TÉMATA ČLÁNKŮ

FLORBALKanonýr po zásahu „kazisvěta“: Ještě jsem to pořádně nestrávil

Kanonýr po zásahu „kazisvěta“: Ještě jsem to pořádně nestrávil Šumperk – Dřeli, makali, poctivě trénovali několikrát týdně. Zářili herně i výsledkově. Po suverénním prvenství v základní části se probili do druhého kola play off. Jenže je zasáhla rána osudu. Florbalisté Šumperka v cestě do vysněné národní ligy nepodlehli nikomu ze soupeřů, ale nohy jim podrazil koronavirový „kazisvět“.
Sport, 2. dubna 2020, 21:00, Petr Fišer

Šumperský Asper má smůlu, florbalová sezóna skončila. Z divize nikdo nepostoupí

Šumperský Asper má smůlu, florbalová sezóna skončila. Z divize nikdo nepostoupí Šumperk, Mohelnice – Šumperský Asper dokázal postoupit do druhého kola play off. Než stačil u slavících hráčů odeznít pocit velkého štěstí, museli skousávat zklamání, k němuž se vzhledem k okolnostem schylovalo. O pouhé dva dny později výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o předčasném ukončení sezóny.
Sport, 26. března 2020, 14:00, Petr Fišer

„Jsme připraveni, můžeme to urvat,“ věří kanonýr Asperu

„Jsme připraveni, můžeme to urvat,“ věří kanonýr Asperu Šumperk – Kritika, kterou se nebál spustit po vzájemném utkání trenér Vsetína, je překvapila. Patrik Seevald nařkl florbalisty Asperu z nevhodného chování a následně vypálil svůj nekompromisní verdikt: „Šumperk si postoupit nezaslouží. Daleko radši bych v národní lize viděl Třinec!“
Sport, 20. února 2020, 15:35, Petr Fišer

FLORBALOVÁ JÍZDA: Šincl a spol. ukořistili od pirátů Černou perlu

Šumperk, Chrudim – Zatím jsou veškeré pokusy marné. Každý, kdo usiluje o skalp šumperských nebo mohelnických florbalistů, naráží na houževnatý odpor druhé strany. Je podpořený značnou divizní kvalitou.
Sport, 24. října 2019, 15:00, Petr Fišer

Florbalisté Mohelnice jedou. Že jsou nováčkem? No a co!

Florbalisté Mohelnice jedou. Že jsou nováčkem? No a co! Rokytnice, Uničov – Že jsou v divizní soutěži nováčkem? No a co! Florbalisté Mohelnice se po postupu z regionální ligy velké výzvy nezalekli a po třech odehraných kolech drželi sympatické druhé místo.
Sport, 10. října 2019, 14:00, Petr Fišer

Šumperk jde na postup, prorokoval po vzájemném utkání trenér Orlové

Šumperk jde na postup, prorokoval po vzájemném utkání trenér Orlové Šumperk – Byl to teprve druhý zápas v novém divizním ročníku. Přesto si trenér orlovských florbalistů Lukáš Louda zahrál na proroka. „Šumperk jde letos na postup,“ prohlásil přesvědčeně po skončení vzájemného utkání. Domácí Asper přemohl obávaného soupeře ze severu Moravy gólovou smrští, kterou spustil v závěrečných dvou minutách.
Sport, 25. září 2019, 19:00, Petr Fišer

Nejlepší sezóna v historii, libovala si duše florbalové Libiny

Nejlepší sezóna v historii, libovala si duše florbalové Libiny Libina – Mužské áčko vyhrálo krajskou ligu, parta matadorů skončila v nejvyšší soutěži jediný bod za hvězdnými Vítkovicemi. Klubovému vedení dělalo radost i družstvo žákyň, na němž byl patrný výkonnostní posun. „Úžasné období. Troufám si tvrdit, že jsme si užili nejlepší sezónu v historii,“ liboval si šéf florbalové Libiny Lukáš Vrána.
Sport, 1. května 2019, 17:00, Petr Fišer

Obrovský florbalový smutek, Asper neunesl tíhu okamžiku

Obrovský florbalový smutek, Asper neunesl tíhu okamžiku Šumperk – Florbalisté Šumperka se na vlastní kůži přesvědčili o pravdivosti rčení, které říká, že poslední krok bývá nejtěžší. Přestože měli v utkání roku výhodu domácího prostředí, neunesli tíhu okamžiku a na zkušenější výběr Orlové nestačili. Baráž o národní ligu si tak nezahrají.
Sport, 6. března 2019, 18:00, Petr Fišer

FLORBALOVÉ ROZŘEŠENÍ: Asper sahá po baráži o vyšší soutěž. Rozhodovat může až poslední zápas s Orlovou

FLORBALOVÉ ROZŘEŠENÍ: Asper sahá po baráži o vyšší soutěž. Rozhodovat může až poslední zápas s Orlovou Šumperk – Ještě dvě výhry a je to tam. Florbalisté Šumperka jsou blízko k tomu, aby si poprvé v historii klubu zahráli o národní ligu. Ke vstupence do vysněné baráže vede příznivý výsledek z přímého souboje proti Orlové. Po očku budou sledovat i závěrečné zápasy hranického týmu. O všem se rozhodne už o víkendu!
Sport, 27. února 2019, 16:00, Petr Fišer

FLORBALOVÉ DRAMA: o dvě postupová místa se perou tři kohouti

FLORBALOVÉ DRAMA: o dvě postupová místa se perou tři kohouti Morava – Florbalový Šumperk to s postupem do barážové nadstavby o Národní ligu myslí naprosto vážně. Před důležitými zápasy na Hané sáhl ke kroku, který v minulých letech nebyl v modrožlutém klubu úplně obvyklý – posílil se o hráče z jiných moravských týmů.
Sport, 30. ledna 2019, 16:00, Petr Fišer

123...1617

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.