LISTÁRNA

123...299300301...346347

Přidat nový příspěvek

Datum: 21.6.2014 05:29
Titulek: "zvyšování důchodu"
Autor: Zvuwovka
V Šumperku na nádraží stál rohlík dřív 1Kč později 1,20Kč a dnes už 1.50Kč. Cibule v obchodech dříve 5Kč a byla kvalitní a dnes 20Kč/1kg a je to sračkovitá hmota, která když se oloupe rozpadne se v ruce-samá voda. A tak to máš aNONYME,  bodygarde kvality života se vším. Všechno dražší a nekvalitnější. A "zvyšování" důchodu? To je jen pokus o ubohou a nedostatečnou kompenzaci stále se zvyšujících životních nákladů. A to se prý začíná oživovat hospodářství. A tak to máte všichni ubozí plácalové různých kvalitních nesmyslů.
Reagovat
Datum: 20.6.2014 14:40
Titulek: Bez titulku
Autor: kpt. Průjem
Běžte se zeptat radničního rady soudr. mjr. Skrbka, ten má pokrokové vzdělání ve vědě věd - M-L a stěngazetářství
Reagovat
Datum: 20.6.2014 06:48
Titulek: Paroubek to vymyslel
Autor: Dobrota
Čtyři kroky k překonání kapitalismu. http://www.blisty.cz/art/73634.html Zle matičko zle-úvahy podobného typu se objevují v mediích čím dál častěji. Společenské změny byly vždy a ani teď je nikdo nezastaví i když zastánci kapitalizmu se zmraženými mozky křečovitě tvrdí že kapitalizmus je věčný. I nenažrané zlaté tele má problémy a rozkládá se zevnitř. Občan by měl správně odhadnout budoucí vývoj, aby se nedostal do stavu chronického překvapení po Sametu. Je vhodné dopředu získávat potřebné info hlavně zde na REJi, což je rozcestník k cestičkám spokojeného života. Paroubkovy úvahy jsou naprosto logické a vyplývají z reálného života. Zlaté tele znavené stářím a trvalým marným stresem ze snahy o ovládnutí celého světa ulehne, naposledy vydechne a předá veškerou moc bělounké mírové holubici, symbolu socializmu a opravdového lidství.
Reagovat
Datum: 19.6.2014 09:31
Titulek: Inteligence lidí stagnuje. Ubývá použitelných lidí na nové...
Autor: ŠéfGrg
Opravdu stroje pracovní místa spíš vytvářejí, než berou? Ano, bude potřeba stále více odborníků s technickým vzděláním - a již dnes jich je nedostatek, jak se ostatně píše v článku. Jenže aby člověk dosáhl nějakého solidního technického vzdělání a ještě se stal v praxi použitelným, tak na to zkrátka potřebuje nějakou vrozenou inteligenci. Na to prostě nemá každý. A kvůli tomu bude velká část lidí nalevo od osy Gaussovy křivky rozložení IQ prostě odepsána. Ti lidé budou nepotřební/nepoužitelní a budou odsouzeni k celoživotní nezaměstnanosti. Je to dobře? Pokud ne, co s tím? Opravte mě prosím, jestli se mýlím. http://technet.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A140618_145344_hardware_kuz
Reagovat
Datum: 18.6.2014 16:50
Titulek: A jste v pasti
Autor: Bulik
Máte byt v Hanušovicích? Stává se z toho vyloučená lokalita. Pokud se chcete odstěhovat prodáte byt za pár šestek. Byt okamžitě koupí vykuk za pár šestek a pronajímá to sociálně nepřizpůsobivým a bezohledně rýžuje s požehnáním státu. Tím se stávají další byty v domě skoro neprodejné, které koupí zase predátoři Že jste v této situaci? Můžete si za to sami, že jste po Sametu neodhadli jak to bude po čase v Hanušovicích vypadat. Cokoliv děláte musíte dopředu dobře promyslet. Informace jsou na internetu a u vámi volených zástupců, případně příslušných orgánů pro podávání informací občanům. Všude vám rádi vyhoví.
Reagovat
Datum: 15.6.2014 10:52
Titulek: A co dál ?
Autor: PAFKA
Reagovat
Datum: 15.6.2014 03:44
Titulek: Život sem-život tam.
Autor: Zelina
Jsme už ve stavu kdy lidem nezáleží na SVÉM životě. Policie atp. neustále upozorňuje občany aby nejezdili opilí, zdrogovaní, aby dávali pozor na přejezdech, ale je to čím dál horší, mrtvých a zraněných přibývá, lidem je fuk jestli jsou živí nebo mrtví, jestli někoho také zabijí, skáčou z oken, pod vlak atp. VELMI často se setkávám z reakcemi mladých „já se stejně důchodu nedožiji, tak co bych se snažil“. Stav společnosti je takový, že vyvolává u občanů tyto reakce a jednání. Lhostejnost a nelpění na životě. :-(
Reagovat
Datum: 14.6.2014 11:43
Titulek: A sucho jak na Sahaře.
Autor: Medle
A nezaprší a nezaprší. Všude se práší a nikde kapka vody. Je ovšem věcí každého kde si vybral bydliště. Přece nebudu bydlet tam, kde vím že bude poušť. Každý je strůjcem svého štěstí a nemůže to svádět na jiné. Každý měl vědět, že privatizované vodárny nás budou škubat jako vrabce. A kdo může za privatizaci? No přece každý z nás. Chrápali jsme, zatím co se kolem nás tiše privatizovalo. A nic jsme proti tomu neudělali. Vodárny nazpět do rukou státu-to je požadavek dnešní doby, jinak si vodu nedokážeme zaplatit. Nebo si někdo myslí že cena vody bude mít stopku? NEBUDE. No ale, co s tím už naděláme? S tím už nic nenaděláme. Lehneme si a budeme chrápat a skuhrat. My za to nemůžeme. Voda je základní lidská potřeba a přírodní bohatství a to nepatří do pracek nenažraných soukromníků.
Reagovat
Datum: 14.6.2014 10:30
Titulek: Tak blbý zahrádkářský rok nepamatuji.
Autor: Zmetek
Co zaseju, to nevyleze. Všechno seju 3 krát a nic. Za totáče co jsem zasel okamžitě všechno vzešlo.
Reagovat
Datum: 14.6.2014 10:15
Titulek: Rodit děti je nezodpovědné a neekonomické.
Autor: Jarda z Hulína
Provoz dítěte stojí miliony, kromě nervů s výchovou a nakonec je z toho nezaměstnaný na krku rodičům. Myslet ekonomicky, je příkaz tržní doby. Pak jsou nešťastní rodiče i děti. A stát pak říká, nedokázali jste odhadnout potřeby doby. Nemysleli jste perspektivně.
Reagovat

123...299300301...346347

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.