LISTÁRNA

123...309310311...331332

Přidat nový příspěvek

Čtu - aby živnostníci měli kondici a volili levici.... Taky jsem škádlil múzu: " Kdo chce vidět živnostníka v kondici, ať navštíví v Rapotíně U Černíků pivnici, na Družstevní ulici, než přinesou mu pivo, může vidět dřevěné pletivo, za ním živnostník v kondici, David Veselovský, schovává svou čest v některé světnici. " No není to dobjý ?
Reagovat
Datum: 17.10.2013 22:34
Titulek: Pocity
Autor: Jiří Skrbek
Legalizovat léčebné konopí, aby si ho pacient za přísných podmínek mohl pěstovat sám – říká uchazečka o poslankyni. Je to možné ? Nebo, že by to tradičně novinář vylepšil ? Strana ZEMANOVCI. Co vím. Místní organizace této partaje se ve své obci o něco snaží. Každý první pátek v měsíci od 1700 v restauraci Losín ve Velkých Losinách setkání s občany, volby nevolby. Pan Ščuglík má u mne palec hore. Opak palec dole, kandidát č. 4 u třešniček. Proč ?  Sliby se plní. Nelze se divit jeho spoluobčanu. Aby mu jiní na jeho čestnost nekoukali, tak si pan David Veselovský,  Družstevní 115, Rapotín, vedle Pivnice u Černíků, svoje sídlo zatemňuje.
Reagovat
Datum: 17.10.2013 16:45
Titulek: Soud přiznal odškodné po ženě, jež spadla do vpusti
Autor: .
Pozůstalí paní Aleny Řmotové ze Šumperka, která si zlomila páteř při pádu do kanalizační vpusti v říjnu 2005, konečně po mnoha letech, hanebném vystoupení starosty Zdeňka Brože v pořadu Reportéři ČT ze dne 25.7.2011 a zásahu ombudsmana k zakrytí kanálu, dosáhli spravedlnosti a odškodnění: http://olomouc.idnes.cz/odskodne-za-smrt-aleny-rmotove-po-padu-do-nezajistene-kanalizacni-vpusti-1lu-/olomouc-zpravy.aspx?c=A131016_165859_olomouc-zpravy_stk Až ombudsman donutil město zakrýt kanál 23. září 2009 PRAHA Jak těžké je donutit město, aby zakrylo nebezpečný odvodňovací kanál? Někdy to může trvat i několik let. A to i přesto, že do kanálu již někdo spadl a na následky zranění z pádu zemřel. Přesně to se stalo v Šumperku. V roce 2005 spadla do téměř dva metry vysoké, nepoužívané kanálové vpusti matka Jiřího Řmota, když sekala trávník před domem. Při pádu si zlomila šestý krční obratel. Nedlouho po úrazu Alena Řmotová zemřela. Paradoxem je, že právě na nebezpečnost zarostlého kanálu upozorňovala město Šumperk několik měsíců předtím, než se zranila. Vždy bez úspěchu. A neúspěšný byl i její syn. Město se totiž ke kanálu, který má chránit nedalekou školu před případným přívalem vody, nehlásilo. Až do minulého týdne. Poté, co o případu napsaly Lidové noviny, se o něj začala zajímat zástupkyně veřejného ochránce práv Jitka Seitlová. „V případu jsme zjistili nové skutečnosti, kterými se zatím nikdo nezabýval. Do doby, než je vyřešíme, nemohu víc říci. Nicméně vedení města mi neformálně přislíbilo, že udělají nějaká bezpečnostní opatření," řekla LN Seitlová. Pro Jiřího Řmota je odpověď města něčím, o co usiluje od zbytečné smrti své matky. Případ dal dokonce k soudu. Ten se poprvé konal letos v červenci, ale hned po prvním jednání byl odročen na neurčito. Po soudu Jiří Řmot chce, aby vyřešil a potrestal toho, komu kanál patří a kdo ho nezajistil ani přes opakované žádosti jeho matky. „Dodnes vypadá kanál úplně stejně. V jeho blízkosti si hrají děti, ale nikdo se k němu nehlásí," vysvětloval nedávno Jiří Řmot. Podle starosty města Zdeňka Brože ale nebyl k zakrytí kanálové vpusti důvod. „Je to stavební dílo, které bylo zkolaudováno a je nějakým způsobem zabezpečeno," reagoval v červenci Brož. Své rozhodnutí změnil až ve chvíli, kdy se o případ začal zajímat úřad ombudsmana. „Paní Seitlová dokázala za pár dnů to, o co já se snažím přes tři roky," řekl Řmot. http://www.hamplova.cz/az-ombudsman-donutil-mesto-zakryt-kanal
Reagovat
Datum: 17.10.2013 07:32
Titulek: O nezaměstnanosti-výdobytku Sametu
Autor: Rada
Reagovat
Datum: 17.10.2013 00:52
Titulek: Bez titulku
Autor: Otto Katz
Ukřižování a zmrtvýchvstání Ježíše byl nejúspěšnější zázrak za poslední dvě tisíciletí, píše se v tajné zprávě Vatikánu, kterou vynesl komorník papeže Benedikta XVI. Zpráva rovněž obsahuje odbornou analýzu, podle které by katolická církev zvládla stejnou akci i dnes. Související články: Vondra: Armáda by atentát na Heydricha zvládla i dnes Další zprávy: Za Heydrichovou smrtí stáli Romové, zjistili vědci
Reagovat
Datum: 16.10.2013 20:09
Titulek: Brože trefí šlak
Autor: aNONYM
Reagovat
Datum: 16.10.2013 05:47
Titulek: Brož zde není od toho aby sháněl lidem práci
Autor: Ferda
Kdo není líný, ten si práci najde.
Reagovat
Datum: 16.10.2013 05:43
Titulek: Vynikající úspěch Sametu
Autor: Grunt
Reagovat
Datum: 15.10.2013 15:18
Titulek: stoupající nezaměstnanost
Autor: radka
Pokud si dobře pamatuji, pan Brož když kandidoval do senátu, tak zaměstnanost slíbil. Obraťte se na něj se žádostí o místo. Pokud registruji, tak stejně jako Jílek sedí v Praze jako prdel na hrnci a mlčí.
Reagovat
Datum: 15.10.2013 01:55
Titulek: tak na nezaměstnané
Autor: vk8b
U Lukašenků se bude platit daň z nezaměstnanosi a kdo dá výpověď bude muset vrátit mzdu za 1rok zpět. Je to funkční recept na řešení nezaměstnanosti. Chce to zavést i u nás.
Reagovat

123...309310311...331332

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.