LISTÁRNA

123...309310311...312313

Přidat nový příspěvek

Datum: 15.3.2013 12:58
Titulek: dotaz
Autor: ladislav
Existují nějaké městské webky, kde by bylo možno vložit upozornění na to, kde je dobré nakupovat a nebo naopak se tomu místu doslova vyhýbat?
Reagovat
Datum: 15.3.2013 08:43
Titulek: Domácnost bezdomovce
Autor: Sedlák Kolomaz-úděs
Jakým nábytkem a ostatním domácím zařízení vybavit domácnost bezdomovce, bydlícího pod mostem? Jak byt napojit na sítě? Teplo, elektřina, plyn, voda internet a odpady? Která projekční kancelář se tím zbývá?
Reagovat
Datum: 11.3.2013 16:44
Titulek: Pane majore a pane Jiří,
Autor: Tupec
nepomohlo by ofoukat svíčky fénem? U vozidla.
Reagovat
Datum: 11.3.2013 16:41
Titulek: Tupec
Autor: Tupec
Já chci být taky Tupec, pjosím, pjosím.
Reagovat
Datum: 10.3.2013 16:36
Titulek: Ještě technický dotaz na radu Skrbka
Autor: Jaroch Jiří
Pane Skrbek, chápu, že nás, kritiky nemáte rád. Ale mohl byste tady uvést, kolik nás, občany Šumperka, stálo odtažení vozu civilní obrany automobilem soukromé firmy ? A dále - kdo a jak často provádí technické kontroly Vámi provozovaného autoparku a dalších strojů ? To snad nejsou žádné provokativní a neodpověditelné otázky. Věřím, že budete mít tolik slušnosti, abyste mi bez napadání mé osoby veřejně odpověděl. Děkuji. J.J.
Reagovat
Datum: 9.3.2013 22:23
Titulek: Toto letí.
Autor: Jiří Skrbek
Čtyři akce civilní ochrany "Zdravotnická první pomoc pro veřejnost 2013" jsou minulost. Za spolupráci v mimopracovní době děkuji pedagogům a studentům Střední zdravotnické školy v Šumperku, a dobrovolníkům civilní ochrany Města Šumperka. Na akci vyznamenanou Cenou Města Šumperka dojížděli občané i z jiných míst, např. z Moravičan, Loštic, Zábřeha, Hanušovic, Olšan, Loučné nad Desnou. Mám radost z práce pro civilní ochranu při čtení anonymních hodnocení účastníků 6. ročníku. Děkuji jim. Vím, co řešit pro příště. Stesky nad krátkostí času nevyřeším. Zpráva pro 320 účastníků a další občany. V sobotu 8. června odpoledne se v Šumperku koná akce "Zábava na základně civilní ochrany Luže". Zde bude možné se mimo jiné věnovat zdravotnické první pomoci třeba celé odpoledne. Instruktoři budou připraveni.
Reagovat
Datum: 9.3.2013 06:19
Titulek: IT krizový štáb
Autor: Tupec
http://neviditelnypes.lidovky.cz/internet-pripravte-se-bude-valka-d4g-/p_spolecnost.asp?c=A130308_182136_p_spolecnost_wag Horší než všechny přírodní katastrofy-je už na Lužích četa IT obranářů?
Reagovat
Datum: 7.3.2013 08:35
Titulek: Skrbku, slzel jsem dnes dojetím
Autor: Chodec
Vážení, dnes jsem byl svědkem opravdu neuvěřitelné skutečnosti. Stará herka Praga V3S skutečně odjela z prostor Hlavní třídy. Ale pokud si ctěný čtenář myslí, že vlastní silou, kdepak... Samozřejmě, celé to polepené divadlo je zrovna tak Potěmkinovou vesnicí, jako celá maškaráda páně Skrbkova účinkování v civilní obraně. Aby mohl být prostor před Českou spořitelnou uvolněn, musel přijet mohutný červený odtahový vůz, ten k sobě připojil celé to Skrbovo obskurní polepené vozidlo a tak společně vyjeli zřejmě "na základnu Luže". Pro mne to znamená zásadní poznatek - nedej Bože, aby se tady opravdu něco přihodilo. Dnešek mi ukázal, že technický stav strojů a přístrojů pod Skrbkovým vedením je v naprosto neprovozuschopném módu a jen úplný idiot si od Skrbka může slibovat jakousi pomoc v nouzi. Celé toto divadlo je jen zástěrka, abychom jako mourovatí platili představu, že je tu určitá záloha pro krizové stavy. Po dnešku vidím, že to vše je jen virtualita, prázdnost a blamáž na lidi. Skrbku, dnešek mi stačil. Víš co, seber se, pokud je ještě čas a už tu nic, ale opravdu nic nepředstírej. Ničím nám v budoucnu nepomůžeš, jsi zrovna tak nefunkční, jako celý ten Tvůj cirkus na kolečkách, který bez cizí pomoci neujede ani půl metru ! Již jen za to bych Tě na hodinu vyhodil. Ale máš stále ještě zastání. Sice nevím proč, ale snad se to jednou dovíme.  
Reagovat
Datum: 5.3.2013 21:32
Titulek: Dotaz k mentální bezpečnosti obyvatelstva
Autor: Nechci slevu zadarmo
Vážení občané, cítíte se bezpečněji s radničním radou soudruhem Skrbkem? Nebylo by levnější mu koupit medvídka mývala?
Reagovat
Datum: 5.3.2013 21:13
Titulek: Souhlas
Autor: Jiří Skrbek
Pane senátore, souhlasím s Vaším hlasováním ve věci amnestie a žaloby na V. Klause.
Reagovat

123...309310311...312313

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.