LISTÁRNA

123...45...237238

Přidat nový příspěvek

Datum: 23.4.2017 06:18
Titulek: Nejlepší TV pořad FOKUS
Autor: Patlal
byl na ČT24 22.4.2017 večer. Nejlepší systém TRŽNÍ HOSPODÁŘSTVÍ zničí naprosto spolehlivě celou planetu po všech stránkách. Na tom se všichni shodli. Nejlépe jsou na tom senioři, kteří zavčas odkráčí do nebe. A ostatní si pěkně užijí.
Reagovat
Datum: 22.4.2017 10:57
Titulek: Modrá veleryba na našem území neexistuje!!
Autor: Chroust záhadný přítulný.
To tvrdí experti. Je to jenom challenge. Kromě toho na území ČR veleryba nemůže existovat, protože zde nemáme moře!! Mohli by vymyslet hru Šedý senior, aby se u nás senioři vysebevraždili. To by byla hra. A musel by ji povinně hrát každý senior i kdyby se každému musel dát PC zadarmo. To by se určitě eráru vyplatilo. Kdyby hru senior nehrál, nedostal by důchod.
Reagovat
Datum: 21.4.2017 08:37
Titulek: To tady ještě nebylo.
Autor: Lupinek
Hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk přichází s kampaní, která nemá v Česku obdoby. Provokativně vyzývá, aby mu lidé napsali, co se jim na hejtmanovi nebo na kraji nelíbí. Využívat k tomu mohou takzvané „hejty“ neboli negativní vzkazy.  http://sumpersky.rej.cz/clanky/mate-stiznost-nebo-namet--hejtujte-hejtmana/ Své připomínky neboli hejty mohou lidé psát do formuláře na webu www.hejtujhejtmana.cz. Hejtman je bude sledovat a zveřejňovat, nejzajímavější podněty okomentuje a ocení malým dárkem. Je to o komunikaci.
Reagovat
Datum: 21.4.2017 08:33
Titulek: sucho v krku
Autor: Vodník
1url.cz/ttsox U nás si už také užíváme sucha. Už se uvažuje, že by se s tím mělo něco dělat.
Reagovat
Datum: 18.4.2017 22:24
Titulek: teplo
Autor: jan
Komunisty rudé palice nezahřaly!Ale prostytutky ANO!Pak To stálo za To!Byly na To hodinové hotely-kam komouši rádi chodili a holkám krásně platili!
Reagovat
Datum: 18.4.2017 14:47
Titulek: Lenin žil, Lenin žije, Lenin bude žít.
Autor: tovarišč Gavel
Meteorologové varují, napadně až 40 cm sněhu. Přátelé, soudruzi, jen vzpomeňte, jaké to bylo za vlády KSČ. Předseda okresního výboru nařídil "bude hezké počasí" a bylo nádherné počasí, 25°C sluníčko. Všechono si dobře pamatuji, to byly časy! Dnes jen bída, svrab, neštovice, nekonečný růst růstu. Přitom stačí maličkost, je to jednoduché, okamžitě vypráskat tu chátru, která se domnívá, že zde bude kralovat na věčné časy. Nebude.
Reagovat
Datum: 17.4.2017 09:06
Titulek: Vrků, vrků máme sucho v krku.
Autor: Brdečko
Písečné duny se k nám pozvolna blíží z jižní Moravy. Hladina spodní vody na Šumpersku klesá i když prší a padá sníh. Můžou za to komunisti, protože rozorali a srovnali na svažitých pozemcích meze a remízky, které vodu zadržovaly. Teď všechna voda ze svahu okamžitě steče dolů a odteče do moře.Vláda kouká a hladina stále klesá. Vláda nebude držet zemědělce za ručičku a říkat zemědělcům co mají dělat. Rozpohybovat pluhy a obnovit na svazích opět terén tak, aby zadržoval vodu. Tak jak to měli dřív staří zemědělci. Stínový krizový štáb přes sucho.
Reagovat
Datum: 17.4.2017 08:10
Titulek: švih
Autor: jan
Veselé Velikonoce!A bacha Holky na prdelku!
Reagovat
Datum: 16.4.2017 20:19
Titulek: A proč ?
Autor: Jiří Skrbek
600 vagónů cementu a 100 vagónů oceli. I to je mimo jiné most přes Vltavu u obce Podolsko. Roky 1938 – 1943. A proč to Čechům  Adolf nezatrhl ?  Vždyť by ten materiál uživil ve válce a bylo potřeba vyřešit českou otázku. Měl jsem hezké chvíle klidu k prohlédnutí výstavy „Brána do nebes“ v Muzeu silnic Vikýřovice. Stavba je to skvělá. Tedy Češi umí ….
Reagovat
Datum: 16.4.2017 02:14
Titulek: Dnešní předškoláci a řemesla.
Autor: Tulínek
Nejsou na tom dobře, protože k řemeslům přístup nemají. Dříve nebyl problém volný vstup dětí ke kovářovi, klempířovi, ševcovi, stolářovi, do palírny, do autodílny, na statek k parní mlátičce a celé zemědělské výrobě v průběhu roku, kamnářovi, do pekárny, do radioopravny, k ševcovi, ke švadleně, k veterináři atd. To byl ZLATÝ věk dětí. To děti inspirovalo. O to jsou dnešní děti ochuzené a pochopitelně o řemesla nemají zájem.
Reagovat

123...45...237238

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii MIMI ŠÉF, kterou promítá šumperské kino OKO od 20. do 30. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kterou úspěšnou komedií se proslavili tvůrci nového animáku Mimi šéf?

a) Doba ledová
b) Madagaskar
c) Rákosníček

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ


Vstupenku na LADIES NIGHT EROTIC DANCE SHOW GLADIATORS, která se uskuteční v pátek 28. dubna od 19 hodin v H-clubu v Šumperku, vyhráli Elenka Hrbáčková ze Šumperka, Simona Jílková ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína a Vladislava Jančíková ze Sudkova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká u vstupu v H-clubu.