TÉMATA ČLÁNKŮ

BASKETBALNedokázali přehrát presinkovou obranu soupeře

Oblastní přebor starší minižačky U 13
Sport, 1. února 2012, 13:38, rejdakce

TJ Šumperk Basketbal U-15 žákovská liga: Výhra nad Krnovem

TJ Šumperk Basketbal U-15 žákovská liga: Výhra nad Krnovem Šumperk - Když se daří, tak se daří. Šumperští basketbalisti vyhráli nad svým soupeřem na domácí půdě.
Sport, 17. ledna 2012, 20:00, Veronika Dominiková

SK UP Olomouc byl nad síly šumperaček

Šumperk - Oblastní přebor starších minižaček U 13.
Sport, 14. prosince 2011, 17:22, rejdakce

Oblastní přebor starší minižačky

Oblastní přebor starší minižačky Šumperk - Začátek utkání proti poslednímu družstvu soutěže byl ze strany Šumperaček plný nervozity, která se projevovala zbytečnými chybami ( kroky, nepřesné přihrávky a především netrefit koš z těch nejideálnějších pozic). "Vypadalo to, jako by naše hráčky prvně hrály na vysoké koše. Postupně se hra lepšila a především druhé utkání bylo již ve znamení naší převahy," popsal zápas trenér Dvořáček.
Sport, 29. listopadu 2011, 23:26, rejdakce

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek Šumperk - V konfrontaci dvou šumperských družstev, které hrají společnou soutěž, zvítězilo podle předpokladu zkušenější a fyzicky zdatnější družstvo Šumperka „A“, kde hrají hráčky s ligovými zkušenostmi.
Sport, 28. listopadu 2011, 22:44, rejdakce

Tvrdá obrana nás nezaskočila

Šumperk - Oblastní přebor starších minižaček U 13
Sport, 14. listopadu 2011, 22:31, rejdakce

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

Šumperk - Šumperské ženy “B“ tvoří dorostenky ročníku 1992 až 1996. Dá se říct, že odehrály pohledné, bojovné utkání. Třetí čtvrtinu dokonce vyhrály 14 : 9. Družstvu chybí více spolehlivých střelkyň typu Renaty Kohoutové, která ač teprve prvním rokem st. dorostenka, se již mezi ženami dokáže prosadit.
Sport, 7. listopadu 2011, 11:26, rejdakce

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

Šumperk, Hranice - V pátek dne 21. října hrály starší dorostenky své první letošní utkání na palubovce soupeře - a sice v Hranicích. Jely jsme vlakem a tělocvična je vzdálena z nádraží 25 minut rychlé chůze. Asi se hráčky chůzí dobře rozcvičily a obávané Hranice jsme hned od počátku dokázaly potrápit.
Sport, 1. listopadu 2011, 21:09, rejdakce

Oblastní přebor starších minižaček v basketbalu

Šumperk / Prostějov - "Dvojutkání s favoritem soupeře se nám nezdařilo. Čekali jsme vyrovnanější utkání. Již pohled v úvodu na rozcvičující se hráčky soupeře, které převyšovaly naše děvčata nejen výškově, ale především váhou, dával tušit převahu soupeře pod oběma koši.Ve hře se však ukázalo, že soupeř je i dobře technicky a takticky vybaven. Působil nám problémy svým presem, kterým nám často bral míč již v úvodu," tak okomentoval sobotní zápas basketbalistek jejich trenér Dvořáček.
Sport, 1. listopadu 2011, 21:03, rejdakce

Oblastní přebor starších minižaček v basketbalu

Šumperk - Po  4 porážkách st. minižaček se nám podařilo udělat dobrý výsledek proti celku, který jistě bude patřit k těm nejlepším v soutěži. Havířov hrál kvalitní žákovský basket, opřený o agresivní celoplošnou presingovou obranu. V postupném útoku se presentoval hrou se zapojením posta, ve spoluprácí "hoď a běž". Všechny hráčky byly rychlé, dobře a rychle kombinovaly.
Sport, 11. října 2011, 09:37, rejdakce

123...78

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.