LISTÁRNA

123...300301302...357358

Přidat nový příspěvek

Datum: 28.8.2014 16:32
Titulek: domov důchoců
Autor: janča
Doufám, že tam jednou neskončím.
Reagovat
Datum: 27.8.2014 17:53
Titulek: CEKR CZ a cyklostezka Dolní Studénky
Autor: Ad nepovedená cyklostezka
Za technické řešení odpovídá projektant. Cyklostezku Dolní Studénky -  viz diskuze níže - blbě vyprojektoval Luděk Cekr (společnost s ručením omezeným CEKR CZ), neboli bratr politika Luboše Cekra zastupujícího hnutí NEZÁVISLÁ VOLBA starosty Zdeňka Brože. Radní v Šumperku vybrali firmu Cekr CZ jako zhotovitele zadávací a projektové dokumentace pro stavební povolení a územní rozhodnutí u velkého množství projektů v Šumperku - namátkou kruháč Lidická x Československé armády, cyklostezka Šumperk Nový Malín (stála neuvěřitelných 40 milionů korun), cyklostezka Šumperk Dolní Studénky (letos), revitalizace ulic Kozinovy, Terezínské a Puškinovy (letos), parkovací dům Finská (letos), revitalizace ulice J. z Poděbrad (2010), regenerace sídliště Prievidská, rekonstrukce ulic Okružní a Ztracená, rekonstrukce ulice Temenická atd.
Reagovat
Datum: 26.8.2014 10:26
Titulek: Západ chystá válku
Autor: Anonym
Reagovat
Datum: 26.8.2014 10:21
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
Nikdo z nás to nechce říci nahlas, ale náš kontinent se připravuje na válku. Je to viditelné, a předstírat, že se to neděje, aby to nedopadlo, se mi příčí. Naše státy chystají potichu válku a nás občany nechtějí vyplašit. Postavit nás pak před hotovou věc je mnohem jednodušíí. Počítají s tím, že nestihneme protestovat a pak už se nezmůžeme vůbec na nic.
Reagovat
Datum: 25.8.2014 17:35
Titulek: Oznámení o zadání zakázky
Autor: jana M.
Veřejný zadavatel Obec Dolní Studénky Dodavatel Provozní Nový Malín s.r.o. Předmět zakázky Stavba cyklokomunikace Desná, část cyklostezka Šumperk – Dolní Studénky, úsek k. ú. Dolní Studénky Popis zakázky Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba cyklokomunikace (tj. stezky pro cyklisty a chodce) mezi obcemi Šumperk a Dolní Studénky. Cyklokomunikace v k. ú. Dolní Studénky je navržena v délce 1,120 km, začíná ve staničení km 1,945 a končí v km 3,065. V extravilánu je vedena na samostatném tělese v šířce 3,0 m, dále v obci Dolní Studénky je z velké části navržena podél stávající komunikace sil. III/3703 v šířce 3,0 m v rámci přidruženého dopravního prostoru. Na konci staničení v délce 35 m je navržena šířka komunikace 2,0 m. Cyklokomunikace na konci staničení končí a navazuje na současný chodník. Oddělení od vozovky je navrženo zvýšeným obrubníkem a bezpečnostním odstupem. Součástí řešení je i návrh dešťové kanalizace pro odvodnění. http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs-CZ/Form/Display/418753
Reagovat
Datum: 25.8.2014 17:29
Titulek: Cyklo-chodník Dolní Studénky
Autor: Jana M.
Cykloteror. Prosím vás, kdo vymyslel a schválil cyklo-chodník v Dolních Studénkách, co stojí Dolní Studénky 10 milionů Kč? V 80. a 90. letech se v Dolních Studénkách vybudovaly za mnoho milionů na účet daňových poplatníků široké, kvalitní chodníky, v dobrém stavu. Teď je zbourali a místo nich v obci postavili nebezpečný cyklo-chodník, kde musí chodci uskakovat před šílenými cyklisty, zvlášť pro starší lidi chuťovka. Proboha, proč se kolařům neudělala čára na silnici a nacpali jste je na chodník, vždyť ve Studýnkách jde chodcům doslova o život. Cyklo-chodník bych ještě pochopila mimo obec, kde dříve chodník chyběl tzn. od Bělidla po Koreu, ale zbourat je v obci a udělat z nich debilní cyklotrasu? Starosta Dolních Studének Sršeň (TOP 09 STAN) a Brož jsou  tupci, kteří si neumějí spočítat ani prsty na ruce nebo hajzlíci.
