TÉMATA ČLÁNKŮ

BLUES

Informace o bluesovém dění na šumpersku

Šumperský festival oslaví dvacetiny ve velkém. Přijede i Warren Haynes

Šumperský festival oslaví dvacetiny ve velkém. Přijede i Warren Haynes Šumperk - Jeden z nejsledovanějších amerických kytaristů současnosti Warren Haynes bude hlavní hvězdou jubilejního dvacátého ročníku mezinárodního festivalu Blues Alive, který se uskuteční 12. až 14. listopadu v Šumperku.
Kultura, 21. července 2015, 13:00, Ondřej Polák

Máte povedenou fotku z Blues Alive?

Šumperk - Festival Blues Alive dává šanci amatérským i profesionálním fotografům stát se součástí programu chystaného dvacátého ročníku mezinárodní bluesové přehlídky, který se uskuteční ve dnech 13. až 15. listopadu 2015 v Šumperku.
Kultura, 12. ledna 2015, 17:11, Roman Tyčka

Boj o Blues Alive začíná

Boj o Blues Alive začíná Šumperk - Také na začátku letošního roku se mohou muzikanti přihlásit do mezinárodní soutěže Blues Aperitiv, která zaručuje minimálně dvěma vítězným kapelám účast v programu slavného festivalu Blues Alive. Letos mají hudebníci ještě větší motivaci uspět, neboť se hraje o to být součástí jubilejního dvacátého ročníku největší středoevropské přehlídky bluesové muziky.
Kultura, 5. ledna 2015, 19:05, Jan Kratochvíl

Blues Alive hlásí vyprodáno, lístky jsou k mání už jen na zahajovací koncert

Blues Alive hlásí vyprodáno, lístky jsou k mání už jen na zahajovací koncert Šumperk - Přes dvacet kapel a hudebníků nabídne od 14. do 16. listopadu v Šumperku devatenáctý ročník mezinárodního festivalu Blues Alive, který je největší středoevropskou přehlídkou svého žánru. Oba hlavní festivalové večery jsou již beznadějně vyprodané.
Kultura, 10. listopadu 2014, 16:19, Jan Kratochvíl

Odstartoval prodej lístků na Blues Alive

Odstartoval prodej lístků na Blues Alive Šumperk - Vstupenky na koncerty velkých hvězd americké i evropské bluesové scény, které uvede 19. ročník největší domácí přehlídky tohoto žánru Blues Alive, jsou už k mání. Zatímco na internetových stránkách festivalu je online nakupování lístků v plném proudu, přímý prodej vstupenek začal tento týden.
Kultura, 15. září 2014, 09:00, jan

Blues Alive poctí velkého Muddyho Waterse za účasti jeho dvou synů

Blues Alive poctí velkého Muddyho Waterse za účasti jeho dvou synů Šumperk - Mezinárodní festival Blues Alive, který patří k největším evropským přehlídkám svého žánru, vstoupí 14. listopadu do svého devatenáctého ročníku. Během tří dní představí více než dvě desítky účinkujících.
Kultura, 18. srpna 2014, 19:30, Ondřej Polák

Mezinárodní soutěž Blues Aperitiv láká i po patnácti letech stále nové muzikanty

Mezinárodní soutěž Blues Aperitiv láká i po patnácti letech stále nové muzikanty Šumperk - Také letos se v Šumperku vydají na cestu ke slávě neprofesionální bluesové kapely. Mezinárodní hudební soutěž Blues Aperitiv dá šanci bluesmanům, aby si „vyhráli“ účast v programu prestižního festivalu Blues Alive, který se letos uskuteční v Šumperku od 14. do 16. listopadu.
Kultura, 10. března 2014, 16:45, Ondřej Polák

Do Šumperka míří neworleanská hvězda Walter Wolfman Washington i mistři foukací harmoniky

Do Šumperka míří neworleanská hvězda Walter Wolfman Washington i mistři foukací harmoniky Šumperk - Plnoletost letos oslaví největší středoevropský festival bluesové hudby Blues Alive, který proběhne od 14. do 16. listopadu v Šumperku. Hlavní hvězdou se stane kytarista a zpěvák Walter Wolfman Washington.
Kultura, 12. listopadu 2013, 05:50, Ondřej Polák

Blues Alive dostal cenu za světovou událost roku

Blues Alive dostal cenu za světovou událost roku Chorzów, Šumperk – Cenu prestižního polského časopisu Twoj Blues převzal v sobotu 20. dubna v Chorzowě ředitel festivalu Blues Alive Vladimír Rybička. Čtenáři v anketě Blues Top rozhodli o tom, že festival byl nejvýznamnější bluesovou událostí ve světě.
Kultura, 24. dubna 2013, 11:28, OP, mošo

Blues Aperitiv 2013 má své vítěze

Šumperk – Čtveřici kapel, které vystoupí na letošním ročníku festivalu Blues Alive, přinesl další ročník soutěže Blues Aperitiv. Sedm bluesových kapel z Česka, Polska a Slovenska se v sobotu 23. března vystřídalo na pódiu Domu kultury Šumperk, kde se uskutečnil již čtrnáctý ročník této soutěžní přehlídky.
Kultura, 27. března 2013, 20:26, redakce, OP

12345

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.