TÉMATA ČLÁNKŮ

BASKETBALVítězná série pokračuje

Vítězná série pokračuje Šumperk - Již druhé vítězné utkání v řadě si připsaly dorostenky v kategorii žen oblastního přeboru Olomouckého a Moravskoslezského kraje.
Sport, 22. února 2012, 19:11, rejdakce

Basketbal: U- 15 Žáci – dvě výhry v jeden den

Basketbal: U- 15 Žáci – dvě výhry v jeden den Šumperk - V sobotu 11. února odehrálo družstvo U- 15 dva vítězné zápasy proti TJ MEZ Mohelnice. Získali tak motivaci pro další zápasy.
Sport, 15. února 2012, 10:57, Veronika Dominiková

Basketbal: Druhé víkendové vítězství pro Muže A

Basketbal: Druhé víkendové vítězství pro Muže A Po sobotním vyhraném zápasu nad Karvinou se šumperští basketbalisti postavili proti BCM Ostrava.
Sport, 8. února 2012, 19:03, rejdakce

Sobota ve jménu basketbalového vítězství

V sobotu 4. února si Muži A opět zahráli na domácí půdě. Tentokrát proti Karviné a předvedli bojovný, ale především vítězný zápas.
Sport, 8. února 2012, 15:02, Veronika Dominiková

Nedokázali přehrát presinkovou obranu soupeře

Oblastní přebor starší minižačky U 13
Sport, 1. února 2012, 13:38, rejdakce

TJ Šumperk Basketbal U-15 žákovská liga: Výhra nad Krnovem

TJ Šumperk Basketbal U-15 žákovská liga: Výhra nad Krnovem Šumperk - Když se daří, tak se daří. Šumperští basketbalisti vyhráli nad svým soupeřem na domácí půdě.
Sport, 17. ledna 2012, 20:00, Veronika Dominiková

SK UP Olomouc byl nad síly šumperaček

Šumperk - Oblastní přebor starších minižaček U 13.
Sport, 14. prosince 2011, 17:22, rejdakce

Oblastní přebor starší minižačky

Oblastní přebor starší minižačky Šumperk - Začátek utkání proti poslednímu družstvu soutěže byl ze strany Šumperaček plný nervozity, která se projevovala zbytečnými chybami ( kroky, nepřesné přihrávky a především netrefit koš z těch nejideálnějších pozic). "Vypadalo to, jako by naše hráčky prvně hrály na vysoké koše. Postupně se hra lepšila a především druhé utkání bylo již ve znamení naší převahy," popsal zápas trenér Dvořáček.
Sport, 29. listopadu 2011, 23:26, rejdakce

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek Šumperk - V konfrontaci dvou šumperských družstev, které hrají společnou soutěž, zvítězilo podle předpokladu zkušenější a fyzicky zdatnější družstvo Šumperka „A“, kde hrají hráčky s ligovými zkušenostmi.
Sport, 28. listopadu 2011, 22:44, rejdakce

Tvrdá obrana nás nezaskočila

Šumperk - Oblastní přebor starších minižaček U 13
Sport, 14. listopadu 2011, 22:31, rejdakce

123...789

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Dveře nové interaktivní výstavy v zábřežském muzeu jsou otevřeny. "Hrátky s penězi" návštěvníky seznámí s historickým vývojem platidel – od předmincovních forem přes kovové mince až po vznik papírových bankovek – a připomene i loňské výročí vzniku československé koruny. Vše je prezentováno názorně s množstvím interaktivních prvků. Můžete být s dětmi u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Kolikáté výročí vzniku československé koruny loni proběhlo?
A) 80.
B) 90.
C) 100.
Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na koncert gentlemanů v cylindrech ze 4TETU, kteří vystoupí v Zábřehu ve čtvrtek 20. února, vyhrává Hana D. z Kosova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.