TÉMATA ČLÁNKŮ

HOKEJPŘIZNÁNÍ: Trenér hokejistů Radek Kučera nabídl rezignaci! Zůstal a dočkal se výhry

PŘIZNÁNÍ: Trenér hokejistů Radek Kučera nabídl rezignaci! Zůstal a dočkal se výhry Šumperk - Kormidelník šumperských hokejistů Radek Kučera chtěl rezignovat na pozici hlavního kouče. Po sérii neúspěšných výsledků v domácím prostředí nabídl svoji rezignaci. „Ano, nabídl, ale dál bych to nechtěl komentovat. Je to věc klubu. Uvidíme, jakým směrem se to vyvine,“ tvrdil po skončení sobotního utkání. Draci v něm dosáhli na první vítězství před vlastním publikem, Havířov porazili 5:2.
Sport, 28. října 2015, 16:00, Petr Fišer

Trenér hokejistů Libor Pivko: Kluci si to musí srovnat v hlavě

Trenér hokejistů Libor Pivko: Kluci si to musí srovnat v hlavě Šumperk - Neschovával se za fráze, nic neomlouval. Trenér šumperských hokejistů Libor Pivko byl po skončení zpackaného utkání s Litoměřicemi (2:5) maximálně věcný a snažil se problémy, které vedly ke zbytečné porážce, nazývat pravými jmény. Jeho nespokojenost byla znát při každém slovu.
Sport, 23. září 2015, 17:00, Petr Fišer

JAK TO VIDÍM JÁ: Hlavní nepřítel šumperských hokejistů? Nedostatek času

JAK TO VIDÍM JÁ: Hlavní nepřítel šumperských hokejistů? Nedostatek času Šumperk - Ťuk, ťuk. Dobrý den. Tak mě tady máte. Očekávaná návštěva, která vystupuje pod názvem První hokejová liga, zavítá ve středečním večeru na sedm stadiónů po celé republice. Bude tím spuštěn nekonečný kolotoč zápasů vměstnaných do 52 soutěžních kol. Na dlouhý maratón se vydají i šumperští Draci.
Sport, 9. září 2015, 15:00, Petr Fišer

TRENÉR DRAKŮ EXKLUZIVNĚ: Moskal? Je to pro mě velké osobní zklamání

TRENÉR DRAKŮ EXKLUZIVNĚ: Moskal? Je to pro mě velké osobní zklamání Šumperk - Přestup Patrika Moskala do Prostějova rozpoutal nekončící debaty a zároveň spustil vlnu zděšení. Hokejový Šumperk přišel po nejlepším střelci Žálčíkovi o dalšího elitního útočníka a kompletně se mu rozpadla nejproduktivnější formace. „Co k tomu říct?“ hledal těžko slova trenér Draků RADEK KUČERA. „Pokud jde zrovna o něj, je to pro mě velké osobní zklamání,“ dodal upřímně.
Sport, 1. července 2015, 15:55, Petr Fišer

Hokejový výprodej pokračuje: Patrik Moskal vyměnil Draky za Jestřáby

Hokejový výprodej pokračuje: Patrik Moskal vyměnil Draky za Jestřáby Šumperk - Hráčský výprodej nabírá na obrátkách. Hokejový Šumperk přichází o jednu oporu za druhou a rozpaky znepokojených fanoušků se šroubují do maximálních výšin. Zatím poslední špatnou zprávou je odchod elitního útočníka Patrika Moskala do konkurenčního Prostějova.
Sport, 24. června 2015, 12:00, Petr Fišer

JAK TO VIDÍM JÁ: Zaslouží si mužský hokej přísun městských miliónů?

JAK TO VIDÍM JÁ: Zaslouží si mužský hokej přísun městských miliónů? Šumperk - Je to věčné téma. Zaslouží si mužský hokejový celek ze Šumperka, který působí na úrovni první ligy, několikamiliónovou podporu městské radnice? Názory se různí. A v nejednom případě i radikálně rozcházejí.
Sport, 29. dubna 2015, 17:00, Petr Fišer

Trenér Draků Radek Kučera exkluzivně: Musíme postavit nový týmROZHOVOR

Trenér Draků Radek Kučera exkluzivně: Musíme postavit nový tým Šumperk - Finišuje se studiem áčkové licence, podílí se na zajišťování klubového rozpočtu pro příští sezónu a v rámci plnění hlavního úkolu skládá hráčský kádr. Trenér hokejového Šumperka RADEK KUČERA je v těchto dnech v jednom kole. „Školu mám hotovou, ale ještě mě čeká několik zkoušek a závěrečná práce. Celý víkend se budu šrotit,“ hlásil malinko ustaraným hlasem.
Sport, 29. dubna 2015, 15:00, Petr Fišer

Tři roky a dost! Zásah bude hlubší, tvrdí šéf hokejových Draků Vladimír Velčovský

Tři roky a dost! Zásah bude hlubší, tvrdí šéf hokejových Draků Vladimír Velčovský Šumperk - Kádr hokejového Šumperka by před následujícím ročníkem první ligy mohl projít větší obměnou, než bylo v posledních sezónách zvykem. Tři roky a dost, zavelel s předstihem VLADIMÍR VELČOVSKÝ.
Sport, 8. dubna 2015, 17:00, Petr Fišer

JAK TO VIDÍM JÁ: Mají se Draci bát? Kapitán chytil šanci za pačesy

JAK TO VIDÍM JÁ: Mají se Draci bát? Kapitán chytil šanci za pačesy Šumperk, Zlín - Tomu se říká chytit příležitost za pačesy. Pořádně, pevně, bez ostychu. Zatímco šumperští hokejisté už pobývali na dovolené, jejich kapitánský vůdce Aleš Holík si užíval vyvrcholení sezóny, o němž se mu nejspíš ani nesnilo. Po úspěšném play off v dresu Třebíče, které vypomáhal v první lize, si ho vyžádal do svých služeb obhájce extraligového titulu - valašský Zlín.
Sport, 1. dubna 2015, 15:00, Petr Fišer

Draci si finále nezahrají, hokejový Šumperk má definitivně po sezóně

Draci si finále nezahrají, hokejový Šumperk má definitivně po sezóně Morava - V semifinále skončila letošní pouť hokejistů Šumperka. Ve druhém kole vyřazovací fáze jim vystavilo stopku největší překvapení přeborového play off. Po základní části až jedenáctá Velká Bíteš odklidila z cesty dalšího favorita. Nejprve udolala druhé Blansko a o týden později i čtvrté Draky.
Sport, 25. března 2015, 12:00, Petr Fišer

123...45...3031

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny WOHNOUT, která představí speciální akustický program v DK Šumperk v pátek 7. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí kytaristy skupiny Wohnout?

a) otec a syn
b) bratranci
c) bratři

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny PRIESSNITZ, která představí své nové a zároveň poslední album Beztíže v DK Šumperk v pátek 24. března, vyhráli Dušan Indra ze Šumperka, Vladěna Daňková ze Šumperka, Jana Hýžďalová ze Starého Města, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Šinkovský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.