LISTÁRNA

123...368369370...380381

Přidat nový příspěvek

Datum: 26.6.2013 14:40
Titulek: Doporučuji vám, čtenáři Reje, tento článek:
Autor: x
Hora odpadků u Rapotína: 20 metrů vysoká, 19 let stará, podívejte se na video http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/hora-odpadku-u-rapotina-20-metru-vysoka-19-let-stara-podivejte-se-na-video-20120.html Po úbočí dvacet metrů vysoké barevné hory se vine cesta a po ní se nahoru šinou naložené náklaďáky. Končí tu komunální odpad z celého Šumperska, Zábřežska a Rýmařovska a průmyslový a nebezpečný odpad z širokého regionu. „V provozu je skládka od roku 1993, celková kapacita je vypočítána a 1,6 milionu kubíků a zatím je zaplněná jen z poloviny. To znamená, že teoreticky ještě do roku 2032 bude možné sem odpad vozit," říká Jiří Navrátil z firmy SITA CZ, k jejíž divizi Sever skládka v Rapotíně patří. To je strašlivá časovaná bomba a zajímalo by mě, kdo obří rapotínskou skládku, včetně svozu průmyslového odpadu z celého regionu, povolil a kdo ji vlastní?
Reagovat
Datum: 26.6.2013 14:24
Titulek: Kecají, oblbují a lžou !!!
Autor: 101-HAHAHA
101 poslanců vzešlo z voleb? Kecají, LIDEM z voleb nevzešlo, takže zase na nás hrají habaďuru. Takže 101 regulerně NEMAJÍ!!! LIDEM se utvořilo jako rakovinný nádor v poslanecké sněmovně. Obranáři do toho !!!
Reagovat
Datum: 26.6.2013 11:47
Titulek: pro zarputilé obranáře
Autor: UHUEHEAHA
http://www.youtube.com/embed/C02TImSbOdw Plaťte si svého vězně. V kriminále mnohem lépe než pod mostem. Bezdomovci by měli dostávat také 600Kč na den, výhoda,  nemusí se o ně nikdo starat.
Reagovat
Datum: 25.6.2013 20:19
Titulek: A dáme si trochu kečupu-posametového.
Autor: DUFEK
http://tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane/velky-test-kecupu-voda-skrob-koncentraty-a-k A možná byste to ani vědět nechtěli. Podle velkého testu kečupů magazínu dTest se v kečupech v roce 2011 našli plísně i pesticidy. Jak je to možné? Vysvětlení je jednoduché. Do protlaku se semelou shnilá a plesnivá rajčata a vše se zakryje kořením a solí.
Reagovat
Datum: 22.6.2013 23:09
Titulek: Před pauzou a po pauze
Autor: Jiří Skrbek
Před májovou přestávkou platila ve hře civilní ochrany otázka: Co to jsou dopravní značky „C09a“ a „C09b“ ? Odpověď obsahovala vývěska civilní ochrany ve výloze čistírny u hlavní pošty v Šumperku, a to „Cnula9a“ informuje o začátku stezky pro chodce a cyklisty,   „Cnula9b“ oznamuje konec stezky pro chodce a cyklisty.   Jde o významné info pro bezpečnost chodců a cyklistů. První stupeň bezpečí je dán tím, že když je stezka k dispozici, mají ji chodci, cyklisté a inlajnisté používat. V zájmu svém a řidičů vozidel na silnici. Podle rozumu a podle zákona. Stezka není jen pro chodce, nebo jen pro cyklisty, nebo jen kolonáda pro psy a malé děti. Druhý stupeň bezpečí dává tedy stezka tím, že její  uživatelé používají také rozum a ohled. Situace, kdy čivava bloudí v pampeliškách vlevo, panička mobiluje vpravo a kromě vzájemné náklonosti je spojuje neviditelný drát pevností odpovídající ceně ratlíka, je pro cyklistu významné zpestření monotónního šlapání.Po přestávce je vyhlášena tato otázka: Jedno z desatera pro plavání začíná slovem „nechoď…“. Jak to pokračuje dál ? Pravidla hry jsou stejná. Nárok na odměnu má její autor, který sděli správnou odpověď a místo vývěsky civilní ochrany, kde odpověď zjistil. Co se týče sdělení odpovědi lze tak učinit v kanceláři 508 uvnitř radnice v Šumperku, nebo ji poslat na 606702272 či na jiri.skrbek@sumperk.cz.     Místa vývěsek v Šumperku:  ul. Uničovská u prodejny Hruška, výloha čistírny u hlavní pošty, ul. Bludovská pod břízami, nám. Republiky u prodejny hruška, ul. Husitská u křižovatky s ul. Kozinovou.
