LISTÁRNA

123...310311312...321322

Přidat nový příspěvek

Datum: 21.6.2013 02:41
Titulek: Naše elitní premiérka
Autor: BezeSlov
http://www.blisty.cz/art/69013.html V televizi jsem slyšel v souvislosti s vládní krizí a s demisí vlády Petra Nečase mluvit Miroslavu Němcovou z ODS. Řekla větu, která začínala slovy: „My, vládnoucí volené elity…“ Máme skutečné elity?
Reagovat
Datum: 20.6.2013 09:57
Titulek: Rizika-krize-atp. Jak na ně.
Autor: Sádra
Reagovat
Datum: 18.6.2013 23:08
Titulek: Zemědělství žije
Autor: Jiří Skrbek
Pátek 21. června, 13.00 - 18.00, Klopina. Den otevřených dveří v zemědělství. Zajímavá informace z poslední relace civilní ochrany na občanském rádiu CB. Jestli v našem krásném okrese existuje obor, který se neodstěhoval do Prahy nebo do pryč, tak je to zemědělství. To naše okresní by se mělo podpořit. Já tam jedu.  
Reagovat
Datum: 18.6.2013 16:29
Titulek: Občané šumperska, neseďte na penězích !
Autor: Hlukoš
Prodej nových automobilů poklesl o 20%. To je vám milejěí kupovat tlačenku, pivo, školní potřeby pro děti atd.? Starý automobil dejte do sběru a hopky pro nový !!!
Reagovat
Datum: 18.6.2013 08:01
Titulek: Ovarovitý, bezcharakterní hnusný modrý
Autor: Sax
jedovatý modrý sliz, stanadrdní jednání ODSáků. Vyšetřovatelé to hodnotí jako korupční jednání, Nečas si myslí něco jiného. "To, že dochází k tomu, že lidé, kteří se zachovali vůči své politické straně loajálně, to znamená odmítli způsobit svým hlasováním pád vlády, a to že s nimi ta politická strana dál počítá a nějakým způsobem se k nim zachová, myslím si, není věc, která je neobvyklá," uvedl dnes ve svém prohlášení ve Sněmovně. Stejného názoru je i modrý slizounek Benda. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zatah-na-vladu/199582/byl-to-necas-kdo-pry-rebelum-z-ods-slibil-posty-byl-to-uplatek-tvrdi-policie.html
Reagovat
Datum: 17.6.2013 12:55
Titulek: Demontáž demokratického státu pokračuje
Autor: člen ODS
Nestoudnost těchto dnů, kdy jsou osočováni v podstatě zakládající členové strany nemá obdobu. Měli bychom mít podporu vojenských a ozbrojených složek a domoci se opět pořádku a klidu v této zemi. Nebo snad chcete vyvolat celonárodní zemětřesení, které postupně rozvrátí náš politický systém, doslova smete představitele našich radnic a státních úřadů ?
Reagovat
Datum: 16.6.2013 11:47
Titulek: Naučné stezky
Autor: ZXq56
s prohlídkou objektů jak se kdysi žilo jsou oblíbené. Bohužel dřív neměli možnost lidé bydlet demokraticky pod mostem nebo v kanále, prožr by je policajt okamžitě poslal do domovské obce. Bylo by dnes vhodné dělat i naučné stezky s posametovým tematem. Stezky vedoucí v kolem příbytků sociálně nepřizpůsobivých v lesních chýších, pod mosty, v kanálech atd. Jistě by to pozvedlo turistický ruch.
Reagovat
Datum: 15.6.2013 19:29
Titulek: the Police
Autor: .
Tři kucí s UK hrají píseň, Když svět běží dolů... Ale on vážně běží do.... ttp://www.youtube.com/watch?v=DAtc9mlX72Q&list=FLUUgO6c0G6l4gRe2l6eRGUg&feature=mh_lolz
Reagovat
Datum: 15.6.2013 10:55
Titulek: dobrá cena
Autor: Kvák
1kg brambor za 38Kč-no není to dobrá cena? Nekup to děckám jako dárek k narozeninám-exotické plody bývají dražší.
Reagovat
Datum: 14.6.2013 19:53
Titulek: Je demokracie v ohrožení ?
Autor: Jaromír Plcha
Jistě všichni pozorujeme, jak se různé podivné temné živly srocují na sítích a spřádají své tajné sny a čachry. Ano, jsou to političtí čachráři, snaží se vnést mezi nás rozkol. Já osobně stojím za naší politickou reprezentací. Pokud si necháme vnutit jejich hru, zničí nás to. Tito političtí bankrotáři zneužijí úplně všeho. Vidíme to i v útocích na představitele naší radnice.Pojďme společně proti této sebrance, ukažme, kdo je tu pánem. Rozvalu, který se připravuje, stále ještě můžeme zabránit. Lotrovské a zločinné cíle naší reakce jsme schopni zastavit. A rozhodně je zastavíme. Musí tu zavládnout opět pořádek a jednoznačná podpora reformních cílů vlády i parlamentu. Je dobře, že kolem sebe máme dost kvalitních a politicky zřetelně čitelných osobností. Poděkování zde patří lidem jako jsou pánové Skrbek, Brož či Zapletal. Radnice ukázala, že stojí za svojí vládou a nedá ani náš region jako podium pro řádění individualistických živlů a nejrůznějších kariéristů. Opravdu nám tu nevládne skupina nějakých podplukovníků, ale řádně zvolená vláda a parlament. Proti zvůli musíme vystoupit, vytvořit jednotný obranný val. Pro zachování našich ideálů, cílů a programů.
Reagovat

123...310311312...321322

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.