TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALDůležitý krok k záchraně: šumperští fotbalisté porazili Přerov a odpoutali se od dvou nejméně často bodujících týmů v soutěži

Důležitý krok k záchraně: šumperští fotbalisté porazili Přerov a odpoutali se od dvou nejméně často bodujících týmů v soutěži Přerov – Fotbalisté Šumperka udělali mílový krok k záchraně. Po velmi dobrém představení proti Havířovu je čekal jeden z klíčových zápasů celé podzimní části a v něm soupeř, který se nacházel v ještě větších tabulkových problémech. Byl to typický zápas o „šest bodů“.
Sport, 17. října 2018, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Zamýšlená kulišárna, nebo rande se slečnou Štěstěnou? Bohdíkov spasila v Leštině lahůdka servírovaná Petrem Vokurkou

Zamýšlená kulišárna, nebo rande se slečnou Štěstěnou? Bohdíkov spasila v Leštině lahůdka servírovaná Petrem Vokurkou Leština – Čekání leštinských fotbalistů na první výhru za tři body se mění v nekončící telenovelu. Nadějně rozehrané derby s Bohdíkovem nedovedli do vítězného konce zaslouženě, ve druhém poločase totiž vyklidili pole. Čtvrthodinu před koncem je vytrestal spektakulárním způsobem Petr Vokurka.
Sport, 10. října 2018, 17:00, Petr Fišer

Přestřelka, která pobavila. Tyršův stadión viděl šestigólový fotbalový thriller

Přestřelka, která pobavila. Tyršův stadión viděl šestigólový fotbalový thriller Šumperk – Přesně takové zápasy dělají z fotbalu sportovní zálibu, na kterou s chutí chodí milióny diváků po celém světě. Nedělní utkání na Tyršově stadiónu nepostrádalo téměř nic – spoustu zajímavých momentů, šest gólových akcí ani napínavý houpačkový průběh. Byla to atraktivní přestřelka, která nikoho nenudila.
Sport, 10. října 2018, 15:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Libinská mašina se valí dál. Parta kolem kanonýra Čikla se těší na novou tribunu

Libinská mašina se valí dál. Parta kolem kanonýra Čikla se těší na novou tribunu Libina – Kdepak. Ani defenzivní řady Bludova nedokázaly přibrzdit fotbalisty Libiny ve výkonech, které vzácně připomínají nekompromisní válec. Pokud jde o útočnou hru a nastřílené góly, v současné době nemají v severní skupině I. B třídy konkurenci. Palec nahoru! Parádní práce.
Sport, 3. října 2018, 13:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Lesnický Jakub Balvín „svůj“ Postřelmov nešetřil, načal ho ránou ze třiceti metrů

Lesnický Jakub Balvín „svůj“ Postřelmov nešetřil, načal ho ránou ze třiceti metrů Postřelmov – I když byl součástí lesnického týmu, na sraz před velkým sobotním zápasem to měl coby kamenem dohodil. Kapitán hostujících fotbalistů Jakub Balvín se nerozpakoval potopit „svůj“ Postřelmov, kde bydlí a kde je doma. A to tím, že ho načal vedoucím gólem.
Sport, 26. září 2018, 14:00, Petr Fišer

Zase Roman Kuba! Napínavé derby rozřešil pozdním gólovým zásahem

Zase Roman Kuba! Napínavé derby rozřešil pozdním gólovým zásahem Mohelnice – V Mohelnici se po delší době sešla na fotbalovém utkání slušnější divácká návštěva. Co viděla? Dramatické derby se Zábřehem, které mělo grády. Nepostrádalo gólové momenty, napínavou zápletku, jedno vyloučení ani pozdní rozřešení. V 83. minutě zlomil nerozhodný stav domácí hrdina Roman Kuba.
Sport, 18. září 2018, 20:00, Petr Fišer

Načaté série pokračují. Fotbalisté Postřelmova se vezou na vítězné vlně, posílený Nový Malín stále tápe

Načaté série pokračují. Fotbalisté Postřelmova se vezou na vítězné vlně, posílený Nový Malín stále tápe Postřelmov – Zatímco fotbalisté Postřelmova se dál vezou na vítězné vlně, Nový Malín je i po víkendovém kole nejnižší krajské soutěže stále na nule. Mužstvo trenéra Romana Maňky navíc dodržuje nelichotivou normu čtyř inkasovaných gólů na jedno utkání a rozpaky nakrknutých fanoušků se navyšují. Tohle se rozhodně nečekalo.
Sport, 22. srpna 2018, 11:00, Petr Fišer

Velké Losiny naložily neškodné Mohelnici, okresního rivala smetly za poločas

Velké Losiny naložily neškodné Mohelnici, okresního rivala smetly za poločas Velké Losiny – Ještě to ani zdaleka není ono. Fotbalisté Mohelnice při obnovené premiéře v krajském přeboru uhráli doma jen bod a při první venkovní konfrontaci se nechali krvavě zbičovat Velkými Losinami. Kdo předpokládal těsnou bitvu o každý míč a dramatický průběh do poslední vteřiny, nestačil valit oči.
Sport, 15. srpna 2018, 16:00, Petr Fišer

Hořeli jako papír! Fotbalisté Šumperka dostali v domácím utkání pět gólů

Hořeli jako papír! Fotbalisté Šumperka dostali v domácím utkání pět gólů Šumperk – Zatímco nezaujatý divák se královsky bavil, trenérovi šumperských fotbalistů vstávaly hrůzou vlasy na hlavě. Dostat v domácím utkání pět gólů? To se jen tak nevidí. Krajně nespokojený Bohdan Hecl nemohl v některých pasážích nedělního zápasu uvěřit vlastním očím.
Sport, 8. srpna 2018, 17:00, Petr Fišer

„Kvalita soutěží je čím dál horší,“ nebojí se otevřené kritiky trenér Jindřichova František Olbort

Jindřichov – Nechodí kolem horké kaše, nebojí se odložit růžové brýle. Trenér jindřichovských fotbalistů FRANTIŠEK OLBORT si stojí za svým. „Kvalita soutěží je čím dál horší. Není kde brát,“ netajil kritický pohled na věc zkušený harcovník.
Sport, 1. srpna 2018, 15:00, Petr Fišer

123...1718

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru