TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALLoučenským spartakovcům nestačilo vedení o tři góly! Vikýřovice předvedly velkolepý obrat

Loučenským spartakovcům nestačilo vedení o tři góly! Vikýřovice předvedly velkolepý obrat Vykýřovice – Že se nedá dvakrát vstoupit do stejné řeky? Ale dá. Fotbalisté Loučné prohospodařili další utkání, které velmi dobře rozehráli. A to způsobem, jenž posunuli na vyšší level. Zatímco ve Štítech dokázali promrhat dvougólové vedení, v sobotním derby ve Vikýřovicích jim k bodovému zisku nestačil ani náskok tří branek!
Sport, 7. listopadu 2019, 15:00, Petr Fišer

Jednou dojde na každého! Rapotín poprvé prohrál, jediná neúspěšná penalta se zastavila o tyčku

Jednou dojde na každého! Rapotín poprvé prohrál, jediná neúspěšná penalta se zastavila o tyčku Maletín – Šnůra zápasů, v nichž fotbalisté Rapotína bodovali, se natáhla o další utkání. Neporazitelnost svěřenců trenéra Jáněho je ale minulostí. Za remízového stavu 1:1 se musely kopat penalty, jejichž exekuce vyšly příznivěji pro střelce Maletína.
Sport, 31. října 2019, 18:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Nemáme žádnou tvář, smutnil po prohraném derby rozčarovaný Jakub Tejkl

Nemáme žádnou tvář, smutnil po prohraném derby rozčarovaný Jakub Tejkl Velké Losiny – Krize Velkých Losin se prohlubuje. Fotbalová kapela kolem kapitána Zatloukala produkuje spoustu nepřesvědčivých tónů a nemůže se potkat s větší pohodou. Další nevýrazné představení předvedla v neděli proti Mohelnici.
Sport, 2. října 2019, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Trápení se stupňuje. „Žlutomodří“ v divizi zase rozdávali

Trápení se stupňuje. „Žlutomodří“ v divizi zase rozdávali Šumperk – Když trápení, tak pořádné a se vším všudy. V případě šumperských fotbalistů to platí přímo dokonale. Po nečekaném výbuchu v Přerově ztratili další domácí body, a to se soupeřem, který toho na Tyršově stadiónu moc nepředvedl. O to je všechno smutnější.
Sport, 25. září 2019, 16:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Bratři Čiklové sestřelili vikýřovického lídra. Trunkát má po ostrém zákroku zlomený kotník

Bratři Čiklové sestřelili vikýřovického lídra. Trunkát má po ostrém zákroku zlomený kotník Vikýřovice – Až do sobotního odpoledne proplouvala vikýřovická loď soutěžními peřejemi bez bodové újmy. A pak to přišlo. Náraz jako hrom. Pevnou překážku před ni nastražili bratři Čiklové. Petr a David se shodně prostříleli k hattricku.
Sport, 18. září 2019, 13:00, Petr Fišer

Na spuštění znásobené pohromy stačilo několik málo sekund

Na spuštění znásobené pohromy stačilo několik málo sekund Šumperk – Herní výpadek, který trval necelé dvě minuty, a fotbalisté Šumperka se v nedělním dopoledni ocitli na kolenou. Aniž by stačili odfiltrovat hořkost z prvního inkasovaného gólu, snesla se na jejich hlavy další pohroma. Hodonínu stačilo jen několik vteřin k tomu, aby rozhodl o všem podstatném. Tři body putovaly na jih Moravy.
Sport, 11. září 2019, 14:00, Petr Fišer

Kdo zastaví rozjetý Rapotín? Fotbalistům Bohdíkova se to nepovedlo

Kdo zastaví rozjetý Rapotín? Fotbalistům Bohdíkova se to nepovedlo Bohdíkov – Nepovedlo se to ani Bohdíkovu. V I. A třídě se stále hledá mužstvo, které zastaví rozjetý Rapotín. Fotbaloví svěřenci trenéra Jáněho dovedli do vítězného konce páté utkání v řadě a i nadále se vyhřívají na výsluní. Tabulkovém, bodovém i herním.
Sport, 4. září 2019, 11:00, Petr Fišer

Fotbalové Vikýřovice dál válí, z pozice soutěžního nováčka stále plní na sto procent

Fotbalové Vikýřovice dál válí, z pozice soutěžního nováčka stále plní na sto procent Nový Malín – Spanilá jízda vikýřovických fotbalistů po návratu do krajské soutěže je stále aktuální. Svěřenci Jiřího Silného potvrdili, že jim venkovní zápasy svědčí, a na konto si připsali už třetí suverénní vítězství. Po Loučné a Štítech přehráli i Nový Malín.
Sport, 28. srpna 2019, 13:00, Petr Fišer

Loučící se Radoslav Kováč: Fotbal jsem vždycky milovalROZHOVOR

Loučící se Radoslav Kováč: Fotbal jsem vždycky miloval Loučná nad Desnou – Pan Dobrá nálada. Pohodář, co rozdává úsměvy na všechny strany. Vtipálek, jehož originální pozdravy, oslovení a průpovídky vždycky pobaví. A hlavně výborný „plejer“ s úctyhodným klubovým i reprezentačním rodokmenem, jenž vystoupal na nejvyšší sportovní level z loučenské periférie… RADOSLAV KOVÁČ na prahu čtyřicítky zamával hráčské kariéře. Symbolicky na vesnickém stadiónu, kde úspěšnou éru odstartoval. „Fotbal jsem vždycky miloval,“ svěřoval se exkluzivně Týdnu.
Sport, 14. srpna 2019, 18:00, Petr Fišer

Ten, co fotbalem žije… Šumperk jde do divizní sezóny s novým trenérem, který touží po zlepšení na všech frontách

Ten, co fotbalem žije… Šumperk jde do divizní sezóny s novým trenérem, který touží po zlepšení na všech frontách Šumperk – Fotbalem žije. Fotbal řeší každý den. Fotbalem „nakazil“ obě děti. Fotbal, fotbal a zase fotbal. Jsou chvíle, kdy ZDENĚK OPRAVIL nemyslí na nic jiného. Speciálně poté, co nově zodpovídá za výkony a výsledky šumperského áčka. U mužské posádky vystřídal jiného klubového odchovance Bohdana Hecla.
Sport, 7. srpna 2019, 17:00, Petr Fišer

123...2021

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA PLES ZADARMO

Plesová sezóna je v plném proudu a všechny sály se plní nedočkavými tanečníky. Rej.cz nabízí možnost vyhrát dvě vstupenky pro dva výherce na Maškarní ples pro dospělé  do Kulturního domu v Bludově v pátek 25. ledna.  

Soutěžní otázka

Jaký je správný název bludovské rozhledny?

a) Brusinka
b) Vyhlídka Brusná
c) Na Brusné

Odpovědi posílejte do úterý 21. ledna jako e-mail na info@rej.cz ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA. O výhře budou dva vylosovaní výherci informováni e-malem.