LISTÁRNA

123...300301302...341342

Přidat nový příspěvek

Datum: 17.4.2014 20:22
Titulek: Tak na NOVĚ dnes bylo že
Autor: SMRTonoš
v jednom paneláku za pár let 4 mrtví. Když to vynásobíme počtem paneláků v ČR musí vyjít tisíce mrtvých.
Reagovat
Datum: 16.4.2014 07:23
Titulek: Celonárodní trend-Směr k přehrabování popelnic
Autor: EKOnom-rozpuk
http://www.novinky.cz/finance/333411-cesi-stale-vice-nakupuji-pouzite-zbozi-a-nestydi-se-za-to.html Finanční krize postupně naučila Čechy nakupovat použité zboží, zkušenost s jeho nakupováním totiž přiznává již devadesát procent lidí. Podle březnového průzkumu společnosti Cetelem se Češi za pořízení zboží takzvaně z druhé ruky přestávají stydět. Pozn: poznatek z terénu-prohrabávačů popelnic poslední dobou přibývá. Zvolení zástupci občanů indikují a dělají opatření-upgrade zákazu prohrabávání popelnic. Tím se vyřeší krize z ČR bude konečně vzkvétat.
Reagovat
Datum: 15.4.2014 08:54
Titulek: Jak jsme na tom u nás dnes?
Autor: Guma
Karel IV. byl panovník nevšední vrozené inteligence, neobyčejně vzdělaný, hluboce zbožný, mravně opravdový. Dnes jsme staromódního Karla předehnali a jsme na výši a v plném rozpuku. Kam se Karel hrabe na naše dnešní volené představitele a vládu?
Reagovat
Datum: 15.4.2014 04:48
Titulek: Vždy připraveni 1rok po dvanácté
Autor: Mikolka
Reagovat
Datum: 14.4.2014 18:36
Titulek: Pane Skrbku,
Autor: Dotaz
proč už zase prodává Městský úřad Šumperk komunální byt  - gen. Svobody 7 za půl milionu? Komunální byty jsou nástrojem sociální politiky, jak si je dovolujete rozprodávat?! Taky by mě zajímalo, za kolik byl tento městský majetek vydražen a v čí rukou nakonec městské byty skončily!
Reagovat
Datum: 13.4.2014 23:13
Titulek: Český svaze ochránců přírody v Šumperku
Autor: Jiří Skrbek
1.DÍKY s blížícím se závěrem toulky naší krásnou přírodou jsem hodil obligátní igelitku s nasbíranými důkazy o pobytu „lidí“ v naší krásné přírodě do kontíku ve Studýnkách. Se střípkem tepla na duši tlapu dále. U Třemešských rybníků mně padá sáňka. Okolo silnice hromady  nasbíraných pokladů po „lidech“. Kapuce, sluneční brýle, sluchátka, náušnice, chytrý mobil, když už jsme přírodu oprčili silikonem, tak ji pomůžeme chytře i jinak, šup bleskově s gumou do rybníka, takový je rytmus života. Taky  vidím patrně v příkopě po opravě silničního mostku zapomenutá zablácená dopravní značka se sloupkem, bratru za 5 litrů. Doma, kdybych jen tak mírnykstýrnyks  prodrbal něco za 5 litrů, tak nespím.     2.DRŹÍM PALCE aby se vám podařilo nasbírané zbytky po výskytu „lidí“ rychlé odvézt, než to zase „lidé“ rozmístí chytře zpátky po pangejtech. 3. TĚŠÍM SE až se někdy někde potkám s vaší pokladničkou.
Reagovat
Datum: 13.4.2014 17:46
Titulek: Ještě že máme "VĚDCE" na všechno
Autor: PROGNOSTIK-maniak
Reagovat
Datum: 13.4.2014 12:52
Titulek: 5x U
Autor: Jiří Skrbek
PODANE RUCE  toť název občanského spolku v Olomouci. Spolek nezbaví závislosti, ale dá tipy. Kde a jak hledat žebřík, neboť víc lidí,  víc rozumu. (No, ale u některých tlup „lidí“ navštěvujících fotbal…….) V Šumperku se také snažil sloužit lidem major Jaroslav Evald a proto je po něm je pojmenována ulice. Zde bydlí pátrač, který bez sluchátek a bez kapuce na hlavě zjistil ve vývěsce civilní ochrany u křižovatky Bludovská/Langrova správnou odpověď pro březnové kolo Hry civilní ochrany. Náleží mu dárkový poukaz z kina OKO. Otázka pro duben. V jedné vývěsce je leták s chybou v textu. Kde to a v čem to je ? Summary vývěsek: U křižovatky Bludovská a Langrova, U prodejny  Hruška na náměstí Republiky, U prodejny Hruška Uničovské, U křižovatky Husitská/Kozinova, U hlavní pošty v Šumperku výloha čistírny. Finále. Další pátrači mohou odpovědi směrovat do kanceláře bezpečnostní rady v budově radnice v Šumperku.  
Reagovat
Datum: 12.4.2014 18:49
Titulek: To bude hlína !!
Autor: AUúúúúOuvejsToToBolí !!
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3749-putin-splachuje-americky-dolar-rusky-platebni-system-zlatych-rublu-nevazany-dolarem Tohle ale Putin potřeboval. On už zkouší přinejmenším od roku 2007 spustit nezávislý Rublový systém, finanční systém, který by byl založen na reálné ruské ekonomice a zdrojích a garantovaných jejich zlatými rezervami. Nebudou se v něm tolerovat loupeže a finanční spekulace: Je to mírový krok, ale současně je to deklarace nezávislosti, kterou bude Wall Street považovat za „vyhlášení války.“
Reagovat
Datum: 11.4.2014 09:01
Titulek: Konečně zase kopeme ve městě kde se dá.
Autor: radka
Člověka až dráždí, co všechno jde. Na vznikajících plotech na pěší zóně by mohly být informace o tom, co se děje. Určitě by věci prospěla i informace o firmě, která práce provádí, nebo řekněme, by měla provádět. Většinou tam i v Kozince vidíte zamyšlené a o nějaký nástroj opřené pracanty. Před několika lety, když se dláždilo u sochy nějakého toho Františka, byla žulová dlažba položena tak, že si člověk musel myslet, že předání stavby probíhalo někde v hospodě. Od prvního okamžiku se dlažba kolébala. No byla prostě špatně položena. Za tyto práce odpovídají Služby Města Šumperka??? Pokud ano, pak by bylo dobré se zamyslet nad jejich schopnostmi a funkčností. Chápu, že některé závady, či poruchy nelze předvídat, ale pokud se do vznikajícího výkopu budou ukládat chráničky a kabely, pak to lze hodnotit jen jako fatání neschopnost odpovídajícího úředníka. Nebo se mýlím????? V každém případě lituji, že si práci svých úředníčků město asi nekontroluje. Není čas, či chuť??????????????????????
Reagovat

123...300301302...341342

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU, kterou promítá šumperské kino Oko v pátek 4. ledna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo střeží recept na výrobu kouzelného nápoje v galské vesničce?

A) Magistrix
B) Lektvarik
C) Panoramix

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince, vyhráli Pavel Kubíček z Bohuslavic a Ladislav Ondráček ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v den akce přímo u vstupu.