LISTÁRNA

123...282283284...316317

Přidat nový příspěvek

Datum: 6.1.2014 00:51
Titulek: Tak už je to tady!
Autor: J.Apark
Jesnický GEOPARK má lákadlo pro turisty. V Jeseníku bude konečně aquapark. Podle pečlivě a odpovědně provedeného byznysplánu bude tato tolik potřebná atrakce lákat turisty i domácí a přinášet do jesenické pokladny značné zisky. Jesenická voda je velmi osvěžující a hlavně léčivá.  
Reagovat
Datum: 4.1.2014 11:18
Titulek: Děsivé čtení
Autor: Josef Vrba
http://jirisoler.tripod.com/vatikan.html Viz také zde:  " vatikánský holocaust " nebo  "Glivský masakr".   
Reagovat
Datum: 4.1.2014 10:44
Titulek: DIKTÁTOR PŘEDHODIL SVÉHO STRÝCE
Autor: Josef F.
A SVÉHO ČASU nejmocnějšího muže Kimcísařství psům....Že by socialisté předhodili Špidlu Zemanovi při jmenování vlády, nebo snad i jiné nominanty....
Reagovat
Datum: 3.1.2014 20:41
Titulek: Proč a pro koho šetřit
Autor: Job
Autoritářské systémy ze všech koutů světa odsávají jeho blahobyt, rdousí jeho ekonomiku a ohrožují jeho politickou stabilitu. Každá naše další úspora je pro ně jen důkaz toho, že si mohou ještě přirazit..."
Reagovat
Datum: 3.1.2014 20:39
Titulek: Pomýlený Eistein
Autor: Zoák
Všichni víme, že volná hra hospodářských sil, nespořádaný a bezuzdý hon jedinců za majetkem a mocí už sám o sobě nevede ke snesitelnému řešení problému. Je třeba jistého racionálního pořádku ve výrobě statku, v užívání pracovních sil a v rozdělování vyrobeného zboží, abychom zabránili hrozivému vyřazování produktivních sil a ochuzování a zvlčilosti velkých skupin obyvatelstva
Reagovat
Datum: 2.1.2014 21:19
Titulek: Blahopřání
Autor: Jiří Skrbek
Vzhledem k zítřejšímu svátku přeji nadále milovat radost ze života. Z radosti ze života a o radostech ze života proběhnou také relace civilní ochrany na občanském rádiu. V páteční sváteční den v době 18 až 19, v postsváteční den v době 0830 až 1000.  
Reagovat
Datum: 1.1.2014 20:05
Titulek: Vážení Šumperáci, voličky a voliči,
Autor: qwerty
chlapci a děvčata, dnes je tu Nový rok 2014 a je čas zhodnotit politické výkony našeho zákonodárce - senátora Zdeňka Brože. Zhodnotit si musíme sami, protože od českých novinářů, hlídacích mopslíků demokracie, se toho jistojistě nedočkáme. Ve druhém kole senátních voleb ve dnech 19. a 20. října 2012 zvítězil Zdeněk Brož (nezávislý za KDU-ČSL) s počtem 10 271 hlasů. Volební obvod 65 Šumperk, Jeseník má zapsáno 101 234 voličů, tedy Zdeňka Brože zvolila jen desetina z oprávněných voličů. A tak již déle než rok senátor Zdeněk Brož pracuje pro nás zde, ve Valdštejnském paláci – sídle Senátu Parlamentu České republiky: http://www.praguecityline.cz/prazske-pamatky/valdstejnsky-palac-%E2%80%93-sidlo-senatu-ceske-republiky Nelze však říci, že Zdeněk Brož maká ze všech sil, neboť nebyl přítomen přibližně poloviny hlasování: V 9. funkčním období senátor Mgr. Bc. Zdeněk Brož hlasoval: Pro: 289, proti: 18, zdržel se: 34, nepřítomen: 240, tajné: 0. Celkem hlasování: 581 http://www.senat.cz/informace/pro_media/statistiky/statistika_hlasovani.php?pid=255&b_s=Vybrat&obdobi=9 A jak konkrétně hlasoval? http://www.senat.cz/senatori/index.php?lng=cz&par_3=255 Zdeněk Brož hlasoval PROTI: PROTI ústavní žalobě Senátu na prezidenta Václava Klause za velezradu kvůli tunelamnestii (přijato) PROTI novele ústavy a zákona o NKÚ, aby Nejvyšší kontrolní úřad mohl kontrolovat i hospodaření obcí a státních podniků (zamítnuto) PROTI novele zákona o spotřebitelském úvěru, omezující lichvu a lichvářské úroky (přijato) PROTI návrhu senátního návrhu zákona senátora Libora Michálka o některých opatřeních k posílení ochrany oznamovatelů jednání, které je v zásadním rozporu s veřejným zájmem (přijato) PROTI návrhu senátního návrhu zákona senátorky Elišky Wagnerové a senátora Miroslava Antla, jenž měl omezit imunitu poslanců a senátorů a zpřesnit, co je projev (projev není korupce v Parlamentu) (zamítnuto) Zdeněk Brož se ZDRŽEL HLASOVÁNÍ (zmáčknul tlačítko X): X Petice občanů České republiky za zachování fungujícího zdravotnictví "Chceme kvalitní zdravotnictví" (přijato) X Zelená kniha o nekalých obchodních praktikách mezi podniky v Evropě v dodavatelském řetězci v oblasti potravinového a nepotravinového zboží (přijato) X Návrh zákona o změně právní formy občanského sdružení na obecně prospěšnou společnost (přijato) X Návrh senátního návrhu zákona senátora Zdeňka Škromacha a dalších senátorů o změně některých zákonů souvisejících s výplatou sociálních dávek (přijato) X Novela zákona č. 311/2006 Sb., o pohonných hmotách a čerpacích stanicích pohonných hmot, která zavedla registrace a kauce 20 milionů korun pro distributory pohonných hmot (přijato) Vážení voliči, domníváte se, že zákonodárce Zdeněk Brož zastupuje vaše zájmy a je vhodné, aby se v podzimních obecních volbách znovu ucházel o funkci starosty Šumperka? Nebo by měl přestat s flákáním se ve dvou veřejných funkcích zároveň?
Reagovat
Datum: 30.12.2013 23:55
Titulek: Poprvé v novém roce
Autor: Jiří Skrbek
První středa v novém roce a v novém měsíci bude dle rozhodnutí pražského Hasičského záchranného sboru bez zkoušky sirén. Ale my Šumperáci si v tento den zkoušku občanských rádií při relaci civilní ochrany mezi 0830 a 1000 ujít nenecháme.
Reagovat
Datum: 30.12.2013 11:28
Titulek: Policejní zprávy
Autor: Tomáš
Prosím redakci aby pravidelně doplňovala i policejní zprávy a nebo se tady v šumperku nic neděje ?
Reagovat
Datum: 30.12.2013 11:28
Titulek: Policejní zprávy
Autor: Tomáš
Prosím redakci aby pravidelně doplňovala i policejní zprávy a nebo se tady v šumperku nic neděje ?
Reagovat

123...282283284...316317

Nový příspěvek
Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).