LISTÁRNA

123...282283284...290291

Přidat nový příspěvek

Datum: 30.5.2013 08:58
Titulek: stydím se
Autor: Hana Maierová
Pokud náhodou navštívím stránku listárny jen nevěřícně koukám jací lidé mezi nami žijí, styďte se, je vidět že nemáte co na práci ani nějaké lepší koníčky a poznávám lidi co opravdu nemají rádi snad ani sebe, když se takto prfezentují, je to ostuda.
Reagovat
Datum: 30.5.2013 08:34
Titulek: Tak už je to tady.
Autor: Golfáč
Současné počasí ukazuje na to, že konečně došlo k oslabení funkce golfského proudu. No, nic umrzneme a zemřeme hladem. Když jsme si přírodu rozvrtali, tím dřív s námi příroda zatočí. Ledovce už skoro všechny roztály a sladká voda golfáč přibrzdila. Je to krizová situace a Skrbova parta by měla nastoupit do akce.
Reagovat
Datum: 28.5.2013 23:38
Titulek: Reparát
Autor: Jiří Skrbek
Dubnová relace civilní ochrany na občanském rádiu CB a PMR za účasti ODS z důvodu nemoci neklapla. Opravný pokus se koná v sobotu 1. června od 1/2 deváté. První červnová sobota je recidivou jiných prvně měsíčních sobot z hlediska civilní ochrany, CB a PMR. Není chuť řešit pražské kejkle. Badatelé nad veřejným prostorem uslyší, ba budou moci se vyjádřit, o fungování Občanské demokratické strany na Šumpersku. Odolnost každé stavby vyplývá ze základů, že jo.  
Reagovat
Datum: 27.5.2013 10:48
Titulek: Šunková pochoutka bez šunky
Autor: Ouha
http://www.stream.cz/peklonataliri/814423-peklo-na-taliri-sunkova-pizza-podruhe To je drsné, ale mladí perspektivní ohaři to do sebe cpou o sto šest. A k tomu jim vyhrává TV Óčko.
Reagovat
Datum: 25.5.2013 16:07
Titulek: Příjemné prožití důstojného důchodu.
Autor: Žluva hladová
http://divinova.blog.idnes.cz/c/340654/Umreme-vycerpanim-a-bidou.html Umřeme vyčerpáním a bídou? Důchodový věk v Česku se neustále prodlužuje. V minulosti stanovená pevná hranice pro odchod do důchodu, kdy byl rozhodující odpracovaný počet let a u žen navíc počet dětí, se již stává minulostí. Odchod do důchodu po roce 2012 bude nadále provázet prodlužování důchodového věku, což by teoreticky mohlo znamenat, že lidé, kteří se narodí třeba v roce 2020 půjdou do důchodu třeba v osmdesáti letech.
Reagovat
Datum: 24.5.2013 16:33
Titulek: podle včerejšího TV pořadu MÁTE SLOVO
Autor: Dávidlo
o kvalitě potravin lze usoudit že stravování občanů ČR postupně přecházi na stromovou kůru. Obsah masa bude jen určovat počet červů a larev v kůře obsažených. Lidé na kvalitní potraviny nemají peníze. Ale potraviny jsou zabalené do mnohem hezčích obalů než za totàče. A to je rozhodující. Jinak pořad bylo čiré zoufání nad šmejdem, které obchody nabízejí.
Reagovat
Datum: 22.5.2013 08:48
Titulek: Proč není v Šumperku mléčná jídlena?
Autor: Teraz
Jsou zde pamětníci keří vědí kde za totáče byla a jak s ní byli spokojení?
Reagovat
Datum: 19.5.2013 14:41
Titulek: Dotaz pro pamětníky ČSM v Šumperku
Autor: Jiří Deyl
Dobrý den, nedávno jsme s kamarády vzpomínali na návštěvu předsedy vlády ČSSR v Šumperku v roce 1967, ale nikdo si nemohl vzpomenout, kde v té době (60. letech) sídlil okresní výbor ČSM (Československého svazu mládeže). Pokud tu jsou pamětníci, prosím, pomozte nám to objasnit. A nebyl, náhodou, tajemník OV ČSM s. Škrabal ? Díky a hezký máj pro všechny.  
Reagovat
Datum: 15.5.2013 13:07
Titulek: Konečně bod zvratu!!! Důchodců ubývá !!!
Autor: Sdílenka
http://domaci.eurozpravy.cz/duchody/70263-duchodcu-v-cesku-ubylo-co-se-stalo/ Teď se naše ekonomika rozjede. Důchodci ji nebudou stát na brzdě. Brzy dosáhneme ideálního sociálně-ekonomického stavu-ani jeden důchodce.
Reagovat
Datum: 14.5.2013 13:34
Titulek: Lidi nakupujte-neseďte na penězích!
Autor: Hospodář
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Jsme-banda-idiotu-chyboval-Klaus-i-Zeman-Narek-nad-novymi-vysledky-hospodarstvi-271865 My víme že máte peníze, ale koupěchtivost ovlivňuje negativně vaše blbá nálad a pesimizmus. K tomu ale nemáte nejmenší důvod. Vzhůru do chrámů sptřeby s úsměvem a plnými prkenicemi běžte vyplenit regály s kvalitním zbožím!
Reagovat

123...282283284...290291

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).