TÉMATA ČLÁNKŮ

GYMNASTIKAGymnastický klub Šumperk vyhrál Memoriál Petry Urbáškové

Gymnastický klub Šumperk vyhrál Memoriál Petry Urbáškové Šumperk – Memoriál Petry Urbáškové pořádal o posledním dubnovém víkendu Gymnastický klub Šumperk. Pozval na něj oddíly z České republiky, Slovenska a Maďarska. Letos se uskutečnil již devatenáctý ročník tohoto závodu, pojmenovaného po šumperské sportovkyni, která tragicky zahynula před dvaceti lety.
Sport, 8. května 2013, 13:41, red, mošo

Šumperské gymnastky se předvedly v Prostějově

Šumperské gymnastky se předvedly v Prostějově Prostějov – Závod smíšených dvojic a dvojboj nejmladších dětí, v tomto duchu se nesl předposlední dubnový víkend pro mladé sportovce z Gymnastického klubu Šumperk. V závodě O cenu Prostějova zářila zejména sportovní gymnastka Marie Nevrklová, které společně s Otakarem Palkem z pražského klubu SK Hradčany vybojovala bronzovou medaili.
Sport, 1. května 2013, 17:33, redakce, MB

Gymnastky přivezly z Pardubic stříbrný pohár

Gymnastky přivezly z Pardubic stříbrný pohár Šumperk – Další ročník legendárního závodu Memoriál Jana Hampla, jehož se několik desítek let účastní také Gymnastický klub Šumperk, proběhl v sobotu 23. března v Pardubicích. Šumperské sportovkyně se odtud domů vrátily s cennými kovy.
Sport, 3. dubna 2013, 19:23, redakce, mošo

Šumperské gymnastky cvičily v Budapešti

Šumperské gymnastky cvičily v Budapešti Šumperk, Budapešť – Gymnastky z klubů TJ i GK Šumperk přijaly pozvání maďarského klubu UTE Torna Budapešť na mezinárodní utkání, které se konalo 7. a 8. prosince 2012. Využily tak pohostinnosti maďarských trenérů a rodičů, kteří zajistili ubytování a stravování.
Sport, 12. prosince 2012, 18:50, redakce, Jana Pražáková

Memoriál Jana Gajdoše a Přebor olomouckého kraje

Memoriál Jana Gajdoše a Přebor olomouckého kraje Brno – Sedmé místo dovezly z XXI. ročníku Memoriálu Jana Gajdoše, mezinárodního závodu chlapců a dívek ve sportovní gymnastice, šumperské sportovkyně. Soutěž se uskutečnila o víkendu 17. – 18. listopadu v brněnské sportovní hale.
Sport, 28. listopadu 2012, 11:34, redakce

Šumperské gymnastky zvládly medailově Jesenio Cup 2012

Šumperské gymnastky zvládly medailově Jesenio Cup 2012 Šumperk – Letošní ročník mezinárodního klání ve sportovní gymnastice Jesenio Cup, který se konal 27. října v tělocvičně ZŠ Sluneční v Šumperku, přivítal sto jedenáct účastníků z České republiky, Maďarska i Polska. Nechyběli samozřejmě ani sportovci z Gymnastického klubu Šumperk a pořádajícího oddílu TJ Šumperk.
Sport, 15. listopadu 2012, 09:11, MB, mošo

Gymnastky GK Šumperk zahájily sezónu úspěchem

Gymnastky GK Šumperk zahájily sezónu úspěchem Ostrava – V sobotu 20. října se v ostravských Vítkovicích konal tradiční závod s mezinárodní účastí Vítkovice Cup 2012. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení ve všech soutěžních kategoriích.
Sport, 29. října 2012, 06:59, redakce

Gymnasté úspěšně ukončili Moravskou ligu

Gymnasté úspěšně ukončili Moravskou ligu Bučovice – Podzimní část dvoukolového pětiboje Moravské ligy proběhla v sobotu 6. října v jihomoravských Bučovicích. Slunný den si ziskem poháru zpříjemnilo hned několik závodníků Gymnastického klubu Šumperk.
Sport, 12. října 2012, 10:04, redakce, MB

Gymnastické tituly až po vysvědčení

Praha – Až po rozdání vysvědčení odjížděli svěřenci trenéra Navrkala na Mistrovství ČR do Prahy. V pátek 29.června cvičil Dostál v kategorii muži B a zahájil soutěže ziskem titulu mistr České republiky.
Sport, 10. července 2012, 09:40, redakce

Šumperské gymnastky se kvalifikovaly do Rakouska

Šumperské gymnastky se kvalifikovaly do Rakouska Prostějov, Šumperk – Závod smíšených dvojic O cenu Prostějova hostil o víkend 16. až 17. června také gymnastické týmy ze Šumperka. Dívkám se podařilo kvalifikovat na mezinárodní soutěž v rakouském Klagenfurtu, chlapci se umístili v první desítce.
Sport, 1. července 2012, 15:11, Martina Konopová, mošo

123...910

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.