TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALVelké Losiny naložily neškodné Mohelnici, okresního rivala smetly za poločas

Velké Losiny naložily neškodné Mohelnici, okresního rivala smetly za poločas Velké Losiny – Ještě to ani zdaleka není ono. Fotbalisté Mohelnice při obnovené premiéře v krajském přeboru uhráli doma jen bod a při první venkovní konfrontaci se nechali krvavě zbičovat Velkými Losinami. Kdo předpokládal těsnou bitvu o každý míč a dramatický průběh do poslední vteřiny, nestačil valit oči.
Sport, 15. srpna 2018, 16:00, Petr Fišer

Hořeli jako papír! Fotbalisté Šumperka dostali v domácím utkání pět gólů

Hořeli jako papír! Fotbalisté Šumperka dostali v domácím utkání pět gólů Šumperk – Zatímco nezaujatý divák se královsky bavil, trenérovi šumperských fotbalistů vstávaly hrůzou vlasy na hlavě. Dostat v domácím utkání pět gólů? To se jen tak nevidí. Krajně nespokojený Bohdan Hecl nemohl v některých pasážích nedělního zápasu uvěřit vlastním očím.
Sport, 8. srpna 2018, 17:00, Petr Fišer

„Kvalita soutěží je čím dál horší,“ nebojí se otevřené kritiky trenér Jindřichova František Olbort

Jindřichov – Nechodí kolem horké kaše, nebojí se odložit růžové brýle. Trenér jindřichovských fotbalistů FRANTIŠEK OLBORT si stojí za svým. „Kvalita soutěží je čím dál horší. Není kde brát,“ netajil kritický pohled na věc zkušený harcovník.
Sport, 1. srpna 2018, 15:00, Petr Fišer

Opona se definitivně zatáhla. „S tím, co jsem díky fotbalu prožil, jsem hodně spokojený,“ konstatoval po ukončení kariéry Radek SvedekROZHOVOR

Opona se definitivně zatáhla. „S tím, co jsem díky fotbalu prožil, jsem hodně spokojený,“ konstatoval po ukončení kariéry Radek Svedek Velké Losiny, Loučná – Symbolické tři minuty na závěr jako v dojemném hollywoodském filmu a opona se definitivně zatáhla. Zdánlivě tuctové utkání okresního přeboru mezi Loučnou a Dubickem bylo na konci minulé sezóny výjimečně v tom, že udělalo poslední tečku za bohatou hráčskou kariérou jednoho speciálního fotbalisty. RADEK SVEDEK řekl soutěžnímu hraní nevratné sbohem v úctyhodných pětačtyřiceti letech.
Sport, 25. července 2018, 21:00, Petr Fišer

Funkcionář Šumperka Vladimír Dostál: Je to čím dál těžší a složitější. Organizačně i ekonomicky

Funkcionář Šumperka Vladimír Dostál: Je to čím dál těžší a složitější. Organizačně i ekonomicky Šumperk – Moc nescházelo a mládežnický fotbal v Šumperku, který patří k nejlepším a nejproduktivnějším v celém Olomouckém kraji, přišel o dva důležité trenérské pilíře.
Sport, 25. července 2018, 17:00, Petr Fišer

Radim Netopil přičichl k divizní kvalitě: Ve všem je velký rozdíl

Radim Netopil přičichl k divizní kvalitě: Ve všem je velký rozdíl Šumperk – Hrabišínskému fotbalu věrně sloužil jako málokdo. Nic ale netrvá věčně. RADIM NETOPIL využil možnosti, která mu byla nabídnuta, a kývl na „randění“ se šumperským velikánem. Od léta je tak součástí trenérského týmu, který povede mužstvo z Tyršova stadiónu do náročných divizních bojů.
Sport, 18. července 2018, 16:00, Petr Fišer

Na přestupovém trhu je rušno. Shání se posily i dobří trenéři

Na přestupovém trhu je rušno. Shání se posily i dobří trenéři Morava – Škatulata, škatulata, hejbejte se! Na přestupovém trhu je hodně rušno. Fotbalové kluby zbrojí na novou sezónu a v některých případech zvýšenou aktivitou nešetří.
Sport, 4. července 2018, 17:00, Petr Fišer

Rázně ukončené gólové strádání, Velké Losiny naložily Rapotínu

Rázně ukončené gólové strádání, Velké Losiny naložily Rapotínu Velké Losiny – Střelecký prach jim zvlhnul natolik, že přestali vyhrávat. Fotbalisté Velkých Losin spalovali jednu šanci za druhou a série neúspěšných výsledků způsobená nízkou produktivitou je v tabulkovém pořadí katapultovala do míst, kde jim začaly hrozit záchranářské starosti. Gólové probuzení si užili v zápase, který patří k nejprestižnějším v širokém okolí. Před tisícovkou diváků důkladně naložili lokálnímu rivalovi z Rapotína.
Sport, 2. května 2018, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Losinský přeběhlík Martin Kocourek: Vedení Rapotína zamrzlo na úrovni vesnického fotbaluROZHOVOR

Losinský přeběhlík Martin Kocourek: Vedení Rapotína zamrzlo na úrovni vesnického fotbalu Velké Losiny, Rapotín – Nervozitou si nejspíš ukouše nehty. Celý fotbalový okres se těší na nedělní derby dvou lokálních rivalů a zimní posila Velkých Losin MARTIN KOCOUREK bude prestižní bitvu sledovat pouze z hlediště. I když jej netrápí žádné zdravotní neduhy a jeho jméno nefiguruje na seznamu disciplinární komisí potrestaných hříšníků, do hry nezasáhne, přestože by moc chtěl.
Sport, 25. dubna 2018, 18:00, Petr Fišer

SOUSEDSKÉ DERBY: Ani v jednom týmu nejsou extra magoři, tvrdí o rivalitě mezi Leštinou a Lesnicí zkušený obránce Jiří Hobler. V neděli se čeká „plný dům“

SOUSEDSKÉ DERBY: Ani v jednom týmu nejsou extra magoři, tvrdí o rivalitě mezi Leštinou a Lesnicí zkušený obránce Jiří Hobler. V neděli se čeká „plný dům“ Leština – Je to pravé sousedské derby se vším všudy. Jakmile se v předsezónním období odhalí termínová listina a program zápasů jednotlivých kol, fotbalové souboje mezi Lesnicí a Leštinou patří k nejvyhledávanějším položkám. Na druhou řežbu dvou odvěkých rivalů v rámci probíhajícího ročníku I. B třídy dojde už v neděli. A znovu se dá očekávat nelítostná přetahovaná o každý milimetr travnatého hřiště.
Sport, 18. dubna 2018, 16:00, Petr Fišer

123...1617

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).