LISTÁRNA

123...286287288...311312

Přidat nový příspěvek

Datum: 5.11.2013 00:03
Titulek: Po volbách a po dušičkách
Autor: Jiří Skrbek
Po první action oživli někteří duchové, které raději nevidět. O týden později   jsme si zase přáli některé ještě jednou oživlé vidět. Na rozdíl od říjnových středečních Hovorů z radnice na občanském rádiu, bude ve středu 6. listopadu při relaci civilní ochrany host mimošumperský. Mezi 0830 a 1000 se představí KOMUNIKAČNÍ a KOORDINAČNÍ CENTRUM v Rapotíně. Nechť je mi prominuto - první šlehnutí je zřejmé  – vesnička malá... Ale mám pocit, že se po něm nemusí obracet žaludek a oči k dušičkám na nebesích.        
Reagovat
Datum: 4.11.2013 15:34
Titulek: Buďte ve střehu !
Autor: NagarBata
http://www.odposlech-mobilu.cz/content/9-odposlech-mobilu Sledujte vše co se kde šustne-buďte svobodní !
Reagovat
Datum: 4.11.2013 15:20
Titulek: To by bylo aby si zahrádkáři pěstovali co by chtěli
Autor: Zabluda-čumik
Reagovat
Datum: 4.11.2013 13:39
Titulek: Stále vpřed
Autor: Smejk
1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací. 2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců. 3. Senioři jsou zanedbávání. Lidé pečuji o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče. 4. Literatura a umění se stávají bezduchým. vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy. 6. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní žoldneři. 7. Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci a takzvané celebrity. 7. Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože stát se o ně vždy nějak postará. 8. Úroveň vzdělání rapidně klesá. 9. Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše. 10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc drahá a potraviny a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí. 11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí. Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá. 12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně. 13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky, náhle selhávají. 14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti zisku. udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se mu vložený úplatek několikanásobně vrátil. 15. Staletími předků prověřené hodnoty - jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány. 16. Šíří se cynismus. 17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovednosti a poctivé práce. 18. Do země přichází velké množství cizinců. 19. Politikové nadbíhají iluze, která si vynucuje zábavu a státní podpory (chléb a hry) 20. Občané stále na všechno nadávají. Tolik Edward Gibbon v roce 1775 o pádu Říše Římské.
Reagovat
Datum: 3.11.2013 17:49
Titulek: Veřejné projednávání územních studií zítra 4.11. 16:00
Autor: v zasedačce na Jesenické
Veřejné projednávání územních studií zítra 4.11. od 16:00 hodin v zasedací místnosti úřadovny v Jesenické ulici - Šumperská radnice zve občany na veřejné projednávání územní studie lokalit Čsl. armády – Revoluční – náměstí Svobody a prostoru v okolí ulic Fibichova, Erbenova a Šumavská. Na jednání město pozvalo předsedy bytových družstev a společenství vlastníků domů, zúčastní se také představitelé radnice, pracovníci úřadu a zástupce firmy Knesl a Kynčl, která územní studii provedla. „Neznamená to, že by se záměry hned realizovaly, řešení prostoru je v horizontu až příštích dvaceti let," sdělil tajemník šumperské radnice Petr Holub. Setkání se uskuteční v pondělí 4. listopadu od 16:00 hodin v zasedací místnosti úřadovny v Jesenické ulici.
Reagovat
Datum: 2.11.2013 15:10
Titulek: Ale začne se víc kouřit z krematoriíí
Autor: Test
Podnikat v krematornictví je velmi perspektivní.
Reagovat
Datum: 2.11.2013 09:34
Titulek: to bude konec
Autor: aNONYM
Až bude nejhůř poznáme tak, že ti ekonomicky nejslabší přestanou kouřit a chlastat.
Reagovat
Datum: 2.11.2013 02:56
Titulek: Voda-základ zdraví
Autor: Šťáva
Spotřebitelé přestávají spotřebovávat různá lepidla, limonády, kofoly atd. a vrhají se na vodu. Chtějí být zdravější a léčí si tím kapesní tuberu. Ekonomická krize vychovává občany ke zdravému životnímu stylu.
Reagovat
Datum: 31.10.2013 06:31
Titulek: Tak vy nebudete chodit do hospody na pivo !!!!
Autor: Bublina
To si raději koupíte domů lahváč za 6Kč a nechce se vám v hospodě zaplatit 20Kč? Styďte se, jste Harpagoni a nechcete dát hospodám vydělat. My víme jak na vás. Lahváč budeme v obchodě prodávat také za 20Kč a to by bylo aby jsme vás do hodpody nedostali. My pivní manažeři máme mozky pivem prolité, nám to myslí. A to jistě zase zavinili komunisti.
Reagovat
Datum: 30.10.2013 17:31
Titulek: Sralbotka a babochlap
Autor: Hašek nebo Losna
Sobotka je ubohý kretén, který ve straně plné jemu podobných je příkladem největšího chudáka. Slíbil před volbama že odejde jestli nedostane 30% hlasů. Nesplnil to a drží se tam jako největší troska. To taky není divu, když ten lempl nic jiného než politiku nedělal. Pak se divte že lidi volí Okamuru.
Reagovat

123...286287288...311312

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.