Denní nabídka jídel:
Úterý 23.7.2019
Sdílet na Facebooku
Upozornit známého
Tisknout
Nahoru
- Úvodní strana
- Zpravodajství
- Z policejní linky
- Poznámka JK
- Kultura
- Programy akcí
- Divadlo
- Muzea a výstavy
- Klasika Viva
- Sport
- Florbal
- Lyžování
- Sněhové zpravodajství
- Hokej
- In-line bruslení
- Gymnastika
- Inzerce
- Přidat inzerát
- Nejnovější inzeráty
- Nabídky práce
- RSS kanály
- Katalog firem
- Přidat firmu
- Polední menu
- Šumpersko
- Zábřežsko
- MHD a jízdní řády
- Tipy na výlet
- Ubytování
- Témata článků
- Archiv
- Vyhledávání
- Články
- Bleskovky
- Nahrát soubory
- Rejnoviny
- Fotokoutek
- Přidat fotografii
- O fotokoutku
- Listárna
- Kontakt
- Reklama
►Obsluha automatické kalící pece
►Obsluha automatické brusky na sklo
►Obsluha CNC řezacího stolu
ZA KULTUROU ZADARMO
Naposledy v letošním roce můžete soutěžit s Týdnem na severu. Opět nabídneme dvě otázky, opět rozdělíme několik výher. Čekají na vás volňásky na hudební večer skupiny Dying Passion a jejich hostů a dále dvojvstupenka na koncert Moravia Big Bandu (MBB). Tak soutěžte a nezapomeňte poslat číslo i písmeno odpovědi!
Soutěžní otázka č. 1: ( Předvánoční koncert MBB, 18. 12., 19.00, Zábřežská kulturní, 1x 2 vstupenky)
Kolikáté výročí od svého vzniku letos oslavil orchestr MORAVIA BIG BAND?
1A) 30.
1B) 35.
1C) 40.
Soutěžní otázka č. 2: ( Mezi svátky VIII., 27.12., H-Club, Šumperk , 3 vstupenky)
Jak se jmenuje zpěvačka Dying Passion?
2A) Zuzana Jelínková
2B) Hana Horecká
2c) Elis Mraz
Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)
VYHODNOCENÍ:
Dvě volné vstupenky na koncert Skupiny Olympic, konaný 13. prosince v šumperském Domě kultury vyhrávají: Eva Vaňková ze Šumperka a Martina Pinosová z D. Libiny. Dvojvstupenku na koncert Tomáše Kočko s orchestrem budou mít v KKC Rapotín zadarmo rezervovanou Josef Janota z Loučné n. D. a Vlasta Španihelová z N. Malína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.