LISTÁRNA

123...298299300...334335

Přidat nový příspěvek

Datum: 19.1.2014 04:04
Titulek: Zvýšenými cenami rajčat na 56Kč
Autor: Paradox
umoříme státní dluh a nastartujeme ekonomiku. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/tema/Prijde-krach-a-nastane-bida-Ekonomicka-kapacita-ktera-prosla-narodni-bankou-prinasi-odpoved-300199 Chce to jen trochu myslet a mít špičkové ekonomy a bankéře. Rajčata-skleněnky zatím smutně hnijí v regálech supermarketů. Jsou to vojáci v první linii našeho ekonomického tygra. Supermarketoví manažéři zatím hledají nejlacinější kompostárnu pro padlé bojovníky.
Reagovat
Datum: 19.1.2014 03:34
Titulek: ČR směřuje k naprosté dokonalosti.
Autor: Pojmík
"Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat." - Exupéry - http://cs.wikiquote.org/wiki/Antoine_de_Saint-Exup%C3%A9ry
Reagovat
Datum: 18.1.2014 13:32
Titulek: Smrtelné nebezpečí
Autor: Qumba
pro naši zastupitelsko-korupční demokracii. http://www.hzpd.cz/
Reagovat
Datum: 18.1.2014 11:39
Titulek: Zdražení se chudých nedotkne !!!
Autor: Strejda-Jejda
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bulvar-chtel-vyzpovidat-guvernera-Singera-Ten-mu-znicil-mikrofon-a-rekl-ze-nic-vysvetlovat-nebude-300444 V samotné diskuzi před 150 lidmi Singer mimo jiné prohlásil, že se zdražení chudých příliš nedotkne. Tedy jejich úspor, o které nepřijdou. Žádné totiž údajně nemají, místo toho jenom dluhy, prohlásil guvernér ČNB. Na to reagoval jeden z nejvýznamnějších českých ekonomů Miroslav Ševčík. Podle něj jsou Singerovy argumenty klam. „To je sociální klam pana guvernéra. I sociálně slabší si mohou vytvářet drobné úspory,\" řekl Blesku. POZN.: to už dosahuje pomalu kvalitu aNONYMových reakcí na příspěvky. Není aNONYM zakuklený Singr?
Reagovat
Datum: 18.1.2014 08:25
Titulek: Senioři-vylezte z paneláků
Autor: Čipera
a změňte bydlení !! A změňte myšlení a usmívejte se. Politici vám přece naslibovali šťastné a spokojené stáří. http://bydleni.idnes.cz/rodinny-dum-pro-seniory-0wn-/stavba.aspx?c=A140111_235727_stavba_rez . Na Kubu nejezděte-u nás máte mnohem větší možnosti !!! Nebojte se být spokojení a šťastní.
Reagovat
Datum: 18.1.2014 07:55
Titulek: Jízdné DPMO-senioři v Olomouci
Autor: Budulinek
Nárok na pololetní Senior Pas v ceně 150 Kč a roční Senior Pas v ceně 300 Kč pro zónu 71 je přiznán osobám od 70 let věku. V Šumperku tato výhoda pro seniory není, ale je příznaný příspěvek půl milionu na film Krásno. Komu se to nelíbí může jít s aNONYMem na Kubu. http://www.dpmo.cz/tarif.asp Senioři nekuhrejte, běžte do kina a neotravujte. Proběhněte se se berličkami po Šumperku, je to zdravé. Vidláci-hlavně film, potom zdraví.
Reagovat
Datum: 18.1.2014 01:39
Titulek: Nějak nám stoupají ceny potravin.
Autor: Dutohlav
Před smrtí hladem je vhodné se odstěhovat na Kubu. POZOR !!! Ze stromů se neokusuje kůra ale lýko pod kůrou. Je dobře stravitelné a obsahuje minerály potřebné pro zdravý vývoj dítěte. aNONYM podá bližší informace o jiných způsobech získání stravy v období hladomoru. Horší je že už nejde DETI JA VAS POLIFKOVAT, protože z dnešních imitací botu nelze polévku uvařit, protože boty nejsou z přírodní výživné kůže.
Reagovat
Datum: 17.1.2014 02:36
Titulek: Ať děláš co děláš-nic nenaděláš.
Autor: Forista
http://www.blisty.cz/art/71785.html Nové exekuční perličky. Takže i když manžel bude postupovat odpovědně a v případě např. drogové závislosti druhého manžela v situaci, kdy ten by si bral nekontrolovaně půjčky, by požádal zcela oprávněně soud o to, aby zrušil společné jmění manželů, tak by mu takové rozhodnutí soudu nepomohlo - a to ani do budoucna. Vypadá to jako sofistikovaná hra, kdy jeden zákon dává určitou možnost a zároveň jiný zákon ihned tuto možnost v praxi neguje. Odpovědně postupující občan, který by chtěl případné problémy vyřešit v předstihu, tak nemá žádnou šanci. POZN: DOPLŇUJI za aNONYMa-když se vám to nelíbí, odstěhujte se na Kubu.
Reagovat
Datum: 16.1.2014 03:59
Titulek: Řez do živého. Všechno bude fuč.
Autor: HáHáHihi
Čo bolo-bolo. http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-marna-iluze-eurozachrany-doa-/p_ekonomika.aspx?c=A140114_200846_p_ekonomika_wag Hodně zemí snížilo tak po druhé světové válce své dluhy tím, že dlouhodobě pouštěly žilou svým střadatelům (prostřednictvím minimálních úroků za současně vysoké inflace). A po první světové válce vyhlásilo několik států finanční bankrot nebo zkrátka jen přijaly novou měnu – staré peníze se tak staly bezcennými (stejně jako pohledávky věřitelů vůči vládě).
Reagovat
Datum: 15.1.2014 21:33
Titulek: Vývěskový traktát
Autor: Jiří Skrbek
v Šumperku pokračuje.Poslední kolo Hry civilní ochrany vloni mělo ? – celoevropská telefonická linka bezpečí pro pomoc dětem. Číslo linky je 116 111. Bylo pověšeno ve vývěsce civilní ochrany na náměstí Republiky u prodejny Hruška. V době informační hojnosti se může jevit tato služba nadbytečná. Nikdy ale není dost možností, které mohou pomoci lidem, majících z boží vůle vlastní síly omezené. Zvláště pak, když se vyskytují existence, které označit také coby lidi vyžaduje notnou dávku otrlosti.  Volání na číslo 116 111 je z pevné i z mobilu v Evropě zdarma. První ? v novém roce zní: Čeho se týká pravidlo č. 8 pro chování na sjezdových tratích ? Bez vědecké analýzy lze tvrdit, že pravidlo platí i pro pohyb pěšky, ve vodě, na prkně, kole či kolech. Civilní ochranu nevyjímaje. Autor zprávy doručené do kanceláře bezpečnostní rady na radnici v Šumperku, obsahující správnou odpověď a adresu vývěsky civilní ochrany, kde byla odpověď zjištěna, bude odměněn. Kromě výše uvedené vývěsky, navigace k  dalším vývěskám. Křižovatky ulic Langrova a Zábřežská, Husitská a Kozinova. Dále výloha čistírny u hlavní pošty a u prodejny Hruška na ul. Uničovská.
Reagovat

123...298299300...334335

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).