TÉMATA ČLÁNKŮ

HOKEJSbohem! Opory jsou fuč, Šumperku zamávali Holík, Fořt, Milfait a Vrdlovec

Sbohem! Opory jsou fuč, Šumperku zamávali Holík, Fořt, Milfait a Vrdlovec Šumperk - Sbohem! Šumperku v uplynulých dnech zamávali hokejisté, kteří patřili k tomu nejlepšímu, co sestupem poznamenaný výběr v nepovedené sezóně nabízel a produkoval. Nové sportovní domovy mají Aleš Holík, Tomáš Fořt, Jan Milfait či Daniel Vrdlovec.
Sport, 11. května 2016, 14:00, Petr Fišer

Manažer hokejových Draků Radek Kučera o sestupu: Nikdy se s tím nesmířím

Manažer hokejových Draků Radek Kučera o sestupu: Nikdy se s tím nesmířím Šumperk - Ode dne, kdy byl zpečetěn sestup šumperských hokejistů do druhé ligy, uplynul více než měsíc. Relativně dost času na to, aby negativní událost strávil i nejzklamanější fanoušek. V případě klubového manažera RADKA KUČERY to ovšem neplatí. „Nikdy se s tím nesmířím,“ přiznala v průběhu minulého týdne pravá ruka Vladimíra Velčovského.
Sport, 27. dubna 2016, 16:00, Petr Fišer

HOKEJOVÉ OHLÉDNUTÍ: Důvody sestupu? Příčin je víc

HOKEJOVÉ OHLÉDNUTÍ: Důvody sestupu? Příčin je víc Šumperk - Po bitvě bývá téměř každý generál. Tisíc hlav, tisíc názorů. Hokejový Šumperk si zvyká na život bez první ligy, po pěti sezónách na profesionální scéně bude hrát jen třetí nejvyšší soutěž. Co stojí za jeho pádem na úroveň, která sklouzává k amatérskému sportu? Redakce Týdne vybrala osm nejvýraznějších důvodů.
Sport, 23. března 2016, 15:00, Petr Fišer

Šéf Draků Vladimír Velčovský po sestupu do druhé ligy: Mužský hokej v Šumperku nekončí

Šéf Draků Vladimír Velčovský po sestupu do druhé ligy: Mužský hokej v Šumperku nekončí Šumperk - Pět sezón v kuse a dost. Hokejový Šumperk se za posledních deset let musí smířit s třetím sestupem do nižšího výkonnostního patra. V první lize nikdy nedosáhl na účast v play off a po letošním nezdaru se s ní loučí. „Je mi to líto. Hrozně moc mě to mrzí,“ smutnil po krachu na soutěžní burze šéf žlutomodrých Draků VLADIMÍR VELČOVSKÝ.
Sport, 16. března 2016, 17:00, Petr Fišer

Extraligové posily na poslední chvíli! Hokejovým Drakům pomůže útočník z Vítkovic, brankářské možnosti rozšířil Patrik Bartošák, který se vrátil na Moravu z Los Angeles

Extraligové posily na poslední chvíli! Hokejovým Drakům pomůže útočník z Vítkovic, brankářské možnosti rozšířil Patrik Bartošák, který se vrátil na Moravu z Los Angeles Šumperk - Je konec. Spadla klec. Doba, kdy se dalo obchodovat na hráčském trhu, vypršela. Ligové kluby dohrají zbytek sezóny s hokejisty, které stačily získat do posledního lednového večera. Jiná možnost neexistuje. Přestupové okno se v neděli uzavřelo.
Sport, 3. února 2016, 13:00, Petr Fišer

„Posilu bychom uvítali na každém postu, ale není to jednoduché,“ přiznal trenér šumperských hokejistů Milan Mazanec

