TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALPotlesk pro šampióny, titul si zajistili s předstihem

Potlesk pro šampióny, titul si zajistili s předstihem Nový Malín, Loučná – Je rozhodnuto. Novopečení šampióni v I. B třídě a okresním přeboru si soutěžní prvenství shodně zajistili s jednokolovým předstihem. Zatímco fotbalisté Loučné neměli se sobotním protivníkem vážnější potíže, Lesnice se na postupovou výhru pořádně nadřela.
Sport, 12. června 2019, 14:00, Petr Fišer

V Šumperku se schyluje k trenérské změně. Heclův oslabený výběr roznesl na kopytech Havířov

V Šumperku se schyluje k trenérské změně. Heclův oslabený výběr roznesl na kopytech Havířov Havířov – Podle zákulisních informací se schyluje k tomu, že si Bohdan Hecl kroutí poslední zápasy v pozici hlavního trenéra u mužského týmu šumperských fotbalistů. Po sezóně by ho v čele vlajkové lodi měl nahradit další klubový odchovanec a současný kouč dorostu Zdeněk Opravil. Heclův nekompletní výběr se v nedělním dopoledni vytáhl, když prostřednictvím soustředěného výkonu roznesl na kopytech domácí Havířov.
Sport, 22. května 2019, 12:00, Petr Fišer

Lesnický mág Miloslav Kobza = specialista na Postřelmov

Lesnický mág Miloslav Kobza = specialista na Postřelmov Lesnice – Snad každý fotbalista má během své kariéry oblíbené a neoblíbené soupeře. Lesnický rychlonožka Miloslav Kobza je specialistou na Postřelmov. V přímém souboji o vedoucí pozici vstřelil veledůležitý první gól a přispěl velkou měrou k možná klíčovému vítězství celé sezóny.
Sport, 8. května 2019, 12:00, Petr Fišer

Šumperský obránce Marek Smrž skončil v nemocnici. Po krvavé srážce s brankářem Martinem Kreizlem měl zapadlý jazyk

Šumperský obránce Marek Smrž skončil v nemocnici. Po krvavé srážce s brankářem Martinem Kreizlem měl zapadlý jazyk Šumperk – Nebyl to pohled pro slabší povahy. Fotbalisté Kozlovic nakopli za obranu míč, který měl kontrolovat šumperský zadák Marek Smrž. Po přižduchnutí od domácího útočníka došlo ke srážce s brankářem Kreizlem a následky jejich vzájemné kolize byly hrozivé. Hostujícímu bekovi museli vytahovat zapadlý jazyk.
Sport, 1. května 2019, 14:30, Petr Fišer

Fotbalová Leština jako fackovací panák. Na jaře dostala už devět gólů

Fotbalová Leština jako fackovací panák. Na jaře dostala už devět gólů Rapotín – Tohle už není náhoda. Fotbalisté Leštiny se škvaří ve vlastní šťávě a kalich hořkosti si vypíjejí až do dna. Po tragické podzimní části je nechalo ve štychu hned několik týmových opor a nakročení do druhé poloviny zpackané sezóny rozklíženému stavu odpovídá. Na pětigólový výprask od Troubelic plynule navázali v sobotu na půdě Rapotína.
Sport, 17. dubna 2019, 18:00, Petr Fišer

DERBY SE VŠÍM VŠUDY! Padlo devět branek

DERBY SE VŠÍM VŠUDY! Padlo devět branek Mohelnice – Fotbalové derby mezi Mohelnicí a Velkými Losinami předčilo všechna očekávání. Umělá tráva svědčila útočnému pojetí, a protože se oba týmy vyzbrojily velkou dávkou ostrých nábojů, diváci si užili bohaté hody. Padlo devět branek!
Sport, 27. března 2019, 19:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Život bez fotbalu bych si neuměl představit, tvrdí Lukáš Okleštěk. Podle tahouna Zábřeha má úroveň soutěží klesající tendenci

Život bez fotbalu bych si neuměl představit, tvrdí Lukáš Okleštěk. Podle tahouna Zábřeha má úroveň soutěží klesající tendenci Zábřeh – Táhne mu na osmatřicet let a v kabině plné mladíků vybočuje z řady. Nejen věkem, ale i herními schopnostmi. Současný fotbalový Zábřeh bez LUKÁŠE OKLEŠŤKA? Nemyslitelná věc! I když má občas všeho plné zuby, životní záliba ho stále naplňuje plnými doušky.
Sport, 20. března 2019, 19:00, Petr Fišer

Losinský Marek Žídek před derby: Mohelnice nás podcenila, bude to úplně jiný zápas

Losinský Marek Žídek před derby: Mohelnice nás podcenila, bude to úplně jiný zápas Šumperk – Pro hráče Velkých Losin to bude jarní dobrodružství se zvláštním nádechem. Už dopředu je jisté, že jakmile rozehraná sezóna dojede do cílové stanice, trenér Jiří Mika po dlouhých šesti letech mužskou posádku opustí. „Musíme ze sebe vymačkat maximum, aby si poslední půlrok užil. Důstojnou rozlučku si zaslouží, pro losinský fotbal odvedl fantastickou práci. Zatím mu to moc neusnadňujeme,“ burcoval MAREK ŽÍDEK. „Nebýt Mikáče, tak na nejvyšší krajské úrovni nehrajeme,“ přihodil přesvědčeně klubový starousedlík.
Sport, 20. března 2019, 17:00, Petr Fišer

Stoper z donucení: Bezpečněji se cítím v záloze nebo v útoku

Stoper z donucení: Bezpečněji se cítím v záloze nebo v útoku Šumperk – Nebývá úplně obvyklé, aby kapitánská páska připadla „náplavě“ odjinud. MAREK SMRŽ se speciální pocty dočkal hlavně proto, že chodí naplno do každého souboje. Je to bojovník. Je to dříč. Kouč šumperských fotbalistů Bohdan Hecl si jeho morálních vlastností váží natolik, že jej pro první polovinu podzimní sezóny povýšil na týmového „kápa“.
Sport, 13. března 2019, 19:00, Petr Fišer

Žlutomodří jdou na věc, čeká je první mistrovské střetnutí. V sobotu vyrazí do Hranic

Žlutomodří jdou na věc, čeká je první mistrovské střetnutí. V sobotu vyrazí do Hranic Šumperk – Jde se na věc! Jako první se vydají na soutěžní frontu fotbalisté Šumperka. Úvodní divizní utkání je čeká už v sobotu, kdy se představí na nevyzpytatelné půdě všehoschopného konkurenta. „Do Hranic pojedeme s tím, že chceme bodovat,“ ujišťoval za celé mužstvo trenér Bohdan Hecl.
Sport, 13. března 2019, 13:00, Petr Fišer

123...1920

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o 3 výherce, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem, konané 13. července. Pořadatelé zároveň výhercům zašlou PROBIO balíček v hodnotě 500 Kč. Můžete to být právě vy, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Kdo moderuje letošní Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem?
A) Marie Doležalová a Marek Zelinka                
B) Richard Genzer a Michal Suchánek                  
C) Pavla Tomicová a Marek Dědík  

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na film Yesterday, který šumperské kino OKO promítne ve čtvrtek 27. června vyhrávají: Ilona Krátká z Rudy nad Moravou, Alžběta Vévodová z Chromče a Sylvia Hynková ze Šumperka. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kina.