TÉMATA ČLÁNKŮ

PLAVÁNÍRoman Křupka zdolal všechny soupeře i brutální nástrahy a je vítěz

Roman Křupka zdolal všechny soupeře i brutální nástrahy a je vítěz Náchod - Proměnlivé počasí, teplota kalné vody necelé čtyři stupně nad nulou, koryto řeky připomínající spíše tobogán. Přesto se závodilo! Náchodskou soutěž Českého poháru v zimním plávání provázely brutální podmínky. Hlavně proto se na 44. ročník hned tak nezapomene.
Sport, 21. ledna 2015, 10:25, Petr Fišer

Šumperští plavci úspěšně završili sezonu

Šumperští plavci úspěšně završili sezonu Hned osm šumperských plavců se svými výkony kvalifikovalo na vrchol sezony pro žákovské kategorie a dokonce dosáhli pětkrát na medailové příčky!
Sport, 21. června 2014, 11:10, lys

Přemožitelé slavného kanálu La Manche dorazí na Bozeňov

Přemožitelé slavného kanálu La Manche dorazí na Bozeňov Dolní Bušínov - Český pohár v zimním plavání? Ve světě naprosto ojedinělý seriál závodů. V sobotu 8. března zavítá i na území šumperského okresu. Klub ze Zábřehu ve spolupráci s Kolibou Bozeňov chystá za podpory Města a Olomouckého kraje premiérový ročník akce s názvem POLAR CUP.
Sport, 5. března 2014, 06:00, Petr Fišer

Zimní plavci z MČR dovezli kompletní sadu medailí

Zimní plavci z MČR dovezli kompletní sadu medailí Náchod - Zimní plavci ze Zábřehu dosáhli v několika posledních závodech Českého poháru vynikajících výsledků. 11. ledna 2014 se plaval závod v Náchodě. V mužské kategorii zvítězil na trati 750m Roman Křupka. Na 4. místě se s minimální ztrátou umístil Milan Štencl. Roman Křupka si zároveň odvezl putovní Pohár primátora Města Náchod, který bude rok v jeho držení a v sezoně 2014/2015 se pokusí pohár obhájit.
Sport, 15. února 2014, 00:00, redakce, BoMo

Zábřežští plavci se ponořili na Štěpána do Vltavy

Praha - Na Štěpána se konal v Praze na Vltavě jubilejní 90. ročník Memoriálu Alfréda Nikodéma - tradiční závod v zimním plavání. Letos, stejně jako předchozí čtyři roky, se ho zúčastnili i plavci ze Zábřehu.
Sport, 1. ledna 2014, 17:12, redakce, MŠ

Ve Zlíně padly plavecké rekordy

Ve Zlíně padly plavecké rekordy Zlín - Jubilejní 50. ročník Vánoční ceny Zlína v plavání, který se uskutečníl 21. a 22. prosince byl zároveň posledním 10. kolem Českého poháru v plavání 2013. Soutěže se zúčastnila většina plavců, kteří reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy v dánském Herningu.
Sport, 29. prosince 2013, 18:47, redakce

Svěřenci trenérů Jiřího Švába a Lucie Šímové úspěšně završili zimní sezonu

Svěřenci trenérů Jiřího Švába a Lucie Šímové úspěšně završili zimní sezonu ČR, Šumperk - Šumperská plavkyně Leona Lysáková navázala na úspěch z letní sezony a na Zimním mistrovství České republiky dvanáctiletého žactva konaném v Prostějově opět vybojovala titul mistryně republiky, tentokrát v disciplíně 400 metrů polohový závod. Ke zlatu přidala ještě jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile.
Sport, 29. prosince 2013, 09:00, redakce, RL

Zimní plavci ze Zábřehu zahájili úspěšně novou sezonu

Zimní plavci ze Zábřehu zahájili úspěšně novou sezonu ČR, Zábřeh - Zimní plavci ze Zábřeha se již od podzimu připravovali na nastávající sezónu Českého Poháru v zimním plavání 2013-14. V jejich týmu se již zabydleli mladí „bazénoví“ plavci, kteří svými výsledky na závodech překvapují i zkušené matadory z celé republiky.
Sport, 30. listopadu 2013, 23:00, redakce, BoMo

Šumperští plavci přivezli z krajských přeborů šestnáct titulů

Vyškov, Zlín - Ve dvou uplynulých víkendech se konaly oblastní přebory žactva v plavání. Ve Vyškově soutěžili mladší plavci, starší plavci závodili ve Zlíně. Kromě boje o titul krajského přeborníka byla ve hře kvalifikace na mistrovství České republiky. Plavecký oddíl TJ Šumperk vyslal na obě akce celkově jedenadvacet plavců, devět z nich se prosadilo na stupně vítězů. Výsledná bilance činí čtyřicet medailí, z toho šestnáct zlatých.
Sport, 22. listopadu 2013, 15:37, redakce, RL

Leona Lysáková vyplavala titul mistryně ČR

Leona Lysáková vyplavala titul mistryně ČR Kopřivnice – Obrovského úspěchu dosáhla plavkyně Leona Lysáková na Letním mistrovství České republiky mladšího žactva, které se o víkendu konalo v Kopřivnici. Po dlouhých letech tak přivezla do Šumperka mistrovský titul. Svěřenkyně trenéra Jiřího Švába uspěla v konkurenci nejlepších dvanáctiletých plavkyň a celkem čtyřikrát vystoupila na stupně vítězů. V sobotu získala dvě bronzové medaile v polohovém závodě na sto a dvě stě metrů a stříbro na trase sto metrů znak.
Sport, 12. června 2013, 14:49, redakce, RL

123...78

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.