TÉMATA ČLÁNKŮ

CYKLO

Orientační cyklistika, Energotis, MTBO apod.

Bojuje se o každou vteřinu, to miluju! Cyklokrosařka Martina Kukulová má na kontě už dva starty v závodech mistrovství světa

Bojuje se o každou vteřinu, to miluju! Cyklokrosařka Martina Kukulová má na kontě už dva starty v závodech mistrovství světa Nový Malín - Kdybyste ji potkali na ulici, jen těžko byste odhadovali, že kolem vás právě prošla jedna z nejlepších českých cyklokrosařek současnosti. Martina Kukulová (1995) rozhodně nepatří mezi silové jedince, naopak je spíše menší a drobnější postavy. I když se to naoko nezdá, paradoxně to může být její výhoda.
Sport, 8. února 2017, 14:00, Petr Fišer

EMILIO TO DOKÁZAL! Cyklokrosař Hekele je v nominaci na mistrovství světa. Do Lucemburska se vydá i Martina Kukulová

EMILIO TO DOKÁZAL! Cyklokrosař Hekele je v nominaci na mistrovství světa. Do Lucemburska se vydá i Martina Kukulová Česko - Loštický matador Emil Hekele, přezdívaný Emilio, to dokázal. Poprvé v kariéře si vyzkouší, jaké to je být aktivní součástí cyklokrosového mistrovství světa v kategorii Elite. V lucemburském Bielesu se bude rvát za rodnou vlast poslední lednový víkend.
Sport, 25. ledna 2017, 15:00, Petr Fišer, Ondřej Brzobohatý

Cyklokrosař Emil Hekele vylepšil své maximum, na mistrovství republiky dojel čtvrtý

Cyklokrosař Emil Hekele vylepšil své maximum, na mistrovství republiky dojel čtvrtý Hlinsko - V cílové rovince slavil, jako by sobotní závod vyhrál. Loštický cyklokrosař Emil Hekele byl viditelně spokojený. Mistrovství republiky v Hlinsku dokončil na čtvrtém místě, čímž o dvě příčky vylepšil své dosavadní maximum. Zůstává tak ve hře o nominaci na světový šampionát v Lucembursku.
Sport, 11. ledna 2017, 13:00, Petr Fišer

Neuvěřitelná smůla = další těsná porážka o prsa! Závod horských kol v Leštině navštívil mechanik Chrise Frooma

Neuvěřitelná smůla = další těsná porážka o prsa! Závod horských kol v Leštině navštívil mechanik Chrise Frooma Mohelnice, Leština - I když už poněkolikáté ve velmi úspěšné sezóně vyhrál svoji věkovou kategorii, právem se mu hlavou honily všelijaké myšlenky. Tomáš Kechrt ze Šumperka podruhé za sebou útočil na absolutní prvenství v závodě Šumperského poháru horských kol a podruhé za sebou utřel nos. Po vzoru posledních dnů hodně smolným způsobem.
Sport, 14. září 2016, 13:00, Petr Fišer

Triatlonový šampión Petr Vabroušek: Na Koutymana se nejezdím zabít

Triatlonový šampión Petr Vabroušek: Na Koutymana se nejezdím zabít Kouty nad Desnou - Jedenáctkrát se stal vítězem republikového šampionátu v dlouhém triatlonu. Nespočetkrát úspěšně dokončil jeden z nejprestižnějších a nejtěžších závodů, který každoročně probíhá na Havaji. Má za sebou celou řadu pozoruhodných triumfů sesbíraných po celém světě. Nelehkého Koutymana, který byl poprvé zařazen na listinu Českého poháru, ale zkušený matador Petr Vabroušek nejspíš nikdy nevyhraje.
Sport, 7. října 2015, 13:00, Petr Fišer

Tutovka vyšla i tentokrát, Moravský bikemaraton znovu sklidil úspěch

Tutovka vyšla i tentokrát, Moravský bikemaraton znovu sklidil úspěch Leština - Klasika, co nikdy nezklame. Tutovka, která vyjde pokaždé s pravděpodobností rovnající se téměř stoprocentní jistotě. Moravský bikemaraton má za sebou další ročník, už čtrnáctý. A znovu přilákal vyznavače horských kol nejen z nejrůznějších končin České republiky, ale i z Polska a dalších evropských zemí. Když se daří, tak se daří. A v Leštině rozhodně nejde o náhodu.
Sport, 9. září 2015, 13:00, Petr Fišer

Cenu Rapotína ovládla zkušenost, získal ji Tomáš Kechrt

Cenu Rapotína ovládla zkušenost, získal ji Tomáš Kechrt Rapotín - Cena Rapotína má nového majitele. Vyznavačům horských kol v osmém ročníku kraloval zkušený biker Tomáš Kechrt ze Šumperka. Trať hlavního závodu, která měřila 27 kilometrů, zdolal za 1 hodinu a 6 minut. Byl to suverénně nejlepší čas. Vítěze předchozího Heřmanského větrníku Petra Kubelku porazil o téměř 180 vteřin.
Zprávy, 19. srpna 2015, 15:00, Petr Fišer

Prvenství v hlavním závodě bozeňovského bikemaratonu si odnesl Lubomír Petruš

V sobotu 6. června startoval už sedmý ročník oblíbeného cyklistického závodu, který doprovázelo tropické letní počasí. Tento tradiční závod pořádá nezisková organizace Centrum volného času Bozeňov, o. s., se svými sponzory a opět se potvrdilo, že se těší velké oblibě v řadách závodníků. Zúčastnilo se ho přes 200 účastníků.
Sport, 10. června 2015, 10:00, ah

I cesta může být cíl! O slovo se znovu hlásí populární maratón horských kol v Leštině

I cesta může být cíl! O slovo se znovu hlásí populární maratón horských kol v Leštině Leština - Je to závod s několika pozitivními odlišnostmi, které z něj dělají speciální atrakci. Jednou z nich je zavádění cyklistů na ostrý start, i tentokrát s lyžařskými olympioniky Ondřejem Bankem a Martinem Vráblíkem. Letos je doplní rychlobruslař Jiří Kyncl, předchůdce hvězdné Sáblíkové. Moravský bikemaratón horských kol v Leštině se pečlivě chystá na další ročník. Otevírací gong zazní už 30. srpna!
Sport, 27. srpna 2014, 15:00, Petr Fišer

Byl to neskutečný očistec, přiznal po zdolání extrémního závodu dlouhého přes 1700 kilometrů štítecký biker Petr ŽerníčekROZHOVOR

Byl to neskutečný očistec, přiznal po zdolání extrémního závodu dlouhého přes 1700 kilometrů štítecký biker Petr Žerníček Štíty - Závod, kde poznáš sám sebe. Dobrodružství, které jinde nezažiješ. Tisíc mil, tisíc zážitků… Unikátní pouť pro cyklisty, běžce, chodce a koloběžkáře začíná v Hranicích u Aše, cíl nonstop akce je po 1750 kilometrech v Nové Sedlici na Slovensku. Extrémní ultramaraton bez zabezpečení, který nemá v Evropě obdoby, letos nedokončila polovina přihlášených. PETR ŽERNÍČEK ze Štítů to na svém horském kole dokázal. Překonal tím vlastní já.
Sport, 29. července 2014, 19:17, Petr Fišer

123456

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru