TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALTrest za zahozené šance, Zábřeh padl v dobře rozehraném fotbalovém derby na penalty

Trest za zahozené šance, Zábřeh padl v dobře rozehraném fotbalovém derby na penalty Rapotín - Vedli o dva góly a sváteční zápas měli pod kontrolou. Fotbalisté Zábřeha okresní derby v Rapotíně velmi dobře rozehráli, a přestože o rychle získaný náskok přišli, stále byli k vítězství blíž. Jenže doplatili na zahazování šancí, kterých promarnili hned několik. Trest se dostavil, domů si odvezli jen bod.
Sport, 16. srpna 2017, 13:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Tři, dva, jedna… START!

Tři, dva, jedna… START! Morava - Doba zkoušení, testování a hledání vhodného doplnění skončila. Jde se na věc. Letní přestávka utekla jako voda a o slovo se hlásí nový fotbalový ročník. S různou precizností seštelované motory se rozběhnou naplno o víkendu a větší šance na úspěch se dávají poctivcům, kteří se drželi otřepaného hesla těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Jak na tom jednotlivé týmy jsou, odhalí hned první kolo.
Sport, 2. srpna 2017, 16:30, Petr Fišer

Když je narušená pupeční šňůra = trenér zábřežských fotbalistů počítá velké ztráty

Když je narušená pupeční šňůra = trenér zábřežských fotbalistů počítá velké ztráty Zábřeh - Měl by navazovat na bronzový triumf. Fotbalový Zábřeh po zásadní klubové „revoluci“ a první sezóně, která se nesla v úspěšném záchranářském duchu, vydatně proháněl špičku tabulky v krajském přeboru. V nadcházejícím ročníku jej ale nejspíš čekají úplně jiné starosti. Během léta se totiž nevyhne nemalému hráčskému exodu.
Sport, 12. července 2017, 16:00, Petr Fišer

Fotbalové Dubicko poprvé v historii mezi krajskou elitou: „Je to pro nás velká výzva.“

Dubicko, Třeština - Není to tak dávno, co se fotbalové Dubicko pralo o body na okresní scéně. Dnes se může pyšnit tím, že se bude měřit s krajskou elitou. Jeden z největších skokanů posledních let? Určitě ano! Pod vedením svérázného manažera Lubomíra Hrdloviče doskákal až do nejvyšší přeborové soutěže.
Sport, 5. července 2017, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Fotbalová Třeština vzkazuje: Okresním titulem to nekončí!

Třeština - Tímhle to nekončí! Fotbalová Třeština si užívá návalu příjemné euforie, který pramení ze skutečnosti, že si po třech letech znovu přivlastnila titul okresních šampiónů. A už dnes spřádá odvážné plány. Má k tomu pádný důvod. V malé obci na Mohelnicku, v níž žije 385 obyvatel, se tvoří hodně našlapaný sportovní tým.
Sport, 28. června 2017, 14:00, Petr Fišer

JE TO TAM! Velké Losiny zpečetily stříbrný úspěch, v přímém souboji o druhé místo přetlačily Šternberk. Výstavním způsobem se trefil Pavel Dostál

JE TO TAM! Velké Losiny zpečetily stříbrný úspěch, v přímém souboji o druhé místo přetlačily Šternberk. Výstavním způsobem se trefil Pavel Dostál Velké Losiny - Když se podaří, co se dařit má, tak je přece krásně na světě… Známý song Michala Davida byl v sobotním odpoledni přímo šitý na míru losinským fotbalistům. Za aprílového počasí zpečetili stříbrný úspěch tím, že v přímém souboji o druhé místo přetlačili rivala ze Šternberka. Napínavé střetnutí rozsekla výstavní paráda Pavla Dostála.
Sport, 14. června 2017, 11:00, Petr Fišer

Reklamu na fotbal sledoval plný dům, gólu se nedočkal. Šlágr v Lesnici táhl víc než derby v Zábřeze

Reklamu na fotbal sledoval plný dům, gólu se nedočkal. Šlágr v Lesnici táhl víc než derby v Zábřeze Lesnice - Pro oba týmy to byl zápas roku. Lesnice, nebo Leština? Fotbalová I. B třída takovou přetahovanou o mistrovský titul dlouho nepamatuje a na zájmu o nevšední utkání dvou sousedů to bylo dobře patrné. Slavit může jen jeden. Po nedělním mega šlágru jsou k celkovému prvenství blíž svěřenci Jana Knoblocha, kteří odvěkého rivala přetlačili na pokutové kopy. Z posledního duelu ve Zlatých Horách jim stačí bod.
Sport, 7. června 2017, 13:00, Petr Fišer

Trenérský generál Dubicka Jiří Silný není žádný troškař, bod za remízu ho v Maletíně nezajímá

Trenérský generál Dubicka Jiří Silný není žádný troškař, bod za remízu ho v Maletíně nezajímá Šumperk - Bod za remízu ho nezajímá. Trenér dubických fotbalistů Jiří Silný není žádný troškař, před sobotním hitem otevíracího kola I. A třídy v Maletíně myslí na jediné – na vítězství. „Přece nebudu říkat, že tam jedeme prohrát. Kdo mě zná, dobře ví, že si vždycky kladu nejvyšší možné cíle,“ potvrdil, že evidentně neslevil ze svých nároků.
Sport, 22. března 2017, 12:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

„Narážky na protekci? Bral jsem to jako motivaci,“ tvrdí mohelnický útočník Lukáš Hapal, syn bývalého fotbalového reprezentanta

„Narážky na protekci? Bral jsem to jako motivaci,“ tvrdí mohelnický útočník Lukáš Hapal, syn bývalého fotbalového reprezentanta Mohelnice - Kolikrát to nemají vůbec jednoduché. Jako potomci známých a slavných sportovců, umělců či politiků musí mnohdy čelit lidské závisti, nepřejícnosti a buranství. „Vždyť je to protekční dítě. Cestičku má pěkně zametenou,“ slýchávají z nejrůznějších stran. „I v mém případě podobné poznámky několikrát proběhly,“ přiznal útočník Mohelnice LUKÁŠ HAPAL (1992), syn bývalého fotbalového reprezentanta a současného trenéra slovenské jednadvacítky.
Sport, 15. března 2017, 17:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

JDE SE NA VĚC! Fotbalový kolotoč se po zimní přestávce dává do pohybu

JDE SE NA VĚC! Fotbalový kolotoč se po zimní přestávce dává do pohybu Morava - Doba testování a ladění formy skončila. Jde se na věc! Fotbalový kolotoč se po zimní přestávce dává do pohybu, jako první vyrazí na frontu pěchoty z krajského přeboru. Rapotín a Velké Losiny můžou ve víkendových bitvách těžit z výhody domácího prostředí, Zábřeh se představí na půdě nevyzpytatelného Lutína.
Sport, 8. března 2017, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

123...1415

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.