LISTÁRNA

123...304305306...369370

Přidat nový příspěvek

Datum: 24.9.2014 09:09
Titulek: Propojení
Autor: Stáňa
Důležitý je také vědět provázanost lídra Kohajda za lidovce a Janíček za Babiše, kteří spolu zápasili v Aikido, ale jsou spolužáci. Janíček je navázaný na ODS protože tam byl ale najednou se setkává s lidmi s ČSSD. S nimi mluvil na schůzce o povolebním uspořádání. Kdo není lhář a má všech pět pohromadě zvolí např. proRegion který chce dát internet všem lidem zadarmo a zařídí aby lidi nehradili zbytečné poplatky za nic. Přemýšljte občané nebuďte oVčané
Reagovat
Datum: 24.9.2014 08:12
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
Provozovatel serveru Rej.cz sice zde nikde není uvedený, ale vpravo na banneru ukazuje svou tvář za ODS. Dále múžeme pozorovat na hlavní stránce články označené jako placená reklama na jednotlivé politické strany. Doufám, že jsou jsi vědomi komu sypou své peníze za reklamu. Nebo snad přátelská spolupráce za vzájemnou podporu? Chcete volit takové strany,které vlastní media a tím čtenáře mohou ovlivnovat?? PŘEMÝŠLEJTE nejste OVČANÉ, ale občané tvořící stát.
Reagovat
Datum: 23.9.2014 20:13
Titulek: Jan Závěšický (č.4 ČSSD)
Autor: CENA VODNÉHO A STOČNÉHO
Zvláštní je, že sociálním demokratem je také Závěšický, který navíc ve vodohospodářské branži nikdy nepracoval.     "Nic politického v tom není. Pro mě bylo rozhodující, že pracoval na velkých projektech," tvrdí Dostál.     Sám Závěšický nepopírá, že jako odborník na cestovní ruch nemá zkušenosti s vodním hospodářstvím. "Mám zkušenosti se zpracováním nejrůznějších projektů, a v této oblasti jsem byl poradcem na ministerstvu životního prostředí. Novou práci tak beru především jako práci na vodohospodářském projektu Pomoraví II," řekl Závěšický.     Dostál zároveň upozornil, že Závěšický bude pouze prozatímním ředitelem. "Ještě v únoru bude vypsán konkurz a do konce měsíce by měl být vybrán nový ředitel," popsal Dostál. (nový ředitel není dodnes, jen bylo před týdnem vypsáno další výběrové řízení na ředitele)     Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/nova-kanalizace-na-sumpersku-dis-/olomouc-zpravy.aspx?c=A140205_2030577_olomouc-zpravy_tas
Reagovat
Datum: 23.9.2014 20:09
Titulek: Závěšický (č. 4 ČSSD) nebyl odpovědný, nemohl zabránit, óóó?!
Autor: CENA VODNÉHO A STOČNÉHO
Politolog Jan Závěšický (32 let, č. 4 kandidát ČSSD) vystupuje od letošního února jako ředitel VHZ, municipální společnosti s téměř miliardovým základním kapitálem - všimněte si, že Závěšický nemá vodohospodářské, ekonomické ani stavební vzdělání. Pracovní smlouvu s ním v únoru uzavřel bývalý ředitel VHZ Libor Dostál. Místo sebe Dostál jmenoval Závěšického, dosud ředitele Sdružení cestovního ruchu Jeseníky. Podle stanov VHZ ale ředitele vybírá a jmenuje představenstvo VHZ. Závěšický dokonce i odmítl ukázat představenstvu VHZ pracovní smlouvu, viděli jste někdy něco takového, já ne. KDO JE VHZ? Vlastník „NAŠICH“ vodovodů a kanalizací. STANOVUJE cenu vodného a stočného - služby spojené s dodáním vody (vodné) - služby spojené s odváděním a čištěním odpadních vod (stočné), dlouhodobě nejdražší vodné a stočné v Olomouckém kraji.
Reagovat
Datum: 23.9.2014 08:50
Titulek: Jarmaková a farm-trhová manie.
Autor: Zubík
Jarmakové a farmářskotrhové šílenství propuká čím dál častěji. Dřív byly jarmaky pravidelně, žádné vytrubování a vše fungovalo a bylo tam kvalitní zboží. Kromě toho se dnes na jarmacích dají koupit v podstatě většinou jen šmejdy. Že tam vytrubují že to jsou domácí uzeniny atp. To byla dřív samozřejmost. Takže jarmaky a podobné atrakce jsou trapná a otravná atrakce. V TV včera hlásili jak udělali kdesi Zemanovi gothaj podle receptury totáčovských norem. Zázrak! Světe zboř se! Tento salám byl za totáče dobře jedlý, dnes je to šmejd s příměsí všeho možného s minimem křupavek místo masa.
Reagovat
Datum: 23.9.2014 01:24
Titulek: Kupčíci nejen s vírou
Autor: KDU-ČSL-ruka Vatikánu
Voliči by neměli zapomenout na fakt, že falešníci KDU-ČSL a kupčíci katolíci zobchodovali církevní "restituce" (podpora ODS - svatoušek Nečas) za podporu Klause a hlasy při volbě Klause presidentem!!!
Reagovat
Datum: 23.9.2014 01:12
Titulek: Kupčíci nejen s vírou
Autor: KDU-ČSL-ruka Vatikánu
Voliči by neměli zapomenout na fakt, že falešníci KDU-ČSL a kupčíci katolíci zobchodovali církevní "restituce" (podpora ODS - svatoušek Nečas) za podporu Klause a hlasy při volbě Klause presidentem!!!
Reagovat
Datum: 22.9.2014 20:15
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
Reagovat
Datum: 22.9.2014 17:34
Titulek: Františku!
Autor: Jan
Františku,přestaň už s těma kecama!Píšeš si tady jen sám se sebou.
Reagovat
Datum: 22.9.2014 17:10
Titulek: Obnova společnosti-bez církve to nejde.
Autor: Jirouš
Můžeme stokrát chtít, aby naši politici byli příkladem, byli vzdělanější, chytřejší a morálnější, než je společenský průměr, avšak absence tzv. elity, je mimo jiné i výsledkem ztráty duchovního protipólu politické moci. Od doby, kdy jím katolická církev být přestala, stala se jím na čas měšťanská třída (často úzkoprsé morálky), a nakonec to měla být média, ona čtvrtá velmoc, jak se jí kdysi říkalo, jež má za úkol naše politiky hlídat, mustrovat a umravňovat. Zdá se však, že tuto funkci vykonává čím dál méně, neboť i novináři jsou součástí celkového ideologického marasmu. ALEXANDER TOMSKÝ
Reagovat

123...304305306...369370

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.