TÉMATA ČLÁNKŮ

BASKETBALTRUBTE NA POPLACH! Basketbalové lodě se potápí

TRUBTE NA POPLACH! Basketbalové lodě se potápí Šumperk, Jablonec - Trubte na poplach! Basketbalisté Šumperka měli ideální příležitost k tomu, aby se o pořádný kus přiblížili k záchraně druhé nejvyšší celorepublikové soutěže. Jenže se stal pravý opak. V zápase s pražským Vyšehradem hořeli jako suchý papír. Ke dnu se pomalu potápí i loď s prvoligovými ženami na palubě, která se složitě vzpamatovává z přímých zásahů od jabloneckého dělostřelectva.
Sport, 11. března 2015, 17:00, Petr Fišer

Basketbalový svátek: přijede pražská Sparta

Basketbalový svátek: přijede pražská Sparta Šumperk - Nestává se příliš často, aby se do provinčního Šumperka chystal soupeř, jehož název vzbuzuje respekt po celé Evropě. Ač to v případě prvoligových basketbalistek až tolik neplatí, kdo může říct, že si zahrál proti Spartě Praha?
Sport, 21. ledna 2015, 08:15, Petr Fišer

Dlouhán Kresta se vrátil a zase úřadoval

Dlouhán Kresta se vrátil a zase úřadoval Ostrava, Šumperk - Basketbalový Šumperk bez nebo s Josefem Krestou? Velký rozdíl! Přes dva metry měřící pivot se po pracovní anabázi strávené v zahraničí vrátil do základní sestavy a bylo to znát.
Sport, 23. prosince 2014, 16:33, Petr Fišer

Velká pohárová výzva: basketbalisté, vzhůru na Brno!

Velká pohárová výzva: basketbalisté, vzhůru na Brno! Šumperk, Brno - Jedno Brno mají za sebou, další – ještě kvalitnější – je čeká ve velké pohárové výzvě. Celky z jihomoravské metropole jsou basketbalistům Šumperka v těchto dnech regulérně souzeny.
Sport, 12. listopadu 2014, 17:45, Petr Fišer

PARÁDA! Basketbalové derby pro Šumperk

PARÁDA! Basketbalové derby pro Šumperk Šumperk - Basketbalisté Šumperka po premiérovém vítězství nad Ostravou znovu bodovali naplno. Jejich druhý triumf ve vyšší soutěži je o to cennější, že v nedělním thrilleru zdolali sebevědomou Olomouc. S krajským rivalem sehráli extrémně napínavou partii, která brala dech.
Sport, 29. října 2014, 08:04, Petr Fišer

Basketbalisté se dočkali, nedali čuchnout Ostravě

Basketbalisté se dočkali, nedali čuchnout Ostravě Šumperk, Praha - Už je to tady! Basketbalisté Šumperka se dočkali premiérového vítězství ve vyšší soutěži. V nedělním utkání první ligy deklasovali soupeře z Ostravy. Nedali mu pořádně čuchnout. Před víkendovým derby s Olomoucí nemohli vlastní sebevědomí nakopnout vítanější vzpruhou.
Sport, 22. října 2014, 13:00, Petr Fišer

Jedna porážka za druhou, basketbalová rodinka v těžkých prověrkách nepochodila

Jedna porážka za druhou, basketbalová rodinka v těžkých prověrkách nepochodila Morava - Basketbalový Šumperk stále znatelněji pociťuje, jaký výkonnostní level ho v první lize čeká. Soupeřům z nejvyšší top kategorie čelil o víkendu. Muži se přesvědčili o síle Hradce Králové, ženy dostaly herní i výsledkové lekce od Olomouce a Brna.
Sport, 8. října 2014, 12:00, Petr Fišer

Patálie s brankáři se neprojevila, všeuměl Drechsler vychytal házenkářům vítězství

Patálie s brankáři se neprojevila, všeuměl Drechsler vychytal házenkářům vítězství Šumperk - Zbyněk Ošťádal dostal plánované volno. Přijet nemohl ani Jan Provaz. A co teď? Házenkářský Šumperk řešil před domácí premiérou zásadní problém: kdo půjde do brány? Volba nakonec padla na obětavého odvážlivce Stanislava Drechslera, za normálních okolností pravého křídelníka. „I když jsme nebránili extra jinak než normálně, zachytal velmi dobře. Klobouk dolů,“ ocenil netradiční snažení svého spoluhráče týmový kapitán Petr Korec.
Sport, 1. října 2014, 06:24, Petr Fišer

MALÝ KOUSEK OD SENZACE! Basketbalistky trápily pražského obra, Sparta měla v Šumperku problémy

MALÝ KOUSEK OD SENZACE! Basketbalistky trápily pražského obra, Sparta měla v Šumperku problémy Šumperk - Protože v úvodním utkání narazily na soupeře, který bude patřit k největším favoritům na celkové prvenství, moc šancí se jim nedávalo. Šumperské basketbalistky se ale slavné Sparty Praha nezalekly a sehrály s ní partii, která byla napínavá až do konce. Od prvoligové senzace je dělil malý kousek.
Sport, 24. září 2014, 17:30, Petr Fišer

3,2,1… START! Vítejte v basketbalovém ráji, prvoligové dobrodružství začíná

3,2,1… START! Vítejte v basketbalovém ráji, prvoligové dobrodružství začíná Šumperk - Jako Adam a Eva si musí připadat fanoušci šumperského basketbalu. I oni si v nadcházející sezóně budou užívat v ráji. Ryze sportovním. Mužské áčko i hlavní ženský tým finišují se svými přípravami na nový soutěžní ročník. O víkendu je čeká velká událost - premiéra v první lize!
Sport, 17. září 2014, 12:00, Petr Fišer

123...45...78

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.