LISTÁRNA

123...291292293...305306

Přidat nový příspěvek

Datum: 15.7.2013 23:19
Titulek: kdo ví, co se dělo na sociálce u nádraží?
Autor: zvědavá
......prý vyšla černá a bílá káva ze dveří a bílá povídá tý černý:...tak ty ten důchod dostaneš a já ne?, načež černá káva píchla té bílé kudlu do pajšlu.
Reagovat
Datum: 15.7.2013 08:26
Titulek: EU zabraňuje válkám v Evropě.
Autor: BLAFAK
To se zatím vede, ale EU vyhubí občany nezaměstnaností a následným hladomorem. Miliardáři-vlastnící superfabrik nemusí mít strach že jim budou válkou fabričky fyzicky roztřískané. Ale pod ochranou EU jim fabričky zkrachují, takže je to prašť jak uhoď. Chudáčci fabrikanti. Původní záměr EU se míjí účinkem. V centrální budce EU v Bruselu se tváří jako rozvařené brambory a nevědí co s tím. Zatím si EUkomisaři mastí kapsy s heslem "po nás potopa". Šéf planety se nedá lží a podvody oblafnout. PRAVDA všechny vykuky srovná do hrobu.
Reagovat
Datum: 13.7.2013 18:06
Titulek: Pro změnu praktická otázka na s. Skrblíka:
Autor: SA (Spolek Analfabetů)
Soudruhu majore, kdy a kde bude civilní ochrana rozdávat prezervatívy?
Reagovat
Datum: 13.7.2013 14:24
Titulek: Provozní teplota
Autor: Jiří Skrbek
Festival pouliční zábavy v BUDVAR D.C. Je dobré, když se policie udržuje v provozní teplotě. K tomu cvičení na Lužích nemohou stačit. Ještě by se některá představení mohla konat mezi PO a PA, aby to bylo lacinější.    
Reagovat
Datum: 12.7.2013 15:03
Titulek: Brambory a jablka za totáče?
Autor: PLKAN
Jen pro členy KSČ. Pro nečleny jen na příděl a za 50Kč za 1kg a to vše napůl shnilé. A dnes? jen za 30-70kč/1kg a velmi kvalitní. Dnes můžou rodiče děti vitamíny udusit.
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:43
Titulek: Nechodím pro vodu abych se napila,
Autor: Prada
ale proto abych ji naposledy viděla. Šumpersko se přeměňuje postupně v polopoušť. Mizí voda ve studních, klesá hladina spodní vody a z hor odtékají poslední zbytky zadržené vody.  
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:38
Titulek: Pracujte víc a víc!!
Autor: Malina
http://news.e-republika.cz/article1867-Kam-mizi-bohatstvi-vytvo-ene-vy-i-produktivitou-prace&comzone=show#threadId215 Důsledky ekonomického neofašismu pro nižší vrstvy Data ukázala, co se stalo po krádeži národního bohatství provedené s demokratickým souhlasem občanů přes různé formy ideologie. Normální lidé byli odříznuti od výdělků, a tím byli i odstřiženi od spotřeby. Chudnou, mají horší vzdělání, protože nemají na školy a i po jejich absolvování nemají odpovídající práci. Navíc se zhoršuje jejich zdravotní stav vinou nefunkčního systému podfinancované základní a všeobecné péče. A toto všechno nás všechny normální pracující stojí peníze navíc, protože zisky státu jdou jinam. Normální ožebračení lidé tím pádem nemohli nic ušetřit, což ukazuje pokles reálných úspor. občanské svobody plutokracie neoliberalismus mzdy krize ideologie usa fašismus bankovní kriminalita kapitálové úniky daňové ráje závod ke dnu mediální manipulace google apple offshore-leaks offshore společnosti Kam mizí bohatství vytvořené vyšší produktivitou práce? Autor: Václav Umlauf - Publikováno: 03.06.2013 11:41
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:14
Titulek: Ja vás bramboróvat
Autor: Placka
Tak nám prý spláchla voda brambory do moře. V bramborách jsme nesoběstační. Soběstačnost doháníme v korupci, tunelech a podvodech.
Reagovat
Datum: 11.7.2013 06:09
Titulek: Kvalita potravin stoupá
Autor: Jája
V potravinách přibývá čím dál více vody, škrobu a různého balastu. Z potravin se postupně stávají jen ATRAPY se zvyšujícím se obsahem jedu.
Reagovat
I když mají lidičky problém se zásadním desaterem, tak  hra civilní ochrany zmiňuje jeho další klony. Poslední otázka v prvním pololetí zněla –  jedna z desatera zásad bezpečného pobytu u vody začíná slovem „nechoď……“, jak to pokračuje dál ? Odpověď < nechoď se koupat sám, nepodceňuj nebezpečí vody > byla ve vývěsce u prodejny Hruška na ulici Uničovská. Týdeník „5plus2“ píše: „Nemají na vstupné do bazénu, chodívají do lomů“. Je patrné, že zásadu lze upravovat a platí i pro jiné situace, třeba při půjčkách. Při zahájení vánoční poloviny roku je v nejnovějším vydání magazinu "CO TIMES" vyhlášena tato otázka: Jak zní zásada č. 7 z desatera pro túru po horách ? Na odpověď, která je v některé z vývěsek civilní ochrany,  čeká podatelna uvnitř radnice v Šumperku, nebo lze odpověď poslat na 606702272 či jiri.skrbek@sumperk.cz. Vývěsky v krásném Šumperku lze na vlastní oči spatřit na ul. Uničovská u prodejny Hruška,  ul. Bludovská pod břízami, nám. Republiky u prodejny Hruška, ul. Husitská a ve výloze čistírny u hlavní pošty.
Reagovat

123...291292293...305306

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).