TÉMATA ČLÁNKŮ

VOLBY 2014Volby platí, rozhodl soud

Mohelnice, Kopřivná - Celkem pět návrhů na neplatnost voleb řešili v uplynulých týdnech soudci Krajského soudu v Ostravě. Rovnou tři podněty na zrušení výsledků veřejného hlasování pocházely z Mohelnice. Soud řešil průběh voleb ještě v Kopřivné a Vernířovicích. Senát všechny žádosti zamítl. Proti jeho verdiktu není přípustné odvolání a je tedy konečné.
Zprávy, 17. listopadu 2014, 18:00, Jaroslav Kropáč

Mohelnici hrozí opakování voleb

Mohelnici hrozí opakování voleb Okres - Volby v Mohelnici pokračují blamáží. Krajský soud v Ostravě řeší hned tři návrhy na jejich neplatnost. Stěžují si členové ČSSD a Nezávislých, tedy stran, jejichž volební výsledky skončily daleko za očekáváním. Naopak v Šumperku a v Zábřeze už mají za sebou úspěšná ustavující zastupitelstva.
Zprávy, 3. listopadu 2014, 17:00, Jaroslav Kropáč

Brož počtvrté? Pravděpodobně ano

Šumperk - Jednání o budoucí vládní koalici na šumperské radnici jsou v těchto dnech na vrcholu. Vše nasvědčuje tomu, že starostou města bude opět Zdeněk Brož. Obsazení dalších funkcí představitelé jednotlivých stran tají.
Zprávy, 21. října 2014, 08:00, Jaroslav Kropáč

Předvolební kampaň: Festival hnoje a špíny

Předvolební kampaň: Festival hnoje a špíny Okres - Pokud jste si ještě dodneška dělali iluze o úrovni a kultuře předvolebního boje, možná vám je následující řádky vezmou. Přinášíme stručný přehled vybrané špíny a intrik, které volby na Šumpersku provázely.
Zprávy, 13. října 2014, 23:00, Jaroslav Kropáč

Volby 2014: Nuda i šokAKTUALIZOVÁNO

Volby 2014: Nuda i šok Okres - Očekávané, ale i velmi překvapivé výsledky komunálních voleb byly uplynulý víkend k vidění v celém okrese. Za zmínku určitě stojí i nízká volební účast občanů, která byla nejvíce patrná ve velkých městech, v Šumperku přišlo k volbám jen necelých třicet procent občanů.
Zprávy, 13. října 2014, 17:00, Jaroslav Kropáč

Šumperské ANO je hitem internetových diskuzí

Šumperk - Svět diskuzí na regionálních zpravodajských serverech už několik týdnů ovládají kandidáti Hnutí ANO ze Šumperka. K často kritickým názorům veřejnosti se nyní přidala i redakce portálu Vimeproc.cz, jehož obsah použilo Hnutí ANO bez svolení k sebeprezentaci.
Zprávy, 8. září 2014, 00:00, kro, bum

O pořadí stran na volebních listinách rozhodlo losování

O pořadí stran na volebních listinách rozhodlo losování Šumperk - Losování, které rozhodlo o pořadí jednotlivých politických stran a sdružení na kandidátních listinách v blížících se podzimních komunálních volbách ve správním obvodu Šumperk, proběhlo v minulém týdnu na šumperské radnici.
Zprávy, 1. září 2014, 19:39, hap

Šumperská ČSSD podá žalobu na rebely z Mohelnice

Šumperk, Mohelnice - ČSSD v Šumperku zažaluje nespokojené sociální demokraty z Mohelnice a okolí za to, že u soudu napadli krajskou kandidátku strany pro předčasné volby do Poslanecké sněmovny. V případě, že by soud šumperská strana vyhrála, chce finanční výtěžek věnovat na dobročinné účely.
Zprávy, 5. listopadu 2013, 01:00, Hana Písková

Volby: Nadšení, zlost i zklamání

Volby: Nadšení, zlost i zklamání Okres - Volby do Poslanecké sněmovny ČR vyhrála na Šumpersku, stejně jako na většině míst České republiky, sociální demokracie. Nad skvělým výsledkem si ovšem mohou mnout ruce komunisté i hnutí Andreje Babiše. Kandidáti z našeho okresu se ale do poslaneckých lavic neprobojovali.
Zprávy, 28. října 2013, 20:05, Hana Písková

Volby 2013: Fakt nevím

Šumperk - Předvolební boj vrcholí, volby do poslanecké sněmovny proběhnou už tento víkend. Analytikové se předhánějí ve svých odhadech, statistikové malují průběžně koláče na základě anket a obyčejní lidé nevědí, anebo nechtějí se k politickému dění vyjadřovat.
Zprávy, 21. října 2013, 21:30, Hana Písková

12

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru