NABÍDKA MENU
TIP: nabídka pro aktuální den v RSS čtečce

Denní nabídka jídel:

lokalita:

restaurace:

hledat:

Menusumperk.czJe nám líto, vyhledávacím kritériím neodpovídá žádná položka.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K RESTAURACI
Reagovat na příspěvek:
Datum: 11.4.2014 09:30
Titulek: Jak ta byla nepříjemná
Autor: Víťa
Musím tedy také říct,že jsem si včera nechal přivést jídlo do firmy z restaurace Ambiente. Vždycky mi ho vozil nějaký pán a včera také paní. Až mě zaskočilo kolik stížností na ní tady je.. A a ni já neudělám vyjímku .. bohužel... To že bylo jídlo vylité to ještě chápu.. každý dělá chyby.. ale aby paní byla tak nepříjemná tak to jsem nepochopil.. Navíc jak už tady někdo psal obírá o peníze ... Divím se,že takový lidé jsou ještě zaměstnaní... ale každýho věc.. Možná se paní víc zabývá tím jak vypadá , co má sobě a to že má boty na podpatku .. ale se zákazníkama vůbec mluvit neumí a navíc ani chovat... Nikdy jsem takové chování nezažil... a to pracuji denně s lidma možná víc než protivná paní.... To že si pak sedne do auta a usměje se podívá se jak je namalovaná nepovažuji už za důležité... první dojem dělá sví a paní by nikde dýl s tímto chováním nevydržela.... Jinak jsme pak s manželkou večer šli do restaurace na oběd a nevěřili jsme vlastním očím jak je restaurace pěkně vymalovaná :) jídlo opravdu na úrovni a servírky také.. Jen asi paní na rozvoze nemá ráda lidi,nechápu tedy proč s nimi dělá :( Jinak restauraci budu navštěvovat častěji než si vozit jídlo do práce :/ bohužel
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes hrajeme o celkem čtyři volné vstupenky na dva koncerty šumperského Domu kultury. Odpovědět je potřeba na každou zvlášť, a to pod číslem a písmenem otázky. Výherce zveřejníme v příštím čísle novin.

Otázka č. 1: (Festival Horování, sobota 23. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?
1a) 2001
1b) 2003
1c) 2005

Otázka č.2: (Vánoční koncert Janka Ledeckého, čtvrtek 28. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?
2a) 1995
2b) 1996
2c) 1997

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Dvojvstupenku na slavnostní koncert u příležitosti státního svátku se světoznámým virtuosem a houslovou legendou Václavem Hudečkem, konaný v neděli 17. listopadu v zábřežském kostele sv. Barbory vyhrává Alois Drážný z Kolšova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně zábřežského kulturního domu.