TÉMATA ČLÁNKŮ

IN-LINE

Rej.cz je mediálním partnerem In-line týmu Šumperk. Sledujte, jak se daří závodníkům na závodech doma i v cizině.

Poslední závod úvodní části seriálu na území ČR

Brno/Šumperk - Nedělní ráno přivítalo skupinu členů oddílu In-Line TJ Sokol Šumperk sluncem. Nová trať v délce jednoho okruhu 3300m v brněnské nákupní zoně už tak přívětivá nebyla.
Sport, 17. června 2009, 01:13, TJ Sokol Šumperk, Stanislava Marešová, foto František Porteš

Zlatý víkend inlinenistů Sokola Šumperk

Opava/Ostrava/Šumperk - Tento víkend byl pro oddíl In-line bruslení Tělocvičné jednoty Sokol Šumperk doslova zlatými žněmi.
Sport, 9. června 2009, 21:01, Tým TJ Sokol Šumperk a info@rej.cz, foto František Porteš,

In-lineisté hlásí: V Praze padl účastnický rekord!

Šumperk/Praha - Byly to rekordní žně v předčasném parném létě: celkem 675 registrovaných bruslařů nastoupilo k závodům na 2710 dlouhém okruhu na Rohanském nábřeží v Praze.
Sport, 19. května 2009, 10:41, Tým In-line TJ Sokol, -mar-, foto Sokoli

Okřídlení bruslaři se neztratili

Bratislava/Šumperk - Počasí tomu neodpovídá, ale už je tu jaro. A s jarem začíná nová sezona inline bruslařských závodů.
Sport, 1. dubna 2009, 15:33, TJ Sokol Šumper, In-line tým, -zag-

In-lineisté vyrazí do závodu nové sezóny

Šumperk - Šumperští in-lineisté se chystají znova na dráhu. První závod sezony NESTLÉ LIL Tour 2009 začne již na konci března v Bratislavě.
Sport, 24. března 2009, 02:06, -mar-

In-lineisté již brousí kolečka na letošní závody

Šumperk - Šumperští in-lineisté se již za dva měsíce postaví znova na dráhu. A REJ.CZ bude jakožto mediální partner opět u toho.
Sport, 26. ledna 2009, 17:39, -mar-

In-line tým TJ Sokol Šumperk rekapituluje uplynulou sezónu

Šumperk - "Poslední závody za námi a nezbývá než zrekapitulovat a zhodnotit letošní sezónu. V letošním roce jsme udělali pořádný kus práce, pravidelně jsme se zúčastňovali největšího československého seriálu Nestlé LifeInLine (14 závodů), také nás bylo vidět na několika českých, ale i mezinárodních závodech, kde jsme svými velice dobrými výsledky reprezentovali nejen obec sokolskou, ale i město Šumperk," říkají šumperští Sokoli, kteří si letos vybruslili krásných sedmadvacet prvních míst.
Sport, 21. října 2008, 10:26, Tým TJ Sokol, -mar-

Poslední in-line závod letošní sezóny

Pardubice/Šumperk - V neděli 28.9. se konal poslední finálový závod NESTLÉ LifeInLine Tour v Pardubicích na trati s okruhem dlouhým 1 615 metrů. Ideální počasí, vynikající atmosféra i divácká kulisa, výborný sport – tak lze charakterizovat závěrečný 14. díl Nestlé LifeInLine Tour 2008 v Pardubicích. Celkem 417 registrovaných bruslařů si vychutnalo závodní tečku.
Sport, 1. října 2008, 11:54, TJ Sokol Šumperk, -mar-, foto Tým In-line Sokol

Mokrý závod in-line v Opavě - předposlední jízda v sezoně

Mokrý závod in-line v Opavě  - předposlední jízda v sezoně Opava/Šumperk - V neděli 21.9.2008 proběhla tradiční Slezská brusle, letos premiérově součástí velkého seriálu závodů Nestlé LifeInLine Tour. Zima, déšť, prudký vítr, tak vypadaly podmínky před startem 13. dílu Nestlé LifeInline Tour v Opavě. Před závody déšť ustal, ale členitá trať zůstala zčásti mokrá a kluzká.
Sport, 24. září 2008, 07:00, Tým TJ Sokol Šumperk,info@rej.cz , foto členové týmu

In-line Šumperk 4. - "Od závodění mě neodradí ani pád"

Šumperk - Rej.cz jako mediální partner šumperského týmu In-line Sokol Vás v sérii několika rozhovorů seznámí se závodníky, kteří se doslova ze dne na den dostali mezi špičky české závodní elity a je již pravidlem, že na každém závodě sbírají cenné kovy.
Sport, 3. září 2008, 09:16, Stanislava Marešová

123

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru