LISTÁRNA

123...290291292...305306

Přidat nový příspěvek

Datum: 23.7.2013 03:47
Titulek: Co se vám nelíbí-můžete si za to sami
Autor: Prase
http://www.blisty.cz/art/69386.html Chceš změnit svět? Stačí čtyřiadvacet hodin nečinně přihlížet“ stále platí. Obvykle tedy platí, že nevyplní-li veřejný prostor aktivní slušní, stávají se obětmi a nakonec již jen pouhými „surovinami“ výkonu moci neslušných… Neboť AKTIVITA ZNAMENÁ MOC, naopak PASIVITA BEZMOC. Se vším co k tomu patří - tedy i se stále se zmenšujícím prostorem pro „zbytkovou aktivitu někdy později…“.
Reagovat
Datum: 21.7.2013 22:06
Titulek: Kucí moravskí
Autor: Jiří Skrbek
Nějak se v tom Práglu nedaří. Čím to ? Viz třeba p. Nečas, p. Topolánek, p. Kocourek, p. Macek. Aby to ogar neměl jednoduchý, tak se do úřadování  přimotá nějaký douče. A je po dobrých oumyslech, šlak aby to vládnutí trefil. Možná, že jižní dvojka, formující se u Rakous, p. Hašek a p. Škromach, zvednou moravskou korouhev, padlou při severním větru.
Reagovat
Datum: 18.7.2013 08:38
Titulek: odkaz jeste jednou
Autor: Anděl
Reagovat
Datum: 17.7.2013 22:43
Titulek: Andělé obklíčí Rejchartice
Autor: Anděl
Dřevořezbáři v Rejcharticích na rynku pilně tesají anděly. Vernisáž bude v sobotu 20.7.2013 ve 14hod. www.andelskelouky.wz.cz  Je to dřevosochání 2013 s andělskou tematikou, nultý ročník.
Reagovat
Na základnu civilní ochrany Luže pozvalo Město Šumperk sexteta studentů ze středních škol v Šumperku. Nekoukáme kdo je zřizovatel školy, studenti jsou naši spoluobčané. Na školách se vyskytuje civilní ochrana a je potřeba tomu pomoci.  Luže poskytují  podmínky k opakovaní, připomenutí, seznámení a ke zkoušce chování v mezní situaci, protože „SVÉPOMOC ROZHODUJE“. Zahájení akce se zůčastnil 1. místostarosta Města Šumperka ing. Marek Zapletal. Na závěr bylo vyhlášeno umístění: • 1. místo Gymnázium Šumperk, • 2. místo Střední odborná škola, ul. Bulharská, Šumperk, • 3. místo Střední zdravotnická škola Šumperk. Akce se dále zůčastnila Střední odborná škola, ul. Zemědělská, Šumperk, Střední odborná škola, ul. Gen. Krátkého, Šumperk, Obchodní akademie Šumperk a Vyšší odborná škola Šumperk. Školy nejsou uvedeny ve výsledném pořadí. Výraznou pomoc poskytli – Městská policie Šumperk, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých Šumperk, Dušan Ščambura, Hasičský záchranný sbor OLK, územní odbor Šumperk, SBS Autoškola Šumperk a dobrovolníci civilní ochrany Města Šumperka, protože se cvičilo –  pomoc při dopravní nehodě, použití nástěnného požárního hydrantu, ochrana obyvatelstva při situaci civilní ochrany, požární ochrana pomoc nevidomým,  slabozrakým a imobilním spoluobčanům, bezpečnost silničního provozu.
Reagovat
Datum: 17.7.2013 08:40
Titulek: V Bludově se má budovat nejmodernější aquapark.
Autor: Zlámalová
Ví o tom někdo bližšího? Snad na to budou dotace z EU.  
Reagovat
Datum: 17.7.2013 03:36
Titulek: Za totáče mladí trpěli-museli pracovat
Autor: Konina
http://www.presseurop.eu/cs/content/news-brief/3940451-je-pouhy-zacatek Dnes si mladí v pohodě žijí, povalují se doma, živí je rodiče i prarodiče atp. a jejich problémy s prací razantně řeší všemocná EU. Ti kdo nuceně pracovali za totáče jsou dodnes psychicky a fyzicky postižení a mají zdravotní následky. Sametová revoluce přinesla mladým nové netušené možnosti a perspektivy.
Reagovat
Datum: 15.7.2013 23:19
Titulek: kdo ví, co se dělo na sociálce u nádraží?
Autor: zvědavá
......prý vyšla černá a bílá káva ze dveří a bílá povídá tý černý:...tak ty ten důchod dostaneš a já ne?, načež černá káva píchla té bílé kudlu do pajšlu.
Reagovat
Datum: 15.7.2013 08:26
Titulek: EU zabraňuje válkám v Evropě.
Autor: BLAFAK
To se zatím vede, ale EU vyhubí občany nezaměstnaností a následným hladomorem. Miliardáři-vlastnící superfabrik nemusí mít strach že jim budou válkou fabričky fyzicky roztřískané. Ale pod ochranou EU jim fabričky zkrachují, takže je to prašť jak uhoď. Chudáčci fabrikanti. Původní záměr EU se míjí účinkem. V centrální budce EU v Bruselu se tváří jako rozvařené brambory a nevědí co s tím. Zatím si EUkomisaři mastí kapsy s heslem "po nás potopa". Šéf planety se nedá lží a podvody oblafnout. PRAVDA všechny vykuky srovná do hrobu.
Reagovat
Datum: 13.7.2013 18:06
Titulek: Pro změnu praktická otázka na s. Skrblíka:
Autor: SA (Spolek Analfabetů)
Soudruhu majore, kdy a kde bude civilní ochrana rozdávat prezervatívy?
Reagovat

123...290291292...305306

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).