LISTÁRNA

123...283284285...316317

Přidat nový příspěvek

Datum: 30.12.2013 11:28
Titulek: Policejní zprávy
Autor: Tomáš
Prosím redakci aby pravidelně doplňovala i policejní zprávy a nebo se tady v šumperku nic neděje ?
Reagovat
Datum: 30.12.2013 11:28
Titulek: Policejní zprávy
Autor: Tomáš
Prosím redakci aby pravidelně doplňovala i policejní zprávy a nebo se tady v šumperku nic neděje ?
Reagovat
Datum: 29.12.2013 23:10
Titulek: Poslední sobota v měsíci
Autor: Jiří Skrbek
Činili tak celý rok. V poslední sobotu prosincovou a naposled v tomto roce se potkali dobrovolníci civilní ochrany v Šumperku.Bylo poděkováno a děkuji znovu při vzpomínce na bohatou činnost. Z druhého pololetí např. zkouška elektrocentrály v Domově důchodců v Šumperku, příprava na psychosociální pomoc s vojenským kaplanem, seznámení s pocity členů Českého červeného kříže při povodni v Čechách, relace na občanském rádiu.
Reagovat
Datum: 27.12.2013 23:49
Titulek: ČVSFTV
Autor: TVKUK
Česká vlekařsko-sportovně-filmová televise. Obsahuje v podstatě neplacené reklamy na lyžařské vleky, sportovní utkání a filmy, případně hudební produkce nebo také jaké slevy mají v různých krámech. Mezi tím pár katastrofických a vražedných zpráv. Tomu se říká veřejnoprávní televize. Jak se s časem mění význam pojmů!
Reagovat
Datum: 27.12.2013 12:49
Titulek: Zmatení jazyků-konec lidstva
Autor: Paf
Lidé se mezi sebou nemůžou pořádně domluvit protože je nesčetné množství výkladu pojmů pro různé obory atd. Běžný občan je vedle a jen kouká. Je to vidět někdy i zde, jak si lidé vykládají různě pojmy. Někteří úředníci vykládají někdy pojmy tak, že se z toho občánkovi protáčejí panenky 0 8 x 360 stupňů. Jak rozumíte pojmu SOFISTIKA? A je zábava do konce života. Čím má kdo větší moc, peněz a vliv, tím má údajně vyšší kfalifikaci na výklad pojmů. Někdy se ti nejmocnější a nejvlivnější dovolávají v případě potřeby dokonce Selského rozumu.
Reagovat
Datum: 26.12.2013 20:14
Titulek: DUNĚL VYPRÁZDNĚNÝ SUD JÁJISTŮV
Autor: Josef.F.
Ten Zeman má snad národ za vyložené blbce.....Vychloubat se svým působením ve funkci v jeho případě, může snad jen slepý a hluchý, možná spíše poněkud jinak postižený i když nechci tvrdit, že udělal všechno špatně....Rýpnout si neopoměl, ovšem omluvit se svým voličům a vůbec celému národu za jeho lapsusy ho ani nenapadlo....
Reagovat
Datum: 26.12.2013 10:26
Titulek: Novoroční pozdrav pro ČT
Autor: TV blokátor
Poslední dobou vysíláte jen staré filmy, soutěže atd. a TV je vlastně neplacený reklamní kanál pro lyžařské vleky-kde je sníh-kde není sníh atd. Případně vložené reklamy pro sportovní kluby v hlavních zprávách na veřejnoprávních kanálech. Když nemáte co vysílat tak televizi zavřete a běžte všichni k lopatě nebo pod most. Diváci nehodlají příživníky a parazity vašeho typu živit. V soukromém sektoru by se nikdo z vás neuživil. Vlastní soudnost nemáte a  určitě nevíte o tom, že diváci na vaše škváry nejsou zvědaví. Přehršlemi negativních zpráv vyvoláváte u diváků stres a ničíte jim zdraví.
Reagovat
Datum: 25.12.2013 12:41
Titulek: Jak jste na tom se zdravím? Nesplachovat!!
Autor: Dr.WC
Reagovat
Datum: 24.12.2013 19:38
Titulek: Půvaby katolíků svatouškovsky nenažrané KDU-ČSL
Autor: Chceš odpustek? Zaplať!
V Polsku se až nyní začínají ozývat lidé, které zneužívali katoličtí kněží ... „Desítky let bylo to téma tabu. Oběti byly ticho. Celý církevní systém je přinutil mlčet pod nejrůznějšími hrozbami. Ale oběti dospěly a teď chtějí zadostiučinění za to, co se jim stalo... http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/1203569
Reagovat
Datum: 24.12.2013 03:26
Titulek: Obec Stolany-kdysi a dnes
Autor: Selka Zlatka
Reagovat

123...283284285...316317

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).