LISTÁRNA

123...45...346347

Přidat nový příspěvek

Datum: 28.12.2018 19:59
Titulek: Bez titulku
Autor: Jan Ládek
Budete nominovat někoho na ceny města Šumperka? Já nevím... Město Šumperk vyhlašuje Ceny města Šumperka za rok 2018. Zapojte se aktivně a nominujte občany města Šumperka, šumperské organizace, firmy a další na toto významné ocenění. Zasláním nominace se automaticky zapojíte do slosování o vstupenky na tuto prestižní akci. Jak jsme informovali již 17. října, nominovat můžete celkem v devíti kategoriích: kultura, sport, významný počin v sociální a humanitární oblasti, vzdělávání, podnikání, architektura, životní prostředí a ekologie, cena mladých a přínos městu. Nominovat lze prostřednictvím elektronického formuláře i tištěného formuláře, který bude k dispozici v Informačním centru Šumperk na Hlavní třídě. Nominovat můžete do 31. prosince. „Ze zaslaných nominací vyberou vítěze v jednotlivých kategoriích zastupitelé města na svém lednovém zasedání,“ uvedla tisková mluvčí šumperské radnice Olga Hajduková.
Reagovat
Datum: 28.12.2018 17:43
Titulek: an.
Autor: jan
Anonyme Ty jsi-ale šašek!Nepleteš jsi náhodou roky a století?Nebo máš mozek stále v mražáku a vysí Ti tam na háku!
Reagovat
Datum: 28.12.2018 16:43
Titulek: Milionové dluhy řemeslníkům, Masaryk lidovci pohrdal
Autor: Anonym
Už jste zaplatili řemeslníkům za rekonstrukci Městské knihovny T. G. Masaryka Šumperk, vládnoucí Babišovci a lidovecké klony KDU-ČSL-TOP09-STAN? Vedení obce musí dle zákona jednat s péčí řádného hospodáře, nikoli krást společně s přítelkyní Naděždou Sündermannovou. Masaryk lidovci okázale pohrdal. Šumperské kauzy - Stavbu nové knihovny provází miliónové dluhy (15/9/2018) "Proč řemeslníkům stále dluží milióny korun za hotovou stavbu knihovny? Přes půl roku... Dodavatel stavby VW WACHAL a.s. prý dluží firmě Modesto Green s.r.o. ze Šumperka milióny korun, na které dále čekají místní řemeslníci. Kde tedy jsou naše peníze jsou, když Město Šumperk už zaplatilo?" Více ve videoreportáži šumperské televize TV Šumperk https://www.sumperktv.cz/post/sumperske-kauzy-stavbu-nove-knihovny-provazi-milionove-dluhy
Reagovat
Datum: 26.12.2018 21:51
Titulek: Konec Hemeroidům pro vojtu a aNONYMA
Autor: stíhací bombardér Havel
Co si mám myslet o „chartistovi“, jež rozkrádal zahraniční finanční pomoc pro sebe a blízké, co si mám myslet o člověku, jež si nechal ušít restituce na míru, co si mám myslet o člověku, který byl dlouhodobě nevěrný manželce Olze, jež jej celý život podporovala, v době, kdy umírala na rakovinu? Co si mám myslet o člověku, který si pod silou hlavy státu vymohl restituce na klíč a pak je prodal StBákům, nebo je nechal chátrat. Stačí se podívat na Barrandovské terasy. Co si mám myslet o člověku, který ukradl heslo „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“ a přitom byl sám pln lži a nenávisti?
Reagovat
Datum: 26.12.2018 17:10
Titulek: an.
Autor: jan
Anonyme co To píšeš za hovadiny-zbraně kupoval i západ-byla to kvalita!Vždyť jsme vyráběli i tanky-téčka měli jsme koupenou licenci a Havel vše nechal roskrást-prosperitu skurvil!
Reagovat
Datum: 25.12.2018 21:13
Titulek: pan poslanec Volný má opět pravdu
Autor: Jarda Hofman
„Václav Havel sloužil nikoliv zájmům českého lidu, ale nadnárodních korporací. Své první vlastizrady se dopustil svým podílem na likvidaci českého zbrojního průmyslu, amnestií, která povraždila, znásilnila, zmrzačila, oloupila a okradla stovky, možná tisíce obětí.“ SPD hlásá pravdu a to havloidy sejří, to je realita. Přejí hezký večer.
Reagovat
Datum: 25.12.2018 19:05
Titulek: Hejtman Okleštěk (ANO) 1,24 milionu Kč Ondřeji Polákovi
Autor: Pijavice
KRAJSKÝ ÚŘAD OLOMOUCKÉHO KRAJE platí měsíčně 25 000 korun šumperskému zastupiteli Ondřeji Polákovi (dříve zastupitel ODS, nyní zastupitel STAN - "Šumperáci") za to, že pro hejtmana Oklešťka zajišťuje poradenskou činnost v oblasti vnějších vztahů, public relations a tvorbu reklamních a marketingových textů. KRAJSKÝ ÚŘAD OLOMOUCKÉHO KRAJE, KTERÝ MÁ DEVĚT PRACOVNÍKŮ ODDĚLENÍ MEDIÁLNÍ KOMUNIKACE A MARKETINGU, smlouvu o poradenství s Polákem podepsal na konci roku 2016. Zveřejněná hodnota smlouvy je bez DPH 1,24 milionu korun, což odpovídá čtyřem rokům aktivní spolupráce. ČTK informaci získala z registru smluv. CO NA NĚ DŘETE A PLATÍTE JIM DANĚ, OBLEČTE SI ŽLUTÉ VESTY, ČEŠI!!! Zdroj: Olomoucký kraj si platí PR experta, který pomáhal ANO s volbami (20. 6. 2017) https://mam.cz/marketing/c1-65774690-olomoucky-kraj-si-plati-pr-experta-ktery-pomahal-ano-s-volbami
Reagovat
Datum: 25.12.2018 14:40
Titulek: proč volíme SPD? protože jsou nejlepší
Autor: Tomio Okamura
tak jako každý den v roce i dnes je SPD nejlepší, přeji hezký den :-)  
Reagovat
Datum: 24.12.2018 15:54
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
SPD-Není nejlepší a nikdy nebude-To jsou jen Tvé vypatlané úvahy a šílené názory-šášo!
Reagovat
Datum: 24.12.2018 15:18
Titulek: proč volíme SPD? protože jsou nejlepší
Autor: Tomio Okamura
tak jako každý den v roce i dnes je SPD nejlepší  
Reagovat

123...45...346347

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.