TÉMATA ČLÁNKŮ

HOKEJJAK TO VIDÍM JÁ: Holka pro všechno jako obětní beránek. Právem?

JAK TO VIDÍM JÁ: Holka pro všechno jako obětní beránek. Právem? ŠumperkSkoro všude na světě je to stejné. Nebo alespoň velmi podobné. Stačí pár špatných týdnů a snaha a úsilí, které obětavě vyvíjíte řadu let, okamžitě zapluje do propadliště dějin a ztratí se v zapomnění. Radek Kučera si po nepovedeném startu do sezóny musel připadat jako štvanec, na kterého se pořádá neustálý hon. Jako by byl jediný, kdo musí automaticky schytávat veškerý hněv a nespokojenost rozzlobených diváků za špatné výsledky šumperských hokejistů.
Sport, 25. listopadu 2015, 15:00, Petr Fišer

JAK TO VIDÍM JÁ: Podruhé ve stejné řece, hokejové „farmaření“ se zase nedaří. Trubte na poplach!

JAK TO VIDÍM JÁ: Podruhé ve stejné řece, hokejové „farmaření“ se zase nedaří. Trubte na poplach! Šumperk - Monstrózní tisková konference, odvážné plány. Je to už šest let, co se hokejový Šumperk pustil do velkohubého „farmaření“ s třineckými Oceláři. Vzájemná provázanost dvou tradičních moravských bašt ale kýžený efekt nepřinesla. Často měněná sestava Draků se v první lize nezachránila a žlutomodří museli zpátky o patro níž. Zpackané období se dohrávalo s vydatnou pomocí mladých juniorů bez jakýchkoliv ohledů na výsledek. Pro rozmrzelého fanouška nejhorší možná věc.
Sport, 11. listopadu 2015, 18:00, Petr Fišer

PŘIZNÁNÍ: Trenér hokejistů Radek Kučera nabídl rezignaci! Zůstal a dočkal se výhry

PŘIZNÁNÍ: Trenér hokejistů Radek Kučera nabídl rezignaci! Zůstal a dočkal se výhry Šumperk - Kormidelník šumperských hokejistů Radek Kučera chtěl rezignovat na pozici hlavního kouče. Po sérii neúspěšných výsledků v domácím prostředí nabídl svoji rezignaci. „Ano, nabídl, ale dál bych to nechtěl komentovat. Je to věc klubu. Uvidíme, jakým směrem se to vyvine,“ tvrdil po skončení sobotního utkání. Draci v něm dosáhli na první vítězství před vlastním publikem, Havířov porazili 5:2.
Sport, 28. října 2015, 16:00, Petr Fišer

Trenér hokejistů Libor Pivko: Kluci si to musí srovnat v hlavě

Trenér hokejistů Libor Pivko: Kluci si to musí srovnat v hlavě Šumperk - Neschovával se za fráze, nic neomlouval. Trenér šumperských hokejistů Libor Pivko byl po skončení zpackaného utkání s Litoměřicemi (2:5) maximálně věcný a snažil se problémy, které vedly ke zbytečné porážce, nazývat pravými jmény. Jeho nespokojenost byla znát při každém slovu.
Sport, 23. září 2015, 17:00, Petr Fišer

JAK TO VIDÍM JÁ: Hlavní nepřítel šumperských hokejistů? Nedostatek času

JAK TO VIDÍM JÁ: Hlavní nepřítel šumperských hokejistů? Nedostatek času Šumperk - Ťuk, ťuk. Dobrý den. Tak mě tady máte. Očekávaná návštěva, která vystupuje pod názvem První hokejová liga, zavítá ve středečním večeru na sedm stadiónů po celé republice. Bude tím spuštěn nekonečný kolotoč zápasů vměstnaných do 52 soutěžních kol. Na dlouhý maratón se vydají i šumperští Draci.
Sport, 9. září 2015, 15:00, Petr Fišer

TRENÉR DRAKŮ EXKLUZIVNĚ: Moskal? Je to pro mě velké osobní zklamání

TRENÉR DRAKŮ EXKLUZIVNĚ: Moskal? Je to pro mě velké osobní zklamání Šumperk - Přestup Patrika Moskala do Prostějova rozpoutal nekončící debaty a zároveň spustil vlnu zděšení. Hokejový Šumperk přišel po nejlepším střelci Žálčíkovi o dalšího elitního útočníka a kompletně se mu rozpadla nejproduktivnější formace. „Co k tomu říct?“ hledal těžko slova trenér Draků RADEK KUČERA. „Pokud jde zrovna o něj, je to pro mě velké osobní zklamání,“ dodal upřímně.
Sport, 1. července 2015, 15:55, Petr Fišer

Hokejový výprodej pokračuje: Patrik Moskal vyměnil Draky za Jestřáby

Hokejový výprodej pokračuje: Patrik Moskal vyměnil Draky za Jestřáby Šumperk - Hráčský výprodej nabírá na obrátkách. Hokejový Šumperk přichází o jednu oporu za druhou a rozpaky znepokojených fanoušků se šroubují do maximálních výšin. Zatím poslední špatnou zprávou je odchod elitního útočníka Patrika Moskala do konkurenčního Prostějova.
Sport, 24. června 2015, 12:00, Petr Fišer

JAK TO VIDÍM JÁ: Zaslouží si mužský hokej přísun městských miliónů?

JAK TO VIDÍM JÁ: Zaslouží si mužský hokej přísun městských miliónů? Šumperk - Je to věčné téma. Zaslouží si mužský hokejový celek ze Šumperka, který působí na úrovni první ligy, několikamiliónovou podporu městské radnice? Názory se různí. A v nejednom případě i radikálně rozcházejí.
Sport, 29. dubna 2015, 17:00, Petr Fišer

Trenér Draků Radek Kučera exkluzivně: Musíme postavit nový týmROZHOVOR

Trenér Draků Radek Kučera exkluzivně: Musíme postavit nový tým Šumperk - Finišuje se studiem áčkové licence, podílí se na zajišťování klubového rozpočtu pro příští sezónu a v rámci plnění hlavního úkolu skládá hráčský kádr. Trenér hokejového Šumperka RADEK KUČERA je v těchto dnech v jednom kole. „Školu mám hotovou, ale ještě mě čeká několik zkoušek a závěrečná práce. Celý víkend se budu šrotit,“ hlásil malinko ustaraným hlasem.
Sport, 29. dubna 2015, 15:00, Petr Fišer

Tři roky a dost! Zásah bude hlubší, tvrdí šéf hokejových Draků Vladimír Velčovský

Tři roky a dost! Zásah bude hlubší, tvrdí šéf hokejových Draků Vladimír Velčovský Šumperk - Kádr hokejového Šumperka by před následujícím ročníkem první ligy mohl projít větší obměnou, než bylo v posledních sezónách zvykem. Tři roky a dost, zavelel s předstihem VLADIMÍR VELČOVSKÝ.
Sport, 8. dubna 2015, 17:00, Petr Fišer

123...45...3031

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii MIMI ŠÉF, kterou promítá šumperské kino OKO od 20. do 30. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kterou úspěšnou komedií se proslavili tvůrci nového animáku Mimi šéf?

a) Doba ledová
b) Madagaskar
c) Rákosníček

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ


Vstupenku na LADIES NIGHT EROTIC DANCE SHOW GLADIATORS, která se uskuteční v pátek 28. dubna od 19 hodin v H-clubu v Šumperku, vyhráli Elenka Hrbáčková ze Šumperka, Simona Jílková ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína a Vladislava Jančíková ze Sudkova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká u vstupu v H-clubu.