TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALTrenérský generál Dubicka Jiří Silný není žádný troškař, bod za remízu ho v Maletíně nezajímá

Trenérský generál Dubicka Jiří Silný není žádný troškař, bod za remízu ho v Maletíně nezajímá Šumperk - Bod za remízu ho nezajímá. Trenér dubických fotbalistů Jiří Silný není žádný troškař, před sobotním hitem otevíracího kola I. A třídy v Maletíně myslí na jediné – na vítězství. „Přece nebudu říkat, že tam jedeme prohrát. Kdo mě zná, dobře ví, že si vždycky kladu nejvyšší možné cíle,“ potvrdil, že evidentně neslevil ze svých nároků.
Sport, 22. března 2017, 12:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

„Narážky na protekci? Bral jsem to jako motivaci,“ tvrdí mohelnický útočník Lukáš Hapal, syn bývalého fotbalového reprezentanta

„Narážky na protekci? Bral jsem to jako motivaci,“ tvrdí mohelnický útočník Lukáš Hapal, syn bývalého fotbalového reprezentanta Mohelnice - Kolikrát to nemají vůbec jednoduché. Jako potomci známých a slavných sportovců, umělců či politiků musí mnohdy čelit lidské závisti, nepřejícnosti a buranství. „Vždyť je to protekční dítě. Cestičku má pěkně zametenou,“ slýchávají z nejrůznějších stran. „I v mém případě podobné poznámky několikrát proběhly,“ přiznal útočník Mohelnice LUKÁŠ HAPAL (1992), syn bývalého fotbalového reprezentanta a současného trenéra slovenské jednadvacítky.
Sport, 15. března 2017, 17:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

JDE SE NA VĚC! Fotbalový kolotoč se po zimní přestávce dává do pohybu

JDE SE NA VĚC! Fotbalový kolotoč se po zimní přestávce dává do pohybu Morava - Doba testování a ladění formy skončila. Jde se na věc! Fotbalový kolotoč se po zimní přestávce dává do pohybu, jako první vyrazí na frontu pěchoty z krajského přeboru. Rapotín a Velké Losiny můžou ve víkendových bitvách těžit z výhody domácího prostředí, Zábřeh se představí na půdě nevyzpytatelného Lutína.
Sport, 8. března 2017, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

ROZHOVOR TÝDNE: Přes zranění až ke kormidlu, kanonýra naplňuje trenéřina

ROZHOVOR TÝDNE: Přes zranění až ke kormidlu, kanonýra naplňuje trenéřina Velké Losiny - Fotbal má rád natolik, že se mu hodlá věnovat i po skončení hráčské kariéry. PETR NAVRÁTIL si ve čtyřiatřiceti letech dobře uvědomuje, že se pomalu chýlí ke konci. Zvlášť když se ho v posledních sezónách drží smůla na zranění. Na druhou stranu mu paradoxně dopomohla k tomu, aby naplno pronikl do jiné fotbalové sféry - k trenérskému kormidlu. Ve Velkých Losinách se poctivě věnuje dvěma mládežnickým týmům.
Sport, 1. března 2017, 13:00, Petr Fišer

PŘÍBĚH TÝDNE: Z I. B třídy až do třetí ligy? Je to dobrý střelec, uznal gólové kvality Jaroslava Kožely mohelnický trenér Rolinek

PŘÍBĚH TÝDNE: Z I. B třídy až do třetí ligy? Je to dobrý střelec, uznal gólové kvality Jaroslava Kožely mohelnický trenér Rolinek Mohelnice, Libivá - Pokud by všechno klaplo a usmálo se na něj sportovní štěstí, směle by mohl útočit na prvenství ve speciální anketě Skokan roku. Jaroslav Kožela není daleko od toho, aby provinční I. B třídu vyměnil za daleko kvalitnější moravskoslezskou ligu. V zimní přestávce se pere o životní příležitost ve fotbalové Mohelnici.
Sport, 22. února 2017, 15:30, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Petr Strnad u divizních mužů skončil, Šumperk opět vede kouč Bohdan Hecl. Přijdou Velké Losiny o Marka Smrže?

