LISTÁRNA

123...291292293...321322

Přidat nový příspěvek

Datum: 6.12.2013 08:51
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
deg
Reagovat
Datum: 5.12.2013 23:24
Titulek: Druhá polovina
Autor: Jiří Skrbek
Třetí prosincová, prvopáteční, relace civilní ochrany na občanském rádiu se zmíní mimo jiné o kultuře a sportu v okolí Šumperka.  ALE, při  poslední relaci v první prosincovou sobotu 7. prosince, mezi 0830 – 1000, si v rozhovoru  zavzpomíná Jan Benda na VÁNOCE PO VÁLCE. A možná tak nahraje na smeč dalším vzpomínkách v éteru.   V odborném časopise „112“ si představitel  vltavského  generálního  ředitelství hasičů posteskl. Největší problém při povodni v Čechách 2013 byl v tom, že nefungovaly telefony, nikdo nevolal na tísňové linky a tedy se nevědělo o rozsahu postižení území. No, jeden se nestačí divit.    
Reagovat
Datum: 4.12.2013 08:39
Titulek: Vodné a stočné
Autor: mik
Šumperská vodohospodářská pro příští rok nezdraží vodné a stočné, budeme tedy platit 78,80Kč za kubík. Sice je to stále víc než v Praze, kde se platí 74,35Kč za kubík. Brňané budou v příštím roce platit 70,94Kč za kubík. Čeho se ŠPVS zaleklo, že by končil dvacetiletý kontrakt na provoz vodovodů, tak se chtěli ukázat v lepším světle? Není na čase začít infrastrukturu města nechat spravovat podniky města Šumperka?
Reagovat
Datum: 3.12.2013 03:24
Titulek: Evropany, včetně Čechů, stále méně zajímá kultura
Autor: BARBARIZÉR-STROMOLEZ
http://www.play.cz/novinky/evropany-vcetne-cechu-stale-mene-zajima-kultura/ Evropany, včetně obyvatel ČR, podle nedávného průzkumu Eurobarometr stále méně zajímá kultura. Od roku 2007, kdy bylo podobné šetření podniknuto naposledy, poklesl v EU zájem o všechny kulturní aktivity s výjimkou návštěv kina a opery. V Česku však ubylo lidí také v obou těchto kategoriích. Výrazný je tuzemský úbytek zájmu o knihy, letos si alespoň jednu knížku přečetlo o 11 procent méně obyvatel ČR než před šesti lety.
Reagovat
Datum: 2.12.2013 08:29
Titulek: Koupili jste šmejd?
Autor: JakNaNě
http://www.vasestiznosti.cz/ Stížnosti na výrobky atp. se jen hrnou. Můžete vstoupit di ringu.
Reagovat
Datum: 1.12.2013 03:33
Titulek: Koeficient zneužitelnosti čehokoliv.
Autor: Zaplatka
V jakém poměru je koeficient zneužitelnosti organizací a jednotlivců u církví, politických stran, politických systémů, ekonomických systémů, politiků, různých spolků a funkcionářů všeho druhu atd. Tento parametr by měl být uváděný u každé položky. Hodnoceno podle toho jak snižuje kvalitu života občanů.
Reagovat
Datum: 1.12.2013 03:33
Titulek: Koeficient zneužitelnosti čehokoliv.
Autor: Zaplatka
V jakém poměru je koeficient zneužitelnosti organizací a jednotlivců u církví, politických stran, politických systémů, ekonomických systémů, politiků, různých spolků a funkcionářů všeho druhu atd. Tento parametr by měl být uváděný u každé položky. Hodnoceno podle toho jak snižuje kvalitu života občanů.
Reagovat
Datum: 30.11.2013 22:17
Titulek: Jediný příjemný obrázek krve
Autor: Jiří Skrbek
Rádio se od TV a WWW liší tím, že přináší hezčí obrázky. Při relaci civilní ochrany na občanském rádiu ve středu 4. prosince si může každý účastník hezký a příjemný obrázek představit. Hostem relace bude Tranfúzní služba Šumperk a ergo bude řeč o darování krve. Mezi 0830 a 1000 se možná najde dost účastníků relace, kteří zavzpomínají na svoje darování bezpečně bezmetanolové tekutiny.  
Reagovat
Datum: 30.11.2013 16:22
Titulek: Církevní pedofilie
Autor: Rada
kterou se ohání SLOVUTNÍ a věci znalí diskutéři je dnes asi minimálně 1000 krát překonaná ateistickými pedofily, na které "DISKUTÉŘI ODBORNÍCI" jaksi pozapomínají. A cudně drží ústa a navážejí se jen do církví. Zatím mají mozková centra v oboru ateistická pedofilie zablokavaná. To do té doby dokud jim jejich dítě nedostane do ruku svobodný ateistický pedofil.
Reagovat
Datum: 30.11.2013 01:45
Titulek: Charakteristika naší doby
Autor: Historik
http://www.blisty.cz/art/71203.html Země, jež se zbavila svých skutečných, autentických elit, které vyměnila za poskoky a tajtrlíky, své občany učinila rukojmím bank, korporací a šizuňků, živou kulturu vytěsnila do role prosebníka a empatii a soucit vystavila posměchu, se stává domovem ambiciózních trpaslíků - See more at: http://www.blisty.cz/art/71203.html#sthash.iJBOL5rL.dpuf
Reagovat

123...291292293...321322

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.