LISTÁRNA

123...368369370...375376

Přidat nový příspěvek

Datum: 27.5.2013 10:48
Titulek: Šunková pochoutka bez šunky
Autor: Ouha
http://www.stream.cz/peklonataliri/814423-peklo-na-taliri-sunkova-pizza-podruhe To je drsné, ale mladí perspektivní ohaři to do sebe cpou o sto šest. A k tomu jim vyhrává TV Óčko.
Reagovat
Datum: 25.5.2013 16:07
Titulek: Příjemné prožití důstojného důchodu.
Autor: Žluva hladová
http://divinova.blog.idnes.cz/c/340654/Umreme-vycerpanim-a-bidou.html Umřeme vyčerpáním a bídou? Důchodový věk v Česku se neustále prodlužuje. V minulosti stanovená pevná hranice pro odchod do důchodu, kdy byl rozhodující odpracovaný počet let a u žen navíc počet dětí, se již stává minulostí. Odchod do důchodu po roce 2012 bude nadále provázet prodlužování důchodového věku, což by teoreticky mohlo znamenat, že lidé, kteří se narodí třeba v roce 2020 půjdou do důchodu třeba v osmdesáti letech.
Reagovat
Datum: 24.5.2013 16:33
Titulek: podle včerejšího TV pořadu MÁTE SLOVO
Autor: Dávidlo
o kvalitě potravin lze usoudit že stravování občanů ČR postupně přecházi na stromovou kůru. Obsah masa bude jen určovat počet červů a larev v kůře obsažených. Lidé na kvalitní potraviny nemají peníze. Ale potraviny jsou zabalené do mnohem hezčích obalů než za totàče. A to je rozhodující. Jinak pořad bylo čiré zoufání nad šmejdem, které obchody nabízejí.
Reagovat
Datum: 22.5.2013 08:48
Titulek: Proč není v Šumperku mléčná jídlena?
Autor: Teraz
Jsou zde pamětníci keří vědí kde za totáče byla a jak s ní byli spokojení?
Reagovat
Datum: 19.5.2013 14:41
Titulek: Dotaz pro pamětníky ČSM v Šumperku
Autor: Jiří Deyl
Dobrý den, nedávno jsme s kamarády vzpomínali na návštěvu předsedy vlády ČSSR v Šumperku v roce 1967, ale nikdo si nemohl vzpomenout, kde v té době (60. letech) sídlil okresní výbor ČSM (Československého svazu mládeže). Pokud tu jsou pamětníci, prosím, pomozte nám to objasnit. A nebyl, náhodou, tajemník OV ČSM s. Škrabal ? Díky a hezký máj pro všechny.  
Reagovat
Datum: 15.5.2013 13:07
Titulek: Konečně bod zvratu!!! Důchodců ubývá !!!
Autor: Sdílenka
http://domaci.eurozpravy.cz/duchody/70263-duchodcu-v-cesku-ubylo-co-se-stalo/ Teď se naše ekonomika rozjede. Důchodci ji nebudou stát na brzdě. Brzy dosáhneme ideálního sociálně-ekonomického stavu-ani jeden důchodce.
Reagovat
Datum: 14.5.2013 13:34
Titulek: Lidi nakupujte-neseďte na penězích!
Autor: Hospodář
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Jsme-banda-idiotu-chyboval-Klaus-i-Zeman-Narek-nad-novymi-vysledky-hospodarstvi-271865 My víme že máte peníze, ale koupěchtivost ovlivňuje negativně vaše blbá nálad a pesimizmus. K tomu ale nemáte nejmenší důvod. Vzhůru do chrámů sptřeby s úsměvem a plnými prkenicemi běžte vyplenit regály s kvalitním zbožím!
Reagovat
Datum: 14.5.2013 13:26
Titulek: Lidi nakupujte-neseďte na penězích!
Autor: Hospodář
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Jsme-banda-idiotu-chyboval-Klaus-i-Zeman-Narek-nad-novymi-vysledky-hospodarstvi-271865 My víme že máte peníze, ale koupěchtivost ovlivňuje negativně vaše blbá nálad a pesimizmus. K tomu ale nemáte nejmenší důvod. Vzhůru do chrámů sptřeby s úsměvem a plnými prkenicemi běžte vyplenit regály s kvalitním zbožím!
Reagovat
Datum: 13.5.2013 14:05
Titulek: Cyril a Metodej-první radioamatéři u nás
Autor: Bezdrát
http://award-cm.ok2kyd.cz/cz/svaty-cyril-a-metodej.html Tito věrozvěsti se zasloužili také o to, že krizový štáb může používat bezdrátové radiové spojení na CB pásmu. Radioamatéři pořádají na jejich počest jejich příchodu k nám závody.
Reagovat
Datum: 13.5.2013 11:03
Titulek: Ovládejte vládu z domova
Autor: Xindl
http://www.cssd.cz/aktualne/aktuality/reknete-necasove-vlade-co-vas-trapi-cssd-se-pta-za-vas/ Napište jim vase prani a zitra bude realizovane. Požádal jsem vládu aby od zítřka uzákonil povinnou náboženskou výchovu na všech školách. Jinak, že stát zkrachuje. Stát si řídíme my občané. Od toho si vládu platíme.  Kdo mlčí ať neskuhrá.
Reagovat

123...368369370...375376

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.