LISTÁRNA

123...329330331...336337

Přidat nový příspěvek

Datum: 13.5.2013 11:03
Titulek: Ovládejte vládu z domova
Autor: Xindl
http://www.cssd.cz/aktualne/aktuality/reknete-necasove-vlade-co-vas-trapi-cssd-se-pta-za-vas/ Napište jim vase prani a zitra bude realizovane. Požádal jsem vládu aby od zítřka uzákonil povinnou náboženskou výchovu na všech školách. Jinak, že stát zkrachuje. Stát si řídíme my občané. Od toho si vládu platíme.  Kdo mlčí ať neskuhrá.
Reagovat
Datum: 12.5.2013 07:58
Titulek: Třicet dva lidí každý den v Česku zemře na mozkovou mrtvici
Autor: FlashMobil
Stačí se podívat na zpravodajství v TV. Je to horší než přípravek na hubení hmyzu, ale je to EKO.
Reagovat
Je to následek trvalého a čím dál většího stresu ve kterém žijí občané ČR.
Reagovat
Datum: 11.5.2013 15:47
Titulek: EU v CO na CB a PMR 18.6. 0830-1000.
Autor: Jiří Skrbek
Na EU se nadává na každém rohu. A to copyright na EU má můj jmenovec z Poděbrad. Od EU se chce i na koštování naší slivovice.V roce 2012 ČR od EU dostala o 74 mld víc, než tam vložila. Nejsem si jist, že rozumím všemu, co se v rámci kánonu prachů od EU činí. Mám pocit, že nežijeme, ale čerpáme fondy EU. Možná, že při rozhovoru s občany na občanském rádiu CB a PMR bude z radnice v Šumperku odpovídat poslanec EU Jan Březina i na dotaz, jak jsou ze střední Evropy Jesenicko, Jeseníky a Haná známy v západním Bruselu, když bude mít svátek východní Nataša.  
Reagovat
Datum: 8.5.2013 09:58
Titulek: Bez titulku
Autor: stanek
Ja sem obcesny navstevnik mira baru a na tenhle titulek musím reagovat.je to naprosta blbost.
Reagovat
Datum: 6.5.2013 20:22
Titulek: Kuchař hulvát!
Autor: Novák
Kdyby někdo z vás měl náhodou cestu přes Velké Losiny a chtěl si v tomhle jinak příjemném lázeňském městečku dát kafe, rozhodně to nedělejte v podniku jménem Mira Bar (http://www.mirabar.cz/). Byl to děsivý zážitek. Opovážil jsem se (slušně) namítnout, že objednané latte není dobré a málem jsem od obsluhy dostal pěstí. Tak agresivní, arogantní a hulvátskou obsluhu jsem ještě nikdy nezažil. Takhle vypadá ostuda české gastronomie! Zde by nepomohl ani Pohlreich.
Reagovat
Datum: 4.5.2013 09:01
Titulek: Kdo bude živit seniory? Co naše ekonomika? Kdo zde bude pracovat?
Autor: Mďár
Prý studenti nechtějí pracovat v ČR a chtějí utéct do zahraničí? Že prý je to zde všechno zkorumpované a prac. místa jsou jen ze známosti a studenti si kupují tituly. Uklidňuje mne že vláda rozjíždí naplno ekonomiku.
Reagovat
Datum: 2.5.2013 22:50
Titulek: Vrtá mi řepou,
Autor: Jiří Skrbek
zda za obludné vlády bolševických sekretariátů OV KSČ, KV KSČ a UV KSČ bylo možné, aby 40tiletý pokrývač, chudák kvůli krizi nemající práci, upadal dopoledne s Morálkou do živého plotu, neplatil vodu splachující jeho milodary a vlastnil dvě auta ? Inu, jak říká malíř Vladimír Kokolia - nejtěžší je svoboda.
Reagovat
Datum: 2.5.2013 11:33
Titulek: Multiplex 4 - je všude a na Pradědu nebude !
Autor: Padlouš-hlavouš
To máme zemřít v Šumperku a okolí úplně blbí bez informací z MUX4 ? Poslanci se o nás nestarají, starosta také ne a bezdomovcům je to úplně jedno. Protestuji a stávkuji, jsem rozhořčený a zklamaný. Tak dopadnout! Budu emigrovat tam, kde je MUX4 funkční. Jsem zhnusen a uondán. Je to zřejmě následek krize. Následek této situace? Podlamuje to značnou měrou turistický ruch na Šumpersku !! Elektrolokálka to nevytrhne-cizinci k nám nebudou jezdit !!
Reagovat
Datum: 1.5.2013 07:59
Titulek: NA PRVNÍHO MÁJE - MÁME JÍT DO HÁJE
Autor: Josef.F.
Takto nás nabádá lidové úsloví a po letošním podivném počátku jara, může znít zvláště vyzývavě.....Mnozí z občanů tohoto státu se sice potácí v poněkud jiném HÁJI po celý rok a je možno si položit otázku, zdali svým vlastním přičiněním, nebou je tam zbudovaná cesta našimi zastupiteli z řad politiků po listopadovém chrastění sametem zavedla....Již na počátku této cesty jsem se divil, proč státní instituce nečiní nic proti podvodnému prodeji kšuntů naivním nebo postiženým občanům, proč je prakticky podporována lichva různých rádoby peněžních firem, včetně neslýchaného přístupu při exekucích za nicotné a čsto i účelové pokuty a nepatrné dloužky. O nepochopitelné podpoře gemblingu nemluvě....Odpovědí byl i výsměch výborných plavců v tomto prostředí s tím, že stát není opatrovník a nakonec naší věhlasní ekonomové typu pana Ševčíka, nehledě na takového všestranného genia, jako je již světově proslulý kLaus, nám servírují zcela jasně zářný cíl na konci již zmíněné cesty.....Jen se držet modré,té či oné značky....
Reagovat

123...329330331...336337

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).