LISTÁRNA

123...299300301...316317

Přidat nový příspěvek

Datum: 24.8.2013 13:46
Titulek: Politika není sprosté slovo
Autor: Jiří Skrbek
Podle nového občanského zákoníku výraz „PLATÍ, ŽE“ se týká situací, kdy i Všemohoucí řeší jednotu slov  a  skutků. Proto platí, že POLITIKA NENÍ SPROSTÉ SLOVO. Jan Kačer říká, že při procesu s dr. Rathem zvali do síně veřejnost, vstal on a jedna paní. Že by nás zajímaly jen nalíčené  informace  a  hlasatelky ? Starosta Města Šumperka a senátor Parlamentu ČR Zdeněk Brož zve lidi v okrese Šumperk k rozhovoru na kanálu č. 3 občanského rádia CB a PMR. Relace civilní ochrany se koná v sobotu 31. srpna v době 0830 – 1000. Je možné se rozhovořit o slastech a strastech z veřejného života, jak je kulturní ctěná libost každého.     Dále PLATÍ, ŽE při rozhovoru na CB a PMR není hostu jako v putyce skákáno do řeči, třeba po vzoru paní DD z ČT.
Reagovat
Datum: 22.8.2013 10:43
Titulek: KDE MŮŽE BÝT HAFAN ZAKOPÁN
Autor: Josef.F.
Ačkoliv byrokratický otesánek geometrickou řadou stále narůstá spolu s kontrolními institucemi, různými a jinými komisemi, výbory a podvýbory atd.atd,nedaří se nastolené poměry usměrnit řekněme do přijatelného stavu věcí a poměrů. Voda a energie jsou čím dál více dražší, čím více se šetří, projekty, které z počátku budí dojem prospěšnosti a takovými by mohly vskutku i být se stávají kořistí dravých vyžírků, jejichž zisk nehodný žádného křestana ba ani muslima, hradí každý občan......Zdá se, že šlechtici ducha vymírají provázeni výsměchem a přibývá počet valem opět záměrně vystrašených občanů akceptujících cokoliv a samozřejmě pak především těch, kterým je heslo o potopě, která po nich může přijít dávno či nově vlastní.....
Reagovat
Datum: 21.8.2013 09:04
Titulek: a jdeme do toho
Autor: aNONYM
A máme po sněmovně. Teď už zbývá zvolit toho, kdo nám nalže budoucí nejvyšší minimální mzdu - zatím vede sociální parazit Mládek s částkou 12.000 kč.
Reagovat
Datum: 20.8.2013 08:38
Titulek: kLAUSZEMAN PRÝ OPĚT NA OBZORU
Autor: Josef.F.
Roli blanických prý chtějí čapnout ti, kteří se o marasmus v Kotlince a přilehlých guberniích především zasloužili....V situaci, kdy mnozí ovčané nevědí koho případně volit, pro někoho docela dobrý a v rámci vžitého mafiálního vychytralství přirozený tah....Pokud se tak stane, pak už mezi voly a voliči věru velkého rozdílu nebude....
Reagovat
Datum: 19.8.2013 21:30
Titulek: Dělám sbírku doposud geneticky nemodifikovaných semen rostlin
Autor: Sběratel
Nové sběratelské hoby. Nemodifikovaná semena stoupají na ceně!!!!
Reagovat
Datum: 12.8.2013 23:00
Titulek: Než bude fučet ze strnišť
Autor: Jiří Skrbek
Přesto, že E512 polyká každý klas, nemůže mlčet civilní ochrany hlas. Dítě při ½ bodu varu sladce usíná, když mu vývěska CO zazpívá. Hit červcové hitparády v Šumperku pěl:  začátek [jaká je zásada č.7 z desatera pro túru na horách] odevšad, ale jeho konec [před odchodem na túru předat doma nebo v místě ubytování či na jiném místě informaci o trase túry a době návratu] byl slyšet jen z vývěsky civilní ochrany na náměstí Republiky. Námitka – i v době mobilů ?  Onehdá jsem krapánek zmokl. Mobil v batohu a přesto poté kaput. Vot těchnika.   Na 1. místě srpencové hitparády je song pro návrat z každého fesťáku: nezapnutý bezpečnostní pás v autě  + náraz hlavou do čelního skla při jízdě 50 = …… Nuže. Nějaký Skrbek na šumperské radnici sbírá jakýmkoliv způsobem sdělené pokračování refrénu za účelem vydání odměny.  
Reagovat
Datum: 9.8.2013 14:14
Titulek: Mlčící Skrbek a houkající sirény
Autor: e-
