TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALSOUSEDSKÉ DERBY: Ani v jednom týmu nejsou extra magoři, tvrdí o rivalitě mezi Leštinou a Lesnicí zkušený obránce Jiří Hobler. V neděli se čeká „plný dům“

SOUSEDSKÉ DERBY: Ani v jednom týmu nejsou extra magoři, tvrdí o rivalitě mezi Leštinou a Lesnicí zkušený obránce Jiří Hobler. V neděli se čeká „plný dům“ Leština – Je to pravé sousedské derby se vším všudy. Jakmile se v předsezónním období odhalí termínová listina a program zápasů jednotlivých kol, fotbalové souboje mezi Lesnicí a Leštinou patří k nejvyhledávanějším položkám. Na druhou řežbu dvou odvěkých rivalů v rámci probíhajícího ročníku I. B třídy dojde už v neděli. A znovu se dá očekávat nelítostná přetahovaná o každý milimetr travnatého hřiště.
Sport, 18. dubna 2018, 16:00, Petr Fišer

Obránci, pozor! Petr je zpátky. Leštinu znovu vede trenér Minář, po návratu počítá citelné ztráty

Obránci, pozor! Petr je zpátky. Leštinu znovu vede trenér Minář, po návratu počítá citelné ztráty Jindřichov, Leština - Že patří mezi největší favority na soutěžní titul? Fotbalisté Jindřichova tomu nepřikládají žádnou důležitost. Průběh podzimní části I. B třídy s povděkem kvitovali, vedoucí pozici ale nijak zvlášť nepřeceňují. „Pokud ji udržíme, jen dobře. Pokud ne, žádnou vědu z toho dělat nebudeme. Stačit nám bude jakékoliv umístění v nejlepší pětce,“ tvrdil před jarním startem kapitán týmu František Vlček.
Sport, 28. března 2018, 19:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Rána pro Maletín: gólový střelec Milan Michalčák musí na operaci

Rána pro Maletín: gólový střelec Milan Michalčák musí na operaci Maletín - Tohle zabolí. Maletín se vydá na fotbalovou frontu bez důležitého válečníka. Gólový útočník Milan Michalčák musí podstoupit operaci kolenních vazů, na operační stůl ulehne za necelý měsíc.
Sport, 28. března 2018, 15:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Namočený Zábřeh dál sází na odchovance, hráčů nazbyt nemá ani fotbalový Rapotín. Čeká je tuhý boj o záchranu

Namočený Zábřeh dál sází na odchovance, hráčů nazbyt nemá ani fotbalový Rapotín. Čeká je tuhý boj o záchranu Okres - Jsou na tom obdobně. Na zábřežské i rapotínské straně barikády touží po jediném. Aby se co nejrychleji vymanili ze spárů chobotnice, která je ve svých chapadlech drží v dolní třetině průběžného pořadí mezi namočenými hazardéry. Pokud nebude počasí proti, kolotoč krajského přeboru se roztočí už o víkendu.
Sport, 21. března 2018, 19:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Navrátilec Jiří Silný se pokusí restartovat Vikýřovice: Netvrdím, že se nám to povede. Ani to, že jsem spasitel

Navrátilec Jiří Silný se pokusí restartovat Vikýřovice: Netvrdím, že se nám to povede. Ani to, že jsem spasitel Vikýřovice - Potupa. Nic jiného se na to říct nedá. Sešup fotbalových Vikýřovic v posledních letech vyvrcholil pádem na úplné dno. Těžce zkoušení příznivci musí vzít zavděk zápasy na nejnižší úrovni, takzvanou „pralesní ligou“.
Sport, 21. března 2018, 13:00, Petr Fišer

Další rána pro Mohelnici: hlavní trenér Dušan Žmolík kývl Zlínu

Další rána pro Mohelnici: hlavní trenér Dušan Žmolík kývl Zlínu Mohelnice - Nejprve trable způsobené rozvířením sázkařské aféry a teď ztráta stěžejního trenéra. Občas to tak bývá. Když se něco sype, tak důkladně a se vším všudy. Fotbalová Mohelnice přišla deset dní před spuštěním mistrovských stavidel o Dušana Žmolíka. Pětatřicetiletý lodivod kývl na nabídku prvoligového Zlína.
Sport, 14. března 2018, 16:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Hráči se k nám momentálně moc nehrnou, přiznal kouč mohelnických fotbalistů Jaroslav Rolinek

Hráči se k nám momentálně moc nehrnou, přiznal kouč mohelnických fotbalistů Jaroslav Rolinek Mohelnice - Mužský fotbal v Mohelnici nezažívá nejjednodušší období. Sázkařská aféra, s níž je třetiligový klub spojován, se mimo jiné odráží na komplikovanějším procesu při shánění posil. „Hráči se k nám momentálně moc nehrnou,“ přiznal Jaroslav Rolinek, asistent hlavního trenéra Dušana Žmolíka.
Sport, 21. února 2018, 16:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Hrající trenér? Žádné výhody nevidím, tvrdí fotbalový kouč Jiří PickaROZHOVOR

Postřelmov - Není to žádný med. Kdo si myslí, že role hrajícího trenéra skrývá řadu výhod, šeredně se mýlí. Alespoň to tvrdí JIŘÍ PICKA, přísný kouč postřelmovských fotbalistů. „Někdy jsem naštvaný a rozčarovaný tak, že bych se hned po zápase nejradši na všechno vyprdl a vykašlal,“ svěřoval se zkušený matador v otevřeném rozhovoru.
Sport, 13. prosince 2017, 16:00, Petr Fišer

Mladý trenér, který má zachránit Mohelnici ve třetí lize: Od hráčů chci úplně jiný přístup k fotbalu, než na který byli zvyklí. Zpočátku na mě nevěřícně koukaliROZHOVOR

Mladý trenér, který má zachránit Mohelnici ve třetí lize: Od hráčů chci úplně jiný přístup k fotbalu, než na který byli zvyklí. Zpočátku na mě nevěřícně koukali Mohelnice - Byla to překvapivá volba. Když se vedení mohelnického fotbalu rozhodlo po nepřesvědčivém nakročení do nové sezóny udělat změnu na stěžejním postu, zkušeného stratéga Karla Trnečku vyměnilo za trenérského nováčka DUŠANA ŽMOLÍKA (1982). Pro přemýšlivého sympaťáka je to vůbec první štace v pozici hlavního lodivoda a hned před ním stojí těžký úkol – zachránit tradiční okresní klub v moravskoslezské lize.
Sport, 22. listopadu 2017, 16:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

Leština ztrácí pohodu, obdržela lekci od Štítů. Hlavní rozhodčí Kylar dostal pěstí do obličeje!

Leština ztrácí pohodu, obdržela lekci od Štítů. Hlavní rozhodčí Kylar dostal pěstí do obličeje! Leština - Z Leštiny se vytrácí fotbalová pohoda. Sportovní „drtikol“, který válcoval jednoho soupeře za druhým, přestává být dominantní jako dřív. V nejnižší krajské soutěži obdržel velkou lekci od Štítů.
Sport, 25. října 2017, 14:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

123...1516

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru