NABÍDKA MENU
TIP: nabídka pro aktuální den v RSS čtečce

Denní nabídka jídel:

lokalita:

restaurace:

hledat:

Menusumperk.cz

Úterý 18.2.2020


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K RESTAURACI
Reagovat na příspěvek:
Datum: 14.4.2014 00:23
Titulek: Bez titulku
Autor: Smyl Flek z Nohavic
Mi přijde poněkud zvláštní, jak tu naprostá většina těch negativních ohlasů vykazuje velice nápadné společné grafologické prvky. Což skutečně nahrává domněnce, že se jedná jen o jediného člověka, který může být motivován spíše nějakou ryze osobní záležitostí. Třeba se s ním slečna rozešla nebo ho odmítla a on jí to vrací tímto způsobem...
Každopádně já být majitelem, nebral bych tyto anonymní "stížnosti" příliš vážně. Pokud je někdo s dovážkou skutečně nespokojen, měl by to řešit osobně nebo alespoň telefonicky přímo s nějakou zodpovědnou osobou - pak by se třeba dočkal i nějakého řešení stížnosti a případně omluvy. Zatímco takovýmito neadresnými výštěky do tmy se pochopitelně nikdo zabývat nebude.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes s Týdnem na severu soutěžíme o jednu dvojvstupenku na koncert vokálního seskupení 4TET, které udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady. Gentlemani v cylindrech si i pro Zábřeh, kde vystoupí ve čtvrtek 20. února, připravili originální podívanou.

Soutěžní otázka:
Ve kterém roce vzniklo vokální kvarteto 4TET?

A) 2002
B) 2007
C) 2012

Odpovědi posílejte tentokrát do středy jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na taneční odpoledne s bohatě krojovanou dechovou hudbou z Moravského Slovácka - Veselá muzika, která přijede roztančit kulturní dům v Zábřehu v neděli 16. února, pro sebe a partnera vyhrávají Petra Brachtlová z Libiny, Věra Braná z Dubicka a Blanka Zacpálková z Rohle. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.