Pan rada Skrbek se na nás rozlobil a přestal se o nás zajímat. Dobře. V tom případě chci vysvětlení, proč tu každý měsíc bouří město houkajícími sirénami ? K čemu ten humbuk ? Až se opravdu něco stane, to budou houkat sirény (pokud půjde proud) - a co dál ? K čemu to všechno ? Jaký je smysl burcovat lidi a neříci ci jim, kam v případě skutečného ohrožení mají jít ? Zřejmě je to jen taková hra. Jenže toto vše platíme - i tohoto Skrbka. A jeho cirkus na kolečkách, který bývá přitažen a odtažen jiným (cizím) automobilem, protože ten vůz civilní obrany nemá motor. A vlastně na podobném principu tady u nás ve městě vedeme (pod placeným dohledem páně Skrbkovým) celou tzv. cilní obranu. Jeho (Skrbka) zajímají jeho praštěné nástěnky, ocenění jiných představitelů cizích měst, kteří jsou až okouzleni prostředím na Lužích. Houkají tu sirény, na pěší zóně stojí auto civilní obrany, v sobotu vysílá do své vysílačky (kterou málokdo může poslouchat... Celá ta potěmkinovská vesnice je vizitkou ale i nás všech - protože toto celé nefunkční divadlo dovolíme a celé ty roky tyto lumpárny platíme. Dovolávat se Skrbka je zbytečné - on totiž zásadně na reálné dotazy neodpovídá. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale věřím, že tento typ úředníka je na naší radnici jediný. Až budou příští volby, musí nové zastupitelstvo udělat revizi práce úplně všech. A tito parazitující skrbkové prostě musí pryč. Dost nás vyžrali a nic z toho reálně nefunguje. Nebo mi snad někdo chce namluvit, že na Lužích je evakuační prostor pro obyvatele města ? Takovým teatrálním primitivnostem může tleskat jen kariérista Brož. Ale my ostatní se budeme jednoho dne divit, až se provede audit města a někdo se podrobně podívá na zakázky, ceny a efekty. Takže pane Skrbku, už na žádnou odpověď nečekám. Ale to neznamená, jsem skončila. Začnu tomu jít nakloub. Po svém. A uvidíme...      
Reagovat
Datum: 6.8.2013 04:14
Titulek: Rovník v Šumperku.
Autor: Zasukovanec
Dejte si už teď zaregistrovat svoje velbloudy na úřadě. Došlo k tomu, že rovníkové počasí se přesunulo do Šumperka a opačně. Podívejte se na GoogleEarth na teplotu na rovníku a v Šumperku. Rovník 29 stupňů a Šumperk 35 stupňů. Subtropické pásmo se přesunulo na tropické a opačně. Může za to ElŇiŇo zblbnuté degradací golfského proudu. Je to jev trvalý a následky? Šumperk bez vody a bez možnosti pěstování plodin a hosp. zvířat. Na poušti neroste tráva.
Reagovat
Datum: 5.8.2013 15:49
Titulek: Bude v případě ohrožení vstup do krytů brán jako placený...
Autor: občan
Já jsem alespoň toto právě tak pochopil při pečlivém studiu prohlášení pana ing. Skrbka z radnice. Ptám se proto vedení města - jaký bude poplatek za vstup dvoučlenné rodiny s malými dětmi do 10 let ? A kde se bude tento poplatek hradit ? Z historie všichni víme, že v krizové době mají lidé opravdu jiné starosti než hledat peníze, aby se dostali do krytu. Proto naprosto sprosté vyjádření radního úředníka Srbka chci poskytnout zahraničním novinářům a mezinárodnímu soudu. Tato drzost šumperského úředníka dostoupila vrcholu a není možné to jen tak ponechat bez odezvy. Zřejmě vytvoříme petici za odsouzení takové bezohlednosti a toto vše poskytneme novinám a rádiím. A co na to senátor a starosta Brož - tomu je toto vše jedno ?    
Reagovat
Datum: 4.8.2013 22:11
Titulek: Mám pro vás radu
Autor: Jiří Skrbek
Vážení  spáči s všelijakými  nickami, vy kteří  i po 20 letech  si myslíte, že za vás a pro vás bude pořád někdo zadarmo všechno dělat.  Vy, kteří jste štrngali a vyštrganli jste si, že na vás myslí jen M. Kalousek. Mám  pro vás radu. Víte co, jeďte do Přerova a běžte se podívat do těch úkrytů, ať víte do čeho jdete.  Je to stejný putykový kolovrátek jako každoroční abonentky ze sociálky pro cikány na koupaliště. Občané, kteří  kulturním způsobem požádali o sdělení, byli vždy obesláni.  
Reagovat

123...299300301...316317

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).