LISTÁRNA

123...296297298...312313

Přidat nový příspěvek

Datum: 3.8.2013 00:23
Titulek: Via Lucis ...
Autor: Jiří Skrbek
... to je téma vtoroje části relace civilní ochrany na občanském rádiu z radnice v Šumpáči. Notorická první středa v měsíci, 7. srpna 0830 - 1000. V lednu byl hostem tohoto projektu, mimo jiných lidí za 20 let, prof. Armbruster. S husí kůží na těle jsem cítil odstup jeho myšlenek od výrobků filosofických dílen s názvy V. Havel a M. Kalousek. Hledají se nápady k pozvání osobností s mozkem na besedu, nejenom rodáků ze Šumpáče a okolí.
Reagovat
Datum: 2.8.2013 21:28
Titulek: Voda v potravinách?
Autor: Záhul
Zlodějíčci do potravin dávali pitnou vodu, dnes už zlodějnu ugradovali a dávají tam průmyslovou vodu. aNONYME jsou místa na světě kde voda není vůbec nebo kde je jí munimu. Proč občané ČR skuhrají. Ještě se máme dobře.
Reagovat
Datum: 31.7.2013 13:19
Titulek: Vratislav Kutal vlastnil 57,08 % akcií ŠPVS
Autor: Anonym
Pamatujete si ještě jména obchodníků s lehkými topnými oleji z 90. let: bývalý šumperský policista Kutal a jeho spolupracovník Šišma, mnohamiliardové daňové úniky a asi patnáct zavražděných? Dne 2. dubna 2001 francouzská společnost ONDEO Services S.A. koupila  57,08 % akcií společnosti Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. od společností CONTO a.s. a CONTO GROUP, a.s., obě se sídlem v Praze, Michalská 12 jako prodávajícími. Podle obchodního rejstříku byl předsedou představenstva společnosti CONTO GROUP a.s. Vratislav Kutal, místopředsedou představenstva Radomír Paclík (správce jeho majetku), předsedou dozorčí rady Milan Šišma, členem dozorčí rady Alois Mazák (ředitel ŠPVS a.s. a za socialismu ředitel odštěpného závodu 09 Šumperk, státní podnik SmVaK Ostrava). Pěkně to místní mafie s námi skoulela, vlastně od privatizace provozu šumperských vodovodů a kanalizací v roce 1993 do zmíněného roku 2001 jsme cálovali vodné a stočné přímo do rukou mafiánovi Kutalovi, chachááááááááááá. http://kraken.slv.cz/UOHSS024/2001
Reagovat
Datum: 31.7.2013 12:46
Titulek: Výplata dividend ŠPVS
Autor: Anonym
Letos si budou Francouzi ONDEO, kteří vlastní 100 % akcií ŠPVS, vyplácet podíl na zisku (dividendu) ve výši 212,- Kč na jednu akcii v nominální hodnotě 1000 Kč, v roce 2011 si vypláceli 354 Kč z tisícikorunové akcie apod., kdopak to dneska má, ziskovost 21 %, 35 % ... http://www.spvs.cz/aktuality/vyzva-akcionarum/103/ Přitom místostarosta Suchomel říkal, že aby se zaplatila budoucí rekonstrukce kanálů za miliardu (část dotuje Evropská unie), že se prý zase bude voda zdražovat, ŠPVS hrabe jen zisky a náklady zůstávají Šumperákům.
Reagovat
Datum: 31.7.2013 11:35
Titulek: ŠPVS má potíže s kvalitou pitné vody na okraji Šumperka
Autor: Rakosnicek
Všimli jste si toho, jak se v Šumperku za poslední týdny mění pitná voda z kohoutku? U nás na jihovýchodě Šumperka se už nedá voda z kohoutku pít ani po převaření. Pozoruji to jak doma, tak v práci. Zajímaly by mě Vaše postřehy.
Reagovat
V první pátek srpencový, druhého, mezi 18 a 19 na občanském rádiu splknem při relaci civilní ochrany o letním životě vesnickém, třeba v Kolšově nebo na Losinách, když tam předvádějí kouzla taškáři od Vltavy. V první sobotu srpencovou, třetího, mezi 0830 a 1000, proberem mimo jiné první hokejovou league v Šumpáči. Já se optám, esli existuje varianta pro diváckopřiblblou rádoby boxerskou zábavu mezi třetinami. Abych se nebál přijít hodit čučku s vnukem.  
Reagovat
Datum: 25.7.2013 08:56
Titulek: Jak jste na tom?
Autor: Milan
Žijete, přežíváte, živoříte, umíráte nebo už máte po smrti? Aktuální otázky dnešní doby.
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:15
Titulek: Jak nám bolševici zparchantěli?
Autor: BUVYHOULIK
"Takové chování je typické pro postkomunistické státy a z toho plyne logická úvaha, že jsou v nich lidi zparchantělí bolševikem." aNONYMNí operátor přes parchanty dokáže zparchantění vysvětlit.
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:10
Titulek: Tak tedy proč? Co se stalo z lidmi?
Autor: BUVYHOULIK
Co se tedy stalo pane aNONYME, zručný sofistický filozofe a inženýre lidských duší s lidmi za totáče že jsou teď takoví korupčníci? A amorální padouši? "Prostě tam, kde byl komunismus je dnes nejhorší korupční prostředí a hotovo."
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:02
Titulek: Tak jsme si to všechno prožrali-přišlo mejlem
Autor: Bulík
Tak nám pan Kalousek dneska vzkázal, že "zlaté časy v Evropě skončily : prožrali jsme to a proflákali." Koho tím "my" myslel? Už desítky let pracuju ve dne a hlavně v noci, o víkendech, o svátcích. Moje žena pracuje od rána do večera a ještě se stará o dcerku; nejednou si pak dá budík na tři ráno, aby mohla přemýšlet a kreslit. Můj tchán, profesor teoretické fyziky, pracuje nepřetržitě. Mí kolegové jako zvukař Michal Pekárek nebo Vojta Dyk nebo Dodo Gombár pracují, až padají  únavou, stejně jako editorka mých knih Daniela Iwashita. Když jdu nakoupit, vidím ženské, které sedí den co den hodiny za pokladnami, vidím řidiče autobusů, vidím lidi na stavbách, lékaře v extra službách v nemocnicích, znám lidi, co vstávají ke koním před pátou ráno... Nepochybuji, že mnoho lidí se "fláká", ale kdo jim umožnil ten luxus flákat se a "přežírat" díky prostředkům, které vytvořili ti usilovní? Nebyl to snad právě profesionální politik - zprava i zleva (tohle rozdělení dávno ztratilo jakýkoli smysl) - kdo si tak kupoval jejich hlasy? Anebo, stejně jako já soudím podle lidí ve svém okolí, soudí tak i M.K.? Vidí celou tu vlastní povedenou partu, která se stará hlavně o přihrávky předražených státních zakázek na cokoli svým kumpánům. V tom případě se nedivím, že mluví o flákárně a přežranosti. Ale to ať mluví za sebe a za své, ne za mě a za mé známé. Tenhle dnešní ministrův žvást není jen blbý, je vůči stále ohromnému počtu slušných a pracovitých Čechů nesnesitelně drzý.
Reagovat

123...296297298...312313

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.