TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALSpanilá jízda dokončena: fotbalový pohár ukořistil hrabišínský trpaslík

Spanilá jízda dokončena: fotbalový pohár ukořistil hrabišínský trpaslík Hrabišín - Spanilá jízda hrabišínských fotbalistů okresní fází Českého poháru měla senzační vyvrcholení. Mužstvo trenéra Netopila, které se v minulém ročníku nedokázalo udržet v I. B třídě, vyřídilo ve středečním finálovém duelu dalšího sebevědomého soka z vyšší soutěže. Pohár pro šampióny má nečekaného majitele.
Sport, 18. října 2017, 13:00, Petr Fišer

Fotbalisté Dubicka využili přesilovku, poprvé vyhráli za tři body. V okresním derby to odnesl Rapotín

Fotbalisté Dubicka využili přesilovku, poprvé vyhráli za tři body. V okresním derby to odnesl Rapotín Dubicko - Čekání dubických fotbalistů na premiérové vítězství za tři body je minulostí. Nováček soutěže dokázal plodně naložit s výhodami, které pro něj vyplynuly z dlouhé přesilovky. Po nedovoleném zákroku rukou musel předčasně pod sprchy Bohuslav Hudec.
Sport, 4. října 2017, 17:00, Petr Fišer, Milan Stratil

Vítězná série skončila, Leština neudržela rychle získané dvougólové vedení. Postřelmovští fotbalisté předvedli velkolepý obrat

Vítězná série skončila, Leština neudržela rychle získané dvougólové vedení. Postřelmovští fotbalisté předvedli velkolepý obrat Leština - Neporazitelnost Leštiny je minulostí. Tabulkový lídr poprvé prohrál, když prohospodařil nadějné dvougólové vedení se soupeřem, který se naopak dál veze na vítězné vlně. Do tříbodového konce dotáhl už čtvrté utkání v řadě. Sobotní derby bylo nejlepší reklamou na krajský fotbal, diváci se dobře pobavili.
Sport, 27. září 2017, 17:00, Petr Fišer

Ve Štítech létaly facky a kopance, došlo na hromadnou rvačku! Fotbalové derby mělo nechutný závěr

Ve Štítech létaly facky a kopance, došlo na hromadnou rvačku! Fotbalové derby mělo nechutný závěr Štíty - Nechutný závěr mělo fotbalové derby ve Štítech. Za přispění nepřesně pískajícího hlavního arbitra Zdeňka Kopečného došlo k vyhrocené situaci, která vyvolala přímo na hřišti hromadnou rvačku! Spustil ji incident mezi domácím Šínem a hostujícím Křenkem.
Sport, 20. září 2017, 16:30, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Fotbalové Losiny slavily sedmdesátku, třemi góly přejely Dubicko

Fotbalové Losiny slavily sedmdesátku, třemi góly přejely Dubicko Velké Losiny - Pozvané hosty, kteří se spokojili s nevalným místem v šedivém koutu, připomínali fotbalisté Dubicka na oficiální oslavě losinské sedmdesátky. Tradiční okresní klub připravil pro své příznivce dvouzápasové odpoledne, jehož součástí bylo utkání starých gard se Šumperkem.
Sport, 23. srpna 2017, 16:00, Petr Fišer

Trest za zahozené šance, Zábřeh padl v dobře rozehraném fotbalovém derby na penalty

Trest za zahozené šance, Zábřeh padl v dobře rozehraném fotbalovém derby na penalty Rapotín - Vedli o dva góly a sváteční zápas měli pod kontrolou. Fotbalisté Zábřeha okresní derby v Rapotíně velmi dobře rozehráli, a přestože o rychle získaný náskok přišli, stále byli k vítězství blíž. Jenže doplatili na zahazování šancí, kterých promarnili hned několik. Trest se dostavil, domů si odvezli jen bod.
Sport, 16. srpna 2017, 13:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Tři, dva, jedna… START!

Tři, dva, jedna… START! Morava - Doba zkoušení, testování a hledání vhodného doplnění skončila. Jde se na věc. Letní přestávka utekla jako voda a o slovo se hlásí nový fotbalový ročník. S různou precizností seštelované motory se rozběhnou naplno o víkendu a větší šance na úspěch se dávají poctivcům, kteří se drželi otřepaného hesla těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Jak na tom jednotlivé týmy jsou, odhalí hned první kolo.
Sport, 2. srpna 2017, 16:30, Petr Fišer

Když je narušená pupeční šňůra = trenér zábřežských fotbalistů počítá velké ztráty

Když je narušená pupeční šňůra = trenér zábřežských fotbalistů počítá velké ztráty Zábřeh - Měl by navazovat na bronzový triumf. Fotbalový Zábřeh po zásadní klubové „revoluci“ a první sezóně, která se nesla v úspěšném záchranářském duchu, vydatně proháněl špičku tabulky v krajském přeboru. V nadcházejícím ročníku jej ale nejspíš čekají úplně jiné starosti. Během léta se totiž nevyhne nemalému hráčskému exodu.
Sport, 12. července 2017, 16:00, Petr Fišer

Fotbalové Dubicko poprvé v historii mezi krajskou elitou: „Je to pro nás velká výzva.“

Dubicko, Třeština - Není to tak dávno, co se fotbalové Dubicko pralo o body na okresní scéně. Dnes se může pyšnit tím, že se bude měřit s krajskou elitou. Jeden z největších skokanů posledních let? Určitě ano! Pod vedením svérázného manažera Lubomíra Hrdloviče doskákal až do nejvyšší přeborové soutěže.
Sport, 5. července 2017, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Fotbalová Třeština vzkazuje: Okresním titulem to nekončí!

Třeština - Tímhle to nekončí! Fotbalová Třeština si užívá návalu příjemné euforie, který pramení ze skutečnosti, že si po třech letech znovu přivlastnila titul okresních šampiónů. A už dnes spřádá odvážné plány. Má k tomu pádný důvod. V malé obci na Mohelnicku, v níž žije 385 obyvatel, se tvoří hodně našlapaný sportovní tým.
Sport, 28. června 2017, 14:00, Petr Fišer

123...1415

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).