LISTÁRNA

123...309310311...351352

Přidat nový příspěvek

Datum: 18.4.2014 13:06
Titulek: Podívejte se jak to s námi vypadá
Autor: KRachuLKA pilná
http://cvvm.soc.cas.cz/o-nas/kdo-jsme   Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) je výzkumným oddělením Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. Jeho historie sahá do roku 1946, kdy jako součást Ministerstva informací začal fungovat Československý ústav pro výzkum veřejného mínění.
Reagovat
Datum: 18.4.2014 06:20
Titulek: Jak to vidí naší mladí
Autor: MYLOŽ
Přečtěte si příspěvky studentů z celé České republiky http://www.denik.cz/nase-evropa/ Jejich budoucnost je naprosto jistá.
Reagovat
Datum: 18.4.2014 06:06
Titulek: Konečně biblické zmatení jazyků !
Autor: Slavějka
http://www.novinky.cz/domaci/333853-ceske-zakony-jsou-tak-zamotane-ze-se-v-nich-ztraceji-uz-i-soudci.html České zákony jsou tak zamotané, že se v nich ztrácejí už i soudci. .... A jaké právní vědomí mají mít občané? Prolobovaní zákonodárci vyrábějí totální legislativní zmetky.
Reagovat
Datum: 17.4.2014 20:22
Titulek: Tak na NOVĚ dnes bylo že
Autor: SMRTonoš
v jednom paneláku za pár let 4 mrtví. Když to vynásobíme počtem paneláků v ČR musí vyjít tisíce mrtvých.
Reagovat
Datum: 16.4.2014 07:23
Titulek: Celonárodní trend-Směr k přehrabování popelnic
Autor: EKOnom-rozpuk
http://www.novinky.cz/finance/333411-cesi-stale-vice-nakupuji-pouzite-zbozi-a-nestydi-se-za-to.html Finanční krize postupně naučila Čechy nakupovat použité zboží, zkušenost s jeho nakupováním totiž přiznává již devadesát procent lidí. Podle březnového průzkumu společnosti Cetelem se Češi za pořízení zboží takzvaně z druhé ruky přestávají stydět. Pozn: poznatek z terénu-prohrabávačů popelnic poslední dobou přibývá. Zvolení zástupci občanů indikují a dělají opatření-upgrade zákazu prohrabávání popelnic. Tím se vyřeší krize z ČR bude konečně vzkvétat.
Reagovat
Datum: 15.4.2014 08:54
Titulek: Jak jsme na tom u nás dnes?
Autor: Guma
Karel IV. byl panovník nevšední vrozené inteligence, neobyčejně vzdělaný, hluboce zbožný, mravně opravdový. Dnes jsme staromódního Karla předehnali a jsme na výši a v plném rozpuku. Kam se Karel hrabe na naše dnešní volené představitele a vládu?
Reagovat
Datum: 15.4.2014 04:48
Titulek: Vždy připraveni 1rok po dvanácté
Autor: Mikolka
Reagovat
Datum: 14.4.2014 18:36
Titulek: Pane Skrbku,
Autor: Dotaz
proč už zase prodává Městský úřad Šumperk komunální byt  - gen. Svobody 7 za půl milionu? Komunální byty jsou nástrojem sociální politiky, jak si je dovolujete rozprodávat?! Taky by mě zajímalo, za kolik byl tento městský majetek vydražen a v čí rukou nakonec městské byty skončily!
Reagovat
Datum: 13.4.2014 23:13
Titulek: Český svaze ochránců přírody v Šumperku
Autor: Jiří Skrbek
1.DÍKY s blížícím se závěrem toulky naší krásnou přírodou jsem hodil obligátní igelitku s nasbíranými důkazy o pobytu „lidí“ v naší krásné přírodě do kontíku ve Studýnkách. Se střípkem tepla na duši tlapu dále. U Třemešských rybníků mně padá sáňka. Okolo silnice hromady  nasbíraných pokladů po „lidech“. Kapuce, sluneční brýle, sluchátka, náušnice, chytrý mobil, když už jsme přírodu oprčili silikonem, tak ji pomůžeme chytře i jinak, šup bleskově s gumou do rybníka, takový je rytmus života. Taky  vidím patrně v příkopě po opravě silničního mostku zapomenutá zablácená dopravní značka se sloupkem, bratru za 5 litrů. Doma, kdybych jen tak mírnykstýrnyks  prodrbal něco za 5 litrů, tak nespím.     2.DRŹÍM PALCE aby se vám podařilo nasbírané zbytky po výskytu „lidí“ rychlé odvézt, než to zase „lidé“ rozmístí chytře zpátky po pangejtech. 3. TĚŠÍM SE až se někdy někde potkám s vaší pokladničkou.
Reagovat
Datum: 13.4.2014 17:46
Titulek: Ještě že máme "VĚDCE" na všechno
Autor: PROGNOSTIK-maniak
Reagovat

123...309310311...351352

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na tříhodinovou taneční zábavu s populární dvojicí DUO JAMAHA, která se uskuteční v DK Šumperk v neděli 3. března. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na Duo Jamaha.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí členy Duo Jamaha?

A) bratři
B) otec a syn
C) bratranci

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února, vyhráli Alena Voráčová ze Zábřeha, Helena Janíková ze Šumperka a Zdena Galiszová z Bludova.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.