TÉMATA ČLÁNKŮ

PRPiva z jesenických hor si dají dostaveníčko na šumperském PředMěstí

Piva z jesenických hor si dají dostaveníčko na šumperském PředMěstí Šumperk - Poprvé v historii se sejdou všechna jesenická piva na jednom místě. Pivní minifestival regionálního zlatavého moku se uskuteční v prvním únorovém víkendu v šumperské kavárně PředMěstí. K zakousnutí se budou servírovat domácí ochucené šunky.
Zprávy, 29. ledna 2014, 00:00, BH

Nové byty a stavební parcely v Šumperku

Nové byty a stavební parcely v Šumperku V srpnu stavební společnost FORTEX - AGS, a.s., Šumperk dokončila inženýrské sítě k pozemkům v lokalitě Vodárna a připravuje výstavbu nových bytů v Šumperku.
Zprávy, 4. září 2013, 08:22, redakce, PR

Kvalitní bydlení může být nyní dostupnější

Kvalitní bydlení může být nyní dostupnější Na nové formy bydlení a možnosti jeho financování jsme se zeptali generálního ředitele firmy FORTEX-AGS, a.s. Šumperk, Mgr. Tomáše Potěšila, který nám poskytl informace ohledně záměrů společnosti v oblasti připravovaných projektů na realizaci různých forem bydlení.
Zprávy, 15. května 2013, 20:27, redakce, PR

Máte dobré nápady a chcete začít podnikat? Nebo chcete najít práci podle svých představ? Potom využijte možnosti zapojit se do projektu Centra pro komunitní práci!

Máte dobré nápady a chcete začít podnikat? Nebo chcete najít práci podle svých představ? Potom využijte možnosti zapojit se do projektu Centra pro komunitní práci! Centrum pro komunitní práci Moravskoslezský kraj nabízí všem zájemcům o rozvoj podnikatelských vizí či změnu pracovního uplatnění projekt nazvaný Podnikatelsko-zaměstnanecká družstva – Inovativní nástroj aktivní politiky zaměstnanosti. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a umožní lidem ověřit si své podnikatelské nápady v reálném tržním prostředí nebo získat pracovní poměr až jeden rok.
Zprávy, 24. dubna 2013, 10:12, redakce, placená reklama

Ochutnejte chuť kvalitních domácích burgerů!

Ochutnejte chuť kvalitních domácích burgerů! My Burger, to není žádný fast food, ale první a jediný rozvoz poctivých hamburgerů v Šumperku! Zakládá si na kvalitních surovinách od lokálních dodavatelů a dokáže vám, že i „hambáč“ může být plnohodnotným jídlem. Zkuste některé z pečlivě sestavených menu od 80ti korun!
Zprávy, 6. února 2013, 18:00, redakce, placená reklama

Šance pro ženy 50+ na Šumpersku

Šance pro ženy 50+ na Šumpersku Třicet žen okresu Šumperk věkové kategorie nad 50 let věku má možnost získat nové znalosti a dovednosti v rámci projektu „Aktivní ženy 50+ a jejich uplatnění na lokálním trhu práce“. Projekt, finančně podpořený Evropskou unií, nabízí řadu aktivit, vedoucích k získání zaměstnání nebo zahájení vlastní podnikatelské činnosti.
Zprávy, 26. ledna 2013, 18:57, redakce, placená reklama

Co pro nás udělal? Vlček už do Jesenicka a Šumperska poslal přes 200 milionů

Co pro nás udělal? Vlček už do Jesenicka a Šumperska poslal přes 200 milionů Bývalý předseda poslanecké sněmovny Miloslav Vlček dokázal získat podporu obyvatel Šumperska a Jesenicka a postoupil do druhého kola senátních voleb. Soupeřem je mu starosta města Šumperk Zdeněk Brož, který je favoritem druhého kola v duchu „všichni proti levici“. Vlček se ale nevzdává a věří, že bude moci v senátu bojovat za zájmy našeho regionu. Tak jako to dělal coby poslanec na náš kraj.
Zprávy, 15. října 2012, 13:39, redakce, placená reklama

Petr Procházka - váš kandidát do Senátu

Petr Procházka - váš kandidát do Senátu
Zprávy, 10. října 2012, 00:00, redakce, placená reklama

Trestanci zvýší zaměstnanost

Kandidát na hejtmana Olomouckého kraje Jiří Rozbořil (ČSSD) zná způsob, jak bojovat s nezaměstnaností na Jesenicku. Nabízí obyvatelům konkrétní záměry, které v regionu zajistí nové pracovní příležitosti.
Zprávy, 6. října 2012, 13:55, redakce, placená reklama

Revoluce v předvolební komunikaci: Vlček běhá v mobilu!

Revoluce v předvolební komunikaci:  Vlček běhá v mobilu! Jesenickou krajinou běží vlk a pomáhá zraněným zvířatům. Cestou se přitom vyhýbá cizokrajným útočícím ptákům. Tak vypadá nová hra, adventura, kterou si nejen pro své mladé příznivce připravil jeden z kandidátů nadcházejících senátních voleb Miloslav Vlček.
Zprávy, 4. října 2012, 13:13, redakce, placená reklama

12

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o dvě vstupenky na koncert ojedinělého hudebníka, textaře a poety Karla Plíhala, který šumperský Dům kultury uvede 12. září. Posluchače čeká komorní atmosféra a hravá jemná poetika inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek doplňujících jednotlivé písničky. Můžete být u toho, pokud budete mít kapku příslovečného štěstíčka a zapojíte se do soutěže. Kdo půjde na koncert zadarmo, zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:
Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?
a)  Bratři Ebenové
b)  Jaromír Nohavica
c)  Karel Kryl

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Bohemian Rhapsody, který pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 22. srpna, vyhrávají: Vladislava Janciková ze Sudkova a Vendula Kubelková z Postřelmova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.