TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALHrající trenér? Žádné výhody nevidím, tvrdí fotbalový kouč Jiří PickaROZHOVOR

Postřelmov - Není to žádný med. Kdo si myslí, že role hrajícího trenéra skrývá řadu výhod, šeredně se mýlí. Alespoň to tvrdí JIŘÍ PICKA, přísný kouč postřelmovských fotbalistů. „Někdy jsem naštvaný a rozčarovaný tak, že bych se hned po zápase nejradši na všechno vyprdl a vykašlal,“ svěřoval se zkušený matador v otevřeném rozhovoru.
Sport, 13. prosince 2017, 16:00, Petr Fišer

Mladý trenér, který má zachránit Mohelnici ve třetí lize: Od hráčů chci úplně jiný přístup k fotbalu, než na který byli zvyklí. Zpočátku na mě nevěřícně koukaliROZHOVOR

Mladý trenér, který má zachránit Mohelnici ve třetí lize: Od hráčů chci úplně jiný přístup k fotbalu, než na který byli zvyklí. Zpočátku na mě nevěřícně koukali Mohelnice - Byla to překvapivá volba. Když se vedení mohelnického fotbalu rozhodlo po nepřesvědčivém nakročení do nové sezóny udělat změnu na stěžejním postu, zkušeného stratéga Karla Trnečku vyměnilo za trenérského nováčka DUŠANA ŽMOLÍKA (1982). Pro přemýšlivého sympaťáka je to vůbec první štace v pozici hlavního lodivoda a hned před ním stojí těžký úkol – zachránit tradiční okresní klub v moravskoslezské lize.
Sport, 22. listopadu 2017, 16:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Leština ztrácí pohodu, obdržela lekci od Štítů. Hlavní rozhodčí Kylar dostal pěstí do obličeje!

Leština ztrácí pohodu, obdržela lekci od Štítů. Hlavní rozhodčí Kylar dostal pěstí do obličeje! Leština - Z Leštiny se vytrácí fotbalová pohoda. Sportovní „drtikol“, který válcoval jednoho soupeře za druhým, přestává být dominantní jako dřív. V nejnižší krajské soutěži obdržel velkou lekci od Štítů.
Sport, 25. října 2017, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Spanilá jízda dokončena: fotbalový pohár ukořistil hrabišínský trpaslík

Spanilá jízda dokončena: fotbalový pohár ukořistil hrabišínský trpaslík Hrabišín - Spanilá jízda hrabišínských fotbalistů okresní fází Českého poháru měla senzační vyvrcholení. Mužstvo trenéra Netopila, které se v minulém ročníku nedokázalo udržet v I. B třídě, vyřídilo ve středečním finálovém duelu dalšího sebevědomého soka z vyšší soutěže. Pohár pro šampióny má nečekaného majitele.
Sport, 18. října 2017, 13:00, Petr Fišer

Fotbalisté Dubicka využili přesilovku, poprvé vyhráli za tři body. V okresním derby to odnesl Rapotín

Fotbalisté Dubicka využili přesilovku, poprvé vyhráli za tři body. V okresním derby to odnesl Rapotín Dubicko - Čekání dubických fotbalistů na premiérové vítězství za tři body je minulostí. Nováček soutěže dokázal plodně naložit s výhodami, které pro něj vyplynuly z dlouhé přesilovky. Po nedovoleném zákroku rukou musel předčasně pod sprchy Bohuslav Hudec.
Sport, 4. října 2017, 17:00, Petr Fišer, Milan Stratil

Vítězná série skončila, Leština neudržela rychle získané dvougólové vedení. Postřelmovští fotbalisté předvedli velkolepý obrat

Vítězná série skončila, Leština neudržela rychle získané dvougólové vedení. Postřelmovští fotbalisté předvedli velkolepý obrat Leština - Neporazitelnost Leštiny je minulostí. Tabulkový lídr poprvé prohrál, když prohospodařil nadějné dvougólové vedení se soupeřem, který se naopak dál veze na vítězné vlně. Do tříbodového konce dotáhl už čtvrté utkání v řadě. Sobotní derby bylo nejlepší reklamou na krajský fotbal, diváci se dobře pobavili.
Sport, 27. září 2017, 17:00, Petr Fišer

Ve Štítech létaly facky a kopance, došlo na hromadnou rvačku! Fotbalové derby mělo nechutný závěr

Ve Štítech létaly facky a kopance, došlo na hromadnou rvačku! Fotbalové derby mělo nechutný závěr Štíty - Nechutný závěr mělo fotbalové derby ve Štítech. Za přispění nepřesně pískajícího hlavního arbitra Zdeňka Kopečného došlo k vyhrocené situaci, která vyvolala přímo na hřišti hromadnou rvačku! Spustil ji incident mezi domácím Šínem a hostujícím Křenkem.
Sport, 20. září 2017, 16:30, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Fotbalové Losiny slavily sedmdesátku, třemi góly přejely Dubicko

Fotbalové Losiny slavily sedmdesátku, třemi góly přejely Dubicko Velké Losiny - Pozvané hosty, kteří se spokojili s nevalným místem v šedivém koutu, připomínali fotbalisté Dubicka na oficiální oslavě losinské sedmdesátky. Tradiční okresní klub připravil pro své příznivce dvouzápasové odpoledne, jehož součástí bylo utkání starých gard se Šumperkem.
Sport, 23. srpna 2017, 16:00, Petr Fišer

Trest za zahozené šance, Zábřeh padl v dobře rozehraném fotbalovém derby na penalty

Trest za zahozené šance, Zábřeh padl v dobře rozehraném fotbalovém derby na penalty Rapotín - Vedli o dva góly a sváteční zápas měli pod kontrolou. Fotbalisté Zábřeha okresní derby v Rapotíně velmi dobře rozehráli, a přestože o rychle získaný náskok přišli, stále byli k vítězství blíž. Jenže doplatili na zahazování šancí, kterých promarnili hned několik. Trest se dostavil, domů si odvezli jen bod.
Sport, 16. srpna 2017, 13:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Tři, dva, jedna… START!

Tři, dva, jedna… START! Morava - Doba zkoušení, testování a hledání vhodného doplnění skončila. Jde se na věc. Letní přestávka utekla jako voda a o slovo se hlásí nový fotbalový ročník. S různou precizností seštelované motory se rozběhnou naplno o víkendu a větší šance na úspěch se dávají poctivcům, kteří se drželi otřepaného hesla těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Jak na tom jednotlivé týmy jsou, odhalí hned první kolo.
Sport, 2. srpna 2017, 16:30, Petr Fišer

123...1516

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.