LISTÁRNA

123...371372373...380381

Přidat nový příspěvek

Datum: 7.6.2013 14:04
Titulek: Nic ve zlém, s. Skrbku
Autor: Libor
Ale nebylo by dobré upozornit toho dobrého a moudrého muže, soudruha učitele Brože, vlastně dnes pana starostu a pana senátor v jednom, ale za dva platy, aby se Civilní obrana co nejrychleji dostala ze zátopové oblasti ? Nerad bych potom někdy viděl utopené dobrovolníky CO v jejich bezmotorové V3S. A nedej Bože, aby se rozběsněný potok stal úmrtním místem soudruha učitele a pana starosty a pana senátore Brože, Mgr. bc. Tedy ne blbce a magora, ale nám tak vzácného člověka. Ale dost si nepřeji, aby se potok znečistil tímto člověkem. Já bych v sobotu moc u potoka neriskoval, ať z toho není velké neštěstí. Dost na tom, že by jen tak někdo soudruha učitele Brože a Tebe, Skrbku, hodil do vody. Ať nám ukážete, jak umíte "plavat". Ale s tou nepojízdnou Pragou V3S je to fakt legrace. Je vyšperkovaná jak nová. A když stojí tak ve městě, většina lidí si myslí, že fakt svoji silou jezdí a budí to dojem, jak máme báječnou techniku pro případ nehod a neštěstí. Jenže to vše jsou takové ty potěmkinovy vesnice. Stejně jako všechny ty práce, proplacené dvojici dnes již uvězněné dvojici z Pardubic. Být Brožem, jsem na pozoru. Před lidmi i okolnostmi. A senátorská imunita není už doživotně...    
Reagovat
Datum: 7.6.2013 08:41
Titulek: Konec legrace-světová hyperinflace
Autor: Tutovka
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Akrobati-cisel-postupne-okradaji-lidstvo-Ctete-co-nesmite-vedet-274623 Podle Morrise tak inflace celosvětově pokračuje dál mílovými kroky a svět se přibližuje hyperinflaci.
Reagovat
Datum: 6.6.2013 21:10
Titulek: Paterčata i na Lužích
Autor: Jiří Skrbek
Dvacka různých stanovišť bude v sobotu odpoledne tvořit program akce "Zábava na základně civilní ochrany Luže". Prvních pět se týká civilní ochrany a patří do DESATERA stanovišť, která mohou návštěvníci absolvovat a za prokázanou šikovnost vyfasovat odměnu. Odměnou je produkt z našeho krásného okresu od a.s. ÚSOVSKO Klopina, podle hesla "Denně jedno jablko, k doktorovi daleko".Do programu patří i vyslechnutí názorů od voličů senátorem Mgr. Z. Brožem a vzájemné rozhovory. Osobně se těším na výstavu fotografií "Noc na ulici" u Armády spásy. Pokud bude někdo chtít vědět jestli už jezdí metro, zajistíme mu informace. Tož 8. června, 13-19 hod, ul. Vikýřovická v Šumperku, vstup a tombola zdarma.  
Reagovat
Datum: 6.6.2013 19:11
Titulek: Tak to vypadá na monzunový charakter počasí v ČR.
Autor: Metereolog
Stále častěji opakované záplavy v ČR vedou ke změně počasí v titulku tohoto příspěvku. Stále se opakující záplavy vyženou lidi ze zátopových oblastí. Skoro každé 2 roky se nechat vyšplouchnout už přestává lidi bavit.
Reagovat
Datum: 5.6.2013 02:52
Titulek: Tak nemáme na obědy. Kvalita života stoupá.
Autor: Cápek
Lidé buď vůbec v práci neobědvají, počet lidí chodící na obědy ubývá a nosí si sebou do práce kastrůlek s obědem. Lidé šetří kde se dá. Ideálního stavu bude dosaženo až si sebou budou brát lidé do práce konvičku s černou meltou a k tomu krajíc suchého chleba jako dřív. A restaurace jdou ke dnu.
Reagovat
Datum: 3.6.2013 11:37
Titulek: Sociální síť KVÁSEK-konkurence Facebooku
Autor: Kvasinka
Vzniká nová sociální síť. Místo fotek si lidé vyměňují chlebový kvásek Nízká kvalita pečiva prodávaného v obchodech žene stále víc lidí k pečení vlastního chleba. Ale vyrobit vlastní kvásek není jednoduché a s hotovým se každý pekař jen tak nepodělí. Proto vznikla iniciativa, ve které si lidé snaží pomoci navzájem sami. Zdroj: http://hobby.idnes.cz/zitny-kvasek-na-chleba-06o-/hobby-domov.aspx?c=A121228_133749_hobby-domov_bma Snad to potěší zde si zoufající děvčata a dámy.
Reagovat
Datum: 3.6.2013 09:40
Titulek: Nejlepší TV pořad-je to ze života, nejsou to debilní americké...
Autor: Objevitel
http://www.digizone.cz/clanky/ordinace-se-opet-priblizila-dvema-milionum-divaku-boduje-i-toerie-velkeho-tresku/#utm_source=newsletter-html-w&utm_medium=text&utm_campaign=2013-06-03 Hranici dvou milionů diváků se ve čtvrtek opět přiblížil seriál Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově a stal se tak vůbec nejsledovanějším pořadem dne na všech českých televizích. Vidělo jej dokonce více lidí než obvykle sledovanější Televizní noviny: 1,948 milionu dospělých, což představovalo 47,37 procenta publika (u mladších diváků od 15 do 54 let šlo o podíl 44,94 procenta).
Reagovat
Datum: 2.6.2013 23:58
Titulek: První půlka nového týdne
Autor: Jiří Skrbek
Při jeho začátku dumám, kdo tu povodeň ve stověžaté matičce vyhraje. ODS nebo TOP nebo SOC ? Nejlepší hokej a fotbal je ze z Plzně. Basket zase z Nymburka. Ve středu 5. června od 0830 při relaci civilní ochrany na občanském rádiu CB a PMR ze Šumpáče bude za přítomnosti Okresní agrární komory patrně sděleno, proč naše bravčové sestupuje do I.B třídy. Vzhledem k situaci v zemi Koruny České je to vachrlaté s polední zkouškou sirén. Nevidím však kládu na cestě při konání poslední relace ve školním roce se základními školami, mezi 1245 a 1330.
Reagovat
Tak - a nyní by mělo následovat vyšetřování na radnici v Šumperku, jak to vše probíhalo tady a co ta naše "reprezentace" v jakom objemu sama pro sebe rozkradla. Vůbec - všimněme si, jak je najednou celé město rozkopané, proboha, kdo všechny ty zlodějny zaplatí ???? A proč to zase máme být právě MY ?
Reagovat
Datum: 1.6.2013 21:48
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
NĚJAKEJ ADMIN NEBO CO, TADY MAŽE INZERÁTY... CO TI UDĚLALI , NEDĚLEJ TO, NIC TI NEUDĚLALI, NEMAJÍ ZÁVADNÝ OBSAH, SPLŇUJÍ VŠE CO MĚLY... PROSÍM, NECH TOHO.... DÍKY.
Reagovat

123...371372373...380381

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.