LISTÁRNA

123...45...275276

Přidat nový příspěvek

Datum: 18.10.2017 19:48
Titulek: KDU-ČSL a Babišovci ovládají VHZ a zdražují vodu
Autor: !
Obecní firmu Vodohospodářská zařázení Šumperk okupují bývalý místostarosta Šumperka Petr Suchomel (KDU-ČSL), starosta Zábřeha František John (KDU-ČSL), majitel pneuservisu Libivá Jiří Vykydal (hnutí ANO) či výkonný ředitel VHZ Martin Budiš (hnutí ANO). Mají na svědomí nejen astronomické ceny vody (vodné a stočné 80 haléřů v roce 1989 a 83,63 koruny v roce 2017), rekonstrukci kanalizací Horní Pomoraví II za 1,6 miliardy korun, kterou jim Evropská unie odmítala schválit (předražení ceny, záměna kvalitních trubek za nekvalitní), ale jdou proti vlastnímu obyvatelstvu a snaží se prodloužit smlouvu s francouzským provozovatelem SUEZ. No, zadarmo se určitě nenamáhají, že, korupční svině.
Reagovat
Datum: 17.10.2017 14:05
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
Aleno vždyť někteří komunisti taky věřili a do kostela se modlit chodili!Nech se radši na psychině důkladně vyšetřit!
Reagovat
Datum: 17.10.2017 10:26
Titulek: Máme málo dětí?
Autor: Alena
Bůh Noemu a jeho synům požehnal a řekl jim: „Ploďte a množte se a naplňte zemi. .. Ale lidé v Boha nevěří a Boha neposlouchají a teď skuhrají že nejsou děti. Můžou za to komunisti protože společnost odnáboženštili a jsou teď jen ateisti. A tak ateistická společnost postupně vyhyne. AMEN. Co Bůh řídí, dobře řídí.
Reagovat
Datum: 16.10.2017 19:43
Titulek: Lithium mohlo splatit náš státní dluh 2x. Ale nesplatí.
Autor: VOLTE SPD
"Díky" Babišově ministrovi (ministr životního prostředí Richard Brabec, člen ANO) a soc. dem. ministrovi (ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček, člen ČSSD), kteří podepisovali povolení pro australskou firmu EMH.   https://aeronet.cz/news/australsky-tezar-zacal-9-dnu-po-podpisu-memoranda-o-lithiu-na-cinovci-vydavat-v-australii-nove-baliky-cennych-papiru-jejich-kotovani-a-valuaci-pritom-zjevne-opira-o-perspektivu-tezby-ceskeho-lithia/
Reagovat
Datum: 16.10.2017 18:25
Titulek: Veřejná podpora německého nacizmu v Šumperku
Autor: Werwolf a KDU-ČSL
Starosta a senátor Zdeněk Brož (NEZÁVISLÝ ZA KDU-ČSL) a místostarosta Tomáš Spurný (KDU-ČSL) slavnostně odhalili v sobotu 26. listopadu 2016 pamětní desku Hanse „Johnny“ Kleina na zdi Obchodní akadelmie Šumperk a též Kleinovu bronzovou bustu v chodbě školy. Zapěl k tomu dětský pěvecký sbor Motýli pod vedením Brožovy dcery Heleny Stojaníkové a Bernd Posselt ze Sudetoněmeckého landsmanšaftu zaslal šumperské radnici písemné blahopřání. Fotogalerie http://www.jkp.landesversammlung.cz/subdom/jkp/index.php/cz/galerie-cz Kdo je nám v Šumperku zcela neznámý oslavenec? Hans „Johnny“ Klein (11. července 1931 Šumperk - 26. listopadu 1996 Bonn) byl západoněmecký poslanec CSU narozený v Šumperku. V roce 1945 jej čs. vojenský soud odsoudil k trestu nucených prací za výcvik v nacistické teroristické organizaci Werwolf, jíž založil v září 1944 říšský vedoucí SS Heinrich Himmler. Z trestu si Hans „Johnny“ Klein odpykal devět měsíců, poté byl deportován do Německa. V západoněmecké politice Klein skončil po svém skandálním výroku z roku 1989: „Waffen-SS byly přece bojové jednotky, žádní zločinci. Věřili, že musí bránit svou zemi“. http://www.zeit.de/1989/20/ss-nostalgie
Reagovat
Datum: 16.10.2017 16:42
Titulek: Hlavně utnout dávky....všechny!
Autor: Nezábřežák
http://sumpersky.rej.cz/clanky/nejvetsi-problem-cr----nejsou-deti/ Johne,hlavně ne migranty a omezit dávky hnědočechům,ti mají dětí nejvíce.
Reagovat
Datum: 16.10.2017 13:41
Titulek: TOP 09 nám nevoní a Kalousek smrdí korunou
Autor: Petr Holub
Kdo volí TOP 09 je idiot, tak je to jednoduché.
Reagovat
Datum: 16.10.2017 10:00
Titulek: Co způsobil lomunizmus u nás
Autor: Aleš
Reagovat
Datum: 16.10.2017 04:19
Titulek: Nerozhodný volič.
Autor: Senior 81
Koho mám volit abych to mladým nepokazil jako při volbách za totáče? Jako dement začátečník mám s rozhodováním potíže. Poraďte.
Reagovat
Datum: 15.10.2017 18:14
Titulek: Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD,...
Autor: Nevolte SPD
Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD, Nevolte SPD! To by bylo aby SPD nevyhrála.
Reagovat

123...45...275276

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert zpěváka MICHALA HRŮZY, který se uskuteční v pátek 3. listopadu v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kapela Michala Hrůzy?

A) M.H. Band
B) Kapela Hrůzy
C) Ready Kirken

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Alena Ondráčková z Olšan, Aleš Čermák ze Zábřeha, Daria Stejskalová ze Šumperka, Ilona Krátká z Rudy nad Moravou a Marta Pudilová z Loštic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).