LISTÁRNA

123...304305306...325326

Přidat nový příspěvek

Datum: 13.10.2013 18:48
Titulek: VOLI ČI NE VOLI ČI - VOLIT ČI NE VOLIT, NEBO TO ZVOLIT
Autor: Josef.F.
Páčí se mě partaj " Ruce vzhůru - gatě dolů ", kterou jistí Bobolína s Klausem, zkrátka duo k pohledání......Ti těm komárům nepřestanou nikdy nahánět vodu na jejich pověstný šroták.....
Reagovat
Datum: 11.10.2013 18:06
Titulek: zastavte větrníky nad Kopřivnou!!!
Autor: lucka
Nějaký člověk má v plánu stavět sedmnáct větrných elektráren nad Kopřivnou směrem na místo Prameny (mé zamilované místo, zaniklá obec Štolnava). Má tam být 17 (!!!) těchto monstrózních oblud. Dvěma už se staví základy, jsou tam jeřáby, stavební firmy, to jsem si ověřila na vlastní oči. Prosím vás někdo zastavte to, co máme dělat? Prý se to jmenuje větrný park Kopřivná.
Reagovat
Datum: 11.10.2013 15:08
Titulek: Základ stagnace a úpadku státu-KLEPTOKRACIE
Autor: Ujo-Rej
Reagovat
Datum: 11.10.2013 15:08
Titulek: Základ stagnace a úpadku státu-KLEPTOKRACIE
Autor: Ujo-Rej
Reagovat
Datum: 9.10.2013 23:49
Titulek: Lex TROJKA
Autor: Jiří Skrbek
Vláda udržuje zásoby ropy na 3 měsíce pro případ ropné nouze. Signál VŠEOBECNÁ VÝSTRAHA se sirénami vyhlašuje tak, že sirény kolísavě houkají min. 3x  a mezi houkáními je přestávka 3 minuty. Poprvé v měsíci, když nastane 3. den v týdnu, středa, probíhá zkouška sirén a relace civilní ochrany na občanském rádiu, zpravidla na kanále č.3.Improvizované úkryty budované a vybavované svépomocí obyvatelstva v případě války, by měly umožňovat nouzové přežití po dobu 3 dnů, bez vnějšího vstupu. 3 dny by měli být lidé schopni nouzově žít v bytech a domech, bez dodávek z vnějšku a třeba i bez mobilu, při mírové mimořádné události. Nová  varovací zařízení mají 3 dny fungovat bez elektriky od a.s. ČEZ. Zářící otázka Hry civilní ochrany totiž zněla: Jaký význam má v civilní ochraně číslo 3 ? Občanka z Rejchartic zjistila v Šumpáči z vývěsky ve výloze čistírny u hlavní pošty jednu variantu odpovědi, že relace na CB a PMR se provádí na kanále č.3. Odpověď nahlásila  a  dostala odměnu – dvě vstupenky do Divadla v Šumperku. Říjnová otázka je tato: Kdy se provádí u žen zdarma vyšetření v nemocnici z hlediska rakoviny prsu ? Odpověď je uvedena ve vývěsce výše zmíněné, nebo v dalších – u prodejny Hruška na ul. Uničovská a na nám. Republiky, na ul. Husitská a Bludovská, a patří do kanceláře bezpečnostní rady na radnici v Šumperku. Možná, že odpověď vyprovokuje, po odkládání a planých slibech,k praktickému činu. Příklad z Rejchartic říká, že Hra je otevřena lidem v krásném Šumperku a krásných obcích v jeho okolí.    
Reagovat
Datum: 7.10.2013 06:43
Titulek: Máme je v hrsti-do Vltavy s kecálkama
Autor: AVAR
Reagovat
Datum: 5.10.2013 07:54
Titulek: Úhelný kámen všech našich potíží.
Autor: Škliboň
Už i v TV byla úvaha o pravdě a lži. Prý bez PRAVDY se z našeho marazmu nevyhrabeme. Je to troufalost hlásat takové kacířské a staromilské myšlenky. Moderní progresivní experti přikrývají jednu lež další lží a ono to funguje. Jak dlouho? Prosadí se nakonec PRAVDA?
Reagovat
Datum: 2.10.2013 02:30
Titulek: Kudy z nudy?
Autor: Fikanec
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/stanislav-komarek.php?itemid=20538 Jedno malé, dříve okresní město přemýšlí, kudy kam. Jaký festival uspořádat, koho vlastně přilákat a jakou tradici založit, když ve skutečnosti kde nic, tu nic? Rýžování zlata na místní říčce? Obnovená rytířská klání? Závody naložených soumarů skrz hvozdy? Pouť k svatému Antoníčkovi? Karneval masek z Harryho Pottera? Jak se zviditelníme? Jak se zviditelním já, ty, on, ona, ono, oni? Všichni tuší, že by to „chtělo nějakou akci...“, jen ještě nevědí, jakou, a pravděpodobně to vědět ani nebudou.
Reagovat
Datum: 2.10.2013 02:25
Titulek: Výdobytky Sametu v praxi
Autor: TadeMade
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bezdomovci-radili-u-Jilkove-Charita-na-nas-kasle-a-kvuli-policajtum-v-mrazu-umirame-287202 V naší vlasti je přibližně třicet tisíc lidí bez domova. Dalších sto tisíc (podle některých dokonce až čtvrt milionu) obyvatel je potenciálním bezdomovectvím ohroženo. Toto nebezpčí se dotýká především starých lidí, důchodců, vdov a vdovců, nemocných, svobodných matek, nezaměstnaných a zadlužených obyvatel.
Reagovat
Datum: 1.10.2013 22:31
Titulek: Čekám,
Autor: Jiří Skrbek
že mně leader místní organizace Strany hanáckých svišťů osloví, abych pochopil, proč mám volit jeho partaj a vůdce ze stověžaté matičky. Nechci kozla či domácí pilinové jelito na lavičce v parku. Z reklamy Albertu na mně vybafl jistý prorok, že dá zemi do pořádku. V životě jsem jej neviděl a neslyšel. Kde byl vloni v tuto dobu ? Tenkrát byla země v richtiku ? Hledám rozdíl mezi prodejcem zaručeně titanových papiňáků a spasitelem z lesklých papírů. Ne, když lidské zdroje potřebují, nebo by měly vědět. Ale když se mi chce jednou za čtyři roky.
Reagovat

123...304305306...325326

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.