LISTÁRNA

123...295296297...311312

Přidat nový příspěvek

Datum: 31.7.2013 11:35
Titulek: ŠPVS má potíže s kvalitou pitné vody na okraji Šumperka
Autor: Rakosnicek
Všimli jste si toho, jak se v Šumperku za poslední týdny mění pitná voda z kohoutku? U nás na jihovýchodě Šumperka se už nedá voda z kohoutku pít ani po převaření. Pozoruji to jak doma, tak v práci. Zajímaly by mě Vaše postřehy.
Reagovat
V první pátek srpencový, druhého, mezi 18 a 19 na občanském rádiu splknem při relaci civilní ochrany o letním životě vesnickém, třeba v Kolšově nebo na Losinách, když tam předvádějí kouzla taškáři od Vltavy. V první sobotu srpencovou, třetího, mezi 0830 a 1000, proberem mimo jiné první hokejovou league v Šumpáči. Já se optám, esli existuje varianta pro diváckopřiblblou rádoby boxerskou zábavu mezi třetinami. Abych se nebál přijít hodit čučku s vnukem.  
Reagovat
Datum: 25.7.2013 08:56
Titulek: Jak jste na tom?
Autor: Milan
Žijete, přežíváte, živoříte, umíráte nebo už máte po smrti? Aktuální otázky dnešní doby.
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:15
Titulek: Jak nám bolševici zparchantěli?
Autor: BUVYHOULIK
"Takové chování je typické pro postkomunistické státy a z toho plyne logická úvaha, že jsou v nich lidi zparchantělí bolševikem." aNONYMNí operátor přes parchanty dokáže zparchantění vysvětlit.
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:10
Titulek: Tak tedy proč? Co se stalo z lidmi?
Autor: BUVYHOULIK
Co se tedy stalo pane aNONYME, zručný sofistický filozofe a inženýre lidských duší s lidmi za totáče že jsou teď takoví korupčníci? A amorální padouši? "Prostě tam, kde byl komunismus je dnes nejhorší korupční prostředí a hotovo."
Reagovat
Datum: 23.7.2013 12:02
Titulek: Tak jsme si to všechno prožrali-přišlo mejlem
Autor: Bulík
Tak nám pan Kalousek dneska vzkázal, že "zlaté časy v Evropě skončily : prožrali jsme to a proflákali." Koho tím "my" myslel? Už desítky let pracuju ve dne a hlavně v noci, o víkendech, o svátcích. Moje žena pracuje od rána do večera a ještě se stará o dcerku; nejednou si pak dá budík na tři ráno, aby mohla přemýšlet a kreslit. Můj tchán, profesor teoretické fyziky, pracuje nepřetržitě. Mí kolegové jako zvukař Michal Pekárek nebo Vojta Dyk nebo Dodo Gombár pracují, až padají  únavou, stejně jako editorka mých knih Daniela Iwashita. Když jdu nakoupit, vidím ženské, které sedí den co den hodiny za pokladnami, vidím řidiče autobusů, vidím lidi na stavbách, lékaře v extra službách v nemocnicích, znám lidi, co vstávají ke koním před pátou ráno... Nepochybuji, že mnoho lidí se "fláká", ale kdo jim umožnil ten luxus flákat se a "přežírat" díky prostředkům, které vytvořili ti usilovní? Nebyl to snad právě profesionální politik - zprava i zleva (tohle rozdělení dávno ztratilo jakýkoli smysl) - kdo si tak kupoval jejich hlasy? Anebo, stejně jako já soudím podle lidí ve svém okolí, soudí tak i M.K.? Vidí celou tu vlastní povedenou partu, která se stará hlavně o přihrávky předražených státních zakázek na cokoli svým kumpánům. V tom případě se nedivím, že mluví o flákárně a přežranosti. Ale to ať mluví za sebe a za své, ne za mě a za mé známé. Tenhle dnešní ministrův žvást není jen blbý, je vůči stále ohromnému počtu slušných a pracovitých Čechů nesnesitelně drzý.
Reagovat
Datum: 23.7.2013 07:10
Titulek: Bruselští mágové-dovolená bez stresu
Autor: Šišulka
http://www.presseurop.eu/cs/content/article/3957281-evropa-se-chysta-na-konecne-zuctovani-s-krizi Měsíc před každoroční srpnovou dovolenou je bezpochyby přáním všech evropských lídrů užít si slunečné počasí a nemuset se přitom děsit toho, že v eurozóně se každou chvíli může rozpoutat peklo. Události z posledního týdne poskytují několik důvodů k optimismu
Reagovat
Datum: 23.7.2013 03:47
Titulek: Co se vám nelíbí-můžete si za to sami
Autor: Prase
http://www.blisty.cz/art/69386.html Chceš změnit svět? Stačí čtyřiadvacet hodin nečinně přihlížet“ stále platí. Obvykle tedy platí, že nevyplní-li veřejný prostor aktivní slušní, stávají se obětmi a nakonec již jen pouhými „surovinami“ výkonu moci neslušných… Neboť AKTIVITA ZNAMENÁ MOC, naopak PASIVITA BEZMOC. Se vším co k tomu patří - tedy i se stále se zmenšujícím prostorem pro „zbytkovou aktivitu někdy později…“.
Reagovat
Datum: 21.7.2013 22:06
Titulek: Kucí moravskí
Autor: Jiří Skrbek
Nějak se v tom Práglu nedaří. Čím to ? Viz třeba p. Nečas, p. Topolánek, p. Kocourek, p. Macek. Aby to ogar neměl jednoduchý, tak se do úřadování  přimotá nějaký douče. A je po dobrých oumyslech, šlak aby to vládnutí trefil. Možná, že jižní dvojka, formující se u Rakous, p. Hašek a p. Škromach, zvednou moravskou korouhev, padlou při severním větru.
Reagovat
Datum: 18.7.2013 08:38
Titulek: odkaz jeste jednou
Autor: Anděl
Reagovat

123...295296297...311312

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.