LISTÁRNA

123...300301302...321322

Přidat nový příspěvek

Datum: 7.10.2013 06:43
Titulek: Máme je v hrsti-do Vltavy s kecálkama
Autor: AVAR
Reagovat
Datum: 5.10.2013 07:54
Titulek: Úhelný kámen všech našich potíží.
Autor: Škliboň
Už i v TV byla úvaha o pravdě a lži. Prý bez PRAVDY se z našeho marazmu nevyhrabeme. Je to troufalost hlásat takové kacířské a staromilské myšlenky. Moderní progresivní experti přikrývají jednu lež další lží a ono to funguje. Jak dlouho? Prosadí se nakonec PRAVDA?
Reagovat
Datum: 2.10.2013 02:30
Titulek: Kudy z nudy?
Autor: Fikanec
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/stanislav-komarek.php?itemid=20538 Jedno malé, dříve okresní město přemýšlí, kudy kam. Jaký festival uspořádat, koho vlastně přilákat a jakou tradici založit, když ve skutečnosti kde nic, tu nic? Rýžování zlata na místní říčce? Obnovená rytířská klání? Závody naložených soumarů skrz hvozdy? Pouť k svatému Antoníčkovi? Karneval masek z Harryho Pottera? Jak se zviditelníme? Jak se zviditelním já, ty, on, ona, ono, oni? Všichni tuší, že by to „chtělo nějakou akci...“, jen ještě nevědí, jakou, a pravděpodobně to vědět ani nebudou.
Reagovat
Datum: 2.10.2013 02:25
Titulek: Výdobytky Sametu v praxi
Autor: TadeMade
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bezdomovci-radili-u-Jilkove-Charita-na-nas-kasle-a-kvuli-policajtum-v-mrazu-umirame-287202 V naší vlasti je přibližně třicet tisíc lidí bez domova. Dalších sto tisíc (podle některých dokonce až čtvrt milionu) obyvatel je potenciálním bezdomovectvím ohroženo. Toto nebezpčí se dotýká především starých lidí, důchodců, vdov a vdovců, nemocných, svobodných matek, nezaměstnaných a zadlužených obyvatel.
Reagovat
Datum: 1.10.2013 22:31
Titulek: Čekám,
Autor: Jiří Skrbek
že mně leader místní organizace Strany hanáckých svišťů osloví, abych pochopil, proč mám volit jeho partaj a vůdce ze stověžaté matičky. Nechci kozla či domácí pilinové jelito na lavičce v parku. Z reklamy Albertu na mně vybafl jistý prorok, že dá zemi do pořádku. V životě jsem jej neviděl a neslyšel. Kde byl vloni v tuto dobu ? Tenkrát byla země v richtiku ? Hledám rozdíl mezi prodejcem zaručeně titanových papiňáků a spasitelem z lesklých papírů. Ne, když lidské zdroje potřebují, nebo by měly vědět. Ale když se mi chce jednou za čtyři roky.
Reagovat
Datum: 1.10.2013 19:29
Titulek: Pro skalní optimisty.
Autor: Miklak
Lázně v Dolní Lipové úplně končí !! Všichni zaměstnanci jsou propuštěni. aNONYME do toho !! A můžou za to komunisti. Krizový štábe, je to krize?
Reagovat
Datum: 29.9.2013 17:07
Titulek: Kontrolní otázka.
Autor: LALALAl
Za jak dlouho doženeme životní úroveň v Rumunsku? Budou to měsíce nebo roky?
Reagovat
Datum: 28.9.2013 22:20
Titulek: Notorický úvod
Autor: Jiří Skrbek
2. října je středa, první v měsíci. První říjnová relace civilní ochrany na občanských rádiích se odehraje mezi 0830 a 1000. Její větší část pojedná o Národním památkovém ústavu. Druhá relace od 1245 se bude věnovat  základním  školám.  4. října je pátek, první v měsíci .  Třetí relace mezi 18 a 19 probere kulturu a život v obcích okolo Špk.  5. října je sobota, první v měsíci. Čtvrtá relace mezi 0830 a 1000 má hlavní téma – AVZO TSČ ČR ZO Šumperk Temenice. Stručně lidsky – Asociace technických činností, základní organizace Šumperk Temenice. Všechny relace začínají na kanálu č. 3. Rušení v éteru může rozhovory  zavát  třeba na sedmičku. Nelze pominout. Ve středu ve 1210 zkouška připravenosti sirén na vyhlašování varovného signálu VŠEOBECNÁ VÝSTRAHA a impuls k zamyšlení – co všechno jsme ochotni postrádat když půjde do tuhého ?    
Reagovat
Datum: 27.9.2013 09:23
Titulek: NO NEKUP TO! ALBERT BODUJE !!
Autor: Drbal
1kg volně vážených brambor, odpad o průměru 3cm za 15,90Kč a JEDNA paprika za 15Kč. Tyto krmné brambory nakoupil Albert tak asi za 0,10Kč/kg.
Reagovat
Datum: 27.9.2013 02:58
Titulek: Výdobytky Sametu
Autor: Pindalík
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bezdomovci-radili-u-Jilkove-Charita-na-nas-kasle-a-kvuli-policajtum-v-mrazu-umirame-287202 V naší vlasti je přibližně třicet tisíc lidí bez domova. Dalších sto tisíc (podle některých dokonce až čtvrt milionu) obyvatel je potenciálním bezdomovectvím ohroženo. Toto nebezpčí se dotýká především starých lidí, důchodců, vdov a vdovců, nemocných, svobodných matek, nezaměstnaných a zadlužených obyvatel.
Reagovat

123...300301302...321322

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.