TÉMATA ČLÁNKŮ

HÁZENÁJAK TO VIDÍM JÁ: Odpojení od (házenkářských) přístrojů? Jednou to přijít muselo

JAK TO VIDÍM JÁ: Odpojení od (házenkářských) přístrojů? Jednou to přijít muselo Šumperk - Jednou to přijít muselo. Šumperská házená se v posledních letech pravidelně ocitala na přístrojích a šlo jen o to, kdy dojde k jejich odpojení a pomyslný sportovní život nadobro vyhasne. Smutná zpráva se rozletěla do světa první červnový den.
Sport, 14. června 2017, 13:00, Petr Fišer

Pro mě osobně bude nejdůležitější pocit ze hry, přiznal před ostrým startem lodivod házenkářů Petr Korec

Pro mě osobně bude nejdůležitější pocit ze hry, přiznal před ostrým startem lodivod házenkářů Petr Korec Šumperk - I kdyby se jim podařilo zapojit do přetahované o postup, možnost, že by se do Šumperka vrátila první liga, je krajně nereálná. Stejně jako že by při shodě nejčernějších okolností spadli do divize. Šumperští házenkáři si odvetnou část rozehrané sezóny můžou užívat v klidu a pohodě.
Sport, 15. února 2017, 14:30, Petr Fišer

Házenkářská rozlučka se zvrhla v kanonádu, hostitelé pokořili hranici čtyřiceti gólů

Házenkářská rozlučka se zvrhla v kanonádu, hostitelé pokořili hranici čtyřiceti gólů Šumperk - Rozhodně to nebyl zápas, v němž by dominovaly obrany. Šumperští házenkáři si na rozlučku s letošním sportovním rokem schovali kanonádu, kterou korunovali nepříliš častým pokořením čtyřicetigólové hranice. Jejich ofenzivní řádění odnesl krajský rival z Uničova.
Sport, 14. prosince 2016, 15:00, Petr Fišer

TAKHLE NE! Z hrušky zpátky rychle dolů, vztyčil varovný prst naštvaný trenér

TAKHLE NE! Z hrušky zpátky rychle dolů, vztyčil varovný prst naštvaný trenér Šumperk - Ze šumperských házenkářů se pomalu stávají specialisté na zápasy, v nichž nepadá moc gólů. Zatímco v Polance dovedli brankově chudé utkání do vítězného konce, proti rovněž neporaženému Rožnovu se karta otočila.
Sport, 5. října 2016, 14:00, Petr Fišer

Házenkářská mlátička řádila i v lize, Zubří ubila dvanácti góly! „Od Davida to byl špatný výkon,“ vtipkoval na adresu produktivní spojky trenér Petr Korec

Házenkářská mlátička řádila i v lize, Zubří ubila dvanácti góly! „Od Davida to byl špatný výkon,“ vtipkoval na adresu produktivní spojky trenér Petr Korec Šumperk - Má formu. Začátek nové sezóny zastihl Davida Petrtýla ve výtečném střeleckém rozpoložení. Produktivní spojka házenkářského Šumperka po patnáctibrankovém koncertu, který rozehrála v pohárovém duelu s Olomoucí, řádila stylem černé ruky i v prvním střetnutí dalšího ročníku druhé ligy. Gólově se prosadila dvanáctkrát.
Sport, 21. září 2016, 15:00, Petr Fišer

Házenkáři vzkazují: Žádná smrt, žádný konec. Jedeme dál!ROZHOVOR

Házenkáři vzkazují: Žádná smrt, žádný konec. Jedeme dál! Šumperk - Mohlo se to vyvrbit několika způsoby včetně toho nejčernějšího. Házená v Šumperku už poněkolikáté za poslední roky stála na rozcestí a zvažovala, kudy se vydat. Semknutá parta bojovníků nakonec odklepla variantu, která bezpochyby potěší nejvěrnější fanoušky. Druhá liga se bude hrát v hale na gymnáziu i v příští sezóně.
Sport, 29. června 2016, 15:00, Petr Fišer

Házenkáři se udrželi, smetli jalový Frýdek

Házenkáři se udrželi, smetli jalový Frýdek Šumperk - Je to definitivní. Házenkáři ze Šumperka mají jistotu, ve druhé lize se zachránili s jednokolovým předstihem. O víkendu deklasovali rezervu Frýdku-Místku, která si v průběhu prvního poločasu musela připadat jako na kolotoči.
Sport, 11. května 2016, 16:00, Petr Fišer

Zápas, který se nepovedl. Házenkáři na druholigového favorita nestačili

Zápas, který se nepovedl. Házenkáři na druholigového favorita nestačili Šumperk - Bez šance. Házenkáři Šumperka drželi krok s favorizovanou Velkou Bystřicí jen v prvním poločase. Ve druhé části prvního „jarního“ utkání byli odsunuti na vedlejší kolej, prohráli ji propastným desetigólovým rozdílem. Na soupeře, jenž se v zimní přestávce posílil a nijak se netají postupovými ambicemi, v žádném ohledu nestačili. Byla to nerovná hra kočky s myší.
Sport, 17. února 2016, 12:00, Petr Fišer

Házenkáři prohráli bitvu ve sportovním středověku. „Bystřické podmínky jsou bez přehánění hrozné,“ hudroval Petr Korec

Házenkáři prohráli bitvu ve sportovním středověku. „Bystřické podmínky jsou bez přehánění hrozné,“ hudroval Petr Korec Velká Bystřice Jako by se vrátili do sportovního středověku. Házenkáři ze Šumperka si poslední zápas první poloviny aktuálního druholigového ročníku odkroutili ve Velké Bystřici. Ta sice patří k tomu nejlepšímu, co soutěžní peloton nabízí, ale jen po výkonnostní a výsledkové stránce. Její domácí zápasy jsou pro hostující týmy utrpením. Doslova!
Sport, 6. ledna 2016, 15:00, Petr Fišer

Lodivod házenkářů Petr Korec si liboval: Hráli jsme opravdu dobře

Lodivod házenkářů Petr Korec si liboval: Hráli jsme opravdu dobře Šumperk - Maximální spokojeností překypoval po skončení vydařeného střetnutí druhé ligy trenér házenkářů Petr Korec. Potěšilo ho nejen další vítězství, ale i způsob, jakým se k němu jeho tým dopracoval. „Hráli jsme opravdu dobře,“ nešetřil chválou hrající kouč Šumperka.
Sport, 2. prosince 2015, 14:00, Petr Fišer

123

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.