LISTÁRNA

123...330331332...346347

Přidat nový příspěvek

Datum: 5.8.2013 15:49
Titulek: Bude v případě ohrožení vstup do krytů brán jako placený...
Autor: občan
Já jsem alespoň toto právě tak pochopil při pečlivém studiu prohlášení pana ing. Skrbka z radnice. Ptám se proto vedení města - jaký bude poplatek za vstup dvoučlenné rodiny s malými dětmi do 10 let ? A kde se bude tento poplatek hradit ? Z historie všichni víme, že v krizové době mají lidé opravdu jiné starosti než hledat peníze, aby se dostali do krytu. Proto naprosto sprosté vyjádření radního úředníka Srbka chci poskytnout zahraničním novinářům a mezinárodnímu soudu. Tato drzost šumperského úředníka dostoupila vrcholu a není možné to jen tak ponechat bez odezvy. Zřejmě vytvoříme petici za odsouzení takové bezohlednosti a toto vše poskytneme novinám a rádiím. A co na to senátor a starosta Brož - tomu je toto vše jedno ?    
Reagovat
Datum: 4.8.2013 22:11
Titulek: Mám pro vás radu
Autor: Jiří Skrbek
Vážení  spáči s všelijakými  nickami, vy kteří  i po 20 letech  si myslíte, že za vás a pro vás bude pořád někdo zadarmo všechno dělat.  Vy, kteří jste štrngali a vyštrganli jste si, že na vás myslí jen M. Kalousek. Mám  pro vás radu. Víte co, jeďte do Přerova a běžte se podívat do těch úkrytů, ať víte do čeho jdete.  Je to stejný putykový kolovrátek jako každoroční abonentky ze sociálky pro cikány na koupaliště. Občané, kteří  kulturním způsobem požádali o sdělení, byli vždy obesláni.  
Reagovat
Datum: 4.8.2013 16:06
Titulek: Skrbku - čekám na odpověď ke krytům v Šumperku !
Autor: e-
Jak dlouho tu budu čekat ?
Reagovat
Datum: 3.8.2013 13:43
Titulek: Krizový štábe Šumperk a-pochlub se jak a kde ukryješ občany.
Autor: Kukal
Zde je seznam úkrytů pro občany Přerova. http://www.prerov.eu/cs/magistrat/krizove-situace-a-ochrana-obyvatelstva/zasady-chovani-pri-mimoradne-udalosti/seznam-stalych-tlakove-odolnych-ukrytu-v-prerove.html Očekávám podobný seznam pro občany Šumperka. aNONYME potlač to na vyšších místech. A kdo se chce schovat ať se odstěhuje do Přerova.
Reagovat
Datum: 3.8.2013 00:23
Titulek: Via Lucis ...
Autor: Jiří Skrbek
... to je téma vtoroje části relace civilní ochrany na občanském rádiu z radnice v Šumpáči. Notorická první středa v měsíci, 7. srpna 0830 - 1000. V lednu byl hostem tohoto projektu, mimo jiných lidí za 20 let, prof. Armbruster. S husí kůží na těle jsem cítil odstup jeho myšlenek od výrobků filosofických dílen s názvy V. Havel a M. Kalousek. Hledají se nápady k pozvání osobností s mozkem na besedu, nejenom rodáků ze Šumpáče a okolí.
Reagovat
Datum: 2.8.2013 21:28
Titulek: Voda v potravinách?
Autor: Záhul
Zlodějíčci do potravin dávali pitnou vodu, dnes už zlodějnu ugradovali a dávají tam průmyslovou vodu. aNONYME jsou místa na světě kde voda není vůbec nebo kde je jí munimu. Proč občané ČR skuhrají. Ještě se máme dobře.
Reagovat
Datum: 31.7.2013 13:19
Titulek: Vratislav Kutal vlastnil 57,08 % akcií ŠPVS
Autor: Anonym
Pamatujete si ještě jména obchodníků s lehkými topnými oleji z 90. let: bývalý šumperský policista Kutal a jeho spolupracovník Šišma, mnohamiliardové daňové úniky a asi patnáct zavražděných? Dne 2. dubna 2001 francouzská společnost ONDEO Services S.A. koupila  57,08 % akcií společnosti Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. od společností CONTO a.s. a CONTO GROUP, a.s., obě se sídlem v Praze, Michalská 12 jako prodávajícími. Podle obchodního rejstříku byl předsedou představenstva společnosti CONTO GROUP a.s. Vratislav Kutal, místopředsedou představenstva Radomír Paclík (správce jeho majetku), předsedou dozorčí rady Milan Šišma, členem dozorčí rady Alois Mazák (ředitel ŠPVS a.s. a za socialismu ředitel odštěpného závodu 09 Šumperk, státní podnik SmVaK Ostrava). Pěkně to místní mafie s námi skoulela, vlastně od privatizace provozu šumperských vodovodů a kanalizací v roce 1993 do zmíněného roku 2001 jsme cálovali vodné a stočné přímo do rukou mafiánovi Kutalovi, chachááááááááááá. http://kraken.slv.cz/UOHSS024/2001
Reagovat
Datum: 31.7.2013 12:46
Titulek: Výplata dividend ŠPVS
Autor: Anonym
Letos si budou Francouzi ONDEO, kteří vlastní 100 % akcií ŠPVS, vyplácet podíl na zisku (dividendu) ve výši 212,- Kč na jednu akcii v nominální hodnotě 1000 Kč, v roce 2011 si vypláceli 354 Kč z tisícikorunové akcie apod., kdopak to dneska má, ziskovost 21 %, 35 % ... http://www.spvs.cz/aktuality/vyzva-akcionarum/103/ Přitom místostarosta Suchomel říkal, že aby se zaplatila budoucí rekonstrukce kanálů za miliardu (část dotuje Evropská unie), že se prý zase bude voda zdražovat, ŠPVS hrabe jen zisky a náklady zůstávají Šumperákům.
Reagovat
Datum: 31.7.2013 11:35
Titulek: ŠPVS má potíže s kvalitou pitné vody na okraji Šumperka
Autor: Rakosnicek
Všimli jste si toho, jak se v Šumperku za poslední týdny mění pitná voda z kohoutku? U nás na jihovýchodě Šumperka se už nedá voda z kohoutku pít ani po převaření. Pozoruji to jak doma, tak v práci. Zajímaly by mě Vaše postřehy.
Reagovat
V první pátek srpencový, druhého, mezi 18 a 19 na občanském rádiu splknem při relaci civilní ochrany o letním životě vesnickém, třeba v Kolšově nebo na Losinách, když tam předvádějí kouzla taškáři od Vltavy. V první sobotu srpencovou, třetího, mezi 0830 a 1000, proberem mimo jiné první hokejovou league v Šumpáči. Já se optám, esli existuje varianta pro diváckopřiblblou rádoby boxerskou zábavu mezi třetinami. Abych se nebál přijít hodit čučku s vnukem.  
Reagovat

123...330331332...346347

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru