LISTÁRNA

123...372373374...380381

Přidat nový příspěvek

Datum: 1.6.2013 16:30
Titulek: Čtenářský kroužek na plný úvazek.
Autor: Multík
http://www.shekel.cz/21358/proc%E2%80%A6-muslimove-nectou Proč… muslimové nečtou? Arabové obecně prý čtou jen několik málo minut ročně. Dle chytrých statistických propočtů jen 6 minut. Šest minut za ROK. Jednu vteřinu za den.
Reagovat
Datum: 1.6.2013 03:06
Titulek: Zachraň se kdo můžeš.
Autor: Amensnámi
http://www.blisty.cz/art/68729.html Česká republika je na trajektorii, kdy se jí NIKDY nepodaří vrátit se k svému nejvyššímu růstu. Bude od nynějška v trvalé stagnaci. Velmi reálné vyhlídky na dlouhodobou hospodářskou stagnaci jsou zatracující obžalobou české vlády a její reakce na hospodářskou krizi.
Reagovat
Datum: 30.5.2013 08:59
Titulek: stydím se
Autor: Hana Maierová
Pokud náhodou navštívím stránku listárny jen nevěřícně koukám jací lidé mezi nami žijí, styďte se, je vidět že nemáte co na práci ani nějaké lepší koníčky a poznávám lidi co opravdu nemají rádi snad ani sebe, když se takto prezentují, je to ostuda.
Reagovat
Datum: 30.5.2013 08:58
Titulek: stydím se
Autor: Hana Maierová
Pokud náhodou navštívím stránku listárny jen nevěřícně koukám jací lidé mezi nami žijí, styďte se, je vidět že nemáte co na práci ani nějaké lepší koníčky a poznávám lidi co opravdu nemají rádi snad ani sebe, když se takto prfezentují, je to ostuda.
Reagovat
Datum: 30.5.2013 08:34
Titulek: Tak už je to tady.
Autor: Golfáč
Současné počasí ukazuje na to, že konečně došlo k oslabení funkce golfského proudu. No, nic umrzneme a zemřeme hladem. Když jsme si přírodu rozvrtali, tím dřív s námi příroda zatočí. Ledovce už skoro všechny roztály a sladká voda golfáč přibrzdila. Je to krizová situace a Skrbova parta by měla nastoupit do akce.
Reagovat
Datum: 28.5.2013 23:38
Titulek: Reparát
Autor: Jiří Skrbek
Dubnová relace civilní ochrany na občanském rádiu CB a PMR za účasti ODS z důvodu nemoci neklapla. Opravný pokus se koná v sobotu 1. června od 1/2 deváté. První červnová sobota je recidivou jiných prvně měsíčních sobot z hlediska civilní ochrany, CB a PMR. Není chuť řešit pražské kejkle. Badatelé nad veřejným prostorem uslyší, ba budou moci se vyjádřit, o fungování Občanské demokratické strany na Šumpersku. Odolnost každé stavby vyplývá ze základů, že jo.  
Reagovat
Datum: 27.5.2013 10:48
Titulek: Šunková pochoutka bez šunky
Autor: Ouha
http://www.stream.cz/peklonataliri/814423-peklo-na-taliri-sunkova-pizza-podruhe To je drsné, ale mladí perspektivní ohaři to do sebe cpou o sto šest. A k tomu jim vyhrává TV Óčko.
Reagovat
Datum: 25.5.2013 16:07
Titulek: Příjemné prožití důstojného důchodu.
Autor: Žluva hladová
http://divinova.blog.idnes.cz/c/340654/Umreme-vycerpanim-a-bidou.html Umřeme vyčerpáním a bídou? Důchodový věk v Česku se neustále prodlužuje. V minulosti stanovená pevná hranice pro odchod do důchodu, kdy byl rozhodující odpracovaný počet let a u žen navíc počet dětí, se již stává minulostí. Odchod do důchodu po roce 2012 bude nadále provázet prodlužování důchodového věku, což by teoreticky mohlo znamenat, že lidé, kteří se narodí třeba v roce 2020 půjdou do důchodu třeba v osmdesáti letech.
Reagovat
Datum: 24.5.2013 16:33
Titulek: podle včerejšího TV pořadu MÁTE SLOVO
Autor: Dávidlo
o kvalitě potravin lze usoudit že stravování občanů ČR postupně přecházi na stromovou kůru. Obsah masa bude jen určovat počet červů a larev v kůře obsažených. Lidé na kvalitní potraviny nemají peníze. Ale potraviny jsou zabalené do mnohem hezčích obalů než za totàče. A to je rozhodující. Jinak pořad bylo čiré zoufání nad šmejdem, které obchody nabízejí.
Reagovat
Datum: 22.5.2013 08:48
Titulek: Proč není v Šumperku mléčná jídlena?
Autor: Teraz
Jsou zde pamětníci keří vědí kde za totáče byla a jak s ní byli spokojení?
Reagovat

123...372373374...380381

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.