Petr Strnad u divizních mužů skončil, Šumperk opět vede kouč Bohdan Hecl. Přijdou Velké Losiny o Marka Smrže? Šumperk - To, co platilo před týdnem, už není aktuální. Trenérské rošády ve fotbalovém Šumperku vzácně připomínají známou dětskou hru Škatulata, škatulata, hejbejte se. Petr Strnad, který s mladým mužstvem strávil podstatnou část podzimní sezóny, se rozhodl odstoupit z postu hlavního kouče. V horkém křesle ho nevystřídal nikdo jiný než Bohdan Hecl.
Sport, 15. února 2017, 17:30, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Všichni fotbaloví vyhnanci zůstávají, osud Mohelnice jim není lhostejný

Všichni fotbaloví vyhnanci zůstávají, osud Mohelnice jim není lhostejný Mohelnice - Dnes už bývalý trenér Mohelnice Roman Sedláček z nich udělal fotbalové vyhnance. „Nepočítám s vámi. Hledejte si jiné angažmá,“ sdělil jim po skončení podzimní části. Po jeho dobrovolném složení funkce je ale všechno jinak. Trojice Lubomír Pinkava, Vlastimil Fiala, Martin Vokoun v mužském týmu zůstává a je připravena udělat maximum pro to, aby se zachránil v moravskoslezské lize.
Sport, 1. února 2017, 13:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Trenér Jiří Mika otevřeně: Jsem moc rád, že mě nemoc zastihla a změnila

Trenér Jiří Mika otevřeně: Jsem moc rád, že mě nemoc zastihla a změnila Velké Losiny - Ani zdaleka není jediný, kdo musel zápolit se zákeřnou nemocí. Byl to nevyzpytatelný boj s nejistým koncem. JIŘÍ MIKA před několika lety nejtěžší zápas zvládl a znovu se mohl začít naplno věnovat všemu, co má rád. „Můj náhled na život a životní priority se od té doby hodně změnil. A jsem přesvědčený, že nejen v mém případě, ale u každého, kdo se v takové situaci ocitl. Dostal jsem druhou šanci a jsem tady od toho, abych si ji zasloužil,“ pustil se do otevřeného vyprávění kouč fotbalistů z Velkých Losin.
Sport, 25. ledna 2017, 11:30, Petr Fišer

„Rozdíl je obrovský,“ varuje před pádem do krajského přeboru trenér Petr Strnad

„Rozdíl je obrovský,“ varuje před pádem do krajského přeboru trenér Petr Strnad Šumperk - Vstává v pět hodin ráno. Před osmou je ve škole, kde se věnuje fotbalovým třídám. V jedenáct má za sebou dopolední část, odpolední mu končí někdy i v sedm večer. PETR STRNAD si na nedostatek práce nemůže stěžovat. V Šumperku snaživě válčí na mnoha frontách.
Sport, 18. ledna 2017, 16:00, Petr Fišer

ROZHOVOR TÝDNE: „Hráči nechtěli pod trenérem Sedláček hrát,“ přiznal mohelnický kapitán Roman Kuba

ROZHOVOR TÝDNE: „Hráči nechtěli pod trenérem Sedláček hrát,“ přiznal mohelnický kapitán Roman Kuba Mohelnice - Nedokázal by to každý. Chtělo to odvahu. V době, kdy se dusno v kabině mohelnických fotbalistů dalo regulérně krájet, předstoupil kapitán týmu ROMAN KUBA před trenéra Sedláčka jako „advokát“ hráčů. Položil za ně hlavu na špalek, chtěl se jich zastat.
Sport, 11. ledna 2017, 10:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

123...1314

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii MIMI ŠÉF, kterou promítá šumperské kino OKO od 20. do 30. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kterou úspěšnou komedií se proslavili tvůrci nového animáku Mimi šéf?

a) Doba ledová
b) Madagaskar
c) Rákosníček

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ


Vstupenku na LADIES NIGHT EROTIC DANCE SHOW GLADIATORS, která se uskuteční v pátek 28. dubna od 19 hodin v H-clubu v Šumperku, vyhráli Elenka Hrbáčková ze Šumperka, Simona Jílková ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína a Vladislava Jančíková ze Sudkova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká u vstupu v H-clubu.