Reagovat
Datum: 23.8.2014 17:35
Titulek: Dobrá legrace http://vimeo.com/41628846
Autor: Sezóna Vokurková
Volební klip ODS Šumperk z komunálních voleb r. 2010: Zdeněk Zerzáň (ODS) a Tomáš Potěšil (ODS) krouží v malém letadle nad Šumperkem, vesele se smějí a vztyčují palec. Tomáš Potěšil (ODS), kandidát na starostu Šumperka říká: "Snížím kriminalitu ve městě, omezím výherní automaty, zvýším bezpečnost v ulicích." Poradce ministra průmyslu a obchodu a syn náměstka primátora Přerova Jakub Kulíšek (ODS) ukazuje na tabuli nová řešení. Kulíškova přítelkyně Kristýna Švarcová (ODS) říká: "Více mateřských školek a lepší vzdělání pro naše děti." Všichni říkají: "Šumperk potřebuje nová řešení, my vám je nabízíme." http://vimeo.com/41628846 _______________________________________________________________________ Co je od té doby nového: automatů v Šumperku přibylo, kriminalita roste, přibylo vloupání do různých objektů, rodinných domů a bytů. Zvýšil se i počet drogových deliktů. Školky v Šumperku postačují, protože mladí a vzdělaní se stěhují ze Šumperka pryč. Nezaměstnanost na Šumpersku a Jesenicku láme rekordy.  
Reagovat
Datum: 23.8.2014 10:54
Titulek: Věnec a borůvkové knedle
Autor: Jiří Skrbek
Krom jedné  šumperské vývěsky civilní ochrany vyměnily barvu šlupky, change pajšlu mají všechny. Hra civilní ochrany z dožínkového věnce vybrala tento klásek: V jakém zákonu je napsána mlčenlivost zdravotnického  zařízení ? Červcová výzva se týkala možných významů shluku číslic 1,2,1 a 0 v souvislosti s bezpečností člověků. První význam je čas 12:10. Když je první středa v měsíci, nastal čas zkoušky sirén. Bo jde o telefonní číslo 1210, což je tísňová linka na Horskou službu. Měli by mít na paměti člověkové menšího vzrůstu, mající chutě na borůvkové knedle. Sběr odpovědí na otázku z dožínkového věnce a lokalizace vývěsek beze změny. Dobré adresy jsou: 1x radniční kancelář bezpečnostní rady, 2x prodejna Hruška ( Uničovská a náměstí Republiky), 2x křižovatka (Bludovská vers. Langrova, Husitská vers. Kozinova), 1x výloha (čistírna u hlavní pošty).
Reagovat
Datum: 21.8.2014 11:28
Titulek: AKTUALITA - SVĚT V POHYBU
Autor: Perspekta
Kde se bude v Šumperku stavět mešita a kde prodávají motlitební koberečky? Reaguji na měnící se směr větru, korouhvička se otáčí. Pomýlený občan musí být vždy připraven k veletoči pokud chce přežít.
Reagovat
Datum: 20.8.2014 15:33
Titulek: R.I.P. Pomník
Autor: Skate
R.I.P.Pomník Připomeňme si, že přesně před rokem, 20. srpna 2013, šumperští politici zlomyslně zbourali mládeži pomník u Grandu, jediné místečko v Šumperku, kde se dalo jezdit skateboardu. Za celý rok šumperští papaláši nevybudovali dětem žádnou náhradu, ani jedinou blbou rampu kdekoli, vůbec nic. https://cs-cz.facebook.com/events/282933408512005/?ref=22  
Reagovat

123...300301302...357358

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.