TÉMATA ČLÁNKŮ

FLORBALVítězem ŠFL se stal tým Metelesku Blesku

Šumperk – Žádný jiný tým než Včelky Medulky dosud nevyhrál v obnovené Šumperské florbalové lize. Zavedené pořádky ale letos končí. V rozhodujícím finálovém zápase sesadili Včelky z trůnu vítězní florbalisté z týmu Metelesku Blesku.
Sport, 5. května 2013, 14:56, Michal Šíma

Florbalisté skončí ve třetí lize na šestém místě

Šumperk – Florbalu patřila sobota 6. dubna patřila na Gymnáziu Šumperk. Svůj turnaj zde v rámci 3. ligy pořádal mužský tým, který se střetl s Přerovem a s Bohumínem. V ranním utkání proti týmu z Hané se Šumperk dostal rychle do vedení 2:0. Poté však polevil, soupeř se dostal do tempa a nakonec zvítězil těsně 6:5. Ve druhém duelu s Bohumínem se Asper rozjížděl pomaleji. Soupeře pustil do vedení, potom však vývoj utkání otočil a v poklidu si dokráčel ke třem bodům.
Sport, 9. dubna 2013, 13:31, Michal Šíma

Asperky vstoupí do play down na hřišti pražské Děkanky

Šumperk – Šumperské florbalistky začnou svůj boj o záchranu v nejvyšší české soutěži na palubovce pražské Děkanky. Rozhodla o tom domácí ztráta s posledními Českými Budějovicemi. Svěřenkyně Michala Maroška tak skončily předposlední v dlouhodobé části.
Sport, 7. března 2013, 10:00, Michal Šíma

Začalo play off Šumperské florbalové ligy

Šumperk – V Šumperské florbalové lize začaly vyřazovací boje.
Sport, 2. března 2013, 14:27, Michal Šíma

Asperky o víkendu dvakrát prohrály

Olomouc, Ostrava – V závěru základní části nejvyšší florbalové soutěže šumperské hráčky utržily dvě porážky. Nejprve nestačily v krajském derby na Olomouc, poté podlehly v dohrávce silným Vítkovicím.
Sport, 25. února 2013, 23:24, Michal Šíma

Základní část ŠFL je u konce

Šumperk – Šumperská florbalová liga má za sebou poslední kolo základní části. Od příštího týdne propuknou boje v play-off.
Sport, 23. února 2013, 17:47, Michal Šíma

V šestnáctém kole ŠFL poprvé prohrály Včelky Medulky

Šumperk – V šestnáctém kole Šumperské florbalové ligy poprvé prohrál první tým tabulky Včelky Medulky, o překvapení se postarali Párci.
Sport, 10. února 2013, 10:35, Michal Šíma

Asperky neukončily černou sérii ani v zápasu proti Děkance

Šumperk – Duel sousedů v tabulce florbalové extraligy nabídlo osmnácté kolo nejvyšší ženské soutěže. Desátý Šumperk se utkal s předposledními florbalistkami pražské Děkanky a bohužel odešel poražen.
Sport, 29. ledna 2013, 13:38, Michal Šíma

Florbalisté Asperu už pět zápasů v řadě neprohráli

Uničov – Šumperští florbalisté se aktuálně nachází v dobré formě. Ve 3. lize už pět utkání v řadě dokázali bodovat a v tabulce stoupají vzhůru, nyní jsou ve vyrovnaném poli na páté příčce. V sobotu dokázali v Uničově porazit Stonavu a remízovat s Přerovem.
Sport, 27. ledna 2013, 17:49, Michal Šíma

Patnácté kolo ŠFL

Šumperk – I přes určité obtíže zvítězili v dalším kole Šumperské florbalové ligy favorité, v utkání kola potom Metelesku Blesku porazilo Icemany.
Sport, 26. ledna 2013, 15:51, Michal Šíma

123...45...1314

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na třetí díl animované komedie JÁ, PADOUCH, kterou šumperské kino OKO promítá celý měsíc od 25. června až do 26. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje největší světový padouch?

a) Grrr
b) Glum
c) Gru

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na zahajovací koncert KLÁŠTERNÍCH HUDEBNÍCH SLAVNOSTÍ, který se uskuteční v neděli 2. července v klášterním kostele v Šumperku, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Radomír Pátík ze Šumperka a Josefa Růžičková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.