TÉMATA ČLÁNKŮ

PRPiva z jesenických hor si dají dostaveníčko na šumperském PředMěstí

Piva z jesenických hor si dají dostaveníčko na šumperském PředMěstí Šumperk - Poprvé v historii se sejdou všechna jesenická piva na jednom místě. Pivní minifestival regionálního zlatavého moku se uskuteční v prvním únorovém víkendu v šumperské kavárně PředMěstí. K zakousnutí se budou servírovat domácí ochucené šunky.
Zprávy, 29. ledna 2014, 00:00, BH

Nové byty a stavební parcely v Šumperku

Nové byty a stavební parcely v Šumperku V srpnu stavební společnost FORTEX - AGS, a.s., Šumperk dokončila inženýrské sítě k pozemkům v lokalitě Vodárna a připravuje výstavbu nových bytů v Šumperku.
Zprávy, 4. září 2013, 08:22, redakce, PR

Kvalitní bydlení může být nyní dostupnější

Kvalitní bydlení může být nyní dostupnější Na nové formy bydlení a možnosti jeho financování jsme se zeptali generálního ředitele firmy FORTEX-AGS, a.s. Šumperk, Mgr. Tomáše Potěšila, který nám poskytl informace ohledně záměrů společnosti v oblasti připravovaných projektů na realizaci různých forem bydlení.
Zprávy, 15. května 2013, 20:27, redakce, PR

Máte dobré nápady a chcete začít podnikat? Nebo chcete najít práci podle svých představ? Potom využijte možnosti zapojit se do projektu Centra pro komunitní práci!

Máte dobré nápady a chcete začít podnikat? Nebo chcete najít práci podle svých představ? Potom využijte možnosti zapojit se do projektu Centra pro komunitní práci! Centrum pro komunitní práci Moravskoslezský kraj nabízí všem zájemcům o rozvoj podnikatelských vizí či změnu pracovního uplatnění projekt nazvaný Podnikatelsko-zaměstnanecká družstva – Inovativní nástroj aktivní politiky zaměstnanosti. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a umožní lidem ověřit si své podnikatelské nápady v reálném tržním prostředí nebo získat pracovní poměr až jeden rok.
Zprávy, 24. dubna 2013, 10:12, redakce, placená reklama

Ochutnejte chuť kvalitních domácích burgerů!

Ochutnejte chuť kvalitních domácích burgerů! My Burger, to není žádný fast food, ale první a jediný rozvoz poctivých hamburgerů v Šumperku! Zakládá si na kvalitních surovinách od lokálních dodavatelů a dokáže vám, že i „hambáč“ může být plnohodnotným jídlem. Zkuste některé z pečlivě sestavených menu od 80ti korun!
Zprávy, 6. února 2013, 18:00, redakce, placená reklama

Šance pro ženy 50+ na Šumpersku

Šance pro ženy 50+ na Šumpersku Třicet žen okresu Šumperk věkové kategorie nad 50 let věku má možnost získat nové znalosti a dovednosti v rámci projektu „Aktivní ženy 50+ a jejich uplatnění na lokálním trhu práce“. Projekt, finančně podpořený Evropskou unií, nabízí řadu aktivit, vedoucích k získání zaměstnání nebo zahájení vlastní podnikatelské činnosti.
Zprávy, 26. ledna 2013, 18:57, redakce, placená reklama

Co pro nás udělal? Vlček už do Jesenicka a Šumperska poslal přes 200 milionů

Co pro nás udělal? Vlček už do Jesenicka a Šumperska poslal přes 200 milionů Bývalý předseda poslanecké sněmovny Miloslav Vlček dokázal získat podporu obyvatel Šumperska a Jesenicka a postoupil do druhého kola senátních voleb. Soupeřem je mu starosta města Šumperk Zdeněk Brož, který je favoritem druhého kola v duchu „všichni proti levici“. Vlček se ale nevzdává a věří, že bude moci v senátu bojovat za zájmy našeho regionu. Tak jako to dělal coby poslanec na náš kraj.
Zprávy, 15. října 2012, 13:39, redakce, placená reklama

Petr Procházka - váš kandidát do Senátu

Petr Procházka - váš kandidát do Senátu
Zprávy, 10. října 2012, 00:00, redakce, placená reklama

Trestanci zvýší zaměstnanost

Kandidát na hejtmana Olomouckého kraje Jiří Rozbořil (ČSSD) zná způsob, jak bojovat s nezaměstnaností na Jesenicku. Nabízí obyvatelům konkrétní záměry, které v regionu zajistí nové pracovní příležitosti.
Zprávy, 6. října 2012, 13:55, redakce, placená reklama

Revoluce v předvolební komunikaci: Vlček běhá v mobilu!

Revoluce v předvolební komunikaci:  Vlček běhá v mobilu! Jesenickou krajinou běží vlk a pomáhá zraněným zvířatům. Cestou se přitom vyhýbá cizokrajným útočícím ptákům. Tak vypadá nová hra, adventura, kterou si nejen pro své mladé příznivce připravil jeden z kandidátů nadcházejících senátních voleb Miloslav Vlček.
Zprávy, 4. října 2012, 13:13, redakce, placená reklama

12

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.