, 00:00, redakce, PR

Taverna láká na útulnou atmosféru, zvěřinové speciality i vlastní med

Taverna láká na útulnou atmosféru, zvěřinové speciality i vlastní med Javorník - Dobrá restaurace se pozná podle toho, že je v ní živo. A k takovým patří Hotel - Cafe - Restaurant Taverna v Javorníku. Na speciality české i evropské kuchyně se sem sjíždějí nejen tuzemští turisté, ale také návštěvníci z Polska či Německa.
Zprávy, 11. prosince 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Vysoká gastronomie oceněná i ruským generálním konzulem

Vysoká gastronomie oceněná i ruským generálním konzulem Horní Lipová - Vysoká a kvalitní gastronomie, stylové prostředí a magická okolní příroda. Návštěva penzionu Kovárna v Horní Lipové u Ramzovského sedla ve vás navodí pouze příjemné a pozitivní pocity.
Zprávy, 4. prosince 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Ochutnejte Jeseníky na Severomoravskě chatě

Ochutnejte Jeseníky na Severomoravskě chatě Malá Morava, Podlesí - Na horách vyhládne, proto turisty lákají do nadmořských výšin horské chaty. Jednou z nich je i Severomoravská chata, která se nachází ve výšce 851 metr nad mořem pod vrcholem Pohořelce v hřebenové partii Hanušovické vrchoviny.
Zprávy, 27. listopadu 2013, 23:59, redakce, PR

Ochutnejte Jeseníky s dotekem slunné Itálie

Ochutnejte Jeseníky s dotekem slunné Itálie Zábřeh - Na jídla kořeněná slunnou Itálií i na krajové speciality láká v Zábřeze restaurace Galleria Ristorante Napoletana. Víkendy probíhají ve znamení speciálních gastronomických akcí. Milovníci čerstvých ryb by měli do restaurace zamířit vždy ve čtvrtek.
Zprávy, 20. listopadu 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně

Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou - Moderní trendy, krajové speciality v podobě slezské kuchyně a místní suroviny pro jejich přípravu nabízí restaurace Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Kdo neochutnal slezské království nebeské či slezskou bramboračku podávanou v rustikálním stylu, měl by za neobvyklými chutěmi zamířit právě do zdejší restaurace.
Zprávy, 13. listopadu 2013, 23:59, redakce, placená reklama

Caffe & shop Ennea: ochutnejte sladké i zdravé dobroty

Caffe & shop Ennea: ochutnejte sladké i zdravé dobroty Jeseník - Zaručeně čerstvé domácí zákusky, dorty a cukrárenské pečivo dostanete v Caffe & shop Ennea na náměstí Svobody v Jeseníku. Kromě lahodné kávy zde můžete ochutnat výtečný ořechový dort z mikulovické výrobny Šťastné srdce.
Zprávy, 6. listopadu 2013, 23:58, redakce, placená reklama

Ochutnejte rafinovanou slezskou kuchyni ve vile jménem Elis

Ochutnejte rafinovanou slezskou kuchyni ve vile jménem Elis Jeseník - Krásná vila z přelomu minulého století v Jeseníku na Tyršově ulici měla namále. Kdyby se nenašel investor, který by se pustil do její rekonstrukce, objekt by dospěl k jisté demolici. Dnes zde sídlí restaurace, která se stala vyhlášenou nejen v Jeseníku, ale v celém regionu.
Zprávy, 25. září 2013, 00:00, redakce, placená reklama
zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o 3 výherce, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem, konané 13. července. Pořadatelé zároveň výhercům zašlou PROBIO balíček v hodnotě 500 Kč. Můžete to být právě vy, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Kdo moderuje letošní Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem?
A) Marie Doležalová a Marek Zelinka                
B) Richard Genzer a Michal Suchánek                  
C) Pavla Tomicová a Marek Dědík  

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na film Yesterday, který šumperské kino OKO promítne ve čtvrtek 27. června vyhrávají: Ilona Krátká z Rudy nad Moravou, Alžběta Vévodová z Chromče a Sylvia Hynková ze Šumperka. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kina.