NABÍDKA MENU
TIP: nabídka pro aktuální den v RSS čtečce

Denní nabídka jídel:

lokalita:

restaurace:

hledat:

Menusumperk.cz

Pondělí 23.9.2019


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K RESTAURACI
Reagovat na příspěvek:
Datum: 14.4.2014 00:23
Titulek: Bez titulku
Autor: Smyl Flek z Nohavic
Mi přijde poněkud zvláštní, jak tu naprostá většina těch negativních ohlasů vykazuje velice nápadné společné grafologické prvky. Což skutečně nahrává domněnce, že se jedná jen o jediného člověka, který může být motivován spíše nějakou ryze osobní záležitostí. Třeba se s ním slečna rozešla nebo ho odmítla a on jí to vrací tímto způsobem...
Každopádně já být majitelem, nebral bych tyto anonymní "stížnosti" příliš vážně. Pokud je někdo s dovážkou skutečně nespokojen, měl by to řešit osobně nebo alespoň telefonicky přímo s nějakou zodpovědnou osobou - pak by se třeba dočkal i nějakého řešení stížnosti a případně omluvy. Zatímco takovýmito neadresnými výštěky do tmy se pochopitelně nikdo zabývat nebude.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.