LISTÁRNA

123...285286287...326327

Přidat nový příspěvek

Datum: 13.4.2014 23:13
Titulek: Český svaze ochránců přírody v Šumperku
Autor: Jiří Skrbek
1.DÍKY s blížícím se závěrem toulky naší krásnou přírodou jsem hodil obligátní igelitku s nasbíranými důkazy o pobytu „lidí“ v naší krásné přírodě do kontíku ve Studýnkách. Se střípkem tepla na duši tlapu dále. U Třemešských rybníků mně padá sáňka. Okolo silnice hromady  nasbíraných pokladů po „lidech“. Kapuce, sluneční brýle, sluchátka, náušnice, chytrý mobil, když už jsme přírodu oprčili silikonem, tak ji pomůžeme chytře i jinak, šup bleskově s gumou do rybníka, takový je rytmus života. Taky  vidím patrně v příkopě po opravě silničního mostku zapomenutá zablácená dopravní značka se sloupkem, bratru za 5 litrů. Doma, kdybych jen tak mírnykstýrnyks  prodrbal něco za 5 litrů, tak nespím.     2.DRŹÍM PALCE aby se vám podařilo nasbírané zbytky po výskytu „lidí“ rychlé odvézt, než to zase „lidé“ rozmístí chytře zpátky po pangejtech. 3. TĚŠÍM SE až se někdy někde potkám s vaší pokladničkou.
Reagovat
Datum: 13.4.2014 17:46
Titulek: Ještě že máme "VĚDCE" na všechno
Autor: PROGNOSTIK-maniak
Reagovat
Datum: 13.4.2014 12:52
Titulek: 5x U
Autor: Jiří Skrbek
PODANE RUCE  toť název občanského spolku v Olomouci. Spolek nezbaví závislosti, ale dá tipy. Kde a jak hledat žebřík, neboť víc lidí,  víc rozumu. (No, ale u některých tlup „lidí“ navštěvujících fotbal…….) V Šumperku se také snažil sloužit lidem major Jaroslav Evald a proto je po něm je pojmenována ulice. Zde bydlí pátrač, který bez sluchátek a bez kapuce na hlavě zjistil ve vývěsce civilní ochrany u křižovatky Bludovská/Langrova správnou odpověď pro březnové kolo Hry civilní ochrany. Náleží mu dárkový poukaz z kina OKO. Otázka pro duben. V jedné vývěsce je leták s chybou v textu. Kde to a v čem to je ? Summary vývěsek: U křižovatky Bludovská a Langrova, U prodejny  Hruška na náměstí Republiky, U prodejny Hruška Uničovské, U křižovatky Husitská/Kozinova, U hlavní pošty v Šumperku výloha čistírny. Finále. Další pátrači mohou odpovědi směrovat do kanceláře bezpečnostní rady v budově radnice v Šumperku.  
Reagovat
Datum: 12.4.2014 18:49
Titulek: To bude hlína !!
Autor: AUúúúúOuvejsToToBolí !!
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3749-putin-splachuje-americky-dolar-rusky-platebni-system-zlatych-rublu-nevazany-dolarem Tohle ale Putin potřeboval. On už zkouší přinejmenším od roku 2007 spustit nezávislý Rublový systém, finanční systém, který by byl založen na reálné ruské ekonomice a zdrojích a garantovaných jejich zlatými rezervami. Nebudou se v něm tolerovat loupeže a finanční spekulace: Je to mírový krok, ale současně je to deklarace nezávislosti, kterou bude Wall Street považovat za „vyhlášení války.“
Reagovat
Datum: 11.4.2014 09:01
Titulek: Konečně zase kopeme ve městě kde se dá.
Autor: radka
