LISTÁRNA

123...286287288...326327

Přidat nový příspěvek

Datum: 3.4.2014 23:39
Titulek: AJAK proti Alzheimerovi
Autor: Jiří Skrbek
V sobotu 5. dubna mezi 0830 a 1000 při relaci civilní ochrany na občanském  rádiu  splknem o tom, jak to Akademie J.A.Komenského činí. Před tím v pátek 4. dubna mezi 18tkou a 19tkou poví v éteru o své úchylce pozorovatel počasí z Vikýřovic.  
Reagovat
Datum: 2.4.2014 09:16
Titulek: Příčina krize
Autor: REK
„Příčinou krize je morální bída. Přelom hospodářské krize? Nevěřím v žádné přelomy samy od sebe. To, čemu  jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Mravní bída je příčina, hospodářský úpadek je následek. V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi. Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující, dělat to, co nás pozvedlo z poválečné bídy, pracovat a šetřit a učinit práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání. Máte pravdu, je třeba překonat krizi důvěry, technickými zásahy, finančními a úvěrovými ji však překonat nelze, důvěra je věc osobní a důvěru lze obnovit jen mravním hlediskem a osobním příkladem.“ Tomáš Baťa, 1932
Reagovat
Datum: 31.3.2014 17:20
Titulek: Radnice chce zrušit autobusové nádraží
Autor: Rex
Radnice chce zrušit autobusové nádraží a přesunout ho k železničnímu nádraží místo Domu barev. Už mají projekt. Nový dopravní terminál má za cíl sdružit autobusovou a železniční dopravu do jednoho místa tak, aby už cestující při přestupu nebyli nuceni přecházet frekventovanou komunikaci v ulici Jesenické. Západní část řešeného území je určena pro parkování automobilů, východní část je vymezena výhradně pro nový autobusový terminál se zázemím cestujících. Nástupiště jsou řazena šikmo a jsou kryta velkoplošným zastřešením. Podívejte, jak to má vypadat, kucky kucky: http://www.knesl-kyncl.com/cs/project/275.html
Reagovat
Datum: 31.3.2014 15:18
Titulek: Bída třepe krmíkem
Autor: BLOUD
V sumpermarketu mají všechna možná piva, plné regály, ale nealko BERTOLD za 5,90Kč nemají. Zase si ti zákazníci nechají vrtat kolena. Než aby koupili nějaké pořádné dražší pivo tak kupují tekutinu s pivní příchutí BERTOLD. Lidi jsou nepolepšitelní čím dál víc.  
Reagovat
Datum: 30.3.2014 06:55
Titulek: A je vymalováno
Autor: Auuuuú
http://byznys.lidovky.cz/brusel-chce-zakazat-nezamestnanost-mladych-praci-jim-ma-zarucit-stat-1j8-/statni-pokladna.aspx?c=A121203_132057_statni-pokladna_mev#utm_source=clanek.lidovky&utm_medium=text&utm_campaign=a-souvisejici.clanky.clicks A budeme jako za totáče. To je svoboda? Brusel chce zakázat nezaměstnanost mladých, práci jim má zaručit stát Mladí budou mít PRCOVNÍ POVINNOST  !?!?
Reagovat
Datum: 28.3.2014 17:44
Titulek: Skrbku do střehu !!!
Autor: NIBIRU
Planeta Nibiru se blíží, její měsíce způsobí na zemi totální čoromoru, včetně biblické potopy. Projektuje už krizový štáb repliku Noemovy archy? A budou mít CBčkáři přednost jako cestující?
Reagovat
Datum: 28.3.2014 09:26
Titulek: Cbčkáři-ostuda Šumperska
Autor: Otkuda?
Ranní Šumperské CB kolečko atp. je skupina komunikačních staromilců, kteří by nejraději komunikovali kouřovými signály. Je to další ukázka toho jak senioři nejsou schopni se zmodernizovat a používat jiné komunikační techniky. Jsou na CB mlaší lidé? Je tam jen jediný kus. Na CB to stále škrčí, kvičí a nedá se tam domluvit, ale i přesto CBčkáři zamořují eter radiosmogem. K staromilcům patří i děda Skrbek, který tento k zániku odsouzený způsob komunikace stále používá a propaguje. Dělá to s dobrým úmyslem záchrany lidstva před povodněmi. Kdyby CBčkáři aspoň používali na archaickém pásmu digitální provoz. CB je odsouzeno k zániku jako jiná stará řemesla.
Reagovat
Datum: 28.3.2014 04:24
Titulek: Protiistatní sabotáž zákazníků
Autor: Linda
v obchodech je snadno prokazatelná. Lidé nechtějí nakupovat i když vědí, že tím likvidují naši ekonomiku, která stojí na spotřebě. Supermarkety už delší dobu upozorňují že jim klesají tržby. Občané si podle rady medií dělají finanční rezervy-pokud můžou-a své prostředky upřednostňují v exekutorském průmyslu. Supermarkety se pokoušejí víc vydělat tím, že snižují kvalitu zboží-pokud ještě nějaká je. Nejvíce škodí senioři, kteří se snaží uvrhnout stát do ekonomické krize tak, jak to udělali za totáče. Projdou křížem krážem Kaufland a vyjdou s jedním zlavněným rohlíkem.
Reagovat
Datum: 27.3.2014 22:06
Titulek: Pýtací aprílová streda
Autor: Jiří Skrbek
Že prý není lepšího povolání, než učit děti, které se chtějí učit. A že prý není odpornějšího povolání, než učit děti, které se nechtějí učit. Při relaci civilní ochrany na občanském rádiu ve středu 2. dubna mezi 0830 a 1000 jedna z otázek pro ředitele základky na ul. Vrchlického v Špk.  Ve 1210 se může při zkoušce sirén pýtať každý sám sebe, kdeže má letáky civilní ochrany. Kupř. na téma IPCHO.  A do třetice pak pýtání mezi 1245 a 1330. Při relaci se základními školami se bude pýtať druhé strany starosta Města Šumperka.
Reagovat
Datum: 26.3.2014 17:50
Titulek: To je kšeftíček!
Autor: Vodomil
Reagovat

123...286287288...326327

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru