TÉMATA ČLÁNKŮ

FUTSALFutsalová Delta Real se vrací! Může narazit na Brazilce

Futsalová Delta Real se vrací! Může narazit na Brazilce Šumperk - Futsalová Delta Real, jejíž prvoligové zápasy se v dobách největšího rozmachu těšily velkému diváckému zájmu, se vrací na scénu! Poctivě skládané mužstvo si na začátku května zahraje v Teplicích o mistrovský titul na republikovém šampionátu veteránů. Na soupisku můžou být zaneseni hráči ročníku narození 1976 a starší.
Sport, 16. března 2016, 15:00, Petr Fišer

Ve vyhroceném futsalovém šlágru padaly nejen góly, ale i červené karty

Ve vyhroceném futsalovém šlágru padaly nejen góly, ale i červené karty Šumperk - Větší dávka emocí než obvykle pulzovala v nedělním šlágru Futsalové ligy Šumperka. Ve vyhroceném utkání Hoky s Kamionem padaly nejen góly, ale i červené karty. Vyloučena byla trojice hříšníků!
Sport, 9. prosince 2015, 13:00, Petr Fišer

Futsal začal vařit z jiných surovin: nové vedení, nové plány

Futsal začal vařit z jiných surovin: nové vedení, nové plány Šumperk - Stabilizace, všeobecné zkvalitnění, čisté prostředí, průhledné hospodaření, doprovodné turnaje bez výběru startovného. Regionální futsal má nové vedení, které se nijak netají svými plány. „Jde nám o to, aby všechno klapalo a každý byl spokojený,“ nastínil krajský předseda LUKÁŠ ZBOŽÍNEK.
Sport, 2. září 2015, 14:00, Petr Fišer

Jubileum na přístrojích, futsalová Delta Real oslavila dvacet let

Jubileum na přístrojích, futsalová Delta Real oslavila dvacet let Šumperk - Sympatické dvacátiny? To už zaslouží pořádnou párty. Futsalová Delta Real se dožila kulatého jubilea a jedna prosincová sobota na konci minulého roku podle toho vypadala. V hale na gymnáziu bylo pořádně veselo.
Sport, 7. ledna 2015, 10:00, Petr Fišer

Manažer futsalové Delty Real nevylučuje absolutní konec: „Zlaté časy jsou minulostí,“ uvědomuje si smířeněROZHOVOR

Manažer futsalové Delty Real nevylučuje absolutní konec: „Zlaté časy jsou minulostí,“ uvědomuje si smířeně Šumperk - Každý, kdo si zvykl na pravidelné páteční večery ve futsalovém duchu, má smůlu. Bude si muset najít jinou zábavu. Tradiční bašta ze Šumperka místo oslav dvacátého výročí vyklidila pole. A to tak, že úplně. Vedení Delty Real v čele s JAROSLAVEM HORÁKEM mladším donutily k zásadnímu kroku okolnosti, které jsou docela smutné a v mnoha ohledech odráží dnešní dobu.
Sport, 16. července 2014, 10:28, Petr Fišer

Vítězné na shledanou, futsalisté se loučili výhrou

Vítězné na shledanou, futsalisté se loučili výhrou Šumperk - Futsalisté Šumperka se loučili s domácím prostředím. Před vlastním publikem si v letošní sezoně druhé ligy zahráli naposledy. Nejvěrnějším fanouškům poslali vítězný pozdrav. I když to nebyla žádná pastva pro oči, hlavní zápasový cíl se splnit podařilo.
Sport, 12. března 2014, 09:00, Petr Fišer

Futsalisté sahali po skalpu vedoucího Třince, chybělo velmi málo

Futsalisté sahali po skalpu vedoucího Třince, chybělo velmi málo Šumperk - Chybělo velmi málo a vedoucí mužstvo druhé futsalové ligy muselo trávit teprve druhou porážku v sezoně. Pětasedmdesát vteřin před koncem inkasovalo v Šumperku rozdílový gól a zdálo se být rozhodnuto. Jenže nebylo!
Sport, 29. ledna 2014, 19:03, Petr Fišer

Málem nás chtěli i lynčovat, zlobil se po futsalovém derby šéf Šumperka

Málem nás chtěli i lynčovat, zlobil se po futsalovém derby šéf Šumperka Mikulovice - Futsalisté Šumperka zůstávají krajskými jedničkami. Rivala z Jeseníku dokázali zdolat i podruhé v sezoně. A znovu dvougólovým rozdílem. Odveta v Mikulovicích byla napínavá až do konce, za nerozhodného stavu 2:2 se rozhodovalo v posledních dvou minutách!
Sport, 14. ledna 2014, 19:32, Petr Fišer

Úspěšný lov hladového Sokola

Úspěšný lov hladového Sokola Šumperk - Richard Sokol byl na lovu. A viditelně hladový. V dalším zápase druhé ligy vykrádal soupeřovo hnízdo natolik úspěšně, že se propytlačil až k pěti gólům! Hlavně jeho zásluhou se šumperští futsalisté dopracovali k pohodovému vítězství, kterým udělali zdařilou tečku za letošním rokem. Byla tříbodová.
Sport, 20. prosince 2013, 10:13, Petr Fišer

Futsaloví realiťáci si brousí zuby na vedoucí Ostravu

Futsaloví realiťáci si brousí zuby na vedoucí Ostravu Šumperk - Před šumperskými futsalisty stojí velká výzva. Po spíše povinném otupení choceňské Gilotiny je v dalším domácím utkání prověří daleko silnější soupeř. V pátek večer narazí na ostravské vysokoškoláky, kteří zatím proplouvají druholigovými peřejemi s největší bodovou úspěšností.
Sport, 20. listopadu 2013, 07:27, Petr Fišer

123456

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o 3 výherce, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem, konané 13. července. Pořadatelé zároveň výhercům zašlou PROBIO balíček v hodnotě 500 Kč. Můžete to být právě vy, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Kdo moderuje letošní Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem?
A) Marie Doležalová a Marek Zelinka                
B) Richard Genzer a Michal Suchánek                  
C) Pavla Tomicová a Marek Dědík  

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na film Yesterday, který šumperské kino OKO promítne ve čtvrtek 27. června vyhrávají: Ilona Krátká z Rudy nad Moravou, Alžběta Vévodová z Chromče a Sylvia Hynková ze Šumperka. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kina.