Reagovat
Datum: 22.6.2013 14:53
Titulek: Kdy bude defenestrace černoprdelníků KDU-ČSL s Brožem?
Autor: Maňas nástěnkář z Luží
Z městské kasy společnosti Hokej Šumperk 2003 přiteče 3,5 milionu korun... "Částka, kterou město profesionálnímu hokeji poskytuje, je zcela přiměřená. Srovnatelná města v republice přispívají i více," konstatoval lidovecký místostarosta Petr Suchomel.
Reagovat
Datum: 22.6.2013 06:33
Titulek: Totáč je zase tady
Autor: HAHA
http://www.nasepenize.cz/cesi-se-vraci-k-zahradkareni-a-skupuji-zahrady-11660 Mít svou zahrádku a pěstovat si na ní zeleninu a ovoce, je momentálně největší sen mnoha Čechů. Trend mít svůj pozemek potvrzují také realitní kanceláře, které hlásí enormní zájem o jejich koupi v poslední době.
Reagovat
Datum: 21.6.2013 22:03
Titulek: Zedník s 1% výkonu zedníka.
Autor: KOUMAK
Jeho mzda je 200Kč/hod. Je to ekvivalent 20 ks jahodového jogurt s 1% obsahu jahod, což stojí 20x10=200Kč. Zedník místo položení 100 cihel za 1 hodinu položí jen jednu cihlu. Má čistý zednický mundur s nápisem ZEDNÍK s 1% výkonu zedníka.
Reagovat
Datum: 21.6.2013 12:53
Titulek: Mistrovství ČR v sofistice.
Autor: ODS obdivovatel
Probíhá na tema třech politiků, kteří za umožnění prohlasování zákona dostali koryta. Nejlepší právníci, i špičkový ELITNÍ politik Benda se kroutí křečovitě v sofistických spirálách superblábolů a snaží se občany přesvědčit že tyto koryta není korupce. V politice údajně legálně funguje také tržní hospodářství.
Reagovat
Datum: 21.6.2013 11:15
Titulek: Nevíte někdo,
Autor: ***
proč město neustále prodává v dražbách městské byty a ještě za velmi nízké ceny? Všichni se tu máme skvěle a nepotřebujeme sociální bydlení (sociální byty jako přechodné ubytování pro lidi, kteří se ocitli v těžké životní situaci a mají zájem se z ní dostat)? V Šumperském zpravodaji č.10 22. května 2013 inzerují, že radnice prodává dva byty. Volný byt na ul. Gen. Svobody 7 o výměře 139 m2 nabídne město ve veřejném výběrovém řízení za vyvolávací cenu 1.139.159 Kč a druhý volný byt o výměře 34 m2 na ulici B. Němcové 6, vyvolávací cena je 278.140 Kč. Vždyť v Šumperku je vysoká nezaměstnanost a hodně bezdomovců, zrovna teď v dubnu našli policisté mrtvolu muže v lese Pod Senovou ve spacím pytli v provizorním přístřešku z větví a igelitu, uprostřed hromady odpadků. Pánovi bylo 51 let. Chuděra.
Reagovat

123...368369370...380381

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Dveře nové interaktivní výstavy v zábřežském muzeu jsou otevřeny. "Hrátky s penězi" návštěvníky seznámí s historickým vývojem platidel – od předmincovních forem přes kovové mince až po vznik papírových bankovek – a připomene i loňské výročí vzniku československé koruny. Vše je prezentováno názorně s množstvím interaktivních prvků. Můžete být s dětmi u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Kolikáté výročí vzniku československé koruny loni proběhlo?
A) 80.
B) 90.
C) 100.
Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na koncert gentlemanů v cylindrech ze 4TETU, kteří vystoupí v Zábřehu ve čtvrtek 20. února, vyhrává Hana D. z Kosova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.