Člověka až dráždí, co všechno jde. Na vznikajících plotech na pěší zóně by mohly být informace o tom, co se děje. Určitě by věci prospěla i informace o firmě, která práce provádí, nebo řekněme, by měla provádět. Většinou tam i v Kozince vidíte zamyšlené a o nějaký nástroj opřené pracanty. Před několika lety, když se dláždilo u sochy nějakého toho Františka, byla žulová dlažba položena tak, že si člověk musel myslet, že předání stavby probíhalo někde v hospodě. Od prvního okamžiku se dlažba kolébala. No byla prostě špatně položena. Za tyto práce odpovídají Služby Města Šumperka??? Pokud ano, pak by bylo dobré se zamyslet nad jejich schopnostmi a funkčností. Chápu, že některé závady, či poruchy nelze předvídat, ale pokud se do vznikajícího výkopu budou ukládat chráničky a kabely, pak to lze hodnotit jen jako fatání neschopnost odpovídajícího úředníka. Nebo se mýlím????? V každém případě lituji, že si práci svých úředníčků město asi nekontroluje. Není čas, či chuť??????????????????????
Reagovat
Datum: 8.4.2014 21:51
Titulek: Nevím
Autor: Jiří Skrbek
kde všude ve smontovně a přeskladišti pod Sněžkou a pod Pradědem místní konšelé přetřásají na svých jednáních civilní ochranu. V Šumpru se tak děje již řádku let. Minulý týden byl uzavřen minulý ročník. Rada města, komise rady města a zastupitelstvo města – vše bylo zpraveno. Podle dotazů tvrdím, že bylo i čteno. I touto štrekou je veřejnost informována o snažení. Kdyby si chtěl někdo počíst, zašlu příslušný elaborát.  
Reagovat
Datum: 7.4.2014 14:23
Titulek: My ČEŠI se nevzdáme, my se demokraticky uhulíme.
Autor: FUJTAJBL
Budeme hulit až do chcípnutí. http://www.blisty.cz/art/72742.html Za posledních deset let schválilo zákaz kouření ve veřejných místnostech mnoho zemí světa. Lidé se před zákazem obávali, že zákazníci přestanou chodit do hospod. Opak se stal pravdou. Kouření ve veřejných místnostech bylo ve většině evropských zemí zakázáno, protože kuřák způsobuje rakovinu nejen sobě, ale především jiným lidem
Reagovat
Datum: 7.4.2014 08:16
Titulek: NÁSTĚNKA CO. Tak kdy to konečně bouchne?
Autor: BUM+BUM
Supervulkány nějak se svoji aktivitou váhají. Ale v Jelévstounu už prchá zvěř, zdá se že se konečně dočkáme. Totálně zkolabuje letecká doprava, nastane ochlazení a minimum slunečního svitu a z toho hladomor. Změní se proudění vzduchu a moře. Vlivem celosvětového zatmění stoupne spotřeba el.energie a bude blekaut. Města zkolabují. Celosvětová ekonomika zkolabuje. My zkolabujeme také i s REJem. Kdo pošle nejpřesnější odhad doby kdy to bouchne na krizový štáb  bude vyhodnocený a dostane odměnu IN MEMORIAM.
Reagovat
Datum: 7.4.2014 08:03
Titulek: Krabicové mléko za poloviční cenu.
Autor: Vemeno z krabice
Proč po nějaké době krabicové otevřené mléko SHNIJE a normálně nezkysne jako normální čerstvé mléko? Kyška z normálního mléka se dá vypít, hnědá kapalina z krabicového zkyslého mléka je smrdutá a nepoživatelná a musí se vylít. Krabicové mléko má tedy poloviční užitnou hodnotu oproti čerstvému mléku, mělo by stát polovic.
Reagovat
Datum: 5.4.2014 06:40
Titulek: České děti jsou na druhém místě v Evropě
Autor: JEJDA
co se týká požívání alkoholu,drog a kouření. Viz čtvrtek TV Jílková "můžete do toho mluvit." Úspěch našeho školství a rodičovské výchovy. Snad se příští rok dostaneme na první místo !!!
Reagovat

123...285286287...326327

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru