TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALLoučící se Radoslav Kováč: Fotbal jsem vždycky milovalROZHOVOR

Loučící se Radoslav Kováč: Fotbal jsem vždycky miloval Loučná nad Desnou – Pan Dobrá nálada. Pohodář, co rozdává úsměvy na všechny strany. Vtipálek, jehož originální pozdravy, oslovení a průpovídky vždycky pobaví. A hlavně výborný „plejer“ s úctyhodným klubovým i reprezentačním rodokmenem, jenž vystoupal na nejvyšší sportovní level z loučenské periférie… RADOSLAV KOVÁČ na prahu čtyřicítky zamával hráčské kariéře. Symbolicky na vesnickém stadiónu, kde úspěšnou éru odstartoval. „Fotbal jsem vždycky miloval,“ svěřoval se exkluzivně Týdnu.
Sport, 14. srpna 2019, 18:00, Petr Fišer

Ten, co fotbalem žije… Šumperk jde do divizní sezóny s novým trenérem, který touží po zlepšení na všech frontách

Ten, co fotbalem žije… Šumperk jde do divizní sezóny s novým trenérem, který touží po zlepšení na všech frontách Šumperk – Fotbalem žije. Fotbal řeší každý den. Fotbalem „nakazil“ obě děti. Fotbal, fotbal a zase fotbal. Jsou chvíle, kdy ZDENĚK OPRAVIL nemyslí na nic jiného. Speciálně poté, co nově zodpovídá za výkony a výsledky šumperského áčka. U mužské posádky vystřídal jiného klubového odchovance Bohdana Hecla.
Sport, 7. srpna 2019, 17:00, Petr Fišer

Nové výzvy se nebojím, tvrdí po přesunu do Leštiny trenér Radim NetopilROZHOVOR

Nové výzvy se nebojím, tvrdí po přesunu do Leštiny trenér Radim Netopil Leština – Mnozí si nevěřícně klepali na čelo. Proč jde proboha do Leštiny, kroutili nechápavě hlavami po zjištění, že se bývalý trenér hrabišínských fotbalistů upsal novému klubu. RADIM NETOPIL je pevně přesvědčený o tom, že zvolil dobře.
Sport, 24. července 2019, 17:00, Petr Fišer

Fotbalové mužstvo z Tyršova stadiónu započalo novou éru, tréninkové dávky polyká od „doktora“ Opravila

Fotbalové mužstvo z Tyršova stadiónu započalo novou éru, tréninkové dávky polyká od „doktora“ Opravila Šumperk – Mužstvo z Tyršova stadiónu započalo novou éru. Nová je hlavně proto, že došlo ke změně na trenérském postu. Za průběh letní přípravy nezodpovídá Bohdan Hecl, jak tomu bylo v posledních čtyřech letech, ale jeho nástupce Zdeněk Opravil.
Sport, 17. července 2019, 14:00, Petr Fišer

Nový trenérský „vůdce“ Velkých Losin: Chceme přidávat, budovat a dál tvořitROZHOVOR

Nový trenérský „vůdce“ Velkých Losin: Chceme přidávat, budovat a dál tvořit Velké Losiny – Dlouhá éra Jiřího Miky u losinských fotbalistů je minulostí. Tradiční okresní klub ze známé lázeňské obce se musí připravit na novou etapu, kterou bude mít pod palcem jeho nástupce. Trenérského žezla se chopí MARTIN KUPČÍK. Správně zapálený kouč je přesvědčený o tom, že dobře ví, jakým směrem se ubírat. Dokáže v nevyzpytatelné roli obstát?
Sport, 3. července 2019, 18:00, Petr Fišer

Kdo, kde a s kým? JE JASNO!

Kdo, kde a s kým? JE JASNO! Morava – Jsou zpátky. Fotbalové kluby z Loučné a Vikýřovic se vrátily na krajskou úroveň. Po úspěšně zvládnutém maratónu v okresním přeboru se staly součástí I. B třídy. S definitivní platností to stvrdil čtvrteční losovací aktiv v Olomouci.
Sport, 3. července 2019, 14:00, Petr Fišer

Pohár pro šampióny připadl Malínu

Pohár pro šampióny připadl Malínu Nový Malín – Zatímco mužskému áčku se uplynulý ročník I. B třídy moc nepovedl, posádka sestavená z mladších žáků si doplula až k titulu okresních šampiónů. Výběr Nového Malína prokázal kvalitu a v obou finálových zápasech porazil vítěze druhé skupiny, jímž byli štítečtí „sokolové“.
Sport, 3. července 2019, 12:00, mum

JAK TO VIDÍM JÁ: Fotbal nepřestává zapáchat

Česko – Fotbal byl, je a nejspíš zůstane smradlavý. Ve finále jde akorát o to, v jaké míře a s jakou intenzitou bude cítit zapáchající odér. Kdo si optimisticky myslel, že v posledních letech docházelo k úspěšnému očisťovacímu procesu, měl by odložit růžové brýle. Moc se toho nezměnilo.
Sport, 26. června 2019, 18:00, Petr Fišer

VYSVĚDČENÍ TÝDNE: Pochvala za nastolenou cestu a strategii

VYSVĚDČENÍ TÝDNE: Pochvala za nastolenou cestu a strategii Okres – Šumperk si koledoval o nedostatečnou. Trio z krajského přeboru se pohybovalo na hranici mezi dvojkou a průměrem. Sportovní vysvědčení čtyř výběrů, které zastupovaly okresní fotbalovou scénu na nejvyšším úrovňovém levelu, je odrazem současného stavu i aktuálního trendu. Po stránce výsledků nelze hovořit o žádné hitparádě. Všechny kluby ale zaslouží pochvalu za nastolenou cestu a raženou strategii – nebojí se totiž dávat prostor odchovancům a mladým hráčům.
Sport, 26. června 2019, 14:00, Petr Fišer

Potlesk pro šampióny, titul si zajistili s předstihem

Potlesk pro šampióny, titul si zajistili s předstihem Nový Malín, Loučná – Je rozhodnuto. Novopečení šampióni v I. B třídě a okresním přeboru si soutěžní prvenství shodně zajistili s jednokolovým předstihem. Zatímco fotbalisté Loučné neměli se sobotním protivníkem vážnější potíže, Lesnice se na postupovou výhru pořádně nadřela.
Sport, 12. června 2019, 14:00, Petr Fišer

123...1920

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o dvě vstupenky na koncert ojedinělého hudebníka, textaře a poety Karla Plíhala, který šumperský Dům kultury uvede 12. září. Posluchače čeká komorní atmosféra a hravá jemná poetika inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek doplňujících jednotlivé písničky. Můžete být u toho, pokud budete mít kapku příslovečného štěstíčka a zapojíte se do soutěže. Kdo půjde na koncert zadarmo, zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:
Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?
a)  Bratři Ebenové
b)  Jaromír Nohavica
c)  Karel Kryl

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Bohemian Rhapsody, který pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 22. srpna, vyhrávají: Vladislava Janciková ze Sudkova a Vendula Kubelková z Postřelmova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.