LISTÁRNA

123...296297298...326327

Přidat nový příspěvek

Datum: 2.12.2013 08:29
Titulek: Koupili jste šmejd?
Autor: JakNaNě
http://www.vasestiznosti.cz/ Stížnosti na výrobky atp. se jen hrnou. Můžete vstoupit di ringu.
Reagovat
Datum: 1.12.2013 03:33
Titulek: Koeficient zneužitelnosti čehokoliv.
Autor: Zaplatka
V jakém poměru je koeficient zneužitelnosti organizací a jednotlivců u církví, politických stran, politických systémů, ekonomických systémů, politiků, různých spolků a funkcionářů všeho druhu atd. Tento parametr by měl být uváděný u každé položky. Hodnoceno podle toho jak snižuje kvalitu života občanů.
Reagovat
Datum: 1.12.2013 03:33
Titulek: Koeficient zneužitelnosti čehokoliv.
Autor: Zaplatka
V jakém poměru je koeficient zneužitelnosti organizací a jednotlivců u církví, politických stran, politických systémů, ekonomických systémů, politiků, různých spolků a funkcionářů všeho druhu atd. Tento parametr by měl být uváděný u každé položky. Hodnoceno podle toho jak snižuje kvalitu života občanů.
Reagovat
Datum: 30.11.2013 22:17
Titulek: Jediný příjemný obrázek krve
Autor: Jiří Skrbek
Rádio se od TV a WWW liší tím, že přináší hezčí obrázky. Při relaci civilní ochrany na občanském rádiu ve středu 4. prosince si může každý účastník hezký a příjemný obrázek představit. Hostem relace bude Tranfúzní služba Šumperk a ergo bude řeč o darování krve. Mezi 0830 a 1000 se možná najde dost účastníků relace, kteří zavzpomínají na svoje darování bezpečně bezmetanolové tekutiny.  
Reagovat
Datum: 30.11.2013 16:22
Titulek: Církevní pedofilie
Autor: Rada
kterou se ohání SLOVUTNÍ a věci znalí diskutéři je dnes asi minimálně 1000 krát překonaná ateistickými pedofily, na které "DISKUTÉŘI ODBORNÍCI" jaksi pozapomínají. A cudně drží ústa a navážejí se jen do církví. Zatím mají mozková centra v oboru ateistická pedofilie zablokavaná. To do té doby dokud jim jejich dítě nedostane do ruku svobodný ateistický pedofil.
Reagovat
Datum: 30.11.2013 01:45
Titulek: Charakteristika naší doby
Autor: Historik
http://www.blisty.cz/art/71203.html Země, jež se zbavila svých skutečných, autentických elit, které vyměnila za poskoky a tajtrlíky, své občany učinila rukojmím bank, korporací a šizuňků, živou kulturu vytěsnila do role prosebníka a empatii a soucit vystavila posměchu, se stává domovem ambiciózních trpaslíků - See more at: http://www.blisty.cz/art/71203.html#sthash.iJBOL5rL.dpuf
Reagovat
Datum: 29.11.2013 03:50
Titulek: Zábava pro dlouhé chvíle-PETICOVÁNÍ
Autor: Louda
Reagovat
Datum: 28.11.2013 17:15
Titulek: Doporučuji dnešní článek na Britských listech
Autor: .,.
Martin Míček: "Rysí pláč" http://www.blisty.cz/art/71190.html Ochranář pan Míček zde píše a varuje: "Obnově populací rysa a velkých šelem prostřednictvím migrace mladých zvířat ze zdrojových populací, a obsazování původních teritorií v izolovaných pohořích brání zejména nové silnice a dálnice, i celkový mnohem masivnější automobilový provoz na nich. V neposlední řadě se bohužel dále zvýšila i negativa rekreačně-sportovních aktivit (vč. jejich dopravní složky) v jádrových oblastech možného trvalého výskytu. Kdysi prostorově a časově odlehlejší oblasti dnes bezmála neexistují. Masy automobilů i cyklistů se dostanou velmi rychle prakticky kamkoliv. Terénní automobily 4x4, harvestory i horská kola umožňují po husté síti nových lesních cest a stovek kilometrů upravovaných běžeckých tratí dojet velice rychle bezmála kamkoliv je libo. Například již zmíněné “Pásmo Orlíka” či “Smrčina” - kdysi dostupné až po cca třech hodinách rychlé chůze - jsou nyní dosažitelné v řádu desítek minut... Moderní kapacitní lanové dráhy (v Jeseníkách třeba Kouty n. Desnou, na K. Sněžníku pak Horní Morava) nejsou bohužel jen lokálně působícími technickými atrakcemi - ale zejména celoročně působícími a vysoce výkonnými, kapacitními dopravními systémy. Eliminují “výškovou odlehlost” rozsáhlého území, a často do citlivých poloh chrlí tisíce návštěvníků denně, statisíce ročně... Při jejich kapacitě a rychosti, jakož i při možnosti využití dalších dopravních prostředků (doprava kol i lyží) tak možnost kontroly pohybu a chování návštěvníků soudobými prostředky klesá prakticky k nule, a perimetr působení každého z nich se s ohledem k rozměrům našich menších pohoří neúnosně zvětšuje. Kdysi rozsáhlejší klidová území tak mizí - často zcela, a odpovídající náhrada již neexistuje. Celá pohoří se tak díky technizaci a bezbřehé “liberalizaci pohybu” návštěvníků stávají fakticky “nižšími” a výrazně menšími, přičemž schopnost přizpůsobení rušení má i u velkých šelem své meze. V této souvislosti extrémně zesílil význam obtížněji dostupných i nevelkých skalních oblastí, suťovisk a strmých, dosud obtížně přístupných svahů. Stávají se dnes doslova posledními útočišti - ale v nové situaci a s novými prostředky také pastmi a lokalitami vysoce zranitelnými. Například i jinak nenápadnou “prostou” mýtní těžbou, volným pohybem psů nebo nelegálním lovem..."
Reagovat
Datum: 28.11.2013 16:50
Titulek: Hádanka-kolik dnes stojí 3 syrové vepřové nožičky?
Autor: Fyfula
Ještě před 6ti lety mně jich nasypali plnou kabelu zadarmo. Jak se zvýšila naše životní úroveň?  
Reagovat
Datum: 27.11.2013 17:21
Titulek: Agrese cikánů v Hanušovicích
Autor: Čech
Stále více cikánů se stěhuje do města,dotované bydlení přitahuje více cikánů.Slušní lide jsou napadáni ve večerních hodinách na nádraží a v okolí kapličky.Vyvrcholením bylo napadení výpravčího který utekl do budovy ,štvanice na slušňáky na nádraží odnesla rodinka s dětmi.Dostali oba rodiče nakládačku kopačky a pěstmi.Poté ve vlaku pokračovali v napadání lidí.
Reagovat

123...296297298...326327

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru