LISTÁRNA

123...349350351...364365

Přidat nový příspěvek

Datum: 23.7.2013 12:15
Titulek: Jak nám bolševici zparchantěli?
Autor: BUVYHOULIK
"Takové chování je typické pro postkomunistické státy a z toho plyne logická úvaha, že jsou v nich lidi zparchantělí bolševikem." aNONYMNí operátor přes parchanty dokáže zparchantění vysvětlit.
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:10
Titulek: Tak tedy proč? Co se stalo z lidmi?
Autor: BUVYHOULIK
Co se tedy stalo pane aNONYME, zručný sofistický filozofe a inženýre lidských duší s lidmi za totáče že jsou teď takoví korupčníci? A amorální padouši? "Prostě tam, kde byl komunismus je dnes nejhorší korupční prostředí a hotovo."
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:02
Titulek: Tak jsme si to všechno prožrali-přišlo mejlem
Autor: Bulík
Tak nám pan Kalousek dneska vzkázal, že "zlaté časy v Evropě skončily : prožrali jsme to a proflákali." Koho tím "my" myslel? Už desítky let pracuju ve dne a hlavně v noci, o víkendech, o svátcích. Moje žena pracuje od rána do večera a ještě se stará o dcerku; nejednou si pak dá budík na tři ráno, aby mohla přemýšlet a kreslit. Můj tchán, profesor teoretické fyziky, pracuje nepřetržitě. Mí kolegové jako zvukař Michal Pekárek nebo Vojta Dyk nebo Dodo Gombár pracují, až padají  únavou, stejně jako editorka mých knih Daniela Iwashita. Když jdu nakoupit, vidím ženské, které sedí den co den hodiny za pokladnami, vidím řidiče autobusů, vidím lidi na stavbách, lékaře v extra službách v nemocnicích, znám lidi, co vstávají ke koním před pátou ráno... Nepochybuji, že mnoho lidí se "fláká", ale kdo jim umožnil ten luxus flákat se a "přežírat" díky prostředkům, které vytvořili ti usilovní? Nebyl to snad právě profesionální politik - zprava i zleva (tohle rozdělení dávno ztratilo jakýkoli smysl) - kdo si tak kupoval jejich hlasy? Anebo, stejně jako já soudím podle lidí ve svém okolí, soudí tak i M.K.? Vidí celou tu vlastní povedenou partu, která se stará hlavně o přihrávky předražených státních zakázek na cokoli svým kumpánům. V tom případě se nedivím, že mluví o flákárně a přežranosti. Ale to ať mluví za sebe a za své, ne za mě a za mé známé. Tenhle dnešní ministrův žvást není jen blbý, je vůči stále ohromnému počtu slušných a pracovitých Čechů nesnesitelně drzý.
Reagovat
Datum: 23.7.2013 07:10
Titulek: Bruselští mágové-dovolená bez stresu
Autor: Šišulka
http://www.presseurop.eu/cs/content/article/3957281-evropa-se-chysta-na-konecne-zuctovani-s-krizi Měsíc před každoroční srpnovou dovolenou je bezpochyby přáním všech evropských lídrů užít si slunečné počasí a nemuset se přitom děsit toho, že v eurozóně se každou chvíli může rozpoutat peklo. Události z posledního týdne poskytují několik důvodů k optimismu
Reagovat
Datum: 23.7.2013 03:47
Titulek: Co se vám nelíbí-můžete si za to sami
Autor: Prase
http://www.blisty.cz/art/69386.html Chceš změnit svět? Stačí čtyřiadvacet hodin nečinně přihlížet“ stále platí. Obvykle tedy platí, že nevyplní-li veřejný prostor aktivní slušní, stávají se obětmi a nakonec již jen pouhými „surovinami“ výkonu moci neslušných… Neboť AKTIVITA ZNAMENÁ MOC, naopak PASIVITA BEZMOC. Se vším co k tomu patří - tedy i se stále se zmenšujícím prostorem pro „zbytkovou aktivitu někdy později…“.
Reagovat
Datum: 21.7.2013 22:06
Titulek: Kucí moravskí
Autor: Jiří Skrbek
Nějak se v tom Práglu nedaří. Čím to ? Viz třeba p. Nečas, p. Topolánek, p. Kocourek, p. Macek. Aby to ogar neměl jednoduchý, tak se do úřadování  přimotá nějaký douče. A je po dobrých oumyslech, šlak aby to vládnutí trefil. Možná, že jižní dvojka, formující se u Rakous, p. Hašek a p. Škromach, zvednou moravskou korouhev, padlou při severním větru.
Reagovat
Datum: 18.7.2013 08:38
Titulek: odkaz jeste jednou
Autor: Anděl
Reagovat
Datum: 17.7.2013 22:43
Titulek: Andělé obklíčí Rejchartice
Autor: Anděl
Dřevořezbáři v Rejcharticích na rynku pilně tesají anděly. Vernisáž bude v sobotu 20.7.2013 ve 14hod. www.andelskelouky.wz.cz  Je to dřevosochání 2013 s andělskou tematikou, nultý ročník.
Reagovat
Na základnu civilní ochrany Luže pozvalo Město Šumperk sexteta studentů ze středních škol v Šumperku. Nekoukáme kdo je zřizovatel školy, studenti jsou naši spoluobčané. Na školách se vyskytuje civilní ochrana a je potřeba tomu pomoci.  Luže poskytují  podmínky k opakovaní, připomenutí, seznámení a ke zkoušce chování v mezní situaci, protože „SVÉPOMOC ROZHODUJE“. Zahájení akce se zůčastnil 1. místostarosta Města Šumperka ing. Marek Zapletal. Na závěr bylo vyhlášeno umístění: • 1. místo Gymnázium Šumperk, • 2. místo Střední odborná škola, ul. Bulharská, Šumperk, • 3. místo Střední zdravotnická škola Šumperk. Akce se dále zůčastnila Střední odborná škola, ul. Zemědělská, Šumperk, Střední odborná škola, ul. Gen. Krátkého, Šumperk, Obchodní akademie Šumperk a Vyšší odborná škola Šumperk. Školy nejsou uvedeny ve výsledném pořadí. Výraznou pomoc poskytli – Městská policie Šumperk, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých Šumperk, Dušan Ščambura, Hasičský záchranný sbor OLK, územní odbor Šumperk, SBS Autoškola Šumperk a dobrovolníci civilní ochrany Města Šumperka, protože se cvičilo –  pomoc při dopravní nehodě, použití nástěnného požárního hydrantu, ochrana obyvatelstva při situaci civilní ochrany, požární ochrana pomoc nevidomým,  slabozrakým a imobilním spoluobčanům, bezpečnost silničního provozu.
Reagovat
Datum: 17.7.2013 08:40
Titulek: V Bludově se má budovat nejmodernější aquapark.
Autor: Zlámalová
Ví o tom někdo bližšího? Snad na to budou dotace z EU.  
Reagovat

123...349350351...364365

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.