LISTÁRNA

123...344345346...357358

Přidat nový příspěvek

Datum: 11.7.2013 06:09
Titulek: Kvalita potravin stoupá
Autor: Jája
V potravinách přibývá čím dál více vody, škrobu a různého balastu. Z potravin se postupně stávají jen ATRAPY se zvyšujícím se obsahem jedu.
Reagovat
I když mají lidičky problém se zásadním desaterem, tak  hra civilní ochrany zmiňuje jeho další klony. Poslední otázka v prvním pololetí zněla –  jedna z desatera zásad bezpečného pobytu u vody začíná slovem „nechoď……“, jak to pokračuje dál ? Odpověď < nechoď se koupat sám, nepodceňuj nebezpečí vody > byla ve vývěsce u prodejny Hruška na ulici Uničovská. Týdeník „5plus2“ píše: „Nemají na vstupné do bazénu, chodívají do lomů“. Je patrné, že zásadu lze upravovat a platí i pro jiné situace, třeba při půjčkách. Při zahájení vánoční poloviny roku je v nejnovějším vydání magazinu "CO TIMES" vyhlášena tato otázka: Jak zní zásada č. 7 z desatera pro túru po horách ? Na odpověď, která je v některé z vývěsek civilní ochrany,  čeká podatelna uvnitř radnice v Šumperku, nebo lze odpověď poslat na 606702272 či jiri.skrbek@sumperk.cz. Vývěsky v krásném Šumperku lze na vlastní oči spatřit na ul. Uničovská u prodejny Hruška,  ul. Bludovská pod břízami, nám. Republiky u prodejny Hruška, ul. Husitská a ve výloze čistírny u hlavní pošty.
Reagovat
Datum: 3.7.2013 21:42
Titulek: ANO 2011
Autor: Jiří Skrbek
Politické hnutí ANO 2011 je tématem pro třetí/3 červcových relací civilní ochrany na občanském rádiu, tentokrát jen CB. Protože jde o novinku na politickém trhu, tak se rozhovor při relaci po informacích o civilní ochraně bude kromě provozních asi týkat i otázek ideověkoncepčních. Také mně zajímá názor ANO 2011 a veřejnosti na žlutočervené prapory na radnicích. Rád bych, aby i na to v sobotu 6. červce na kanálu 3 mezi 0830 a 1000 došlo.
ReagovatReagovat
Datum: 30.6.2013 21:02
Titulek: Týden žen a víkend mužů
Autor: Aniette
Pokud ještě nemáte plány na první červencový týden, pak Vám doporučuji navštívit sportovně-relaxační areál v Hluboké nad Vltavou, ve kterém se bude konat „Týden žen a Víkend mužů aneb společná cesta k harmonii“.\r\n\r\nProjekt, jehož je VZP tradičním partnerem, se zaměřuje na seznámení s řadou tradičních i méně obvyklých sportovních aktivit, s různými formami relaxace a s novými trendy v oblasti zdravé výživy a životního stylu. Program celé akce je tematicky rozdělen do čtyř kategorií: sport, relaxace, kultura a vzdělání a životní styl.\r\n\r\nPro maminky s malými dětmi je celý týden k dispozici „miniškolka“, ve které bude zajištěn celodenní zajímavý program.\r\nZaregistrovat se či získat informace o akci můžete na webových stránkách www.tydenzen.cz.
Reagovat
Datum: 29.6.2013 02:06
Titulek: Všichni tam musíme-obranáři do střehu!
Autor: Hrobař
Dluhy už nezvládají ani bohatší lidé, zoufale žádají osobní bankroty 27. června 2013  18:55 Životní úroveň mnoha lidí šla rapidně dolů a odborníci upozorňují, že se do velkých problémů dostávají i bohatší lidé. I oni stále častěji vyhlašují osobní bankrot. A nejhorší situace je v Moravskoslezském kraji, který se na celkovém počtu insolvencí v zemi podílí čtvrtinou. Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/dluhy-uz-nezvladaji-ani-bohatsi-lide-d78-/ekonomika.aspx?c=A130624_1944108_ostrava-zpravy_jog
Reagovat
Datum: 28.6.2013 18:38
Titulek: Úroveň našeho školství-historie
Autor: Bárta
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=783811#utm_source=www.stahuj.centrum.cz&utm_medium=carousel Z dvaceti žáků ve třídě jsou obvykle dva až tři, kteří mají zájem, zbytek se zřejmě v budově schovává před deštěm," říká zkušený matador.
Reagovat
Datum: 28.6.2013 12:46
Titulek: Požární hlásiče a jejich nepoužitelnost
Autor: Díler-antihasič
POZOR na požární hlásiče!! Pracují jen v rozsahu teplot +10 až + 35 stupňů !! To vám žádný prodejce neřekne. Hlásič není vhodné dát na půdu, kde vzniká hodně požárů od komínů a tam kolísá teplota i pod bod mrazu. Hlásič se nízkou teplotou sám spustí a velmi pronikavě TRVALE píská. Sousedi se nevyspí dokud jsem nepřijedete hlásič vypnout!! Do nevytápěných prostor se ŽÁDNÉ typy různých požárních hlásičů nehodí!!! NEFUNGUJÍ. Hasiči i prodejci vás oblbují a tahají z vás peníze i když vědí že jsou hlásiče nepoužitelné. Pro nabízení požárních hlásičů získávají prodejci i členy hasičských sborů, kteří coby podomní ochodníci nabízejí hlásiče, ale na teplotní pracovní rozsah hlásičů potencionální zákazníky VĚDOMĚ neupozorní !!
Reagovat
Datum: 28.6.2013 04:36
Titulek: Současnost a perspektiva mladé generace.
Autor: Jasoň zmlazený
http://www.blisty.cz/art/69116.html Ztracená generace. Každý z 5,6 milionu mladých evropských nezaměstnaných má vlastní příběh. Někteří jsou absolventy univerzit a značně "překvalifikovaní" pro práci, kterou mohou dostat. Jiní v dobách prosperity brzy odešli ze školy, aby mohli vydělávat, a během krize pak přišli o všechno. Hlavy států EU právě vedou v Bruselu rozhovory o nezaměstnanosti mladých a toto téma se nachází na špici agendy. Tato nezaměstanost právě dosahuje historického rekordu. V dubnu byla v celé EU bez práce téměř čtvrtina lidí mladších pětadvaceti let. V Řecku je to více jak 60% a ve Španělsku 56%.
Reagovat
Datum: 27.6.2013 13:41
Titulek: Kdy Šumperk napodobí Mohelnici?
Autor: Inka
http://www.mohelnice.cz/diskuze/?p1=78660 V Mohelnici to žije v diskuzi. V Šumperku jen na akcích kde občané mávají rukama nad hlavou za doprovodu DUCDUC atp.
Reagovat

123...344345346...357358

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.