TÉMATA ČLÁNKŮ

BASKETBALBasketbalový dlouhán Ondřej Šich hlásí: „Jsem fit!“ Z maroda, který si prošel peklem, je znovu týmová opora

Basketbalový dlouhán Ondřej Šich hlásí: „Jsem fit!“ Z maroda, který si prošel peklem, je znovu týmová opora Šumperk - Prošel si peklem. Pro sportovce neexistuje nic horšího, než když nemůže hrát kvůli zranění. Šumperský basketbalista ONDŘEJ ŠICH by o tom mohl sepsat dlouhý příběh se spoustou strastiplných kapitol. Několikanásobná operace zlobivého kolena a potom trable s neposlušným ramenem. Zdravotní neduhy ho připravily o několik měsíců slibně rozjeté kariéry.
Sport, 13. ledna 2016, 11:00, Petr Fišer

Jednoznačná basketbalová volba: hráčem sezóny tvořivá myslivna

Jednoznačná basketbalová volba: hráčem sezóny tvořivá myslivna Šumperk - Byla to napínavá a dobrodružná mise v dosud neprozkoumaných sportovních končinách, která nedopadla šťastně. Basketbalisté Šumperka sice statečně bojovali, na udržení v první lize ale nedosáhli. Jejich účinkování ve druhé nejvyšší soutěži se smrsklo na jediný rok. Stejně jako v případě oddílových kolegyň je od záchranářského břehu dělilo několik metrů.
Sport, 3. června 2015, 18:00, Petr Fišer

ŠPATNÉ ZPRÁVY: basketbalisté sestoupili

ŠPATNÉ ZPRÁVY: basketbalisté sestoupili Ostrava, Šumperk - První basketbalová liga se v Šumperku ohřála pouze rok. A to v mužské i ženské kategorii. Svěřence trenéra Radima Šímy potkal stejný osud jako hráčské ovečky klubového kolegy Oldřicha Sládka. Sehraná parta se ve vyšší soutěži neudržela o malý kousek.
Sport, 13. května 2015, 17:12, Petr Fišer

Víkend jako z partesu! Basketbalisté živí naděje na záchranu

Víkend jako z partesu! Basketbalisté živí naděje na záchranu Šumperk - Takový víkend šumperská košíková po dvojnásobném postupu do první ligy ještě nezažila. I když se obě vlajkové lodi musely vydat do vzdálených destinací, podařilo se jim „vybílit“ hned tři basketbalové přístavy v Čechách.
Sport, 22. dubna 2015, 15:23, Petr Fišer

TRUBTE NA POPLACH! Basketbalové lodě se potápí

TRUBTE NA POPLACH! Basketbalové lodě se potápí Šumperk, Jablonec - Trubte na poplach! Basketbalisté Šumperka měli ideální příležitost k tomu, aby se o pořádný kus přiblížili k záchraně druhé nejvyšší celorepublikové soutěže. Jenže se stal pravý opak. V zápase s pražským Vyšehradem hořeli jako suchý papír. Ke dnu se pomalu potápí i loď s prvoligovými ženami na palubě, která se složitě vzpamatovává z přímých zásahů od jabloneckého dělostřelectva.
Sport, 11. března 2015, 17:00, Petr Fišer

Basketbalový svátek: přijede pražská Sparta

Basketbalový svátek: přijede pražská Sparta Šumperk - Nestává se příliš často, aby se do provinčního Šumperka chystal soupeř, jehož název vzbuzuje respekt po celé Evropě. Ač to v případě prvoligových basketbalistek až tolik neplatí, kdo může říct, že si zahrál proti Spartě Praha?
Sport, 21. ledna 2015, 08:15, Petr Fišer

Dlouhán Kresta se vrátil a zase úřadoval

Dlouhán Kresta se vrátil a zase úřadoval Ostrava, Šumperk - Basketbalový Šumperk bez nebo s Josefem Krestou? Velký rozdíl! Přes dva metry měřící pivot se po pracovní anabázi strávené v zahraničí vrátil do základní sestavy a bylo to znát.
Sport, 23. prosince 2014, 16:33, Petr Fišer

Velká pohárová výzva: basketbalisté, vzhůru na Brno!

Velká pohárová výzva: basketbalisté, vzhůru na Brno! Šumperk, Brno - Jedno Brno mají za sebou, další – ještě kvalitnější – je čeká ve velké pohárové výzvě. Celky z jihomoravské metropole jsou basketbalistům Šumperka v těchto dnech regulérně souzeny.
Sport, 12. listopadu 2014, 17:45, Petr Fišer

PARÁDA! Basketbalové derby pro Šumperk

PARÁDA! Basketbalové derby pro Šumperk Šumperk - Basketbalisté Šumperka po premiérovém vítězství nad Ostravou znovu bodovali naplno. Jejich druhý triumf ve vyšší soutěži je o to cennější, že v nedělním thrilleru zdolali sebevědomou Olomouc. S krajským rivalem sehráli extrémně napínavou partii, která brala dech.
Sport, 29. října 2014, 08:04, Petr Fišer

Basketbalisté se dočkali, nedali čuchnout Ostravě

Basketbalisté se dočkali, nedali čuchnout Ostravě Šumperk, Praha - Už je to tady! Basketbalisté Šumperka se dočkali premiérového vítězství ve vyšší soutěži. V nedělním utkání první ligy deklasovali soupeře z Ostravy. Nedali mu pořádně čuchnout. Před víkendovým derby s Olomoucí nemohli vlastní sebevědomí nakopnout vítanější vzpruhou.
Sport, 22. října 2014, 13:00, Petr Fišer

123...45...89

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Dveře nové interaktivní výstavy v zábřežském muzeu jsou otevřeny. "Hrátky s penězi" návštěvníky seznámí s historickým vývojem platidel – od předmincovních forem přes kovové mince až po vznik papírových bankovek – a připomene i loňské výročí vzniku československé koruny. Vše je prezentováno názorně s množstvím interaktivních prvků. Můžete být s dětmi u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Kolikáté výročí vzniku československé koruny loni proběhlo?
A) 80.
B) 90.
C) 100.
Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na koncert gentlemanů v cylindrech ze 4TETU, kteří vystoupí v Zábřehu ve čtvrtek 20. února, vyhrává Hana D. z Kosova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.