TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALRázně ukončené gólové strádání, Velké Losiny naložily Rapotínu

Rázně ukončené gólové strádání, Velké Losiny naložily Rapotínu Velké Losiny – Střelecký prach jim zvlhnul natolik, že přestali vyhrávat. Fotbalisté Velkých Losin spalovali jednu šanci za druhou a série neúspěšných výsledků způsobená nízkou produktivitou je v tabulkovém pořadí katapultovala do míst, kde jim začaly hrozit záchranářské starosti. Gólové probuzení si užili v zápase, který patří k nejprestižnějším v širokém okolí. Před tisícovkou diváků důkladně naložili lokálnímu rivalovi z Rapotína.
Sport, 2. května 2018, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Losinský přeběhlík Martin Kocourek: Vedení Rapotína zamrzlo na úrovni vesnického fotbaluROZHOVOR

Losinský přeběhlík Martin Kocourek: Vedení Rapotína zamrzlo na úrovni vesnického fotbalu Velké Losiny, Rapotín – Nervozitou si nejspíš ukouše nehty. Celý fotbalový okres se těší na nedělní derby dvou lokálních rivalů a zimní posila Velkých Losin MARTIN KOCOUREK bude prestižní bitvu sledovat pouze z hlediště. I když jej netrápí žádné zdravotní neduhy a jeho jméno nefiguruje na seznamu disciplinární komisí potrestaných hříšníků, do hry nezasáhne, přestože by moc chtěl.
Sport, 25. dubna 2018, 18:00, Petr Fišer

SOUSEDSKÉ DERBY: Ani v jednom týmu nejsou extra magoři, tvrdí o rivalitě mezi Leštinou a Lesnicí zkušený obránce Jiří Hobler. V neděli se čeká „plný dům“

SOUSEDSKÉ DERBY: Ani v jednom týmu nejsou extra magoři, tvrdí o rivalitě mezi Leštinou a Lesnicí zkušený obránce Jiří Hobler. V neděli se čeká „plný dům“ Leština – Je to pravé sousedské derby se vším všudy. Jakmile se v předsezónním období odhalí termínová listina a program zápasů jednotlivých kol, fotbalové souboje mezi Lesnicí a Leštinou patří k nejvyhledávanějším položkám. Na druhou řežbu dvou odvěkých rivalů v rámci probíhajícího ročníku I. B třídy dojde už v neděli. A znovu se dá očekávat nelítostná přetahovaná o každý milimetr travnatého hřiště.
Sport, 18. dubna 2018, 16:00, Petr Fišer

Obránci, pozor! Petr je zpátky. Leštinu znovu vede trenér Minář, po návratu počítá citelné ztráty

Obránci, pozor! Petr je zpátky. Leštinu znovu vede trenér Minář, po návratu počítá citelné ztráty Jindřichov, Leština - Že patří mezi největší favority na soutěžní titul? Fotbalisté Jindřichova tomu nepřikládají žádnou důležitost. Průběh podzimní části I. B třídy s povděkem kvitovali, vedoucí pozici ale nijak zvlášť nepřeceňují. „Pokud ji udržíme, jen dobře. Pokud ne, žádnou vědu z toho dělat nebudeme. Stačit nám bude jakékoliv umístění v nejlepší pětce,“ tvrdil před jarním startem kapitán týmu František Vlček.
Sport, 28. března 2018, 19:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Rána pro Maletín: gólový střelec Milan Michalčák musí na operaci

Rána pro Maletín: gólový střelec Milan Michalčák musí na operaci Maletín - Tohle zabolí. Maletín se vydá na fotbalovou frontu bez důležitého válečníka. Gólový útočník Milan Michalčák musí podstoupit operaci kolenních vazů, na operační stůl ulehne za necelý měsíc.
Sport, 28. března 2018, 15:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Namočený Zábřeh dál sází na odchovance, hráčů nazbyt nemá ani fotbalový Rapotín. Čeká je tuhý boj o záchranu

Namočený Zábřeh dál sází na odchovance, hráčů nazbyt nemá ani fotbalový Rapotín. Čeká je tuhý boj o záchranu Okres - Jsou na tom obdobně. Na zábřežské i rapotínské straně barikády touží po jediném. Aby se co nejrychleji vymanili ze spárů chobotnice, která je ve svých chapadlech drží v dolní třetině průběžného pořadí mezi namočenými hazardéry. Pokud nebude počasí proti, kolotoč krajského přeboru se roztočí už o víkendu.
Sport, 21. března 2018, 19:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Navrátilec Jiří Silný se pokusí restartovat Vikýřovice: Netvrdím, že se nám to povede. Ani to, že jsem spasitel

Navrátilec Jiří Silný se pokusí restartovat Vikýřovice: Netvrdím, že se nám to povede. Ani to, že jsem spasitel Vikýřovice - Potupa. Nic jiného se na to říct nedá. Sešup fotbalových Vikýřovic v posledních letech vyvrcholil pádem na úplné dno. Těžce zkoušení příznivci musí vzít zavděk zápasy na nejnižší úrovni, takzvanou „pralesní ligou“.
Sport, 21. března 2018, 13:00, Petr Fišer

Další rána pro Mohelnici: hlavní trenér Dušan Žmolík kývl Zlínu

Další rána pro Mohelnici: hlavní trenér Dušan Žmolík kývl Zlínu Mohelnice - Nejprve trable způsobené rozvířením sázkařské aféry a teď ztráta stěžejního trenéra. Občas to tak bývá. Když se něco sype, tak důkladně a se vším všudy. Fotbalová Mohelnice přišla deset dní před spuštěním mistrovských stavidel o Dušana Žmolíka. Pětatřicetiletý lodivod kývl na nabídku prvoligového Zlína.
Sport, 14. března 2018, 16:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Hráči se k nám momentálně moc nehrnou, přiznal kouč mohelnických fotbalistů Jaroslav Rolinek

Hráči se k nám momentálně moc nehrnou, přiznal kouč mohelnických fotbalistů Jaroslav Rolinek Mohelnice - Mužský fotbal v Mohelnici nezažívá nejjednodušší období. Sázkařská aféra, s níž je třetiligový klub spojován, se mimo jiné odráží na komplikovanějším procesu při shánění posil. „Hráči se k nám momentálně moc nehrnou,“ přiznal Jaroslav Rolinek, asistent hlavního trenéra Dušana Žmolíka.
Sport, 21. února 2018, 16:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Hrající trenér? Žádné výhody nevidím, tvrdí fotbalový kouč Jiří PickaROZHOVOR

Postřelmov - Není to žádný med. Kdo si myslí, že role hrajícího trenéra skrývá řadu výhod, šeredně se mýlí. Alespoň to tvrdí JIŘÍ PICKA, přísný kouč postřelmovských fotbalistů. „Někdy jsem naštvaný a rozčarovaný tak, že bych se hned po zápase nejradši na všechno vyprdl a vykašlal,“ svěřoval se zkušený matador v otevřeném rozhovoru.
Sport, 13. prosince 2017, 16:00, Petr Fišer

123...1617

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).