LISTÁRNA

123...330331332...336337

Přidat nový příspěvek

Datum: 28.4.2013 22:00
Titulek: Šeříková atmoška
Autor: Jiří Skrbek
Relace civilní ochrany na občanském rádiu. Středa 1. května. 0830 - 1000. Mimo jiné splknem o výcviku obcí pro civilní ochranu, konaném 27. apríla na základně civilní ochrany Luže. Pátek 3. května. 1800 - 1900. Vsadím body, že bude info o máje ve Vikyrkách. Sobota 4. května. 0830 - 1000. Co to je enduro ? Enduro v Šumpasu ? Enduro a životní prostředí ? Pro zájemce a zájemkyni o adresu kanálu: Relace zpravidla na trojce.  
Reagovat
Datum: 28.4.2013 21:51
Titulek: Příjemný šábes
Autor: Jiří Skrbek
Předseda bezpečnostní rady a krizového štábu Města Šumperka, Zdeněk Brož, zahájil v sobotu 27. dubna na základně civilní ochrany Luže, v Šumperku, tradiční výcvik obcí pro civilní ochranu. Předseda krizového štábu Obce Vikýřovice, Václav Mazánek, na něj přivedl obecní komando civilní ochrany, složené výhradně z žen. Jestli pak při svém odhodlání jednou nedosáhnou stejného výsledku jako letos špička v podobě družstva civilní ochrany Obce Dolní Studénky ? Dobrovolníci civilní ochrany Města Šumperka a členové organizace č. 9 Českého červeného kříže v Olomouci, zajišťující přípravu a průběh akce, velebili poctivý přístup i u družstev Obce Bohdíkov a Vernířovice. Z Vernířovic přijely také ženy. Tak to má být JUPÍ !!! Puzzle civilní ochrana nejsou jen fitkobicepsy, hasiči a hasičky. Kdo tvrdí, že lidi nemaj zájem, tak kecá. Spokojení účastníci soboty si ťukali na čelo, proč i jiné obce nevyužívají akci nabízenou Městem Šumperk zadarmo svému okolí. A po závěrečném úklidu ještě jednou - dobrovolníci civilní ochrany - DĚKUJI.
Reagovat
Po přečtení celé nudné stránky projektu tohoto centra mi zůstalo v hlavě pouze, že: "Projekt umožní vznik dvanácti nových pracovních míst až jeden rok." A pak samozřejmě otázka: Kolik bude společnost stát to radění dvanácti lidem, bez záruky, bez odpovědnosti, bez koncepce, beze smyslu? Jó radit, to bysme uměli. Hlavně, že si umíme poradit s pěnězi z unie.
Reagovat
Datum: 20.4.2013 08:03
Titulek: Překvapení
Autor: ladislav
Vážení, byl bych docela příjemně potěšen, kdybyste dokázali reagovat na novinku, že Jednota Zábřeh pronajala celé horní poschodí šumperského obchodního domu uprostřed města Vietnamcům. V současné době mě napadá jen to, že se vietnamská komunita živí hracími automaty, výrobou pervitinu, pěstováním konopí a prodejem marihuany. A i kdyby slíbili , že tam budou prodávat jen ten čínský hadrový šunt, tak stejně nevěřím tomu, že časem nedojde na zmíněné. Jednota v Čechách se snaží prodávat pouze české zboží a začíná jim to jít. Čeho se ještě ve zdejšímskanzenu dočkáme?
Reagovat
Datum: 15.4.2013 22:46
Titulek: Asi volič
Autor: Jiří Skrbek
Děkuji asi voliči, který se jal volby a o5 volil. Tentokrát jinou formu zvelebení vývěsky civilní ochrany u prodejny Hruška na náměstí Republiky v Šumperku. Možnost volby existuje. VIVAT. Pak se ale nedivme. Skvělý náš regionální výrobek Šerák, použitý ke sdělení stavu šedé kůry mozkové při volbě, nemůže za to, že se vyskytl v údu vedeném z centra mdlého ducha. Na straně druhé výrobek nasvědčuje, že uvedené centrum se neuvedlo do provozních hodnot u Třeštíka. Na straně třetí se nedivme výsledkům voleb.  
Reagovat
Datum: 15.4.2013 13:59
Titulek: info
Autor: radka
Teda pane Skrbku, dnes asi nemáte den. Posledně jste dopoledne od Třeštíka odcházel nasáklej jako houba a dnes vám nechutná???
Reagovat
Datum: 14.4.2013 22:38
Titulek: Bez titulku
Autor: ...........
Bóže to jsou sračky, že sem vůbec lezu
Reagovat
Datum: 14.4.2013 11:12
Titulek: co zkusit diskgolf
Autor: aNONYM
Pokud by radnice chtěla ve Smetanových sadech náhodou udělat něco i pro lidi, tady je možná motivace: http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/v-prerove-otevrou-discgolf-park-jako-prvni-v-kraji-20130404.html
Reagovat
Datum: 11.4.2013 22:59
Titulek: Kápnutí božské
Autor: Jiří Skrbek
Vývěskové hérečky civilní ochrany v Šumperku v marci pěly - kerýpak to krizový stav má zkratku SN? Hérečka na náměstí Republiky u prodejny Hruška navíc ukápla božskou - Stav Nebezpečí. Při situaci civilní ochrany jej může použít hejtman Olomouckého kraje. Od Vltavy se mohou vyhlásit jiné krizové stavy. Připusťme možnost jejich existence. Cílem je vrátit vykloubenou situaci do normálu. Bude to zásah do běžných zvyklostí. Třeba různými nákazy. Od lidiček se nečeká nic menšího, než že se překonají a platný krizový stav budou respektovat. Nadávání na poměry, špekulace a vynucování dodržování je mrhání energií na všech stranách. Jedna z převlečených umělkyň špulí teď odpověď na předmájovou past na ducha - co to jsou dopravní značky "C09a" a "C09b" ? Kromě výše uvedené sboristky její další kolegyně dlí na adresách ul. Uničovská u prodejny Hruška, čistírna u hlavní pošty, ul. Bludovská a ul. Husitská.  
Reagovat
Datum: 4.4.2013 23:24
Titulek: Jarní Desná a ODS
Autor: Jiří Skrbek
Zítra, v první dubnový pátek, zazní v etheru první část druhé půlky dubnových relací civilní ochrany na občanském rádiu CB a PMR. Mezi 6tou a 7mou podvečerní se rozhlédneme okolo jarní Desné. První sobota 6tého bude poslední inkarnací dubnových relací. Mezi 1/2 9tou a 10tou bude též pokračovat mise po politických partajích krásného Šumperska. Nyní přijde na přetřes Šumperská ODS.  
Reagovat

123...330331332...336337

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).