TÉMATA ČLÁNKŮ

IN-LINE

Rej.cz je mediálním partnerem In-line týmu Šumperk. Sledujte, jak se daří závodníkům na závodech doma i v cizině.

Poslední závod úvodní části seriálu na území ČR

Brno/Šumperk - Nedělní ráno přivítalo skupinu členů oddílu In-Line TJ Sokol Šumperk sluncem. Nová trať v délce jednoho okruhu 3300m v brněnské nákupní zoně už tak přívětivá nebyla.
Sport, 17. června 2009, 01:13, TJ Sokol Šumperk, Stanislava Marešová, foto František Porteš

Zlatý víkend inlinenistů Sokola Šumperk

Opava/Ostrava/Šumperk - Tento víkend byl pro oddíl In-line bruslení Tělocvičné jednoty Sokol Šumperk doslova zlatými žněmi.
Sport, 9. června 2009, 21:01, Tým TJ Sokol Šumperk a info@rej.cz, foto František Porteš,

In-lineisté hlásí: V Praze padl účastnický rekord!

Šumperk/Praha - Byly to rekordní žně v předčasném parném létě: celkem 675 registrovaných bruslařů nastoupilo k závodům na 2710 dlouhém okruhu na Rohanském nábřeží v Praze.
Sport, 19. května 2009, 10:41, Tým In-line TJ Sokol, -mar-, foto Sokoli

Okřídlení bruslaři se neztratili

Bratislava/Šumperk - Počasí tomu neodpovídá, ale už je tu jaro. A s jarem začíná nová sezona inline bruslařských závodů.
Sport, 1. dubna 2009, 15:33, TJ Sokol Šumper, In-line tým, -zag-

In-lineisté vyrazí do závodu nové sezóny

Šumperk - Šumperští in-lineisté se chystají znova na dráhu. První závod sezony NESTLÉ LIL Tour 2009 začne již na konci března v Bratislavě.
Sport, 24. března 2009, 02:06, -mar-

In-lineisté již brousí kolečka na letošní závody

Šumperk - Šumperští in-lineisté se již za dva měsíce postaví znova na dráhu. A REJ.CZ bude jakožto mediální partner opět u toho.
Sport, 26. ledna 2009, 17:39, -mar-

In-line tým TJ Sokol Šumperk rekapituluje uplynulou sezónu

Šumperk - "Poslední závody za námi a nezbývá než zrekapitulovat a zhodnotit letošní sezónu. V letošním roce jsme udělali pořádný kus práce, pravidelně jsme se zúčastňovali největšího československého seriálu Nestlé LifeInLine (14 závodů), také nás bylo vidět na několika českých, ale i mezinárodních závodech, kde jsme svými velice dobrými výsledky reprezentovali nejen obec sokolskou, ale i město Šumperk," říkají šumperští Sokoli, kteří si letos vybruslili krásných sedmadvacet prvních míst.
Sport, 21. října 2008, 10:26, Tým TJ Sokol, -mar-

Poslední in-line závod letošní sezóny

Pardubice/Šumperk - V neděli 28.9. se konal poslední finálový závod NESTLÉ LifeInLine Tour v Pardubicích na trati s okruhem dlouhým 1 615 metrů. Ideální počasí, vynikající atmosféra i divácká kulisa, výborný sport – tak lze charakterizovat závěrečný 14. díl Nestlé LifeInLine Tour 2008 v Pardubicích. Celkem 417 registrovaných bruslařů si vychutnalo závodní tečku.
Sport, 1. října 2008, 11:54, TJ Sokol Šumperk, -mar-, foto Tým In-line Sokol

Mokrý závod in-line v Opavě - předposlední jízda v sezoně

Mokrý závod in-line v Opavě  - předposlední jízda v sezoně Opava/Šumperk - V neděli 21.9.2008 proběhla tradiční Slezská brusle, letos premiérově součástí velkého seriálu závodů Nestlé LifeInLine Tour. Zima, déšť, prudký vítr, tak vypadaly podmínky před startem 13. dílu Nestlé LifeInline Tour v Opavě. Před závody déšť ustal, ale členitá trať zůstala zčásti mokrá a kluzká.
Sport, 24. září 2008, 07:00, Tým TJ Sokol Šumperk,info@rej.cz , foto členové týmu

In-line Šumperk 4. - "Od závodění mě neodradí ani pád"

Šumperk - Rej.cz jako mediální partner šumperského týmu In-line Sokol Vás v sérii několika rozhovorů seznámí se závodníky, kteří se doslova ze dne na den dostali mezi špičky české závodní elity a je již pravidlem, že na každém závodě sbírají cenné kovy.
Sport, 3. září 2008, 09:16, Stanislava Marešová

123

zpět na výpis


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.