TÉMATA ČLÁNKŮ

GYMNASTIKAGymnastka Harásková se na MČR ukázala v mistrovské třídě

Gymnastka Harásková se na MČR ukázala v mistrovské třídě Brno – Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice v „áčkových“ kategoriích mužů, žen, juniorů, juniorek a kadetek se odehrálo o víkendu 2. a 3. června. Na vrcholu sezóny se předvedlo pět reprezentek Gymnastického klubu Šumperk – Adéla a Vendula Měrkovy, Marie Nevrklová, Viktorie Harásková a junior Ondřej Dostál.
Sport, 12. června 2012, 07:25, mošo

Sportovní gymnastky mají úspěchy

Bruntál – Závod nejmladších sportovních gymnastek proběhl 26. května v Bruntále. Zúčastnily se ho desítky sportovkyň z Krnova, Náchoda, domácího Bruntálu a z Tělovýchovné jednoty Šumperk. Dívky závodily v přeskoku, prostných, na lavičce a v akrobacii.
Sport, 5. června 2012, 16:29, BH

V kvalifikačním závodu skončily šumperské gymnastky v první desítce

V kvalifikačním závodu skončily šumperské gymnastky v první desítce Praha - Třetí kvalifikační závod pro Mistrovství ČR v gymnastice a zároveň 24. ročník Memoriálu Marie Široké se konal v sobotu 19. května v Praze. GK Šumperk měl v tomto závodě tři zástupkyně v kategorii kadetek – Marii Nevrklovou a Adélu a Vendulu Měrkovy.
Sport, 22. května 2012, 15:11, redakce

Pohár primátora města Popradu putuje do Šumperka

Šumperk – Šumperské gymnastky se v sobotu 12. května zúčastnily dalšího utkání na Slovensku, tentokrát v tatranském Popradu. Závodnice ze čtyř zemí – Česka, Slovenska, Polska a Maďarska – zde bojovaly o pohár primátora. Reprezentantky Šumperka se s konkurencí hravě vypořádaly a přivezly domů dvě první místa.
Sport, 18. května 2012, 07:32, mošo

Gymnastky přivezly z Košic tři zlaté medaile

Gymnastky přivezly z Košic tři zlaté medaile První májový víkend patřil sportovní gymnastice. Gymnastky z GK Šumperk obdržely pozvání hned na dva závody, do slovenských Košic a moravského Přerova, které se konaly v sobotu 5. května. Starší a zkušenější závodnice odjely ukázat své kvality na mezinárodní závod Memoriál Jozefa Pajora do slovenských Košic, kde se jim skvěle vedlo. Všechny čtyři startující šumperské gymnastky braly ty nejcennější kovy.
Sport, 12. května 2012, 11:25, redakce

Memoriál Petry Urbáškové

Šumperk - Dne 14. dubna se sešly gymnastky z 10 klubů včetně pořádajícího GK Šumperk v tělocvičně ZŠ na Sluneční ulici, aby změřily síly na 18. ročníku Memoriálu Petry Urbáškové.
Sport, 24. dubna 2012, 21:45, rejdakce

Gymnastický kolotoč se roztáčí

Závodníci GK Šumperk se v sobotu 25.února rozjeli do Brna na první závod nové sezony, kterým byl 11. ročník tradičního trojboje na prostných, bradlech a hrazdě, memoriálu MUDr. Vladimíra Dražila „O Brněnské kolo“.
Sport, 6. března 2012, 20:47, rejdakce

37. ročník o Zlatý štít VOKD

37. ročník o Zlatý štít VOKD Šumperk / Ostrava - Závod ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen - 37. ročník o Zlatý štít VOKD – Memoriál M. Bernatíka - Ostrava 11.2.2012
Sport, 15. února 2012, 13:51, rejdakce

Vánoční gymnastické medaile

Vánoční gymnastické medaile Prešov / Šumperk - V sobotu 9. prosince vyrazilo družstvo mladších žáků GK Šumperk v bláznivém zimním počasí do dalekého Prešova, aby se zúčastnili 19. ročníku Vánočního poháru ve sportovní gymnastice.
Sport, 20. prosince 2011, 20:07, rejdakce

Mistrovství ČR družstev - Brno 26.11.2011

Mistrovství ČR družstev - Brno 26.11.2011 Brno / Šumperk - Letošní gymnastická sezóna vyvrcholila v Brně Mistrovstvím České republiky družstev žen. Soutěžilo se v kategoriích: II. liga, I. liga a extraliga.
Sport, 5. prosince 2011, 22:00, rejdakce

123...45...910

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.