LISTÁRNA

123...45...331332

Přidat nový příspěvek

Datum: 5.11.2018 07:49
Titulek: Pojďte všichni k nám
Autor: Tyátr bytový
bydlení vám dám. Hanušovice se zařazují do projektů rezidenčního bydlení. Příjemné prostředí v údolí mezi lesy a výborné mezilidské vztahy. Místo pro zdravé a bezpečné bydlení pro seniory.
Reagovat
Datum: 4.11.2018 02:54
Titulek: Zachránil jsem vám životy
Autor: Záchranář
Podle současných požárních směrnic je zakázané ZAMYKAT vchodové dveře bytových domů !!! Pod pokutou až 1 milion Kč. Zamknuté dveře prodlužují vstup hasičům do domu v případě požáru!! To platí pro normální zámky. Jen zámky v provedení PANIC je možné zamykat. Čili nápis na dveřích-zamykejte dveře po 21 hodině atp. je návod k vraždě obyvatelů domu !! Zamykání dveří okamžitě deaktivovat !! Je to myšleno naprosto vážně a Skrbkovi hasiči to určitě potvrdí. Zamykáním vzniká krizová situace o které u Skrbků zatím neví, hlavně že houkají sirény.
Reagovat
Datum: 4.11.2018 01:54
Titulek: Hanušovice se přeměňují na Chánov
Autor: Rozptylák hanušovický
Metoda začleňování nepřizpůsobivých rozptylováním mezi většinovou společnost probíhá úspěšně, bez ohledu na etnikum. Už teď by mohly infoslužby na šumpersku nabízet turistům službu-ZROD CHÁNOVA ONLINE. V pokročilém stadiu je to vidět na ulici Příčná naproti nádraží. Socializace podle nejnovějších dostupných poznatků.
Reagovat
Datum: 3.11.2018 23:56
Titulek: Civilka Šumperk
Autor: Jiří Skrbek
Těším se na pokračování listopadových událostí s nádechem civilní ochrany. První středa v měsíci, tentokráte středa 7. listopadu. 08:30 relace na občanském rádiu pod vizitkou členů Československé obce legionářské v Šumperku a okolí. Volací znak vizitky "Civilka Šumperk". Program nejen o civilní ochraně. Při sobotní relaci a závěrečné debatě nebylo řečeno mnohé a mělo by se říci více. Zvu k poslechu. Obzvláště zvu k příspěvku na jakékoliv téma. 12:10 zkouška sirén. Otázka při zkoušce zní - utěsnění bytu, v souvislosti s civilní ochranou, proč, kdy, čím a jak ? Zvu k poslechu. Obzvláště zvu k zamyšlení. V souvislosti se středou 7. listopadu nezmiňuji VŘSR a nevím, jestli je to пра́вильно.
Reagovat
Datum: 2.11.2018 19:30
Titulek: hu
Autor: jan
Anonyme Ty obnovuješ své oblíbené LM-jestli ano-tak kup sapíky od Rusů a rakety ze sev.Koreje!To je kvalita a NÉ západní kvantita!
Reagovat
Datum: 2.11.2018 19:03
Titulek: TOP 09 je banda šarlatánů
Autor: tovarišč Gavel
Jak Kristus měnil vodu na víno, oni mění své voliče na pomyslné nebo potenciální boháče. Tímto kejklem každý, kdo se chce oddělit od „socek“, virtuálně „povyroste“ na TOPÁKA. Každý číšník se pak cítí Kellnerem – volil přece tu nejechtovnější pravici. Přitom je TOP 09 banda šarlatánů, jakýchsi bolševických úderníků pseudopravice. I při bídě naší politické scény jsou tou nejodpornější, nejpokrytečtější a nejodsouzeníhodnější stranou. Prostě šíbři s pravicovou rétorikou a levičáckými skutky, kteří nevyznávají pravicové hodnoty, ale pouze zneužívají pravičácké floskule. Zrádce lidovců Kalousek tady přece přes dvacet let mával lidoveckou sociální kartou, což vyvrcholilo, když je chtěl – myslím v roce 2006 – přivést až do náruče komunistů. Schwarzenberg je tělem i duší Havlovec, tedy by měl být pokračovatelem levicového liberalismu, mysticismu, dekadence a postmodernismu. Ve skutečnosti je situace ještě horší, je dekadentním pragmatikem, který bolševicky a plánovitě rozvrací veškeré tradice spojené s českou státností, jež k naší pravici musí neodmyslitelně patřit.
Reagovat
Datum: 2.11.2018 08:47
Titulek: Dotaz
Autor: Daniel
Budou na Dušičky ( v sobotu a neděli) posíleny místní autobusové spoje ke hřbitovu, tak jak to je ve všech slušných městech?
Reagovat
Datum: 1.11.2018 16:04
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
Bolševiku to je za jedna!
Reagovat
Datum: 1.11.2018 16:03
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
Bolševiku to je za jedna!
Reagovat
Datum: 1.11.2018 14:54
Titulek: dávno
Autor: tovarišč Gavel
Havel 1989....Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň, sám odstoupím z funkce. Pro mně není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovaný, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly byt daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismus. Za svůj třetí úkol považuj i podporu toho, co vede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, těžce pracujících, příslušníků národnostních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoli důvodů hůře než ostatní. Žádné potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale nabízeny těm, kteří je nejvíc potřebují. Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální otřesy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány. Toužím po takové republice víc než kdo jiný. Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoli jiného. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat.
Reagovat

123...45...331332

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.