TÉMATA ČLÁNKŮ

GYMNASTIKAŠumperské gymnastky se kvalifikovaly do Rakouska

Šumperské gymnastky se kvalifikovaly do Rakouska Prostějov, Šumperk – Závod smíšených dvojic O cenu Prostějova hostil o víkend 16. až 17. června také gymnastické týmy ze Šumperka. Dívkám se podařilo kvalifikovat na mezinárodní soutěž v rakouském Klagenfurtu, chlapci se umístili v první desítce.
Sport, 1. července 2012, 15:11, Martina Konopová, mošo

Gymnastický klub Šumperk má mistryni republiky

Gymnastický klub Šumperk má mistryni republiky Vysoké Mýto – Mistrovství České republiky výkonnostních stupňů se tentokrát konalo o víkendu 9. až 10. června ve Vysokém Mýtě. Ve třech výkonnostních kategoriích reprezentovaly Gymnastický klub (GK) Šumperk čtyři závodnice, které úspěšně prošly sítem několika kvalifikačních závodů. Byly to Veronika Veselá, Bára Fricová, Sabina Maršálková a Tereza Vařeková.
Sport, 20. června 2012, 15:59, Martina Konopová

Gymnastka Harásková se na MČR ukázala v mistrovské třídě

Gymnastka Harásková se na MČR ukázala v mistrovské třídě Brno – Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice v „áčkových“ kategoriích mužů, žen, juniorů, juniorek a kadetek se odehrálo o víkendu 2. a 3. června. Na vrcholu sezóny se předvedlo pět reprezentek Gymnastického klubu Šumperk – Adéla a Vendula Měrkovy, Marie Nevrklová, Viktorie Harásková a junior Ondřej Dostál.
Sport, 12. června 2012, 07:25, mošo

Sportovní gymnastky mají úspěchy

Bruntál – Závod nejmladších sportovních gymnastek proběhl 26. května v Bruntále. Zúčastnily se ho desítky sportovkyň z Krnova, Náchoda, domácího Bruntálu a z Tělovýchovné jednoty Šumperk. Dívky závodily v přeskoku, prostných, na lavičce a v akrobacii.
Sport, 5. června 2012, 16:29, BH

V kvalifikačním závodu skončily šumperské gymnastky v první desítce

V kvalifikačním závodu skončily šumperské gymnastky v první desítce Praha - Třetí kvalifikační závod pro Mistrovství ČR v gymnastice a zároveň 24. ročník Memoriálu Marie Široké se konal v sobotu 19. května v Praze. GK Šumperk měl v tomto závodě tři zástupkyně v kategorii kadetek – Marii Nevrklovou a Adélu a Vendulu Měrkovy.
Sport, 22. května 2012, 15:11, redakce

Pohár primátora města Popradu putuje do Šumperka

Šumperk – Šumperské gymnastky se v sobotu 12. května zúčastnily dalšího utkání na Slovensku, tentokrát v tatranském Popradu. Závodnice ze čtyř zemí – Česka, Slovenska, Polska a Maďarska – zde bojovaly o pohár primátora. Reprezentantky Šumperka se s konkurencí hravě vypořádaly a přivezly domů dvě první místa.
Sport, 18. května 2012, 07:32, mošo

Gymnastky přivezly z Košic tři zlaté medaile

Gymnastky přivezly z Košic tři zlaté medaile První májový víkend patřil sportovní gymnastice. Gymnastky z GK Šumperk obdržely pozvání hned na dva závody, do slovenských Košic a moravského Přerova, které se konaly v sobotu 5. května. Starší a zkušenější závodnice odjely ukázat své kvality na mezinárodní závod Memoriál Jozefa Pajora do slovenských Košic, kde se jim skvěle vedlo. Všechny čtyři startující šumperské gymnastky braly ty nejcennější kovy.
Sport, 12. května 2012, 11:25, redakce

Memoriál Petry Urbáškové

Šumperk - Dne 14. dubna se sešly gymnastky z 10 klubů včetně pořádajícího GK Šumperk v tělocvičně ZŠ na Sluneční ulici, aby změřily síly na 18. ročníku Memoriálu Petry Urbáškové.
Sport, 24. dubna 2012, 21:45, rejdakce

Gymnastický kolotoč se roztáčí

Závodníci GK Šumperk se v sobotu 25.února rozjeli do Brna na první závod nové sezony, kterým byl 11. ročník tradičního trojboje na prostných, bradlech a hrazdě, memoriálu MUDr. Vladimíra Dražila „O Brněnské kolo“.
Sport, 6. března 2012, 20:47, rejdakce

37. ročník o Zlatý štít VOKD

37. ročník o Zlatý štít VOKD Šumperk / Ostrava - Závod ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen - 37. ročník o Zlatý štít VOKD – Memoriál M. Bernatíka - Ostrava 11.2.2012
Sport, 15. února 2012, 13:51, rejdakce

123...45...910

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru