TÉMATA ČLÁNKŮ

FUTSALFutsalová Delta Real se vrací! Může narazit na Brazilce

Futsalová Delta Real se vrací! Může narazit na Brazilce Šumperk - Futsalová Delta Real, jejíž prvoligové zápasy se v dobách největšího rozmachu těšily velkému diváckému zájmu, se vrací na scénu! Poctivě skládané mužstvo si na začátku května zahraje v Teplicích o mistrovský titul na republikovém šampionátu veteránů. Na soupisku můžou být zaneseni hráči ročníku narození 1976 a starší.
Sport, 16. března 2016, 15:00, Petr Fišer

Ve vyhroceném futsalovém šlágru padaly nejen góly, ale i červené karty

Ve vyhroceném futsalovém šlágru padaly nejen góly, ale i červené karty Šumperk - Větší dávka emocí než obvykle pulzovala v nedělním šlágru Futsalové ligy Šumperka. Ve vyhroceném utkání Hoky s Kamionem padaly nejen góly, ale i červené karty. Vyloučena byla trojice hříšníků!
Sport, 9. prosince 2015, 13:00, Petr Fišer

Futsal začal vařit z jiných surovin: nové vedení, nové plány

Futsal začal vařit z jiných surovin: nové vedení, nové plány Šumperk - Stabilizace, všeobecné zkvalitnění, čisté prostředí, průhledné hospodaření, doprovodné turnaje bez výběru startovného. Regionální futsal má nové vedení, které se nijak netají svými plány. „Jde nám o to, aby všechno klapalo a každý byl spokojený,“ nastínil krajský předseda LUKÁŠ ZBOŽÍNEK.
Sport, 2. září 2015, 14:00, Petr Fišer

Jubileum na přístrojích, futsalová Delta Real oslavila dvacet let

Jubileum na přístrojích, futsalová Delta Real oslavila dvacet let Šumperk - Sympatické dvacátiny? To už zaslouží pořádnou párty. Futsalová Delta Real se dožila kulatého jubilea a jedna prosincová sobota na konci minulého roku podle toho vypadala. V hale na gymnáziu bylo pořádně veselo.
Sport, 7. ledna 2015, 10:00, Petr Fišer

Manažer futsalové Delty Real nevylučuje absolutní konec: „Zlaté časy jsou minulostí,“ uvědomuje si smířeněROZHOVOR

Manažer futsalové Delty Real nevylučuje absolutní konec: „Zlaté časy jsou minulostí,“ uvědomuje si smířeně Šumperk - Každý, kdo si zvykl na pravidelné páteční večery ve futsalovém duchu, má smůlu. Bude si muset najít jinou zábavu. Tradiční bašta ze Šumperka místo oslav dvacátého výročí vyklidila pole. A to tak, že úplně. Vedení Delty Real v čele s JAROSLAVEM HORÁKEM mladším donutily k zásadnímu kroku okolnosti, které jsou docela smutné a v mnoha ohledech odráží dnešní dobu.
Sport, 16. července 2014, 10:28, Petr Fišer

Vítězné na shledanou, futsalisté se loučili výhrou

Vítězné na shledanou, futsalisté se loučili výhrou Šumperk - Futsalisté Šumperka se loučili s domácím prostředím. Před vlastním publikem si v letošní sezoně druhé ligy zahráli naposledy. Nejvěrnějším fanouškům poslali vítězný pozdrav. I když to nebyla žádná pastva pro oči, hlavní zápasový cíl se splnit podařilo.
Sport, 12. března 2014, 09:00, Petr Fišer

Futsalisté sahali po skalpu vedoucího Třince, chybělo velmi málo

Futsalisté sahali po skalpu vedoucího Třince, chybělo velmi málo Šumperk - Chybělo velmi málo a vedoucí mužstvo druhé futsalové ligy muselo trávit teprve druhou porážku v sezoně. Pětasedmdesát vteřin před koncem inkasovalo v Šumperku rozdílový gól a zdálo se být rozhodnuto. Jenže nebylo!
Sport, 29. ledna 2014, 19:03, Petr Fišer

Málem nás chtěli i lynčovat, zlobil se po futsalovém derby šéf Šumperka

Málem nás chtěli i lynčovat, zlobil se po futsalovém derby šéf Šumperka Mikulovice - Futsalisté Šumperka zůstávají krajskými jedničkami. Rivala z Jeseníku dokázali zdolat i podruhé v sezoně. A znovu dvougólovým rozdílem. Odveta v Mikulovicích byla napínavá až do konce, za nerozhodného stavu 2:2 se rozhodovalo v posledních dvou minutách!
Sport, 14. ledna 2014, 19:32, Petr Fišer

Úspěšný lov hladového Sokola

Úspěšný lov hladového Sokola Šumperk - Richard Sokol byl na lovu. A viditelně hladový. V dalším zápase druhé ligy vykrádal soupeřovo hnízdo natolik úspěšně, že se propytlačil až k pěti gólům! Hlavně jeho zásluhou se šumperští futsalisté dopracovali k pohodovému vítězství, kterým udělali zdařilou tečku za letošním rokem. Byla tříbodová.
Sport, 20. prosince 2013, 10:13, Petr Fišer

Futsaloví realiťáci si brousí zuby na vedoucí Ostravu

Futsaloví realiťáci si brousí zuby na vedoucí Ostravu Šumperk - Před šumperskými futsalisty stojí velká výzva. Po spíše povinném otupení choceňské Gilotiny je v dalším domácím utkání prověří daleko silnější soupeř. V pátek večer narazí na ostravské vysokoškoláky, kteří zatím proplouvají druholigovými peřejemi s největší bodovou úspěšností.
Sport, 20. listopadu 2013, 07:27, Petr Fišer

123456

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.