„Posilu bychom uvítali na každém postu, ale není to jednoduché,“ přiznal trenér šumperských hokejistů Milan Mazanec Šumperk - Pomoc z Pardubic? Téměř nulová. Extraligový kolotoč se roztočil na plné obrátky, spřátelený klub z východu Čech navíc přišel o několik zraněných marodů a také reprezentantů hájících barvy rodné vlasti na mistrovství světa dvacítek ve Finsku. Hokejový Šumperk si tak v posledních zápasech musel vystačit výhradně se svým hráčským materiálem. Trenér Milan Mazanec se nijak netají tím, že by stávající mužstvo před uzavřením přestupového okna rád posílil. Jenže?
Sport, 5. ledna 2016, 12:00, Petr Fišer

JAK TO VIDÍM JÁ: Fandi, ale zůstaň člověkem. Pojďme se sportem hlavně bavit

JAK TO VIDÍM JÁ: Fandi, ale zůstaň člověkem. Pojďme se sportem hlavně bavit Šumperk - Je to zvláštní. Vždycky jsem si myslel, že sport by měl přinášet především radost, uspokojení, nadšení, zážitky a v neposlední řadě i únik od všedních starostí. Po dalších prapodivných zkušenostech z letošního roku bohužel musím konstatovat, že je i nástrojem k tomu, jak si v pravidelných dávkách a intervalech vybíjet zlobu, hněv a negativní energii. A to zejména prostřednictvím zápasů ve fotbale a hokeji, které v porovnání s ostatními mnohokrát vybočují z řady.
Sport, 16. prosince 2015, 14:00, Petr Fišer

Mohlo se hrát klidně do půlnoci. Drakům zvlhl střelecký prach, nechali se začarovat litoměřickým kouzelníkem Pavelkou

Mohlo se hrát klidně do půlnoci. Drakům zvlhl střelecký prach, nechali se začarovat litoměřickým kouzelníkem Pavelkou Šumperk - Pět zápasů, třináct bodů. Domácí bilance šumperských hokejistů pod vedením nového trenéra Milana Mazance vzbuzovala respekt. Jenže nic netrvá věčně. Draci po sérii výher před vlastním publikem znovu zakopli. A to na překážce, kterou by nejspíš nezdolali ani v případě, že by na to měli celou noc.
Sport, 9. prosince 2015, 17:00, Petr Fišer

Drakům pomohl bývalý reprezentant. „Za šumperskou možnost jsem rád,“ tvrdila pardubická posila Jan KolářROZHOVOR

Drakům pomohl bývalý reprezentant. „Za šumperskou možnost jsem rád,“ tvrdila pardubická posila Jan Kolář Šumperk - Zahrál si za českou reprezentaci, na vlastní kůži nasával atmosféru ruské KHL. Teď figuruje i na soupisce Šumperka. Čtyřiatřicetiletý hokejový matador JAN KOLÁŘ bude prvoligovému klubu vypomáhat formou hostování ze spřátelených Pardubic. A jak sám tvrdí, nemá s tím žádný problém. Premiéru v novém působišti si odkroutil proti Třebíči. Byla vítězná.
Sport, 2. prosince 2015, 16:13, Petr Fišer

Nový trenér hokejových Draků Milan Mazanec: Bude to boletROZHOVOR

Nový trenér hokejových Draků Milan Mazanec: Bude to bolet Šumperk - Nemohl se uvést lepším způsobem. Nový lodivod šumperských hokejistů MILAN MAZANEC si odbyl premiéru v domácím prostředí a hned si s nekompletním výběrem vyšlápl na ambiciózního soupeře, který na Tyršově stadiónu dlouhodobě spadá do kategorie největších rivalů. Draci pod trenérskými křídly uznávaného odborníka, jehož syn Marek se věnuje brankářskému řemeslu na úrovni kanadskoamerické NHL, jasně přehráli v létě vydatně posílený Prostějov. Byla to pro ně teprve druhá výhra před vlastním publikem.
Sport, 25. listopadu 2015, 17:53, Petr Fišer

123...45...3132

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru