LISTÁRNA

123...345346347...357358

Přidat nový příspěvek

Datum: 27.6.2013 13:39
Titulek: .
Autor: .
V Šumperku našli na ulici dva mrtvé, další čtyři skončili v nemocnici. Alkohol? http://sumpersky.denik.cz/nehody/v-sumperku-nasli-na-ulici-dva-mrtve-dalsi-ctyri-skoncili-v-nemocnici-alkohol-201.html
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:38
Titulek: otrava Kalouskovicí
Autor: .
Šest lidí se v Šumperku zřejmě otrávilo metanolem, dva do rána zemřeli     Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/sest-lidi-se-v-sumperku-otravilo-alkoholem-f2w-/olomouc-zpravy.aspx?c=A130627_132241_olomouc-zpravy_stk
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:19
Titulek: Za 89Kč se dozvíte jestli jste blb.
Autor: Jujdak
Reagovat
Zajímavý názor objevený v diskusi viz http://www.novinky.cz/diskuse?id=325384&articleId=/domaci/306213-cssd-chce-vypudit-benesovou-za-to-ze-kyvla-rusnokovi.html§ionId=8&page=1&announce=positivevote#c8553007 ,který se vztahuje i na Mohelnici: ""„Jaroslav Peňaška, Olomouc Čtvrtek, 27.června 2013, 11:07:14 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | +142 Demokracie je vláda lidu, nikoliv vláda parlamentu. I ta parlamentní. Parlament zastupuje ty, kdo jej volili. Tato demokracie ale začala být příliš parlamentní a málo demokracií, voliči ji zcela přestali zajímat a přes všechny protesty a demonstrace, kterých se už loni účastnili statisíce lidí se parlament arogantně zuby nehty drží koryta a voleb se bojí jako čert kříže, protože si moc dobře uvědomuje, že lid dávno nereprezentuje a ve skutečnosti ani nikdy nereprezentoval, protože k moci se dostal podvodem díky Věcem Veřejným a následně, když dostali rozum, tak alespoň jejich přeběhlíkům - korytářům. A tak si lid zvolil dočasně svého diktátora jako v dobách ohrožení Říše římské, aby nastolil v mezích ústavy pořádek a vrátil moc do rukou lidí a parlamentu nového. Koaliční vláda nikdy neměla důvěru lidu a tedy nikdy nebyla demokratická. To, co si tam mezi sebou vyobchodovali, to je jejich věc a nás občanů se to netýká! Ať táhnou! My je nevolili! Pokud chtějí vládnout, ať si - tentokrát už s otevřenými kartami a ne podvodem jako před 3 roky - řeknou o důvěru občanů, nikoliv nějakých prasečíků v parlamentu! Prezident jim jasně dal možnost vypsat nové volby. Pokud na ně nemají odvahu, dobře vědí proč! Jelikož Zeman byl zvolen v době, kdy už většina informací o této hrůzovládě Nečaso-Kalouskovy koalice byla známa (a to ani nikdo nečekal ten zajímavý závěr), je jeho krok krokem demokratickým nebo k obnovené demokracii vedoucím, protože on nás občany zastupuje lépe než kdokoliv z těch korytářů! To oni chtějí vládnout bez řádného mandátu! Bez informovaného souhlasu a důvěry voličů! Kdyby voliči před 3 lety věděli, co bude po volbách následovat, karty by totiž byly rozdány úplně jinak, takže tato vládní koalice postavená na podvodu a zakoupených prospěchářích by nikdy nemohla existovat.“""
Reagovat
Datum: 26.6.2013 14:40
Titulek: Doporučuji vám, čtenáři Reje, tento článek:
Autor: x
Hora odpadků u Rapotína: 20 metrů vysoká, 19 let stará, podívejte se na video http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/hora-odpadku-u-rapotina-20-metru-vysoka-19-let-stara-podivejte-se-na-video-20120.html Po úbočí dvacet metrů vysoké barevné hory se vine cesta a po ní se nahoru šinou naložené náklaďáky. Končí tu komunální odpad z celého Šumperska, Zábřežska a Rýmařovska a průmyslový a nebezpečný odpad z širokého regionu. „V provozu je skládka od roku 1993, celková kapacita je vypočítána a 1,6 milionu kubíků a zatím je zaplněná jen z poloviny. To znamená, že teoreticky ještě do roku 2032 bude možné sem odpad vozit," říká Jiří Navrátil z firmy SITA CZ, k jejíž divizi Sever skládka v Rapotíně patří. To je strašlivá časovaná bomba a zajímalo by mě, kdo obří rapotínskou skládku, včetně svozu průmyslového odpadu z celého regionu, povolil a kdo ji vlastní?
Reagovat
Datum: 26.6.2013 14:24
Titulek: Kecají, oblbují a lžou !!!
Autor: 101-HAHAHA
101 poslanců vzešlo z voleb? Kecají, LIDEM z voleb nevzešlo, takže zase na nás hrají habaďuru. Takže 101 regulerně NEMAJÍ!!! LIDEM se utvořilo jako rakovinný nádor v poslanecké sněmovně. Obranáři do toho !!!
Reagovat
Datum: 26.6.2013 11:47
Titulek: pro zarputilé obranáře
Autor: UHUEHEAHA
http://www.youtube.com/embed/C02TImSbOdw Plaťte si svého vězně. V kriminále mnohem lépe než pod mostem. Bezdomovci by měli dostávat také 600Kč na den, výhoda,  nemusí se o ně nikdo starat.
Reagovat
Datum: 25.6.2013 20:19
Titulek: A dáme si trochu kečupu-posametového.
Autor: DUFEK
http://tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane/velky-test-kecupu-voda-skrob-koncentraty-a-k A možná byste to ani vědět nechtěli. Podle velkého testu kečupů magazínu dTest se v kečupech v roce 2011 našli plísně i pesticidy. Jak je to možné? Vysvětlení je jednoduché. Do protlaku se semelou shnilá a plesnivá rajčata a vše se zakryje kořením a solí.
Reagovat
Datum: 22.6.2013 23:09
Titulek: Před pauzou a po pauze
Autor: Jiří Skrbek
Před májovou přestávkou platila ve hře civilní ochrany otázka: Co to jsou dopravní značky „C09a“ a „C09b“ ? Odpověď obsahovala vývěska civilní ochrany ve výloze čistírny u hlavní pošty v Šumperku, a to „Cnula9a“ informuje o začátku stezky pro chodce a cyklisty,   „Cnula9b“ oznamuje konec stezky pro chodce a cyklisty.   Jde o významné info pro bezpečnost chodců a cyklistů. První stupeň bezpečí je dán tím, že když je stezka k dispozici, mají ji chodci, cyklisté a inlajnisté používat. V zájmu svém a řidičů vozidel na silnici. Podle rozumu a podle zákona. Stezka není jen pro chodce, nebo jen pro cyklisty, nebo jen kolonáda pro psy a malé děti. Druhý stupeň bezpečí dává tedy stezka tím, že její  uživatelé používají také rozum a ohled. Situace, kdy čivava bloudí v pampeliškách vlevo, panička mobiluje vpravo a kromě vzájemné náklonosti je spojuje neviditelný drát pevností odpovídající ceně ratlíka, je pro cyklistu významné zpestření monotónního šlapání.Po přestávce je vyhlášena tato otázka: Jedno z desatera pro plavání začíná slovem „nechoď…“. Jak to pokračuje dál ? Pravidla hry jsou stejná. Nárok na odměnu má její autor, který sděli správnou odpověď a místo vývěsky civilní ochrany, kde odpověď zjistil. Co se týče sdělení odpovědi lze tak učinit v kanceláři 508 uvnitř radnice v Šumperku, nebo ji poslat na 606702272 či na jiri.skrbek@sumperk.cz.     Místa vývěsek v Šumperku:  ul. Uničovská u prodejny Hruška, výloha čistírny u hlavní pošty, ul. Bludovská pod břízami, nám. Republiky u prodejny hruška, ul. Husitská u křižovatky s ul. Kozinovou.
Reagovat
Datum: 22.6.2013 14:53
Titulek: Kdy bude defenestrace černoprdelníků KDU-ČSL s Brožem?
Autor: Maňas nástěnkář z Luží
Z městské kasy společnosti Hokej Šumperk 2003 přiteče 3,5 milionu korun... "Částka, kterou město profesionálnímu hokeji poskytuje, je zcela přiměřená. Srovnatelná města v republice přispívají i více," konstatoval lidovecký místostarosta Petr Suchomel.
Reagovat

123...345346347...357358

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.